מתארגן מפגש פונדקאים לקראת תחילת הקיץ, לפרטים ולבחירה של המועדים הפנויים, השתתפו בסקר: מפגש פונדקאים - סקר

בין ערפל לקיטור - עץ משחק [חופשיטה] (3/3)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 08 ינואר 2019, 21:01

רו
ספוילרהצג
רו מעיף מבט באיש הקטן לרגע. הוא מחווה אליו באצבע מתרה "תישאר כאן", ואז מניח יד על כתפו של לאורי "בוא נלך לדבר רגע...בפרטיות" הוא מחווה לשולחן פנוי בפינת המסעדה, ומסמן לו לבוא אחריו.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
מירטוקן
תשובות: 1

שליחה על ידי מירטוקן » 08 ינואר 2019, 21:10

מסעדההצג
לאורי קופא על מקומו. הוא חייב להיות זהיר יותר.
איש הוורדים כנראה לא יתקוף אותו במקום ציבורי, אבל הוא בהחלט עצבני.
הוא מביט בבנג'מין, מסמן לו שהכל בסדר ושהוא כבר יחזור לשולחן.
הוא הולך לעבר האיש בצעדים מדודים ומחושבים, מסווה כמה שיותר את הבעתה שתקפה אותו.
"כן...מה חשוב על כך שאתה לא יכול לחכות שהאיש יסיים את ארוחת הערב שלו?"
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
yds

שליחה על ידי yds » 08 ינואר 2019, 22:03

מסעדה
ספוילרהצג
רו שולח מבט קשוח אחרון לכיוון האיש, ואז פונה ללאורי, והבעת פניו צונחת מקשיחות לפאניקה כמעט מוחלטת, והעובדה שהוא בקושי יותר מנער ברורה יותר מאי פעם "הסתבכתי, עם שני אנשים מאוד חזקים. עשיתי בחירות לא נכונות, ה...חבר שלי, גרם לי לחתום על העסקה הלא נכונה, ואם הוא לא יחתום על העסקה הזו, אני אמות היום. בבקשה, תן לי לסיים את זה בשקט"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 10 ינואר 2019, 08:30

גארט:
ספוילרהצג
גארט קד קלות, מספיק כדי שלא יראו עליו שהוא אינו יודע כיצד לקוד כראוי.
"שמי בן, אני מכפר קטן במרחק של כמה ימי-רכבת מאברלייט, ויש לי את סיפור הרקע בסיסי שכבר שמעת מאות פעמים, אני בטוח. אבי היה אלים, אימי אלכוהוליסטית, שקענו בחובות ונפל עליי לגנוב ולהונות על מנת להביא אוכל לשולחן, יאדה יאדה יאדה, למי אכפת. אז עזבתי, שמעתי על ג'ק הלבן ועל העורבים באברלייט, ורציתי להיות חלק ממשהו גדול יותר. רציתי להיות שייך. ואני חושב שאתה יכול להשתמש במישהו עם יכולות כמו שלי."
גארט מחייך מעט, לא בהתגרות, אלא כמו מישהו שמציג את קורות חייו לבוס חדש.
"ביומיים הקצרים מאז שהגעתי לאברלייט, פגשתי את ריקי, אוון, קלוד ודאלאס, ועשיתי כמיטב יכולתי כדי להשאיר רושם טוב. אני פחות או יותר מבין את הסיטואציה הנוכחית, למרות שלא הבנתי כמה מהפרטים הקטנים, וככל הנראה את התמונה הגדולה. יכווווול להיות שגיליתי כמה דברים שלא הייתי צריך, אבל היי, אני עדיין כאן עם הרצון להצטרף."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 10 ינואר 2019, 09:13

מסעדההצג
לאורי מופתע מהנפילה הפתאומית בחזותו של האיש.
הוא בסך הכל עוד נער פגיע שרוצה לתקן את חייו. הוא מביט בבנג'מין, שזומם ברעב על מנת הפסטה שלאורי השאיר.
גם הוא יכול להגיע למצב הזה? העולם הזה באמת מקום קשה מדי לנערים בשביל שיוכלו להסתדר לבד. כמוהם בטח יש אלף, אם לא יותר.
"על מה הוא צריך לחתום בכלל? עם איזה אנשים אתה מתעסק בכלל?"
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 10 ינואר 2019, 09:15

גארט
ספוילרהצג
עיניו של ג'ק לא עוזבות את גארט. הוא בוחן כל מילה, סורק כל השתהות והיסוס.
"הסבר עבורי פרט אחד, שאינו מתיישב היטב עם שאר הסיפור," ג'ק מבקש. קולו שקול, חד, מדויק. כל מילה נאמרת בזהירות. "כישוריך יוצאי הדופן יכולים להתברר כשימושיים. איך בן כנף כפרי מחזיק במיומנויות שאתה מציג? הטבעיות, ואלו שלא," הוא מבהיר. קלוד ראה אותו פועל בקרב במחסן.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 10 ינואר 2019, 09:49

גארט:
ספוילרהצג
גארט מושך בכתפיו ומחייך. "בין חיי בכפר ובין בואי לאברלייט יש פרק זמן ארוך בו ביקרתי בערים אחרות ושייפתי את שיניי על מטרות אחרות. אני לא נבט ירוק מהערוגה, מר ג'ק, אני עץ בוגר עם פירות בשלים. ולגבי היכולות האחרות שלי, תצטרך לסלוח לי, אך איני יודע. הן תמיד היו ברשותי עד כמה שאני זוכר, לקח לי זמן מה ללמוד להתרגל אליהן, אך אין לי שמץ של מושג מהיכן הן הגיעו או מדוע."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
yds

