ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

בין ערפל לקיטור - עץ משחק [חופשיטה] (3/3)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 26 אוקטובר 2018, 19:34

לאורי
ספוילרהצג
אחרי כמה הכוונות ומעט הליכה, לאורי מוצא מקום שלא מסריח משיכורים או שצחוק קולני בוקע ממנו. המלון של אליסיה הוא מבנה צנוע ומטופח. בניגוד לבניינים המוזנחים שממוקמים משני צדדיו, נראה שהוא מטופל במסירות. החום וריח האוכל שמגיעים ממנו מזמינים את לאורי להיכנס. בפנים, אישה צעירה מקבלת את פניו.
"ברוך הבא למלון של אליסיה, יוקרת האיש הפשוט!" היא מדקלת. אכן, אנשים פשוטים הם מי שלאורי רואה. רובם פועלים, אם כי בחלק הטוב יותר של המעמד הנמוך. על רצפת העץ פרוסים מספר שטיחים. כמה שולחנות, מעט רהיטים, לא הרבה יותר. שני רדיאטורים הנמצאים בקצוות החדר נלחמים בצינת הלילה.
"לכמה זמן תישאר?" האישה שואלת.
גארט
ספוילרהצג
"על עסקים נדבר במקום שקט יותר," סארטוג אומר. "סלחו לי," הוא פונה לקבוצה שמקיפה אותו, "עלי להתפנות לעניינים אחרים. אל תהססו להנות מהלילה בלעדי." הקבוצה צוחקת וגארט שם לב לכמה אצילים שבבירור מזייפים גיחוך.
הם הולכים לחלק אחורי של בית ההימורים. סארטוג לוחץ על כמה כפתורים בקיר בסדר שגארט לא מצליח לראות, קול פתיחת מנעול נשמע. האיש הענק פותח את הדלת לחדר מפואר. פסלים וציורים מקשטים את הקירות, מציאות יקרות ערך ניצבות על שידות זכוכית.
"תרצה לשתות?" סארטוג שואל ושולף בקבוק יקר ממדף קרוב.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 26 אוקטובר 2018, 20:10

גארט:
ספוילרהצג
"אני חושב שתעדיף אותי פיקח למשך השיחה הקרובה." אומר גארט ומביט סביבו, סוקר את החדר המפואר בעיניו.
איזה גועל הוא חושב לעצמו.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 26 אוקטובר 2018, 22:42

לאוריהצג
לאורי מחייך לקבלת הפנים והביתיות של המלון.
"לילה אחד יספיק לי לעכשיו", הוא עונה. כסף לא חסר לו, אבל מי יודע לאן עיסוקיו יובילו אותו בעיר הזאת. הוא לא רוצה למצוא את עצמו נוסע דרך כל העיר לאותו המלון.
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 27 אוקטובר 2018, 19:34

גארט
ספוילרהצג
"כרצונך," סארטוג אומר ומחזיר את הבקבוק למקומו. "ניגש לעניין. הספקת ליצור לעצמך שם מכובד ביחס לזמן הקצר בו אתה פועל, גארט. התכשיטים של אדה וידאל, אוסף השעונים של סטילטון, מהנדס בכיר. יש לך מנהג לגנוב מאנשים עוצמתיים, חלקם אפילו נמצאים בבניין הזה." הוא מתבונן במיצג זכוכית שקרוב לגארט. בתוכו נחה רונה, חקוקה בלוח אבן. "אני חייב לדעת, איך אתה עושה את זה? רונות, נכון? אי נראות, אולי אפילו המסה ואיחוי של קירות. מה הטריק שלך?"
לאורי
ספוילרהצג
"לילה אחד," היא מהנהנת. "אם תרצה משהו, כל דבר, אתה מוזמן לבקש ממני. שמי אליסיה. לא, לא האליסיה שבשלט, זאת סבתי. בוא, אוביל אותך לחדר בזמן שמכינים לך את האוכל." בזמן שהם עולים, אליסיה לא יכולה שלא להציץ מעבר לכתפה. נראה שהמראה של לאורי תפס את עינה.
"אתה לא מכאן, נכון?"
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 27 אוקטובר 2018, 21:07

