ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 01 ספטמבר 2019, 19:11

נל
ספוילרהצג
"כן, בחור מחצר החורף שחשב שהוא יכול לעשות מה שבא לו פה, הוא פתח במסע הרג באחד הפונדקים, והוא חוסל." היא אומרת, "הוא חזר למעבר הערפילים, ואני בספק שהוא יחזור לנמל חירות אי פעם."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 01 ספטמבר 2019, 21:41

זולג׳ין-
ספוילרהצג
״אז בוא נלך לטפל בכל העניין הזה כדי שנוכל לעבוד בנמל הזה בחופשיות במקום שכולנו ניכנס לגיליוטינה.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
padron

שליחה על ידי padron » 02 ספטמבר 2019, 00:14

פונדק
ספוילרהצג
הרן מחליק לברמן 5 מטבעות זהב על הבר. "אני אוהב אנשים שיודעים מה הם רוצים - זה חוסך זמן לכולם. אני עוניין בהתרחשויות בעיר בזמן האחרון - למשל הסיפור ששמעתי על כך שהאדמירל הוציא להורג נסיך פיות. " הוא אומר לברמן.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 02 ספטמבר 2019, 13:22

פונדק:
ספוילרהצג
אוסקר קופץ את אגרופו, ומשחיל עוד 5 מטבעות זהב לצד אלו של הרן. "את האמת, בבקשה."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 02 ספטמבר 2019, 13:28

פונדק
ספוילרהצג
"כן, לא משהו מיוחד. אחד מנסיכי הפיות שהגיע לכאן חשב שמותר לו לעשות הכל, האדמריל היה צריך להזכיר לו שלא. והוא הוציא אותו להורג, הוא חזר למעבר הערפילים, ואני בספק שהוא יחזור לנמל חירות אי פעם." הוא מסביר. ואוסף את המטבעות
זולג'ין
ספוילרהצג
"בוא" הוא אומר ופונה לעבר המזח, "או שאתה מתכנן משהו אחר?" הוא שואל
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 02 ספטמבר 2019, 14:36

זולג׳ין-
ספוילרהצג
״לך לשם לבד, תגיד שהיית אמור לפגוש אותנו והחלטת לבוא למזח לראות איפה אנחנו. אני צריך לבדוק משהו במקום הזה, יש הרבה להספיק לפני שהאנשים של האדמירל מתחילים לתחקר״ הטרול מתחיל ללכת, הוא צריך לראות איפה הוא יכול לקשר את הלואה. הוא צריך לבדוק, אולי יהיה להם רמז על המיקום של הכתר. אולי הם באו בשביל האדמירל, אבל הכתר הרבה יותר חשוב ואסור לשכוח את זה.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 02 ספטמבר 2019, 20:20

נל
ספוילרהצג
"אחרי מה שקרה ביבשת אתם לא מפחדים מתגובה?" נל שואלת בסקרנות, מנסה להבין למה אסטל מרגישה בטוחה אחרי שהם חיסלו נסיך פיות.
padron

שליחה על ידי padron » 02 ספטמבר 2019, 21:42

פונדק
ספוילרהצג
"מה בדיוק הוא ניסה לעשות? ומה בדיוק הסיפור של האדמירל אם כבר מדברים על זה? אני בספק אם יש מישהו נוסף שהיה מעז לעשות מעשה שכזה." הרן שואל בהערכה גלויה.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 03 ספטמבר 2019, 17:38

זולג'ין
ספוילרהצג
"אוקי." אומר נוק, מסכים איתך במחשבה שלו. "רק אל תסתבך בצרות מיותרות, כי אני לא ראיתי אותך ולא פגשתי אותך." הוא מבהיר.

זו עדיין שעה מוקדמת, אין יותר מידי אנשים באיזור, ולזולג'ין אין באמת מושג על מבנה האיזור, מה הוא עושה?
נל
ספוילרהצג
"לא, סירונה קבולה להסכם על האדמירל, אסור לה להתערב במה שקורה פה." היא עונה, ומבחינה באדם המתקרב לעברכם, אדם שנל מזהה כנוק, אשר רץ לעברכם כאילו הוא מאחר, "אני מצטער אסטל" הוא אומר במהירות, "האנשים האלה קיבלו אישור מעבר ממש ברגע האחרון ולא הפסקנו לעדכן אף אחד, הם איתי." הוא מסביר. קורץ כמעט בהסתר לנל.
אסטל מביטה בך, רוצה לוודא שכך הדבר.
פונדק
ספוילרהצג
"הוא התעצבן על בחור וטען שבגללו נשפכה לו הבירה, זה היה בפונדק אחר. אבל לפי מה שהבנתי הוא סתם היה שיכור בקטע רע והתחיל להאשים את כולם, הוא הרג שני בחורים, והמשמר עצר אותו." הוא מסביר לכם
padron

