עוד שבוע וחצי לדרקוניקון 2019
עוד שבוע וחצי דרקוניקון 2019, יומיים של משחקים וכיף והשנה יש לנו המון דברים טובים - קודם כל מפגש פונדקאים, אבל גם המון משחקי תפקידים, השקה ישראלית של פאת'פיינדר 2 ועוד. אם עדיין לא נרשמתם בהרשמה המוקדמת, מוזמנים להירשם כעת, או בקופות ביום הכנס.
http://www.dragoncon.co.il/games.aspx

בין ערפל לקיטור - עץ משחק [חופשיטה] (3/3)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 30 יוני 2019, 08:09

"תעלה לרמה שלי ואז נדבר, שמנצ'יק. אני אוכל ברזל מלובן ומשלשל פלדה." גארט מתלוצץ בעצבנות, רועד מקור בתוך מעיל הפלומה הקרוע שלו, חורר על ידי ג'ק, אנשיו, והחייל המכאני שלו. הסכין הישנה שלו כבר החלה להישחק ולהחליד עקב השימוש הרב ואוויר הים המלוח, והוא החליט לזרוק אותה לים לפני מספר דקות, ובמקומה הוא חגר את הסכין החדשה שדון סארטוג העניק לו. הוא כבר מתח ובדק את האקדח המיוחד שלו תריסר פעמים, בדק את הכוונת, האיזון, וניקה את הקנה כל מספר דקות. היה לו כדור עם שמו של ג'ק עליו, והוא לא עמד לתת לשום דבר להוות תירוץ לפספוס. באמת, הוא לקח כדור וחרט את שמו של ג'ק על הנחושת, ואז מילא את החריץ בדיו.

"מה התוכנית? להסתער ולמות לחייל המכאני שלו?"
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן
תשובות: 1

שליחה על ידי מירטוקן » 30 יוני 2019, 17:35

"השמירה של העורבים באי גדלה מאוד מאז התקרית עם הסיראנית. התוכנית היא להיכנס בשקט, ולצאת בשקט. נעגון בחלק הצפוני ונתקדם למכרה, לכיוון דרום מזרח", הוא עוצר לרגע כשהרוח מתגברת.
"גארט, רו, אני סומך עליכם לכניסה שקטה. אף שומר לא צריך לראות שאנחנו מתקרבים. חסלו אותם לפני שאני יודע שהם שם. ברגע שנהיה בפנים, נתפצל לשלוש קבוצות. גארט ורו, אתם מובילים קבוצה. פאולו, אתה איתי. נסרוק את המכרה לאורכו ולרוחבו כדי למצוא את השבויים. הוורדים הם בעדיפות שנייה. בנוגע ליציאה - אני מקווה שליד המכרה יש מעגן נוסף. אם לא, ניאלץ לרוץ חזרה חספינות. שאלות?", הוא מפוקק את אצבעותיו בדריכות.
:devil: "Tell me, what is it that you desire?"
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 30 יוני 2019, 22:05

"שתיים." אומר גארט ומרים את ידו כאילו היה תלמיד בבית הספר, מחכה למורה לתת לו אישור לדבר.
"קודם כל, אם זו משימת התגנבות, מה אתם שלושתכם עושים פה? יש לי ניסיון רב בעסק, את הציוד המתאים ומבנה הגוף האידיאלי, היחידים שלא ישימו אליכם לב הם אלו שאקטיבית בוחרים להתעלם מכם."
גארט צוחק כמה רגעים, ונרגע באותה המהירות שהתחיל. "טוב, בסדר, מספיק בדיחות. שאלה שנייה, אני חייב להרוג? כלומר, אני אהרוג אם אני ממש אבל ממש חייב, אני אני מאוד מאוד מאוד מעדיף שלא, זה די הקטע שלי."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 01 יולי 2019, 09:32

"ההתגנבות שאני בונה עליה היא חיסול מהיר של השומרים. ככל שתוציא אותם מהמשחק יותר מוקדם - יהיה יותר טוב. אם לא נוח לך להרוג אותם, אתה יכול לשתק אותם, אני מניח. העיקר שתהיה לנו שליטה על היכולת שלהם להזעיק תגבורת".
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 03 יולי 2019, 16:06