לאוריהצג
לאורי מחייך למשמע השאלה.
"עיניים חדות יש לך, גברת", הוא עונה, "אני במקור מאזור ביילור. מאחד הכפרים שמה במזרח".
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 28 אוקטובר 2018, 06:19

גארט:
ספוילרהצג
"אני תוהה לגבי כך." גארט מושך בכתפיו, מכחיש אך לא מכחיש את השערתו של סארטוג. "אני לא יכול לספר לך איך אני עושה את מה שאני עושה, סודיות מקצועית, ההפתעה היא חלק מהנשקייה שלי."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
yds

שליחה על ידי yds » 28 אוקטובר 2018, 18:46

רו
ספוילרהצג
"ביילור" רו עונה קצרות, ומחבק את הביולוג בזריזות אבל בחום "כן, לצערי אני עדיין בזה. אני צריך לאכול, אתה יודע...ואני עוד צריך למצוא את הממזר שעשה לי את זה" הוא פורש את ידו קדימה והקנוקנות מתפתלות החוצה מורידיו ומתנענעות לרגע, ואז נשאבות חזרה. הוא משפשף את נקודת הפציעה המקורית בין הצלעות, ונאנח "בכל מקרה, יקח לי זמן להיכנס חזרה לקרבות, אז אם אתה צריך את עזרתי לכל דבר שהוא, אני יותר מאשמח לעזור לך. כל דבר כדי להחזיר את מה שאני חייב לך"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 28 אוקטובר 2018, 19:57

לאורי
ספוילרהצג
"הייתי שמחה לצאת מחוץ לעיר, לראות את החומה המפורסמת של ביילור," אליסיה אומרת. "אבל אמא לא יכולה לנהל את המקום לבדה. מה מישהו כמוך עושה בבירה? אתה לא נראה כמו טיפוס שמנסה להשיג עבודה."
גארט
ספוילרהצג
"תראה, אדון קל-צעד. אני אוהב להכיר את מי שאני עושה איתו עסקים." סארטוג מצמצם את עיניו, שוקל משהו. "בסדר, אסתפק במוניטין שלך בינתיים. לא יכול לצפות ממך לסמוך עלי בלי שאסמוך עליך." האיש העצום מתיישב בכיסא שמאחורי שולחנו, מחווה לבן הכנף לשבת באחד ממולו.
"אתה לא מהאזור, אז אסביר לך את המצב בקצרה. לאברלייט לא חסרות כנופיות, אחת מהמרכזיות בהן היא העורבים, שמונהגת על ידי ג'ק הלבן. כפי שניתן להבין מהשם, החברים בה הם מבני מינך. במשך יותר מדי זמן הם הפריעו לתוכניות שלי. אבל בחודשים האחרונים, הפעילות שלהם ירדה. עם כל יום שעובר, ראשי הנוצה נסוגים מרחובות נוספים. ג'ק מרכז את הכוחות שלו לפרויקט חדש, ואני מעוניין לדעת מה הוא מתכנן. הייתי שולח את הבחורים שלי לרחרח, אבל החליפות והעורבים חולקים... היסטוריה מדממת, נגיד ככה. אף אחד לא ידליף לאנשים שלי. כאן אתה נכנס לתמונה." סארטוג מצביע על גארט. "מישהו שיכול להיכנס למקומות בקלות, ללמוד על הפעילות של העורבים ולדווח לי. והחלק הכי טוב? אתה אחד מהם. בן כנף. הם לא יחשדו בדבר."
רו
ספוילרהצג
גאנת' נאנח. "כמה מתאגרפים אתה מכיר שהגיעו לגיל שלי? ועוד כאלו כמוך? לא, אתה צעיר מדי בשביל להקשיב להטפות." כשרו מדבר על החזרת טובה, הביולוג רק מניד בראשו ומחייך. "אתה היית בצרה, אני עזרתי. אין כאן עניין של טובות, זה פשוט מה שנכון לעשות." לאחר מעט מחשבה, הוא ממשיך. "למרות... שיש משהו שתוכל לעזור לי בו." גאנת' הולך לחדר אחר, האחד בו נמצאת המעבדה הביתית שלו. הוא חוזר עם עלה כותרת של ורד, צבעו אדום להחריד.
"השגתי את זה מחבר ותיק בסיעה," גאנת' מסביר. "מסתבר שורדי הדם חזרו לשוק. רו, זו ההזדמנות שלנו לחקור את המצב שלך! אם רק אוכל להשיג דגימה של שורש, לראות איך התאים שלך מגיבים למגע ראשוני עם הצמח, אולי אוכל להבין מה קרה לך. עם יותר מידע, אולי אפילו נוכל לרפא אותך."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 28 אוקטובר 2018, 22:47

