ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 09 ספטמבר 2019, 11:57

״זה ולא היה לה כוח להתעסק בזה״ אומר זולג׳ין, הוא נראה זעוף. ״מה עכשיו? אני צריך בהמשך להתנקם בכמה יצורים מעצבנים, אבל כרגע אני פנוי״.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 ספטמבר 2019, 13:29

"עכשיו לכו אחרי, אני רוצה שנדבר במקום נוח יותר" אומר נוק, ומוביל אתכם אחריו, אתם עוזבים את איזור הנמל ומגיעים מהר לעיר עצמה, שוק גדול מקבל את פניכם, רוב הדוכנים ריקים בשעת הבוקר המוקדמת, אבל אתם רואים גם מס' חניות קבועות - נפחיות, חייטים, מעבדי עורות ומציירי מפות, שלטים בנויים על החלונות, נמל חירות זו עיר, ונראה שמדובר בעיר מתפקדת לחלוטין.

נוק מוביל אתכם למבנה גבוהה עם שלט של ספינה שבורה עליו, "ביתו של הים" כתוב באותיות גדולות מתחת לשלט, "פונדק, מסעדה ובית הארחה."
מדובר במבנה בעל 4 קומות, ובעוד הראשנה משמשת כחרבת מסבאה לכל דבר, שלוש הקומות הנוספות משכירות חדרי מגורים לטווח ארוך, נוק מגיש לכם שלושה מפתחות, "חדרים שהזמנתי לכם מראש, יש לכם אותם לשבועיים הקרובים ואחרי זה נצטרך לחדש את התשלום." הוא מסביר, ולוקח אתכם לחדרו בקומה הרביעית, עוד לפני שאתם מספיקים לעבור בשלכם.
"ובכן," הוא אומר אחרי שהוא מוודא שיש לכם פרטיות, "ברוכים הבאים לנמל חירות, האם חשבתם כבר על דרך להגיע לאדמירל?" הוא שואל אתכם בסקרנות.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 09 ספטמבר 2019, 23:56

"הבת שלו הגיונית, אני בטוחה שאם נתן לה טיעון משכנע היא תסכים לסדר את הפגישה." נל זורקת את הרעיון לאוויר על סמך התרשמותה מאסטל, אבל לא נראה שיש לה רעיון ספציפי. "יש משהו שקורה בסביבה שנוכל לנצל לטובתנו?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 10 ספטמבר 2019, 00:21

"אחת לחודש מארגן האדמירל נשף." עונה נוק, "יש עוד שבוע, אבל אם אתם רוצים להתקרב מחדש לאסטל או לאדמירל זו כנראה האפשרות הטובה ביותר, העניין שתצטרכו להשיג הזמנה." הוא מגרד בראש, "זה נועד לחברה הגבוה של נמל חירות, אנשים כמונו לא יכולים להיכנס לשם סתם ככה."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 10 ספטמבר 2019, 15:53

״אל תכניסו אותי לזה. נשפים זה קטע של בני אנוש״ זולג׳ין חושב לרגע, ״לכו תחפשו איזה אציל או אצילה להתעלק עליהם. אני רוצה לצוד כמה אל מתים שנמצאים במזבלה של העיר. איזה וודו מוזר הקים אותם ויש משהו קסום באזור שם, יכול לעזור בהמשך״.
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 10 ספטמבר 2019, 17:12

טאריס מרים גבה ''אלמתים מאיימים על העיר? תקן אותי אם אני טועה, אבל אני מניח שלהציל את העיר מהאיום של וודו קטלני יהפוך אותנו למספיק חשובים בשביל כניסה לערב אחד של הנשף...?"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 10 ספטמבר 2019, 17:30

״אני לא יודע אם הם מאיימים על העיר. הם פשוטים נמצאים במזבלה ותוקפים מי שמתקרב, לא נראה לי שמישהו מתעסק איתם״ זולג׳ין מרים כתפיים, לא נראה שהוא חושב שזה יביא אותם לנשף.
padron

שליחה על ידי padron » 10 ספטמבר 2019, 19:53

"אם הם אכן היו איום אני מאמין שהמשמר היה מטפל בהם. אולי אני אצטרף אליך סתם בשביל האימון - אחרי ההפלגה אני מרגיש קצת חלוד. לדעתי כדאי לנסות לעבוד מול החלקים הפחות טובים בחברה - יש אנשים שיכולים להשיג כל דבר תמורת המחיר הנכון." הרן אומר.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 10 ספטמבר 2019, 20:18

"אז אנחנו חופשיים להסתובב כרצוננו בנמל-חירות מבלי שיעצרו אותנו על חשד ריגול מצד הפיות?" אוסקר שואל.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 10 ספטמבר 2019, 20:19

"כן" עונה נוק לשאלה של אוסקר, "אני אביא לכם מאוחר יותר את האשרות מאסטל, אבל כרגע אתם בטוחים."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 10 ספטמבר 2019, 22:11

"אני יכולה להצטרף אל נוק ולשאול את אסטל מה אפשר לעשות כדי לקבל הזמנה," נל אומרת כאילו אין משהו יותר פשוט מזה אחרי שהיא מביאה בחשבון את דבריו של טאריס "אם היא לא תחשוב שהאל-מתים במזבלה הם בעיה אולי היא תבקש משהו אחר."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 ספטמבר 2019, 23:50

"תראו, גם אם ניכנס לנשף, אתם צריכים להיות חשובים מספיק בשביל שהאמדירל ירצה לפגוש בכם." מסביר נוק, "אתם צריכים שם, אתם צריכים לעשות דברים, ואתם צריכים שהאדמירל יהיה חייב לפגוש בכם." הוא מסביר, "תצאו החוצה, תמצאו בעיות ותפטרו אותן, תמצאו אנשים ותהיו חברים שלהם, מבחינתי תחלקו מזון במחנות הפליטים או תחסלו את האל מתים באיזור המזבלה ההיא." הוא ממשיך, "יש לכם שבוע, בשבוע הזה אתם יכולים להיות שיחת היום של העיר, אני יכול להפוך אתכם לשיחת היום, אבל אני צריך שיהיה מה לספר עליכם." הוא מתיישב, "תגידו לי במה אתם הכי טובים, אני אנסה לקשר אתכם לשם."
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 15 ספטמבר 2019, 14:52

טאריס מהרהר לרגע, ואז קומץ את אגרופו, ניצוצות ירוקים עולים ממנו ''אני יכול לרפא מעט, להילחם לא רע, ולשכנע מעט אנשים. לא מעבר לזה. אם האלמתים תקפו את זולג'ין, לא כדאי שנתחיל בהם?"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 15 ספטמבר 2019, 16:24

אוסקר מרים את ידו אל מול עיניו ומספר טיפות קרות של מים מופיעות עליה, ואז הם עולים מידו ומתחילים להסתחרר בתוך עצמם, יוצרים מערבולת קטנה.
"אני יכול לשלוט במים קצת, וזה גם עזר מעוד כשהייתי איכר. אני יכול ליצור כמה מים שאני רוצה מהאוויר, ואני יכול גם לרפא די טוב. הצלחתי עד עכשיו להשתמש ביכולות שונות על מנת להילחם, למרות שמה שאני טוב בו זה דווקא לספוג מכות מאשר לתת אותם."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 15 ספטמבר 2019, 17:00

"אז לכו למחנות הפליטים, תמיד חסרים שם אנשים שיכולים לרפא." עונה נוק.
שלח תגובה