גארט נאנח בהקלה ונשען אחורנית, מתכדרר בתוך המעיל על מנת לשמר את חום גופו. "לפטרונים שלי קל יותר לישון בלילה ביודעם שגם אם מישהו ישכור אותי נגדם, חייהם לא בסכנה. זו בחירה עסקית, אפילו עכשיו. אין לי שאלות נוספות."
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 03 יולי 2019, 18:49

רו מניד בראשו "אין שאלות נוספות" הוא מתרכז, וקנוקנות הוורדים מתחילות לצמוח ולהסתלסל סביב זרועותיו וראשו. מכהות את עורו הבהיר לגוון ירוק כהה, כמעט שחור, ומכסות אותו במעין מעטפת חיצונית מגוננת. העיניים שלו נוצצות באדום בחשכה, כמו שתי טיפות דם על רקע הגבעולים הקוצניים.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 06 יולי 2019, 12:00

הם עולים אל הספינות. רו, גארט ולאורי יחד עם מספר להבים בכלי אחד. את האחר, בו נע שאר הצוות, מוביל פאולו. המומחיות שלו בהשטה נתונה בספק, אבל ניסיונות לשכנע את בן הכנף לעזוב את ההגה מתבררים כחסרי תועלת. שתי הספינות יוצאות אל המים הפתוחים, כאשר אחת מתנדנדת באלימות מאחור.
המסע עובר בשקט, בדריכות. אצל חלקם, השיט מלווה בחשש מתגבר. אצל אחרים, מדובר בציפייה. ערפל קריר החל לעלות מפני המים, הוא לא משפר את האווירה. ככל שהם מתקדמים צפונה, הראות נעשית גרועה יותר. כעת כלי השיט קרובים זה לזה, קל מדי לאבד אחד את השני בערפל הסמיך. למשך השעה האחרונה הם נעים בעיוורון כמעט מוחלט.
לבסוף, כתם כהה מופיע מולם, אחד שהולך וגדל ככל שהם מתקרבים. האי פרולטו חושף את עצמו בפניהם, פיסת אדמה שבולטת נגד המים, מוקפת בחופים סלעיים וחלקים. הם מסוגלים לראות את המכרה עצמו - אזור משוטח ותעשייתי, מגורי פועלים ומכונות ישנות להעברת קרקע מזדקרים ממנו. זהו פצע חשוף באדמה, והיערות שמקיפים אותו נכשלו בניסיון לרפא את המקום, למרות השנים שעברו.
להגיע לאי, כך מסתבר, לא קל כמו למצוא אותו. הקול של מנוע קיטור עוצמתי נשמע מימינם, ספינת מלחמה צצה מצדו השני של האי. כלי השיט האדיר נע במהירות ואלגנטיות, אך נשאר קרוב לקו החוף, נראה שהוא מקיף את האי הקטן. לא לוקח לרו זמן רב לזהות את הספינה. חן הסערה, המשחתת הפרטית של ת'יריאל מוראו, בולטת גם בערפל הכבד. אבל לשתי ספינות דיג קל להסתתר בתנאים האלו. נכון לעכשיו, נראה שעוד לא הבחינו בהם.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 06 יולי 2019, 21:27

"תזכיר לי מה המטרה שלנו על האי הזה?" אומר גארט בעודו בדיוק מסיים להשחיז את סכינו החדשה, והאקדח שלו טעון בתוך הנרתיק. "אני מתכוון לצאת ראשון ולעשות סיור קצר, אבל כבר הספקתי לשכוח למה אנחנו כאן."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 06 יולי 2019, 23:11

לאורי יושב דרוך במקומו. מבטו לא זז מקידמת הסירה, בעוד החיילים חותרים במאמץ.
הוא מתוח, ואגלי זיעה וערפל ניגרים על עורו. אסור לו להראות פחד. לא עכשיו. החיילים שלו סומכים עליו, והוא סומך עליהם.
אבל גארט ורו...מאוחר מדי בשביל זה. הוא רק מקווה שהם לא יאכזבו.
"לשחרר אסירים, לחבל בעיסקה החדשה של ג'ק לגבי הוורדים", הוא עונה בקצרה. האם אף אחד לא הקשיב לתדריך שלו?
הוא עוקב במבטו אחרי חן הסערה. נראה שהם לא היחידים שקפצו לבקר עכשיו.
"חכו שהספינה תגיע לצד השני של האי. אז נתקדם".
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 07 יולי 2019, 16:36