גארט:
ספוילרהצג
"אצלי זה בדיוק ההפך. אם היה לי אכפת עבור מי אני עובד, לא היינו מדברים כעת, בלי להעליב."
הוא מזנק על הכיסא שהוקצה לו ומתיישב על המסעד, ומניח את רגליו על המושב. "זה לא משנה כיצד אני משיג את המטרות של הלקוח, כל עוד אני משיג אותן, וכל עוד האמצעים שלי לא ישאירו סימנים שיפגעו בלקוח שלי בעתיד. זו לא שאלה של אמון. ככל שתדע פחות, כן ייטב לשנינו."

גארט מקשיב להסברו של הדון, ומוציא מחברת קטנה המלאה בקישקושים מוזרים עד חצייה, ומתחיל לקשקש שוב, מתעד את השיחה שלהם ואת המידה שהדון נותן לו. ג'ק הלבן, העורבים, כנופיית בני-כנף, פרוייקט גדול, היסטוריה עקובת-דם עם החליפות. הכל מקודד כמובן.
"ספר לי על החליפות, ועל מה שידוע לך על פעולות העורבים בעבר, המטרות שלהם, ועל ג'ק הלבן." גארט אומר, בקושי מרים את ראשו מהמחברת. הוא אפילו לא דיבר עם הדון לגבי תשלום, או אם בכלל יסכים למשימה, אך הוא גורם לזה להישמע כאילו הידיים כבר נלחצו.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 28 אוקטובר 2018, 23:07

לאוריהצג
"הייתי שכיר חרב. החלטתי להפסיק עם זה. עכשיו אני מנסה למצוא את המקום שלי בעולם. איפה אני יכול לעזור הכי הרבה", הוא מתנשף מעט מהעלייה במדרגות. היה לו יום ארוך, והוא זקוק למנוחה הזאת.
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 31 אוקטובר 2018, 10:03

