פורים בפונדק - אתגר כתיבת סקירות
לקראת פורים ולרגל רענון עמודי הסקירות בפונדק, יש לנו אתגר כתיבת סקירות עבורכם - ובין כל מי שכותב סקירה יוגרל המשחק שם-קוד!
לפרטים: [תגובות] הצטרפו לאתגר הסקירות שלנו לפורים וזכו בפרס

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 44

שליחה על ידי אביעד » 07 ינואר 2020, 09:57

"מה זה משנה?" אומר האקושין בהיסח הדעת, בעודו ממשיך לעיין בהזמנה, לראות מה כתוב בה ומי הוא אמור להיות. "בכל מקרה, אני מניח שאם זו פיה נזדקק לנשקי ברזל קר או ללחשים שמאפשרים להתגבר על העמידות של פיות לנזק, וגם לאיזה קסם הגנה, אם למישהו כאן יש את האפשרות."
סמל אישי של משתמש
yarinarc
תשובות: 2

שליחה על ידי yarinarc » 07 ינואר 2020, 14:35

ראשיד מביט בכל השיחות פה, מחייך קלות.

"יש לי את האפשרות לזמן יתד מברזל קר שעפה מהר על המטרה, נראה לך מספיק טוב? או שאתה רוצה גם להקות של בעלי חיים למקרה הצורך?"
האדם הכי מסוכן הוא מי שעושה דברים רעים למטרות טובות.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 07 ינואר 2020, 14:45

"אז אתה יכול לטפל בפיות, וגם האגרופים שלי מסוגלים לחסל אותן עם הטכניקה הנכונה, אבל מה יעשו האחרים אם יתפתח קרב? יותר חשוב - איך נגן על עצמנו מהפיות בלי שריון?"
סמל אישי של משתמש
yarinarc

שליחה על ידי yarinarc » 07 ינואר 2020, 22:26

"הממ... אתם לא חושבים שאפשר להפיל עליהן משהו כבד בשביל להלום אותן? לייצר אי סדר לרגע בשביל לסגור עליהן ולחסל אותן? משהו בשביל למנוע מהן לפעול?" הוא אומר בזמן שהוא שקוע במחשבות.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 07 ינואר 2020, 23:50

"אפשרי אם אתה מכיר את הלחשים הנכונים." אומר האקושין, מציע לשבת על הרשימה המדויקת לאחר מכן. "אבל האזור האצילי... לא הייתי בו לפני כן. מי הנפשות הפועלות בו, אילו סירונאים נמצאים שם, ומי מהם חשודים? אני מניח שאם נקבל רשימה של רמי הדם החשודים ואלו שחולשים על מידע נוכל לעבוד שם טוב יותר. ואם יש איזה מקום טוב לגשש בו גם יהיה טוב לדעת "
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 27

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 ינואר 2020, 00:04

"אם היה לנו רשימה של רמי דם חשודים סביר להניח שהיינו יכולים כבר לדפוק להם על הדלת." עונה הלנה, "תנסו את לידי אסטרה, היא אמורה להיות הדבר הכי חטטן בנמל חירות, סביר להניח שהיא תדע על כל דבר מסריח שקורה שם."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 08 ינואר 2020, 01:22

"מרגל מוצלח הוא אדם שמסתיר את זהותו או אולי אפילו טוען לזהות אחרת, מנסה להתחבר למוקד כוח כדי לקבל כמה שיותר מידע ואולי אף להשפיע על ההחלטות הללו." נל מסתכלת אל האקושין כשהיא מדברת, כאילו היא עונה לשאלה שלו, אבל המבטים שהיא מגניבה לעבר הלנה הופכים את המחשבות שלה לברורות לכל.
סמל אישי של משתמש
yarinarc

שליחה על ידי yarinarc » 08 ינואר 2020, 20:22

"רק רגע, איך אנחנו לא יודעים שאין מרגל בקרבנו?" ראשיד שואל, מביט באנשים מקרוב.
padron