שליחה על ידי padron » 03 ספטמבר 2019, 18:42

פונדק
ספוילרהצג
"הא, התנהגות אופיינית לאצילי פיות ממה שאני שומע. מה יש לך לספר לי לגבי מבנה הכוח בעיר? אני מבין שיש את האדמירל בראש ומתחתיו יש את הקפטנים או משהו בסגנון?" הרן שואל ומניד בראשו למשמע התנהגות הנסיך.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 03 ספטמבר 2019, 21:03

נל
ספוילרהצג
כשנל רואה את נוק היא מופתעת ומרגישה מעט אי-נעימות, אחרי שלקחה את הסכינים מהרן, ואסטל כנראה יכלה להבחין בכך בשניות הראשונות, אך היא משתלטת על עצמה ומאשרת "כן..." ולאחר רגעים ספורים נוספים היא שואלת "איך אתם מכירים?"
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 03 ספטמבר 2019, 23:15

זולג'ין-
ספוילרהצג
אין דרך שבה זולג'ין ימצא את הכתר מבלי לשאול את הרוחות. מה שאומר שהוא צריך למצוא את בוסמנדי או לואה אחרת שמתעסקת בסודות. זה רק ג'אני, שומר הסודות. הוא מחפש איפה אנשים זורקים את הזבל בנמל חירות, שואל מספר אנשים. הוא יימצא את המזבלה שם הוא ייתן מנחה לג'אני ובתקווה ייקבל רמז.
META
איסוף מידע, דיפלומטיה: 19-1=18.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 ספטמבר 2019, 10:44

פונדק
ספוילרהצג
"לסרינה אסור להיכנס לנמל חירות, וכל פיה הנאמנה לה חייבת לכבד את החוק של האדמירל." עונה הפונדקאי, "האמדירל ממנה סגנים מתי שבא לו, והבת שלו, אסטל היא הסגנית הראשנה שלו. אבל הוא מסוג האנשים שיכולים מחר לבוא לאחד הסגנים ולהגיד לו לקחת יום חופש, סתם כי הוא רוצה לפקח על ניקון המרחאות בעצמו, או על הפליטים שמגיעים.|"
נל
ספוילרהצג
"לא מכירים" עונה נוק, "אני נמצא פה כבר כמה חודשים, אז יצא לי להכיר את השם ולדעת אם מי אני מדבר." הוא מבהיר, "בכל מקרה נל, הם שלי. אני תומך בהם."
"גם בטרול?" היא שואלת
"גם בטרול," הוא עונה, "אני מניח שהוא עם השאר?" הוא שואל את שתיכן. מרמז שהוא גם רוצה לדעת איפה האחרים
זולג'ין
ספוילרהצג
כמו בצקלת, גם כאן יש איזור מוגדר לאשפה על שפת הים.
בניגוד לצלקת, זה לא איזור מת, ואתה מסוגל להבחין מרחוק במה שנארה כמו החלאה בין אדם לדג, והרבה כאלה. אשר נמצאים כולם באיזור ההוא, אתה גם מבחין שאין נפש חייה באיזור שלהם. משהו בראש שלך אומר שיש לזה סיבה טובה ששום דבר לא מתקרב לשם.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 04 ספטמבר 2019, 20:15

זולג׳ין-
ספוילרהצג
האם המתנה שווה את הסיכון? אם יש משהו שזולג׳ין יודע זה שבלי סיכונים לא מרוויחים דבר, אבל יותר מזה. אם יש מקום שכולם מתרחקים ממנו, שם יש את הפרסים ההכי טובים. גישה שאבדה בשבט האמני בגלל אבא של זולג׳ין. גישה שזולג׳ין יחיה. הוא הולך פנימה, שומר את עצמו לצללים ובין הזבל, מנסה לא לחשוף את עצמו.
Meta
התגנבות: 19+7=26.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 04 ספטמבר 2019, 21:01

הפונדק:
ספוילרהצג
"ואנשים שנקראים להיפגש איתו פנים אל פנים... באיזו תדירות הם חוזרים עם הראש עדיין על הכתפיים?"
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
שלח תגובה