גארט
ספוילרהצג
"הבחורים בחליפות הם האנשים שלי," סארטוג אומר בקולו העמוק. "עוד כשנכנסתי לעסקי הבילויים שמתי לב שהבריון המתאים, עם מספיק ניסיון בקרבות רחוב, מהווה שומר יותר טוב מזה של שאר המתחרים. כמובן, הוא גם זול יותר. הבחורים מספקים לי הרתעה, הם מבריחים עושי צרות ודואגים לסדר. במוסדות מהסוג שאני מנהל, לא נדיר לראות אנשים מאבדים את העשתונות, או למצוא מישהו שהרשה לעצמו לבלות יותר מדי זמן עם בחורה מסוימת. בתמורה, אני משלם להם יותר ממה שכל כנופיה או מפעל הולכים להציע. התפקיד השני הוא אבטחה מפני כנופיות אחרות. אנשים לא יוצאים לבלות הרבה אם מס הקיסרות שואב להם את הכסף מצד אחד ומס הכנופיות מהצד השני.
"זה מה שהצית את הסכסוך בין העורבים לחליפות," סארטוג מסביר. "לי ולג'ק יש אינטרס לשלוט על אותם שטחים, כאלו שמתגוררים בהם אנשים עם כיסים עמוקים מספיק כדי לייצר רווח. תוסיף לזה את ההיגיון השבטי של בריון הרחוב הטיפוסי וקיבלת סכסוך מדמם. חוץ מסחיטות, העורבים מרוויחים את כספם בהברחות. נשק ותרופות בעיקר, מהמעט שידוע לי. עם המתחים שמתגברים בין זיירוט לארדוגן לא חסרים לו לקוחות.
"על העורב הלבן בעצמו אני לא יודע מספיק. רק שהוא רעב לכוח, וחכם מדי בשביל להיות עורב," סארטוג מגחך. "תבין, ראשי הנוצה לא תמיד היו כל כך עוצמתיים. ג'ק הוא הסיבה היחידה לכוח שלהם. רק כשתפס שליטה הם הפכו למאורגנים."
לאורי
ספוילרהצג
אליסיה מחייכת לשמע כוונותיו של לאורי. "טוב, בהחלט יש איפה לעזור בעיר. אני חושבת שגם המלון עוזר לאנשים בדרכו שלו. אנחנו תמיד משתדלות לשמור על מחירים הוגנים ו-"
"אלי!" קול שמגיע מלמטה קוטע אותה. "תפסיקי לפטפט עם כל אורח שמגיע, יש מנות שצריך להגיש!"
"זאת אמי," אליסיה מסבירה. היא ממהרת להראות ללאורי את חדרו ופונה לרדת במדרגות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 31 אוקטובר 2018, 10:50

גארט:
ספוילרהצג
גארט מהנהן ורושם הכל במחברת שלו. סה"כ הוא תופס כעמוד וחצי ומשאיר כמה שורות ריקות כדי שיוכל למלא מידע נוסף. הוא לא האמין למילה שיצאה מפיו של דון סארטוג, הוא לא היה אובייקטיבי, אך המידע הזה ישמש אותו לטובה.
"אם כך, נשאר לנו רק דבר אחד לכסות." אומר גארט וסוגר את המחברת שלו בקול חבטה קל, ומזנק על מסער הכיסא, וממשיך לעמוד על רגל אחת, מתאזן בשובבות, ידיו פרושות לצדדים. "כפי שכבר הבנו, אני לא השכיר הטיפוסי שלך. כסף לא ממש מעניין אותי, אז אתה גם יכול להיות בטוח כי ג'ק לא יצליח לשכנע אותי לבגוד בך. במקום זאת, אני המחיר שלי פשוט מאוד: אני רוצה דבר אחד אשר בעל ערך בעינייך, משהו יקר לך שלא היית מסכים להיפרד ממנו בשום מצב אחר."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 31 אוקטובר 2018, 15:57

לאוריהצג
לאורי נכנס לחדר, סורק אותו במבט מהיר. עציץ חמוד על השידה, מיטה עם מצעים מזמינים. נחמד.
הוא נשכב על המיטה בחבטה, פולט אנחה שמשחררת את כל המתח שהצטבר בשרירים שלו היום. הוא נותן לעצמו להתרפס על המיטה כמה דקות, והוא קם. קודם הוא ניגש למנורות הגז בפינות החדר ומצית אותן. לאחר שווידא שכולן סגורות, הוא פותח את חלון חדרו, נותן לחדר להתאוורר.
הוא מביט ברחוב, בפועלים ששבים הביתה, בסוחרים שהולכים עם עגלות הסחורה, ומתחיל לשיר.
ספוילרהצג
I believe in fires at midnight
When the dogs have all been fed.
A golden toddy on the mantle
A broken gun beneath the bed.
Silken mist outside the window.
Frogs and newts slip in the dark
Too much hurry ruins the body.
I'll sit easy, fan the spark
Kindled by the dying embers
Of another working day.
Go upstairs, take off your makeup
Fold your clothes neatly away.
Me, I'll sit and write this love song
As I all too seldom do
Build a little fire this midnight.
It's good to be back home with you.
yds

