[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 4/4

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 14 יולי 2020, 00:36

אפשר לשמוע את האכזבה בקולה של נל כשהיא עונה ללא שום התייחסות לכינוי הגנאי "אה, אז אתה כאילו כהן שלה? איזה כוח היא נותנת לך?"
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 14 יולי 2020, 02:54

"חלשי אופי דוחים. אני כאן לתבוע את הזכות השבטית שלי ולקחת את תואר הג'ין מאבי ובכך להפוך לראש השבט. בהתאם לחוקי האמני, אתה תוביל אותנו אל תוך השבט ואני אלחם בקרב אשר ייקבע את עתיד השבט. או שאולי חוקי השבט כבר לא תקפים מאז שרמסתם את כבודכם אל מול סירונה?".
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 יולי 2020, 11:25

"סירונה לא זקוקה לכוהנים." הוא עונה "די באמונה טהורה בה בשביל לתת לנו כוח, האלים האחרירם דרשו תפיילות ומעשי פולחן בתמורה לכוח, סירונה רק מבקשת אהבה." הוא נוחר בבוז. "החוקים שאתה מבקש לקיים לא תקפים כאן יותר." הוא עונה לזולג'ין, "אנחנו לא פותרים סכסוכים חסרי היגיון באלימות."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 14 יולי 2020, 19:17

טיירה פולטת נחרת בוז ''אהבה? איזו מן אהבה זו אם אתה לא מוכן להקריב בעבורה? אני לא יודעת באיזה עולם אתה חי, 'מבורכה של סירונה' '' היא מחווה ביד רחבה על כל מה שמסביבם ''אבל אם מישהו אומר לך שהוא אוהב אותך וכל מה שהוא עושה זה לא להשמיד אותך...'' היא חושפת שיניים ''זו לא אהבה. זה פחד. על פחד לא משלמים, על אהבה כן.'' היא דוממת לרגע. אמנם צילו של טאלון לא שומר לה על הגב בזמן האחרון, אבל שנים של וויכוחים עם חסרי האמונה לא התאדו אל האין בין לילה.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 יולי 2020, 19:28

"סירונה מעניקה לנו אהבה ללא דרישות, זה עדיף על כל מה שאלי השקר דרשו, קורבנות, תפילות, פולחנים, זה נועד לתת להם מה שהם לא יכלו להשיג לבד, זה נתן לנו כוח עליהם. אתה לא יכול לקחת את הכוח מסירנה. היא רק יכולה להעניק אותו לך."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 14 יולי 2020, 19:33

"לא מעניין אותי איך אתה מוכר את עצמך לסירונה. אני זולג'ין מהאמני והכניסה שלי לשטח הזה לא תעצר אל ידי אף אחד. אנחנו מתקדמים, אם אתה רוצה לעשות משהו מועיל תעוף חזרה לשבט ותודיע על נוכחותי" אומר זולג'ין ומקדם את הרפטור שלו, הוא לא הולך להתווכח עם אלו שמכרו את עצמם ואת כל אשר קדוש בשביל אויבי העולם.
yds

שליחה על ידי yds » 14 יולי 2020, 19:34

טיירה מרימה את הגרזן שלה ומצביעה עליו - לא בקריאת תיגר, אלא במעין האשמה.
"מה אתה יודע על אהבה? על הקרבה? אם אתה אוהב מישהו, אתה מקריב בעבורו. לא כי הוא מבקש ממך, כי אתה רוצה! אל תדבר איתי על אהבה עד שלא נתת לגור את הגלימה שלך, כי לא הייתה לו. אם אתה לא פועל בעבור מי שאתה אוהב, איך אתה אוהב אותו? זו לא אהבה, זה עסק במקרה הטוב, ורמאות במקרה הרע."
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 יולי 2020, 19:52

הטרול מתעלם מטירה וניצב מול זולג'ין. "תדע שאם תעבר את הגבול ותיכנס פנימה ללא אישור, אימתם של האמנאני תיפול עליך, ואתה תצטרף אל כל אלו שהתנגדו לגבירת העמקים." הוא אומר במבט זוהם, זה לא איום, זו אזהרה.
padron

שליחה על ידי padron » 14 יולי 2020, 22:59

"ודע לך שאם לא תעוף לי מהפנים ותתן לנו לעבור בתוך 30 שניות אני אסדר לך פגישה אישית עם אחת מרוחות הטבע הישנות כמו שקראת להן. יש לי תחושה שהוא מאוד ישמח לפגוש את אחד מהטרולים שזנחו את דרכיהם הישנות." הרן אומר בחיוך, חושף בפני הטרול לרגע את להבות בוונסאמדי אשר מתחת לכיסוי עינו החסרה.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 יולי 2020, 23:02

