עוד שבוע וחצי לדרקוניקון 2019
עוד שבוע וחצי דרקוניקון 2019, יומיים של משחקים וכיף והשנה יש לנו המון דברים טובים - קודם כל מפגש פונדקאים, אבל גם המון משחקי תפקידים, השקה ישראלית של פאת'פיינדר 2 ועוד. אם עדיין לא נרשמתם בהרשמה המוקדמת, מוזמנים להירשם כעת, או בקופות ביום הכנס.
http://www.dragoncon.co.il/games.aspx

בין ערפל לקיטור - עץ משחק [חופשיטה] (3/3)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 29 מאי 2019, 09:06

רו
ספוילרהצג
רו מחייך ''טוב לראות גם אותך וירג'יל. לצערי, אין לי יותר מדי זמן לשבת, יש לי עוד עסקים לפני הערב...אבל יש לי שאלה חשובה לשאול אותך''

הוא מתיישב על כסא אקראי, משלב את אצבעותיו, ומרכין את ראשו לרגע "מה אתה יודע על המניות של בנק הדם? מה זה בנק הדם בכלל?"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 04 יוני 2019, 06:20

לאורי
ספוילרהצג
כשהוא חוזר לבסיס הלהבים ושואל לגבי וילהלם, אחד החיילים מפנה אותו למרפאה - חדר פנימי רחב שאולי שומש במקור לסעודות, והיום עונה על צרכים פחות יוקרתיים. עוד לפני שהוא עובר בכניסה, לאורי שומע חלק משיחה. הוא מזהה את הקול של ויל. גם הקול השני, הצעיר יותר, מוכר לו, אבל הוא חלש.
"...להבי החופש לא יהפכו לשכירים, שכח מזה," ויל קובע. "אתה עף מפה ברגע שתוכל לעמוד על הרגליים, אני לא יכול להסתכן בזה שתשכנע חיילים נוספים."
"המצב שלי הוא הסיבה שניסיתי להסביר לך. אתה יכול להיפטר מכל מי שמעז להציע דרך שונה, כנראה גם תצליח. זה לא משנה את העובדה שהתמיכה העלובה של הכנסייה לא מספי-"
הלוחם המבוגר נכנס לחדר, מקפיא את השיחה. ויל מזדקף במושבו ליד המיטה של אייבור. תחבושות טריות עוטפות את כתפו וגבו התחתון של החייל האדמוני, הוא מחובר לעירוי. אייבור נראה חיוור, אך עיניו ממוקדות.
גארט
ספוילרהצג
"אני הולך להסתכן ולהאמין לכל מה שסיפרת," סארטוג מחליט. גארט יודע שהאציל מסוגל לוודא את אמינות דבריו, ידו המוכתמת בדם היא תזכורת טרייה לעובדה הזו. הוא בוחר לסמוך על בן הכנף. "מיקום הוורדים, שיתוק העורב הלבן…" סארטוג מהרהר. "אם מה שאמרת נכון, השירות שלך העניק לי תועלת עצומה, כמעט גדולה מכדי שאוכל לגמול עבורה כראוי. אבל רק כמעט."
הם יורדים אל חדרו הפרטי של דון, המקום בו גארט קיבל את ההצעה להסתנן לכנופיית העורבים. החדר המפואר שונה בתכלית מקודמו, במראה ובמטרה. האחד הזה ייצוגי יותר, לפחות עבור צדדים מסוימים בעסקים של סארטוג.
"התשלום שביקשת יוצא דופן, לא אכחיש שהתקשתי לבחור פריט מתאים. אתה מבין, אני אוהב לדעת בדיוק מה החלק שלי בעסקה. אבל, בהתחשב בנסיבות, לדעתי מצאתי תשלום מתאים." הוא לוחץ על מתג נסתר בשולחנו.
אחד מאריחי השיש מול גארט שוקע ונעלם, מפנה מקום למעמד העץ והמתכת שנשלף מהרצפה. כסף יכול לקנות צעצועים דרמטיים שכאלו. על המעמד, בתוך מארז שקוף ומעוטר ברונות, נחה סכין קצרה ושחורה. הלהב מעוצב בצורה שמזכירה נוצה, הוא חלוד בקצוותיו.
"הסכין הזאת הייתה שייכת לאדם בשם קאליקו. רק קאליקו, הוא לא ידע את שם המשפחה של עצמו. הוא היה בן הכנף שהקים את כנופיית העורבים המקורית. העוינות שקיימת היום בין העורבים לאנשים שלי, היא רק שאריות של האיבה הישנה. כשהוא שלט, קאליקו היווה בעיה לא קטנה עבור העסקים שלי. הוא היה נחוש, הממזר השחור, נחוש להראות לנו, לאליטה, למה בני כנף מסוגלים. אבל הוא לא היה זהיר. יום אחד, מבצע שהוא הוביל נכשל. הרגתי אותו בעצמי." סארטוג מקיש במקומות הנכונים על תיבת הזכוכית הקטנה. התבניות הגיאומטריות מתפרקות, הכיסוי העמיד מתחיל להתנדף.
"וואקום הכוח שנוצר הוביל לעלייה של ג'ק לשלטון. משם, הוא סיפח את שאר כנופיות בני הכנף אל העורבים, והפך את עצמו לאחד האנשים החזקים באברלייט. איום גדול יותר, אך פחות ישיר מפעם. וכעת, הודות לך, גם פגיע יותר."
רו
ספוילרהצג
"אתה מדבר על בלודגלט? רק מאגר הדם הגדול ביותר בצפון," וירג'יל אומר באגביות מעושה. "השוק הזה די מורכב, יש לי כמה מניות שם. המצב טוב כשהמתח בין זיירוט לארדוגן עולה, וזה קורה בעקביות. אבל יש למשקיעים נטייה להשתפן כל פעם שכותרת נוספת צצה בעיתונים על פיתוח חדשני של איזה ביולוג. דברים בסגנון 'תמיסה מהפכנית, זולה ומרפאת במהירות הבזק!'. פחדנים," וירג'יל מסכם. הוא ממלמל משהו על זה שפיתוחים לא משפיעים על הערך האמיתי של מוצר עד שהם יוצאים לשוק ומתיישב לצד רו.
"אבל אני בספק אם ייעוץ השקעות הוא הסיבה שבאת אליי, למרות שזה בהחלט המקום הנכון לכך. למה בנק של מנות דם מעניין אותך? הפסקת לאכול אנשים?"
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן
תשובות: 1