שליחה על ידי yds » 31 אוקטובר 2018, 17:59

רו
ספוילרהצג
רו משתנק בהפתעה כשהוא שומע את החדשות, והוא מרגיש פרץ מיידי של לחץ ופאניקה מהוורדים, שגורמים לו להיכנס למצב התקפי ומפוחד. במאמץ, הוא מחלץ את המילים מפיו ''זה...יהיה נפלא, תודה רבה לך. אתה צריך שאשיג את הדגימה?"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 01 נובמבר 2018, 11:56

גארט
ספוילרהצג
"אני מארח אותך בקזינו שלי, נותן הזדמנות לממש את הכישורים שלך מעבר לגניבות עלובות, וככה אתה מגיב." סארטוג לא מסתיר את כעסו, אך גם לא נותן לו להתפרץ. הוא מתבטא רק בטון המאיים של קולו, אחד שרגיל למלא את האיומים וההבטחות שהוא נותן. "קודם שומר ממני סודות, עכשיו זה. אתה יודע, אדון קל-צעד, שאתה בן הכנף היחיד שאי פעם היה בחדר הזה? אל תגרום לי להתחרט על ההחלטה להזמין אותך."
לאורי
ספוילרהצג
לאורי נרדם במהירות על המיטה המוצעת. היא נוחה בהרבה ממקומות אחרים בהם נאלץ לישון. הלילה חולף ונקישה קלה בדלת מעירה את לאורי משינה נטולת חלומות. מבעד לחלון הוא רואה את אותם פועלים שחזרו בערב, כעת יוצאים ליום עבודה נוסף. עגלות שנושאות אנשים עמידים יותר עוברות בין האנשים. ביחד עם השמש הזורחת, עשן המפעלים מתחיל לעלות גם הוא. בוקר שגרתי באברלייט.
הוא יורד מטה ואליסיה מגישה לו ארוחת בוקר, יחד עם העיתון היומי. הכותרת המרכזית כתובה באותיות בולטות: אנדרו מכה פעם נוספת - רכבת נוסעים הושמדה כחלק משוד. לאורי ממשיך לקרוא ומוצא ראיון עם פקיד בנק שנסע ברכבת, שמו פרנק. מילותיו של האיש מתארות את השוד, לעיתים באופן מוגזם ממה שקרה באמת. הוא שם לב שפרנק לא הזכיר את בן הכנף בכלל. שמו של לאורי דווקא כן כתוב, מספר עדויות נוספות מספרות על האיש שהוביל אותם לקרונות הקדמיים. הכתבה ממשיכה, מדברת על הנזק למוניטין האבטחה של מישהי בשם מוראו וסוקרת מעט מהמבצעים הקודמים של אנדרו.
רו
ספוילרהצג
"זו התוכנית," גאנת' משיב. הוא שם לב לטון של רו ופותח את פיו לדבר, אך קול זמזום כנפי שפירית קוטע אותו. העכבר המשודרג שעד עכשיו הציץ בהם טס מעלה. הוא מסתחרר ומאבד שליטה לפני שמגיע לתקרת הארון והיצור המזמזם כמעט מתנגש ברו, אבל גאנת' מצליח לתפוס את העכבר לפני שיפגע באיש מהם. המכרסם מתפתל בידו של הביולוג ללא הועיל.
"סוף סוף," הוא נאנח. "אני צריך לזכור לכלוא את כולם. גם ככה עכברים בורחים בקלות, לתת להם כנפיים לא עוזר במיוחד. כמובן שניסיתי להמציא שיטות לתפוס אותם, כמו הזיקית העצומה, אבל אל תשאל איך זה הסתיים." גאנת' שוקע במחשבות על הניסוי, כהרגלו. לוקח לו מספר רגעים להיזכר בשיחתם.
"אה, כן, הדגימה. חשבתי שתתלהב יותר מהרעיון. פעם אחרונה שבדקתי אותך, הורדים עשו לך כאבי ראש נוראיים. כמובן, יש גם את הצורך להזין אותם. נתת להם לשאוב רק ממי שכבר מת, אני מקווה."
שלח תגובה