שליחה על ידי yds » 10 ינואר 2019, 11:57

מסעדה
ספוילרהצג
רו מרכין את ראשו ''הסכמתי לעבוד עם דאלאס, ועם ת'יריאל מוראו, בנפרד. אני לא יודע למה ת'יריאל רוצה שהוא יחתום, אני רק רציתי...להיות חופשי'' הוא מרכין את ראשו, עוצר את הדמעות בקושי, ומרים.יד רועדת, מקצות האצבעות מלבלבים וורדים זעירים, ואז הם נובלים, ופצעים זעירים נפתחים במקומם ''רציתי שיפסיק לכאוב לי''
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 11 ינואר 2019, 09:49

מסעדההצג
מבט שונה עולה על פניו של לאורי. רחמים?
לא. הוא לא זקוק לרחמים האלה. הוא לא זכאי להם.
"תראה, לא באמת אכפת לי על מה המסמך שאתה כל כך נואש שיחתמו לך עליו. תעשה את מה שאתה צריך לעשות, ותנתק קשר עם מוראו ועם...הבחור השני, אף פעם לא שמעתי עליו. זה רק יעשה לך טוב. אבל אם אני אראה שאתה מרים אפילו גבעול קטן אחד כלפי אנשים תמימים כמו פרנק, הערב הזה ייגמר עם הרבה יותר כאב ממה שאתה רוצה", הוא קם ממקומו, וניגש חזרה לבנג'מין.
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 12 ינואר 2019, 13:54

גארט
ספוילרהצג
"עכשיו החלטת לומר את האמת," ג'ק מבחין. העורב הלבן לוקח רגע לנתח את המידע, אך מבטו נשאר ממוקד במרגל שלפניו. "תרצה להסביר איך פגשת את קלוד? הפעילות במחסן התקדמה היטב, עד שהגעת, בן. אני מתקשה להאמין שההתקפה היום היא צירוף מקרים. אולי תצליח לשכנע אותי אחרת."
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 12 ינואר 2019, 15:56

גארט:
ספוילרהצג
"עקבתי אחרי עורב למחסן ונכנסתי פנימה. שוחחתי לפני כן עם השומר בחוץ, אוון, והוא עשה רושם של בחור נחמד, אז הצעתי לעזור לקלוד והאחרים. בנוגע להתקפה..." גארט מפשפש במעילו ומוציא את המחברת שלו.
"אחרי ההתקפה, עקבתי אחרי התוקפים לבסיס שלהם, מבצר קטן ומוגן היטב. נשארתי שם כמה שעות ותיעדתי את מה שראיתי, כולל לאן הם לקחו את העורבים השבויים, חילופי משמרות וכו'. חשבתי שתחשוד בי, לכן הבאתי מידע."
yds

שליחה על ידי yds » 13 ינואר 2019, 10:01

מסעדה
ספוילרהצג
רו זוקף את ראשו בנחישות, וזעם קודר מתחיל לבעור בעיניו. ''אני רוצה לראות אותך מנסה לגעת בי, זקן. הדם שלך יסריח את המקום למשך שנים'' הוא בולע את הגוש בגרונו ומרים יד רועדת ''בוא נראה אותך''
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 13 ינואר 2019, 15:15

גארט
ספוילרהצג
ג'ק לוקח את המחברת הקטנה. לראשונה מאז שנכנס לחדר, עיניו עוזבות את גארט. הוא סורק בזריזות את הדפים, לומד, מעריך מחדש.
"אתה מסוכן ושימושי באותה מידה," הוא פוסק, מחזיר את מבטו אל בן הכנף. "בזכות סיבה זו אנחנו עדיין מדברים. מי שמעסיק אותך, הוא לא חלק מהלהבים. לא ביולוג, גם לא היילי. אחרת היית מודע למקור יכולותיך. זה משאיר את סארטוג," ג'ק עוצר, רק לרגע, בוחן את תגובתו של גארט, "אך הוא לא היה מעסיק מישהו מבני מינך." קולו של העורב הלבן מבהיר שהוא לא מתכוון לבני כנף.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 13 ינואר 2019, 16:45

מסעדההצג
לאורי מתיישב מול בנג'מין, מודה לגורל שגבו מופנה לאיש הורדים. הוא שמר על הליכה קרת רוח, אך פניו כמעט נשברו מרוב פחד וחרדה.
הוא מתעשת מהר למרות האיום, וחוזר לענייניו עם בנג'מין, "יש אנשים, למשל, שהתעסקו עם הגורמים הלא נכונים, ומבלים את שארית חייהם בניסיון לתקן את מצבם", הוא מניד בחצי ראש לכיוון איש הורדים, "לא, אל תסתכל עליו. תביט אליי. אליי".
הוא אוכל עוד קצת מהפסטה שהזמין, אך מהר מאוד מפסיק. מושיט לבנג'מין את המנה שלו. העימות עם איש הוורדים הוציא לו את התיאבון, "אתה הרבה יותר רעב ממני, זה בטוח".
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 14 ינואר 2019, 17:18

גארט:
ספוילרהצג
"סארטוג? הוא הבעלים של איזה מועדון יוקרתי, עד כמה ששמעתי. מצטער, לא היה לי העונג לפגוש בג'נטלמן." גארט מושך בכתפיו, הפעם משתדל שהשקר ייראה אמין, "אני ציפור-חופש, אני נע ממקום למקום ועושה כרצוני בלי שיגידו לי מה לעשות. אני עצמאי, פרילאנסר, אבל הכי חשוב, אני מנסה להיות אמין. באתי בפניך למרות שידעתי כי תקשר אותי לאקשן של אתמול, באתי למרות שאני יודע יותר מדי יחסית למגויס חדש."
שלח תגובה