ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 18 אוקטובר 2018, 19:30

מתחילים,
מזכיר IN,OUT וכל המסביב. קוביות איפה שבא לכם, וכמובן לשים לב לספוילרים.
למען הסר ספק.
סירונאים- פדרון, קוריאן
חופשיים - YDS,עמית, ג'וני
IN

עשרים דקות מסוף העולם.
הכל מביא אותכם לרגע הזה, לנקודה האחרונה שתקבע האם הכל ימחק, או שמע הכל יישאר כפי שהיה.
שקרים,בגידות,אמיתות, כאבים מוות. האם הכל היה שווה את זה?

ואיך הכל התחיל?

זמן לא רב מידי לפני כן
סירואנים
ספוילרהצג

הרן- את הלילה האחרון אתה זוכר במעורפל, היית בשטח, לבד וחופשי, מנצל את זמן המנוחה שלך עד הפעם הבאה שתקרא למשימה. מה שיכול לקחת ימים,שבועות או אפילו חודשים.
אבל לא ציפת שיהיה לך פחות מלילה.
אתה כן זוכר את רעש המחנה, את הפרסות שהגיעו משום מקום. את הפייה הגבוה בעל קרני הצבי, אדון הצייד בא לקרוא לך. והוא לא עצר לשאול את דעתך, או מדוע הוא קורה לך. אתה בקושי הספקת לאסוף את הציוד שלך לפני שכבר מצאת את עצמך על סוס צייד שהוקצה לך, ורכבת בשמי גלקוס צפונה.

אוסקר- עד כמה שאתה לא נווט מוכשר, אתה כן יודע מספיק להבין את כיווני העולם, ולא משנה כמה ניסת, לא משנה כמה כוח השקעת, תמיד גילת שהזרם לוקח אותך צפונית יותר ויותר, בהתחלה עוד נאבקת בזרמים, חיפשת דרך לנווט. אבל לבסוף הגיעה אליך ההבנה שמישהו מנווט אותך. והחלטת לוותר. יום מאוחר יותר מצאת את עצמך בחופי הצפון, במקום שפעם היה נמל טירת שלג. אתה זוכר מישהו אומר לך להתקדם. אתה זוכר את עצמך עומד מול טירה גדולה שלבטח שמעת עליה פעם, אבל אתה עדיין טיפה מסוחרר ורעב.

קול הפרסות של סוסי הפרא גורם לבן האנוש להירתע לרגע, כאשר הוא מבחין בשני רוכבים הדוהרים על הרוח, סוסיהם משנים את צבעם בכל שנייה ורגע. האחד מהם גבוה מכל אדם או חיה שראה אי פעם , קרני צבי לראשו. השני. אלף. אותו לא ראה בחיים.
האלף מרגיש שסוסו נמשך לבן האנוש, ואדון הצייד מכוון את שניהם לאדמה, עד שהם ניצבים בפני דלתות טירת שלג החרבה.

"היכנסו" פוקד גווין. "מחכים לכם בפנים. זכרו לנהוג בכבוד אם חייכם חשובים לכם" קולו נשמע כמעין איום מרומז. הוא ממתין לתגובתכם, שבבירור צריכה להיות מעבר מעבד לדלתות האבן הגדולות.
OUT
נפגשתם, אני מניח שאתם לא מכירים, תרגישו חופשי לתאר אחד את השני ולעשות איזה שיחה קצרה. אם אני ארגיש שהיא נשרכת אני אדאג לדחוף אתכם פנימה
חופשיים
ספוילרהצג

נמל הוורד הלבן הפך הומה אדם בימים האחרונים, ולא לשווא. השמועות מספרות על מצור ימי שהפיות פתחו בו. אף אונית פליטים לא עזבה את גלקוס בשבועות האחרונים. התוצאה היא מחנות פליטים ברדיוס של כמה מאות מטרים מסביב למבצר ובאדמת הצלקת. האבירים שאמורים לסייע בשמירה על הסדר כבר קורעים תחת העומס וכמות האנשים, מזון הפך למותרה, שלא לדבר על מיטה חמה לישון בה.

טאריס- לצערך, הבנת שאמא שלך היא לא יצור סלחן, בלילה החופשי הראשון שלך הצלחת להימלט מהדברים שללחה אחריך. וגם זה עלה בחיים של כמה וכמה אנשים תמימים שבטעות היו שם, מאז אתה לא באמת יושן, לקח לך עוד כמה ימים להגיע לצלקת, שם הבנת סוף סוף כי הרודפים שלך לא מסוגלים לדרוך על האדמה המתה.
ואז גילת שה"אחים והאחיות שלך" נשלחו להחליף אותם. מאז אתה במנוסה. נמל חופש הוא אלי המקום היחדיי שבטוח לך כרגע. אולי.