כאשר הסירה שלהם מתחילה להתקרב אל האי ומשחתת המלחמה, גארט מתמתח ונעמד על רגליו. ניצוצות קטנטנים הנראים כמו זכוכיות שבורות מקיפים את רגליו בעודו קופץ ונעמד על מעקה הספינה, רושם דבר מה במחברת קטנה.
"למצוא אסירים, למצוא את העסקה של ג'ק. הבנתי, נתראה בקרוב." הוא סוגר את המחברת וקופץ מהסירה. בעזרת הכוח שלו הוא העלים את הרוב המוחלט של משקלו, וכעת עמד על המים כאילו היו עשויים ג'לי. הגלים איימו להפוך אותו, ורגליו עדיין שקעו עד לקרסוליו, אך ברגע שהחל לרוץ, המומנטום שלו שמר עליו מלשקוע יותר משני סנטימטרים. הוא רץ היישר אל עבר האי, משתמש בגודלו הקטן וזריזותו על מנת לחמוק על פני השמירה מבלי הצורך לחכות על אשר הספינה תבצע את הסיבוב שלה. עד שרו ולאורי ידרכו על אדמת האי, לגארט כבר יהיה דו"ח מצב מפורט.
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 12 יולי 2019, 22:43

לאורי ורו
ספוילרהצג
בן הכנף הדקיק נעלם בין הערפילים. שריקת ההתרשמות שפאולו פולט היא הדבר היחיד שמפר את השקט.
הדקות עוברות והספינה האדירה שמולם מתקרבת לעבור אל צידו השני של האי. הם מחכים בדריכות לחלון ההזדמנויות, אך רגע לפני שלאורי נותן את ההוראה לחתור קדימה, חן הסערה מתחילה להאט. כלי השיט האימתני מסתובב במקומו. תותחי הפלדה הרבים של הספינה מורמים, הקנים מכוונים ישירות אליהם.
מספיקים לעבור מספר רגעים מדאיגים למדי לפני שאחד החיילים אומר שיש משהו מאחוריהם.
ספינה עצומה, כמעט כמו חן הסערה, נעה לכיוון האי. הגוף האפל משסף את הגלים, תמונתו הולכת ומתבהרת במהירות. הספינה שחורה וארוכה, קצוותיה חדים, מזכירה את הלהב שגארט השחיז. היא עשויה להשתוות לספינה של ת'יריאל מבחינה קרבית, אך אין בה שמץ של פאר או יופי. הכלי הזה, בדומה לאנשים שהוא מייצג, נועד למלא את המטרה שיועדה לו. אלו מביניהם שביקרו בחוף המערבי של היבשת, אולי יזהו אותו כספינה צבאית של דסאטור.
הם לא זוהו עדיין, אך זה רק עניין של זמן. חן הסערה עוצרת אותם מלהתקדם אל האי, ולפי מצב העניינים, היא מתכוונת לחסום גם את הספינה השחורה. יכול להיות שלהישאר ביניהן זה לא רעיון מוצלח.
גארט
ספוילרהצג
הוא מגיע אל החוף הסלעי, מתרגל מחדש לקרקע היציבה. הגעתו הפתאומית הבהילה חבורת שחפים קרובה, אבל הוא יודע שהעורבים הם אלו מהם הוא צריך להיזהר. הצליל המוכר מדי של דריכת רובה מקפיד להזכיר לו את העובדה הזאת. הוא הגיע איפשהו מלפניו, חבוי בסבך העצים החשוך שמגביל את ראייתו. האדם שמכוון לעברו מקפיד להוסיף, "אל תזוז, או שאני אירה בך," למקרה שגארט לא שמע את דריכת הנשק. יאמר לזכותו, הוא כמעט מצליח להישמע מאיים.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 14 יולי 2019, 22:41