הטרול שולף קרן מתיקו ותוקע בא, צליל הדהוד נשמע בתוך הג'ונגל ובכניסה לעיר. נראה שקסם דאג לחזק את הקול ולוודא שהוא נשמע למרחקים.
הוא מביט בכם פעם אחת נוספת, "עכשיו כל השבט יודע שפולשים מתכונים להיכנס אליו." הוא יורק ופורס מחדש את הכפניים שלו, הופך לאותו יצור דמוי לטאה ונוסק לאוייר, עף עמוק לתוך שטח האמנאי
yds

שליחה על ידי yds » 15 יולי 2020, 11:54

טיירה מביטה בזולג'ין בחשש מובחן "אתה...בטוח שזה היה חכם? יש לי תחושה שעדת המעריצים של סירונה לא שמרה את המנהגים הישנים שלה...מה ימנע מהם לחורר אותנו מרחוק עם חיצים וכידונים?"
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 15 יולי 2020, 14:22

זולג'ין מושך בכתפיים, "הוא הכחיש את הכניסה שלי לשבט שלי. אין לו את הזכות להחליט אם אני פולש או לא ואם הוא החליט בחוסר חוכמה להפוך אותי לאויב שלו, הוא יסבול את התוצאות".
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 15 יולי 2020, 22:44

הכניסה שלכם לתוך השבט לא עוברת חלק, בעוד שאף מטח חצים וחניתות לא מקבל את פניכם בצעד הראשון, או השני- אתם רואים כיצד השבט מגיב להודעה שהתקבלה, טרולים צעירים רצים מהן הבתים עמוק יותר לתוך שטח השבט, בעוד טרולים בוגרים מרימים נשקים וממהרים להתייצב בדרך שלכם.
זה עניין של רגעים ספורים עד שקבוצה של כ40 טרולים חמושים נעמדים לפניכם, חוסמים את הדך שלכם, בעוד אתם מבחינם בשמיים בעוד ועוד מהיצורים המעופפים המתקהלים באוויר, צופים במתחרש.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 15 יולי 2020, 23:30

זולג'ין נעמד על הרפטור שלו, ממש מחכה להגעת הטרולים. אולי המעופפים המסריחים לא מכירים אותו, אבל אנשי הכפר בהכרח כן, הוא הרי לא עזב לפני כל כך הרבה זמן. הוא מחכה שהטרולים יגיעו וממלא את ריאותיו באוויר וצועק, "אני הוא זולג'ין מהאמני! בנו של הצ'יפטן דאהקרה! אני נושא עליי את כוחו של ראאזן מלך הלואות, את סמלו של בוסמנדי אדון המוות ואת ברכתו של קרגווה האיום! דעו לכם שלהילחם בי יהיה יותר מלהכריז מלחמה על הלואה, הוא יהיה הטעות הגדולה ביותר של חייכם. אל אשר מוכנים לתת לי לקחת את שלי בזכות, הורידו את נשקיכם ותעברו איתי לעידן חדש!".
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 15 יולי 2020, 23:50

הטרולים מתקשחים ומצופפים שורות, הם עומדים להתקרב לעברכם על מנת לתקוף ולא נראים משוכנעים מצד זולג'ין, ואז לרגע בודד הם מדללים שורות, נראה שהם נותנים למישהו לעבור.
הוא גבוה, והוא לא טרול, הוא לגמרי נראה כמו סירונאי ואין לרגע ספק שהוא עלול להיות אלף, לא. הוא לא אחד מהפיות שאפשר להטיל ספק בהיותו, הוא רם-דם בדיוק כמו אסטל, קירה ונל - הוא נראה כמו נסיך פיות לכל דבר.
"אני הוא שליאן מחצר האוויר." הוא מכריז בעודו חולף בין הטרולים בקלילות, הוא לא נראה חמוש כלל. והוא לובש בגדי פשטן לבנים ונקיים. "אני הוא המשנה לסירונה האמון על שבט האמנאי, ואני הוא קובע החוק פה." הוא מכריז. "האמונה בלואות, או בכל אל אחר לצורך העניין נאסרה בשטח האמאני, לך ולחילול הקודש שלך אין מקום פה." הוא מכריז, "האמנאי יודעים מה טוב בשבילם, והם בחרו בסירונה על פני רוחות הטבע שלך."
שלח תגובה