נלתנרה-ההגעה לגלקוס לא הייתה בדיוק פשוטה, כן היה אבסורד כלשהו בלחזור את כל הדרך לגלקוס אחרי שרק הגעת לנמל חירות, אבל הבנת שזה לא מקום להיות בו לבד, קל וחמור כשמישהו מחפש אחריך.
כשהגעת לפני יום, הגיע לאוזניך שמועה על אלף המחפש את אחותו בנמל הלבן, עד כה לא הצלחת להחליט אם ללכת לחפש אותו או להסתתר מפניו. גם שמועה על מקור קסם חדש וחזק שמסתובב בצלקת גורם לך להישאר באיזור

זולג׳ין - מאז שהגעת לגלקוס, בכל לילה מבקר אותך לואה אחר בחלומך, כולם חוזרים אל אותו מסר, אומרים את אותו השם שוב ושוב "בונסאמדי". לואה המוות לא התגלה אליך, ולמעשה אתה לא מצליח לזכור מתי שמעת את שמו לראשנה, שלא לדבר על לדעת מי הוא. השבט סוגד לרוחות חזקות, ליצורים אדירים, אבל רוח המוות הפכה עם השנים לטאבו, מנחות מעטות מוקדשות לה, וחיזיון על שמה לא סופר זה עידנים.
בלילה האחרון, היא זה ראזן שהתגלה בפניך, גם הוא אמר את שמו של רוח המוות שוב ושוב, אבל הפעם. הוא גם כיוון אותך. הוא הורה לך ללכת צפונה, אל מקום שבו בני האדם מתים וחוזרים, על עיר על המים שרק רוח אחת חייה בה. שם, אמר הלואה. רוח המוות תספר לך את אשר על ליבה.

חייבים להודות שאתם מראה מוזר לראות מסביב למדורה, אלפית, נקרופליטאן וטרול מיבשת רחוקה, מוקפים בבני אדם רועדים, פחד מתחיל להכות בהם. איפשהו, יש חשש שמה המקלט של נמל חירות הפך לאגדה ותו לא. וכל אשר ניתן לעשות הוא למות ברעב, או להיכנע לפיות.
זה המקום היחידי באיזור שלא קר כמו המוות של הצלקת, וכמה מדורות דולקות מבשלות את מעט המזון שנשאר פה. אתם לא מכירים אחד את השני, אבל כל אחד מכם הוא מראה קצת שונה בנוף.
שקט הלילה מופר באחת, כאשר בן אנוש מהמדורה לייד מדבר בהתלבהות. "יש להם אוכל!" הוא אומר בכעס, "האבירים הללו רק מעמידים פנים שהם לא נדרשים באוכל, שמעתי שהמפקדת שלהם אוכלת ושותה כמו מלכה בעוד אנחנו מתים ברעב..." הוא מנסה לשלהב את האנשים, אבל הרבה פשוט מביטים בו וממשיכים הלאה. לאנשים אין עדיין את הייאוש הנדרש לעשות את מה שהוא מציע. אבל בבירור, המצב נפיץ כמו אקדח רעגי.
OUT
תרגישו חושפי לתאר את עצמכם, לעשות איזה היכרות עם מרגיש נכון, או להגיב למה שקורה סביב. אתם גם יכולים להתייחס רק לעצמכם בנתיים, אבל אני כן אשמח שתתארו את עצמכם.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
yds

שליחה על ידי yds » 18 אוקטובר 2018, 19:52

חופשיים
ספוילרהצג
טאריס רועד מקור מתחת לשריון העור שלו. החצר הייתה קרירה, אבל תמיד בטמפרטורה...נוחה למדי. הוא משתדל להתעלם כמה שאפשר מהטמפרטורות הקרות, מהרעב שתוקף אותו, ומהמחשבות שמציקות לו בשולי תודעתו אם לא היית בורח, לא היית סובל עם שאר הנחותים, היית נהנה מארוחה טובה ומסדינים רכים... טאריס מטלטל את ראשו לשלילה. לא. אמא לא סולחת על כשלונות.