שליחה על ידי padron » 09 ינואר 2020, 12:00

"איך בדיוק אתה רוצה לדעת משהו שכזה? זה לא שאם מישהו מרגל יהיה כתוב לו מעל הראש. פשוט צריך לסמוך אחד על השני במקרה הזה. אני מציע שנלך לשאול את הלידי אסטרה הזאת אם יש דברים מוזרים שהיא שמעה עליהם." הרן אומר ביובש.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 12 ינואר 2020, 20:36

זולג'ין מגלגל עיניים. "אולי נפסיק לדבר ונקדם את השטות הזו? אני לא בא אתכם לפגוש אצילים מפונפנים. אם אתם צריכים אותי אני אתאמן איפשהוא. הרן תקרא לבוסמנדי ואולי הוא יחליט לפנות אליי ואני אבוא. עכשיו אפשר לזוז כבר?" זולג'ין בבירור חסר סבלנות, זה מה שקורה שאתה מכניס פיות לעיר שלך. אם זה היה תחת שליטתו היו פשוט מחסלים את כולם.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 ינואר 2020, 23:04

"את מטילה בי ספק? " שואלת הלנה, "אני לא חבה לך דין וחשבון, כבר נשבעתי בשמי ובכובדי בפני האדמירל ואסטל על אהבתי עליה, ונשבעתי שאעשה כל שביכולתי לשמור על חייה ולמנוע ממנה כל פגע ומחלה, זה שסרין מניחה שלא יכול להיות זמר-להב פרט לבנה המנוח זה כבודה העיוור ותו לא, כשהיא מסרבת להאמין שבעלה לא היה נאמן לה. ניקולאי הוא אחד מאבותי, וכזו אני זמר-להב, אני המורשת שלו בדיוק כמו שמיילו היה המורשת שלו. וזו זוכתי המלאה לשאת את שמו." היא עונה לנל, "ואתה טורל," היא פונה לזולג'ין, "באם אינך רצוה לאתר צייד ביער הסלעים של העיר, אני מקבלת זו, אבל אז יש לי משימה אחרת בשבילך, האם תסכים לאתר בשבילי אלף שנמצא ביערות? לפני שנים הוא בחר להתנקתק מחיי העיר ועזב את נמל חירות לטובת חיים ביערות האי, אני זוכרת אותו ולכן אני יכולה להניח שהוא עוד חי, ואני מאמינה שיש בידו הידע לעזור לנו בסיפור הזה." היא שואלת את זולג'ין.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 14 ינואר 2020, 17:22

"זולג'ין מקבל את ההצעה" אומר הטרול להלנה, "יש פרטים עליו או שאני פשוט מחפש מחודד אוזניים?"
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 ינואר 2020, 17:41

"קוראים לו תומאס" היא עונה, "הוא בחור קצת מוזר, הוא היה אחד מהאנשים היותר מוכרים פה, אבל ברגע שהפיות הגיעו הוא התנגד להם בכל תוקף, הוא אומנם סירב להרים עליהם יד, אבל הוא פשוט אמר שהוא לא מסוגל לחיות יחד איתם, אז הוא עזב את העיר ועבר לחיות לבדו ביער... לפני שהוא עשה את זה הוא דאג לאסוף מידע על כל הפיות באי. אני די בטוחה שהוא יכול לדעת משהו שאנחנו לא."
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 14 ינואר 2020, 19:12

האקושין עונה: "שבועה בשם ובכבוד לא נצרכת כאן, כשההצלחה או הכישלון של החקירה הקטנה שלנו לא יכולה להועיל לפיות בשום צורה שאני יכול להעלות על הדעת. אשמח בהחלט לברר מי מרמי הדם הוא סירונאי ולהתנגד לו."
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 14 ינואר 2020, 22:16

נל משתתקת למשמע תשובתה של הלנה ופניה מסמיקות מעט ונארה שהוקל לה כשהוחלף הנושא והלנה מתחילה לדבר עם זולג'ין, אם כי ידיה נשלחות אל אוזניה כשהוא מזכיר אוזניים מחודדות.
שלח תגובה