שליחה על ידי מירטוקן » 04 יוני 2019, 10:57

לאוריהצג
"זה השלב שבו אתם אומרים שיש לכם הסבר לזה", אומר לאורי לאחר שתיקה ארוכה.
"בכל מקרה, איידור. אתה רוצה לדעת למה אנחנו לעולם לא נהיה שכירי חרב? כי אף אחד לא ישכור אותנו. זה כואב, אבל זה נכון. מההיכרות שלי עם אליטות שלטון, לא אכפת להם מספיק מהמצב בשביל להשקיע בזה כסף. מבחינתם אנחנו יכולים לטפל באיומים בלי העזרה שלהם, והם לא צריכים ללכלך את הידיים. אלה שכן יהיו מוכנים לשכור אותנו, ירצו שנעשה בשבילם דברים אחרים, דברים שאנחנו לא נרצה לעשות, או יפריעו לנו להגיע למטרה שלנו. חוץ מזה, זה יכניס אותנו למשחק הפוליטי, וכרגע הרבה יותר נוח כשהאויבים היחידים שלנו הם כנופיות רחוב".
הוא עוצר את שטף הדיבור שלו, ופונה לויל, "אני לא הייתי ממהר להעיף אותו. הוא עושה הרבה כאן, וזה שהוא לא מסכים איתך לא אומר בהכרח מרד. אני במקומך הייתי שוקל את זה שוב.
בנושא אחר, אני צריך אותך בחדר המבצעים. יש לנו מבצע גדול עוד יומיים", הוא פונה לאיטו לכיוון חדר המבצעים.
:devil: "Tell me, what is it that you desire?"
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 04 יוני 2019, 14:27

גארט:
ספוילרהצג
"הו? אתה לא אומר." גארט מושיט את ידו ולוקח את הסכין, בוחן אותה מקרוב יותר. את הרונות, את המתכת, את האומנות, ויותר מכל... מה הדרך הטובה ביותר לשבור את הסכין.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
yds