בכדי להבטיח את דעתו, הוא מעביר את עיניו הירוקות-כהות על שני האחרים שיושבים סביב המדורה, הטרול והאלפית. באופן כמעט בלתי מודע, הוא מתחיל לנתח את התנוחות שלהם, את הבעות הפנים, מנסה ללמוד עליהם כמה שיותר. ידע הוא כוח, וידע כזה על אחת כמה וכמה...
חיפוש הידע שלו נקטע לצעקתו של האדם הבודד שמתלונן על המחסור במזון ומאשים את האבירים, שהרעש שהוא מפיק קוטע את חוט המחשבה שלו. בני אדם ארורים
טאריס מגלגל עיניים ונשען אחורה על סלע קטן, שיערו האדמוני נושא על מצחו, ושריון העור שלו זז וחושף מתחתיו בגדי בד איכותיים שבהחלט ראו ימים יפים יותר.
הוא מתמקם, ואז מפנה את מבטו אל השניים שלידו ''אז...מה מביא אתכם לכאן?"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 18 אוקטובר 2018, 20:27

חופשיים-
ספוילרהצג
זולג'ין לוקח מקל ומסדר את הקרשים במדורה. שערו הלבן הדומה לרעמה דוקרנית נע עם הרוח, אך לא נראה שהדבר מפריע לו.
"מה זה אכפת לך מן?" הוא אומר בקול עבה ומחוספס דרך היריעה הסגולה שתלויה מהניבים שלו, משני צידיה נמצאות שתי צמות שנקלעו מרעמתו עם עור פשוט נחות על החזה החשוף שלו. למרות הקור הטרול לא לבוש יתר על המידה או אפילו בצורה סבירה, דבר שמראה את הקעקועים השבטיים שלו ואת המבנה האתלטי שלו, אך אכן נח על כתפו מה שנראה כמעיל שמזכיר מעט שיריון. יש כאלו שאולי יחשבו לגנוב מן הטרול הירוק את המעיל או אולי לנסות לקחת בכוח את חמשת העגילים שלו, שלושה באוזן ימין ושניים בשמאל. אך רק טיפש לא ייראה את שמונת הגרזנים הנחים על חגורתו בנוסף לעוד שניים שעל גבו.

עיניו האדומות של זולג'ין מופנות אל עבר טאריס, "זולג'ין הולך לאן שזולג'ין הולך" הוא משליך את המקל אל המדורה, נותן לו להתכלות באש.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 18 אוקטובר 2018, 20:33

סירואנים:
ספוילרהצג
תמונה
אוסקר הוא בן-אנוש ממוצע לגמרי, או לפחות במבט ראשוני. הוא לבוש בבגדי-חורף אשר נצבעו בכחול, עורו שחום משעות רבות של עבודה בשדות תחת השמש היוקדת, שערו כהה אף יותר, אך עיניו בצבע תכלת כמו הים בזריחה, ואפשר לראות את הגלים מתנפצים בעיניו. הוא שומר על ידיו חבויות בכיסי המעיל שלו, אך מוציא אותן מיד כאשר הפיה המקורנן מתקרב אליו, ואפשר לראות את כפות-ידיו הגסות והמחוספסות של אומן-מלאכה, למרות שהילד לא נראה עדיין בגיל הבגרות אפילו.
פניו מביעות דאגה ופחד רב, אך גם כבוד והתפעלות. הוא מופעם מכל מה שהוא רואה סביבו, והוא עוקב בעיניו אחרי הפיה באופן קבוע, מתעלם כמעט לגמרי מהסוסים ומהאלף, כאילו הוא מצפה שכל רגע הפיה יבצע איזהו נס, פלא, תצוגת עוצמה כמוה עוד לא נראתה.

אוסקר אפילו לא עוצר לקוד או להגיד דבר-מה לפיה, הוא ממלא את הפקודה שלו באופן מיידי. גם אם היה רוצה להגיד משהו, המילים נתקעו בגרונו וסירבו לעלות.
"א-איפה אנחנו?" הוא לוחש לאלף שלצידו בשקט. הוא לא היה מוטרד מהאלף, הוא הספיק כבר לראות כמה מהם, ועקב כך שאוזניו היו מחודדות מעט, הוא חשב אותם לבני-אדם עם מאפיינים מעט שונים עקב חיים במקום רחוק, כמו הצלקת.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 18 אוקטובר 2018, 21:10

חופשיים
ספוילרהצג
האלפית הצעירה בשריון העור יושבת "ליד" המדורה, אך במרחק הכי רחוק ממנה שבו היא עדיין יכולה להרגיש את חומה בלילה הקר. עם זאת, עיניה הירוקות מקובעות על הלהבות בעודה שקועה במחשבות מטרידות על אחיה ועל האלף שמחפש את אחותו, שאפילו הצעקות של האדם במדורה השכנה לא מנער אותה מהן. מה שכן מצליח לנער אותה מהמחשבות הוא הטרול שמתחיל לשחק עם האש; כמעט מיד שהוא מתחיל לעשות זאת פניה המנומשות מתעוותות בחשש והיא מנערת את שערה השחור מתולתל לפני שהיא מתרחקת מהאש קצת יותר.

