ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 29 אוגוסט 2019, 20:19

נל
ספוילרהצג
"זה שם המשפחה של הלנה." עונה אסטל, "הלנה נגן-להב". היא מבהירה. "וכמו כל אחד אחר פה, היא כנראה הגיעה לכאן כדי למצוא חיים חדשים."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 29 אוגוסט 2019, 20:57

נל
ספוילרהצג
נל זוכרת שאסטל לא יכולה לשקר, לכן היא מבינה שהיא לא יודעת יותר ממנה ולפיכך מחליטה לשמור את השאלות בנושא להלנה ועוברת לנושא הבא. "אם את לא מכירה יותר מזה אני אשאל אותך שאלה אחרת. יצא לך לעבוד הרבה עם פליטים?" נל מחליטה להרחיב על השאלה "אני מחפשת חלק מקרובי המשפחה שלי שלא ראיתי מאז סלה-קלה..."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 29 אוגוסט 2019, 21:04

נל
ספוילרהצג
"פגשתי הרבה פליטים, זו לא הפעם הראשנה שאני עוברת על רשימות, אהיה כנה איתך ואומר שהסיכוי שאני אזכור את השם שאת מחפשת וגם שזה שם שהייתי אחראית עליו קטן, אבל את יכולה לנסות."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 29 אוגוסט 2019, 22:38

נל
ספוילרהצג
"אמי, [קאלמירת', שאני דומה לה במראה פרט לכך שהיא מבוגרת ממני בכמאתיים שנה והשיער שלה מעט בהיר יותר], בת דודתי, [מאידהל, שלה יש תוויי פנים וגובה הזהים לשלי, שיער בלונדיני-חום ועיניים כחולות], ודודתי [דודה נסטריאן, הדומה לה במראה עם תווי פנים מעוגלים יותר, הפרש גילאים כמעט זהה וצלקת בהירה על יד ימין]." נל מתארת את הנשים במשפחה בתקווה ומתמקדת בהן כי האביר אמר לה שאחת מהן נמצאת בסביבה.

OUT:
לא זוכר אם כבר כתבתי שם ותיאור לשתיים הראשונות. אני אערוך את זה כשאני אהיה מול המחשב הפרטי (או מחר בצהריים או מחרתיים בערב).

עריכה: הוספתי שמות ותיאורים, נמנעתי לציין תווים מזהים שלא נמצאים במקומות בולטים, כמו קעקועים צלקות על הבטן, הגב והרגליים.
נערך לאחרונה על ידי ג'וני ב 30 אוגוסט 2019, 12:10, נערך פעם 1 בסך הכל.
padron

שליחה על ידי padron » 30 אוגוסט 2019, 09:13

פונדק
ספוילרהצג
כשהרן רואה את ההתעלמות המופגנת של הלנה מטאריס הוא צוחק מעט. "טאריס, את התשובות האלה לא מקבלים לעולם מאנשים בעלי תפקיד רשמי. תמיד שואלים את הפונדקאי או אנשים פשוטים- הם לרוב יודעים מה באמת קורה השטח." הוא אומר לו בשקט. לאחר מכן הוא ניגש לפונדקאי ומזמין כל דבר באשר הוא לאכול. "תגיד ידידי, מה בדיוק המצב פה בעיר? הגעתי הנה ממש עכשיו ונראה שמה ששמעתי בדרך רחוק מהמצב האמיתי. " הוא שואל אותו.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 30 אוגוסט 2019, 15:57

זולג׳ין-
ספוילרהצג
״באיזה פונדק עם שן וגולגולת בשם. לא הייתי מרוכז באותו הרגע. בכל מקרה אתה צריך ללכת לנמל כי מחכים שם נל ואיזו אחת בשם אסטל. שם אתה מעמיד פנים שאתה מחפש אותנו ושלא נפגשת איתי. אומר שאתה זה ששכר אותנו. תמציא תירוצים מראש בהתאם. זה ייתן לי מספיק זמן בשביל לבדוק משהו וייעשה את התרמית יותר אמינה. עד כה אתה עוקב?״ זולג׳ין לא מזלזל ביכולות של נוק, אבל הבחור לא תמיד הראה את עצמו כהכי... מעוניין לעזור. אבל בסדר, זה מה שיש. לפתע, מחשבה עוברת בראשו של זולג׳ין.
הוא מניח יד על הגרזן שלו. ״אמור לי במילים ברורות, האם אתה באמת נוק?״ פיה, גם היא מתחזה, לא יכולה לשקר.
Meta
תפיסה: 13+9=22.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 30 אוגוסט 2019, 16:39