שליחה על ידי yds » 05 יוני 2019, 15:21

רו
ספוילרהצג
''לא, זה לא זה...'' הוא נאנח ''אני...קשור למכונה שקרתה בלילה, והגיע אלי מידע שת'יריאל מוראו דאגה שייחתם הסכם מסוים שקשור לבנק הזה'' הוא מרים את מבטו ''קיוויתי שתוכל לשפוך אור על מה משמעות ההסכם הזה, אבל אני לא מניח שתדע''
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 05 יוני 2019, 18:08

גארט:
ספוילרהצג
גארט לוקח את הסכין ומכניס אותה לדש מעילו יחד עם הנדן שלה. כפי שלא עשה עד כה, הוא קד לדון סארטוג, וניגש בחזרה אל החלון, נחוש לצאת מבלי שיראו אותו בכניסה.
"אני יודע שאני אמור להישאר נייטרלי, זה לא אישי אחרי הכל, רק ביזנס, אבל אל תנסה ליצור איתי קשר יותר." אומר גארט בנימה הרצינית שלו, בעודו עומד על מעקה המרפסת. "אחרי מה שעשיתי עבורך, אני לא חייב לך כלום, וזה כולל סודיות. אני לא יודע מי, אם בכלל, ינסה לשכור אותי כדי לנקום בך. אל תיתן לי הזדמנות להתנקש בך..."
גארט מסתובב רגעית אל סארטוג, עיניו ספוגות בדמעות, בוערות בגועל ושנאה שהוא חש כלפי האיש. "...מכיוון שאתה האדם היחיד בעולם שלא אהסס לרצוח בדם קר, ועוד אהנה מכל רגע."
ועם המילים האלו, גארט מזנק אל הלילה, חוזר דרך הסימטאות לפונדק הקטן, על מנת לנוח לפני הפגישה הבאה שלו עם רו ולאורי.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 07 יוני 2019, 11:32

לאורי
ספוילרהצג
וילהלם מעיף מבט אחרון בחייל הפצוע, אולי אזהרה, לפני שהוא מצטרף ללאורי.

מנהיג הלהבים כמעט טורק את הדלת מאחוריו כשהוא נכנס לחדר. הוא לא מסתיר היטב את כעסו.
"עשה לי טובה, אל תסתור אותי מול החיילים. הענקת לי תועלת אדירה מהרגע בו הצטרפת, הרוח יודעת על הדברים שעברנו ביחד. אבל אני מי שמחליט כאן. רק אני. אני לא יכול לאפשר ספק לגבי זה."
רו
ספוילרהצג
"מוראו?" וירג׳יל מוודא. הוא נע לאחד המדפים, שולף מחברת טבלאות קטנה. על הכריכה רשום רק 'בלודגלט' בכתב ידו של האציל. הוא חוזר אל רו, מדפדף בזריזות בחיפוש אחר העדכון האחרון. רו מצליח לתפוס לא מעט שמות של אנשי עסקים (ומהמרים אחרים) ברשומות, בנוסף לנתונים מסובכים יותר.
"הנה, שתלך לעזאזל," וירג׳יל מצביע על הרשומה האחרונה. "היא מחזיקה בארבעים ואחד אחוזים מהבנק, וזה לפי רישום לא עדכני. בטח כבר השתלטה עליו, העסקה שדיברת עליה כנראה הייתה הצעד האחרון במהלך הזה." וירג׳יל עוצר לרגע, חושב. לא יפתיע את רו אם זה על הרווח שהוא מאבד בגללה.
"זה עדיין מהלך מסוכן. האופי שלו מתאים למוראו, אבל המטרה לא ברורה. מה אתה לא מספר לי?"
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 10 יוני 2019, 23:01

לאוריהצג
"איידור יהיה יום אחד מפקד. הוא צריך להיחשף למחלוקות שיש בסגל. חוץ מזה, הוא נאמן מספיק כדי לא לספר על זה לאף אחד".
"אבל אתה צודק, אני אמנע מזה", הוא מוסיף לאחר שתיקה קצרה.
"בכל מקרה, אני ועוד כוח קטן הולכים לפשוט על האי של מוראו, ולהשמיד את מאגר הוורדים שלה. אני רוצה להתייעץ איתך על שיטות תקיפה מועדפות", הוא פורש מפה קטנה המציגה את האי במרכזו של ים.
yds