"ספינה." נלתנרה מספרת במילה אחת לנקרופליטאן איך היא הגיעה לנמל הוורד הלבן, כשהיא קצת מופתעת מהשאלה ותגובתו המוזרה של הטרול, "ואתה? מה מביא אותך לכאן?"
yds

שליחה על ידי yds » 19 אוקטובר 2018, 11:58

חופשיים
ספוילרהצג
טאריס מביט בטרול ונאנח, ואז פונה אל האלפית "ברחתי. המקום שהייתי בו היה מקום...לא כל כך טוב" הוא מתעלם מהקולות הפנימיים שלוחשים לו בערגה על תענוגות החצר, ואז מרים את מבטו אל נלתנרה, נראה שהוא הוליך להגיד משהו בעוד חיוך מתפשט על פניו...ואז, בהרף עין, פניו מתקדרות והוא חוזר לשקוע במחשבות
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 19 אוקטובר 2018, 21:01

חופשיים-
ספוילרהצג
"אתה לא נראה מהסוג שבא ממקומות לא טובים" אומר זולג'ין, טאריס לא בטוח אם מדובר בזלזול או בניסיון לשאול מה הקטע שלו.
yds

שליחה על ידי yds » 21 אוקטובר 2018, 21:14

חופשיים
ספוילרהצג
טאריס נעשה נוקשה לרגע, ואז מושך בכתפיו ופונה לזולג'ין "הוא לא היה מקום טוב בשבילי. ומה איתך?"
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 21 אוקטובר 2018, 21:52

חופשיים-
ספוילרהצג
״זולג׳ין צד מהרגע שיכל להחזיק גרזן, רקד אל מול האש וטיפס על העצים. היה לי טוב בארץ שלי. אבל זולג׳ין היה צריך לעזוב, להיות חזק יותר בשביל השבט. חזק יותר בשביל הלואה״ זולג׳ין משיב בהתלהבות לשאלה חסרת הלהט של טאריס. ״זה למה אני אלך לצלקת ואראה אילו אתגרים יינסו לעצור אותי בדרכי״.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 21 אוקטובר 2018, 22:14

חופשיים
ספוילרהצג
כשזולג׳ין אומר שהוא הולך לצלקת נלתנרה מתחילה להקשיב בעניין ומנסה ללמוד קצת יותר על האתגרים בהם היא עלולה לפגוש ביבשת: "אלו אתגרים אתה מצפה לפגוש בצלקת? ולמה דווקא לשם?"
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 21 אוקטובר 2018, 22:20

חופשיים-
ספוילרהצג
״מישהו מחכה לי שם, אני חייב ללכת לשם״ זולג׳ין אומר בפשטות, ״אני לא יודע מה או מי יינסו לעצור אותי, אבל הגרזנים שלי זה מספיק בשביל להתמודד איתם״.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 21 אוקטובר 2018, 22:53

חופשיים
ספוילרהצג
"אם אין לך התנגדות יכול להיות שאני אצטרף אליך חלק מהדרך," נלתנרה ספק מבקשת ספק שואלת את זולג׳ין לפני שהיא מספקת הסבר שמתעלם מכך שסלה-קלה הוחרבה: "אני עדיין לא בטוחה לאן אני ממשיכה מפה, אבל שוקלת להגיע לסלה-קלה."
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 22 אוקטובר 2018, 09:41

חופשיים-
ספוילרהצג
״זה לא מפריע לי, תעשי כרצונך״.
padron

שליחה על ידי padron » 22 אוקטובר 2018, 16:05

סירונאים
ספוילרהצג
הרן נראה כאלף רגיל למדי - מעט גבוה, רזה יחסית ובעל שיער בלונדיני. הוא לבוש בשריון עור ועוטה גלימה הצבועה בצבעי אדון הצייד, קשת תלויה על גבו. כןסהוא היה נראה כאלף רגיל אם לא עיניו - בעוד עינו האחת ירוקה ורגילה, עינו השנייה מוסתרת על ידי פיסת בד שחור - לא רטייה, כי אם כיסוי מכוון של העין. למרות הכיסוי, ניתן להרגיש כי הוא רואה בסדר גמור. הוא בוחן את אוסקר כמו צייד, שולח ידו לעבר הכיסוי אולם נעצר ומושך בכתפיו. "מה זה משנה? האדון הביא אותך הנה - אני יכול רק לנחש בשם מי - ואומר לך להיכנס. לי לכל הפחות, אין ספקות באשר לדרך הפעולה הרצויה." הרן אומר.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 22 אוקטובר 2018, 18:08

חפ"שים
ספוילרהצג
"ומה איתך?" נלתנרה פונה אל עבר טאריס "לאן אתה מתקדם מכאן?"
שלח תגובה