בפונדק:
ספוילרהצג
"אז..." אוסקר מהסס לדבר אחרי הצרות שגרם, "מה אנחנו עושים עכשיו? אם אנחנו ננסה ללכת, ניעצר, אבל אנחנו לא יכולים לעזור מכאן!"
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 30 אוגוסט 2019, 17:55

פונדק
ספוילרהצג
טאריס מושך בכתפיו ''אנחנו מחכים שאיש הקשר המסתורי שלנו ימצא את זולג'ין. במקרה הכי טוב, הם מתכננים תכנית מוציאים אותנו. במקרה הכי גרוע מעמידים אותנו במשפט בפני האדמירל וזה יחסוך לנו את הצרה של להגיע אליו''
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 31 אוגוסט 2019, 20:50

זולג'ין
ספוילרהצג
"אני יכול להיות מישהו אחר?" הוא שואל, "אתה רוצה שאספר לך משהו שרק אני אמור לדעת?" הוא ממהר, "האלפית שלכם גנבה לי דברים כשהייתי חסר תועלת בפונדק בעיירה שהיינו בה. זה מספיק לך?"
נל
ספוילרהצג
"תיאורים לא יעזרו..." היא אומרת, מנסה לחשוב על השמות, נראה שהיא מנסה באמת להיזכר, אבל בסוף מנידה בראשה לשלילה, "אני לא זוכרת את השמות האלה." היא אומרת, "זה לא אומר שהם בהכרח לא פה, אלא שהם לא עברו דרכי, או שעברו ואני לא זוכרת"

פונדק
ספוילרהצג
"הגעתם מוקדם, רק מלחים שומרים ופקידים ערים עכשיו." עונה הברמן, "וזה תלוי במה אתם מחפשים." הוא מוסיף, "אני לדוגמה מחפש זהב." הוא אומר בחיוך ממזרי
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 31 אוגוסט 2019, 22:02

נל
ספוילרהצג
נל לא יכולה למנוע מהאכזבה להיראות על פניה, הרי האביר אמר שאחת מהן פה ובטון לא משכנע היא אומרת: "זה בסדר, אני לא חשבתי שתזכרי אותן... יש מקומות שאת ממליצה לחפש בהם כל עוד אני פה?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 31 אוגוסט 2019, 22:24

נל
ספוילרהצג
"מחנות הפליטים?" היא שואלת, "זה נשמע כמו התחלה טובה למצוא מישהו. אבל זה יהיה למצוא מחט בערימת שחט." היא מציינת
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 31 אוגוסט 2019, 22:35

נל
ספוילרהצג
"איפה הם? כמה מהם יש? וכמה אנשים נמצאים בהם?" נל מנסה לברר כל פרטי אפשרי אשר יסייע לה למצוא את משפחתה.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 01 ספטמבר 2019, 00:09

זולג'ין-
ספוילרהצג
"תגיד שאתה נוק האמיתי או שאני תוקע לך גרזן בראש. אני לא לוקח סיכון עם פיות ואתה ממשיך להתחמק מהשאלה" בשלב הזה זולג'ין בוחן את נוק לעומק, מוודא שאם הוא מבצע פעולה חשודה הוא חוטף גרזן.
META
מכין פעולה: תוקף את נוק אם הוא מנסה לברוח.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 01 ספטמבר 2019, 00:22

זולג'ין
ספוילרהצג
"אני נוק האמיתי." הוא אומר.
נל
ספוילרהצג
"יש חמישה, פרוסים מסביב לאי... הם בערך כמה שעות מסע מהעיר, מניחה שלוקח יותר זמן להגיע ממחנה פליטים אחד לשני." היא מסבירה את ההיגיון, "ובכנות אני לא יודעת להגיד לך כמה אנשים, הרשימות שלנו יעילות לחלוקה, אבל ברגע שהם חיים במחנות, אנחנו לא מפקחים עליהם יותר, אחרת היינו צריכים לרשום את השם של כל אחד שמצליח לצאת מהמחנה ולבנות בית בערים."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 01 ספטמבר 2019, 08:09

נל
ספוילרהצג
נל מקשיבה לדברים בריכוז נחושה בדעתה לחפש אחר בת משפחתה גם אם היא תצטרך לחפש אותה בכל המחנות עד שתמצא אותה ומאוכזבת שנית שאין משהו שיעזור לה בחיפוש או ייתן לה נקודת התחלה.
"שמעתי שהייתה פה תקרית עם אחד מאצילי הפיות." נל אומרת לאחר שלדעתה הנושא הקודם מוצה, לא ממש חושבת על כך שההוצאה להורג של הנסיך אולי נשמרה בסוד מהאוכלוסייה הכללית.
שלח תגובה