גארט:
ספוילרהצג
גארט נאנח ומסתובב לאט אל עבר כיוון הקול, מתעלם מאהזרתו אך נשאר דרוך בכל רגע נתון. הוא היה מוכן להשתגר הצידה ברגע שישמע קול חשוד המעיד על לחיצת ההדק או הדלקת אבק השריפה.
"אתה יודע שלפני דקה הלכתי על גבי המים, נכון?" הוא פולט שאלה, מחדיר חששות והתלבטויות לראשו של הרובאי. "אם אתה חושב שהצעצוע שלך יעזור לך לפני שאני אצווה על השחפים לחזור הנה ולנקר לך את העיניים, אני מאוד מקווה בשבילך שיש לך דיוק נשגב."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 14 יולי 2019, 23:23

לאורי ורוהצג
אלף ואחת מחשבות מתרוצצות במוחו של לאורי.
מי נמצא בספינה השחורה? מה המטרה שלהם? זה הורס את כל התוכניות. מתי התותחים של ת'יריאל יופעלו? מה עוצמת האש של הספינה השחורה? מה אני עושה?
אבל מניסיון רב של דנים, הוא לא נותן לאף אחת מהספקות להשתלט על פניו ומצב רוחו.
"תטה את הספינה ימינה. נעגון צפונה יותר ממה שתיכננו. זה יעכב את המבצע, אבל זה מה שיש. רצוי כמה שיותר מהר, לפני שניקלע לאש הגיהינום שעבור מעלינו".
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 19 יולי 2019, 18:40

גארט
ספוילרהצג
"אני מנסה שלא להשוויץ. אל תגרום לי," הוא מוסר בפשטות. הוא לוקח צעד קדימה, מספיק כדי שגארט יצליח לזהות את פניו של אוון. הצלף של ג'ק לא מרשים במיוחד במבט ראשון, אבל מראה חיצוני מגלה מעט מאוד על היכולות של אדם. גארט יודע את זה היטב. "אני לא יודע איזה טריקים אתה מחביא, אבל שנינו יודעים למה הרובה הזה מסוגל, ומי מחזיק אותו הפעם. זה לא הולך להיות כמו הפגישה הקודמת שלנו."
לאורי ורו
ספוילרהצג
הם פונים בחדות, עוקפים את אזור האש העתידי. בהתחשב במהירות בה נעה הספינה השחורה, עוד כמה דקות הם היו נמחצים. או זה, או נתפסים. קשה לומר מה עדיף במקרה הזה. שתי הסירות מתקדמות לעבר פרולטו, הם מוצאים פיסת חוף נגישה בחלק הצפוני של האי ועוגנים. הקרקע הסלעית חלקה כתוצאה משנים של שחיקה על ידי הגלים. קו החוף אפור ודקיק, נדחס בין הים מצד אחד וסבך הצמחייה מהצד השני.
פאולו מביט מסביב, כאילו הערפל לא חוסם את הראות לכל כיוון. "אנלא חושב שאי פעם הייתי על אי. טוב לדעת שלא פספסתי כלום."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 21 יולי 2019, 07:16

ספוילרהצג
"או היי, אוון! מה קורה איתך, זה אני! תוריד את הרובה, חשבתי שאתה מישהו אחר בכלל, אתה יודע שלא הייתי פוגע בך! בחייך, היו לי אלף ואחת הזדמנויות בפעם הקודמת, בוא נגיד שעכשיו אנחנו פיטים ותיתן לי ללכת?" גארט מחייך מאוזן לאוזן. אוון היה מישהו שהוא שמח לראות, לשם שינוי. הוא התכוון למשוך אותו אל הבלגאן עוד פעם, אבל אם הוא היה יכול לשכנע אותו לתת לו ללכת, זה היה יכול להיות מעולה.
"אם זה לגבי הרובה שלך, אני באמת מתנצל, אבל קיבלת אותו בחזרה!"
נערך לאחרונה על ידי Qurrion ב 28 יולי 2019, 21:33, נערך פעם 1 בסך הכל.
שלח תגובה