שליחה על ידי yds » 11 יוני 2019, 20:38

רו
ספוילרהצג
רו מושך בכתפיו "כל מה שאני יודע..." ואז הוא עוצר את רצף המחשבות שלו "האמת היא, יכול להיות שלג'ק, הבחור הלבקן של העורבים, יש איזשהו עניין בנושא. לא בטוח אבל...אני יודע שהוא ומוראו ניסו לעשות עסקה שהסתבכה"
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 15 יוני 2019, 14:44

לאורי
ספוילרהצג
"אני חושב שכדאי לך להתמקד במכרה," ויל מקיש על אזור חסר צמחייה בחלק הדרום-מזרחי של האי. "זה המקום הבנוי היחיד. אם השבויים באמת נלקחים לפרולטו, שם מחזיקים אותם. תוכלו לעגון בחוף הצפוני ולהתקדם משם בלי להיחשף. אבל זה החלק הקל." הוא שולף מפה משלו, בה שרטוטים של המכרה. לאורי יכול לראות בפירוט את מנהרת הכניסה הראשית, מרושתת בתשתיות לסילוק קרקע וסלעים. היא מתפצלת לעורקים רבים, חלקם מצטלבים, שהולכים ומצטמצמים ככל שמתקדמים עמוק יותר.
"אני מניח שהם מוחזקים באחד מהעורקים הרחבים יותר. הוורדים עצמם יכולים להיות במקום נפרד. לגבי מנהרת הכניסה, סביר להניח שהאבטחה הכבדה תמוקם שם. גם אם יש מעליות הובלה של העפרות עצמן," ויל מסמן קו דמיוני בין קצוות העורקים לפני השטח, "להשתמש בהן זה הימור. המקום נטוש כבר הרבה זמן, אנחנו לא יודעים אילו אזורים כבר קרסו או הוצפו."
רו
ספוילרהצג
"שוב, לא מפתיע, אבל גם לא מסביר למה היא עושה את זה." הוא הצליח להדליק את סקרנותו של וירג'יל. "קדימה רו," הוא דוחק בו, "אני צריך יותר חלקים מהפאזל בשביל להשלים אותו. תן לי פרטים."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 23 יוני 2019, 00:08

לאוריהצג
הלוחם הוותיק מהנהן, "אני מבין מה אתה אומר. תודה על העצה", הוא הולך ליציאה, בעודו מושיט ידו לנדן החרב שמושען בצד, " אני הולך לארגן לנו את הספינות למבצע".
yds

שליחה על ידי yds » 23 יוני 2019, 22:29

רו
ספוילרהצג
רו מניף את ידיו בייאוש ''אני לא יודע. חצי מהזמן הייתי בטירוף דם ולא שמתי לב מה אני עושה.''
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 28 יוני 2019, 19:56

לאורי
ספוילרהצג
עיניו של וילהלם עוקבות אחרי חברו כשהוא בדרך לדלת. "תיזהר, לאורי," הוא אומר. חשש שהוא נכשל להסתיר נשמע בקולו. "הרבה אנשים תלויים בכם, הרבה כוח נמצא בידיים שלא ראויות לו. בגלל זה אני לא מהסס לשלוח איתך את החיילים, ואספק עוד אם תבקש. אבל הם רק בחורים. שמור עליהם."
השניים נפרדים, כמו שתמיד עשו לפני שאחד מהם יוצא למשימה מסוכנת. בקצרה, כמעט ללא מילים, כאילו כדי להתעלם מהאפשרות שזו הפעם האחרונה.
רו
ספוילרהצג
וירג'יל מנסה לבחון אותו. הבחור מבריק, זה ברור, אבל הוא לא יוצא הרבה מהבית (וגם זה ברור). תרמיות כלכליות הוא מזהה בקלות, אבל שקרים פשוטים? נראה שלא.
"אז לצערי, אין לי מושג, וזה נדיר. אנחנו פשוט יודעים מעט מדי. הסיבה היחידה לקנייה כזאת אגרסיבית היא אם אתה חושב שערך המוצר יעלה באופן דרמטי. במקרה הזה, או שהממזרה הכחולה בונה על זה שתפרוץ מלחמה, או שהיא מצאה דרך יצירתית להרוויח ממנות דם. אתה קהל היעד היחיד שאני מכיר למוצר כזה," וירג'יל צוחק.
הוא לא מצליח לקשר בין השניים, רו ומוראו. הסיבה ששניהם מרוויחים מדם היא זהה - הוורדים. הקונקנות שזורמות בעורקיו זהות לצמחים בהם היא משתמשת, המרכיב שפותח את הפוטנציאל האדיר שלהם הוא דם. במקרה של רו, הנוזל האדום מאפשר לו לבצע דברים מדהימים - מזוויעים לעיתים, אבל מדהימים. במקרה של מוראו, אם תצליח להשיג שליטה מוחלטת על הפרחים ועל אספקת דם בסדר גודל כזה, היא תהפוך למונופול מיידי. אף תמיסת מרפא לא משתווה לעלה בודד של ורד דם, וודאי שלא לכמות בלתי נתפסת שלהם. אם תגשים את התכנית, יהיה לה כוח גדול בהרבה ממה שג'ק מסוגל להשיג. וירג'יל לא מצליח להבין את הקישור הזה, אבל רו כן. הוא מכיר היטב את הערך שיש לדם.
הוא מודה לאציל הצעיר ויוצא אל הרחוב, נחישות חדשה בצעדיו. כעת הוא מבין למה בדיוק הוא עזר, ולמה הוא מוכרח לעצור אותה.
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 28 יוני 2019, 22:14

הלילה הזה קר מהרגיל. גם אלו מביניהם שרגילים לאקלים הצפוני מתקשים שלא לרעוד. אך לפחות בינתיים, הגשם נחסך מהם. השמיים חשופים, חסרי עננים, והכוכבים מאפשרים להם לראות היטב את הרציף - בניגוד למנורות הרחוב הישנות שמוצבות לאורך הנמל המזרחי. אספקת הגז נותקה מזמן, האזור הזה נטוש כבר שנים רבות. כמובן, כל עוד מחשיבים רק את הפעילויות החוקיות.
שלושתם כבר היו כאן. רק מספר רציפים מהמקום בו הם עומדים נוהלה עסקה בין ג'ק הלבן לת'יריאל מוראו, אחת שהתדרדרה למאבק מחושב. אולי למזלם, הם לא נשארו מספיק זמן כדי לגלות איך הוא נגמר, אך קשה להאמין שהעסק התנהל באופן חלק. אלו מהם שהלכו לאורך הנמל יכלו לקבל מושג על הקרב שהתרחש. הגופות הועלמו, אך מהדם שכעת מכתים את קורות העץ לא טרחו להיפטר.
בניגוד ללילה ההוא, הים כעת שקט. רק קול הגלים הקפואים נשמע, נשברים כנגד שתי ספינות הדייגים שלאורי הצליח להשיג. אין רעמים, לא של ברקים ולא של יריות. אך אין ספק שאלו עוד יגיעו.
יחד עם הלוחם המבוגר הגיעו כתריסר לוחמים - להבי חופש. יאמר לזכותם, החשש האמיתי שלהם הוא לא ממה שמצפה להם, עם הסיכון האדיר הם כבר השלימו. העבודה עם הטיפוסים המעניינים שלאורי מצא היא שמפריעה להם, והבחורים לא מנסים להסתיר את החשד. קשה להאשים אותם.
כמובן שלפאולו לא אכפת. אם כבר, הוא נראה נלהב לצאת, בצורה כמעט מגוכחת כשחושבים על משימת ההתאבדות שמחכה להם.
"אני רואה שהבאת את האנשים היותר טובים שלך, חייב להגיד שאתם הרכיכות הכי קשוחות שיצא לי לראות. וגם החיילים לא רעים!" הוא קורץ לגארט.
yds

שליחה על ידי yds » 29 יוני 2019, 23:50

רו פולט נחרת בוז שקטה, ומפוקק את פרקי אצבעותיו "בואו נזוז. יש לי הרבה חשבונות לחסל הלילה"
זהב!!!
שלח תגובה