יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

בין ערפל לקיטור - עץ משחק [חופשיטה] (3/3)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 03 ינואר 2019, 12:50

מסעדההצג
"כן, אחד מהם לפחות", ממלמל לאורי, רומז לנער לא לעורר יותר מדי חשדות.
הוא פוזל לעבר המסמך, מנסה למצוא זווית שבה יוכל לקלוט את הכתוב.
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 03 ינואר 2019, 19:32

גארט
ספוילרהצג
גשם מתחיל לרדת בחוץ, מעמעם את הקולות מהקומה מתחתם. השולחן המתכתי קר למגע, מעביר צמרמורות לאורך עורו החשוף, מרעיד את נשימותיו. דאלאס מתקרב אליו, פינצטה ביד אחת, זכוכית מגדלת בשנייה. הוא מביט בכתף הפצועה ומרים גבה.
"הרסיסים האלו גדולים מדי בשביל שאריות מכדור," העורב המבוגר מעיר. כדי להבהיר נקודה, הוא תופס אחד ושולף אותו מעורו של גארט. כאב חד פוגע בו, כמו דקירה שיצאה מבשרו.
"רואה?" דאלאס מחזיק פיסת מתכת מוכתמת בדם מול פניו. היא ארוכה כמו כדור, אולי יותר, ולא בצבע של אחד. "איך בדיוק נפצעת?"
לאורי
ספוילרהצג
מכירת מניות בנק הדם בלוטגלד, סטילטון-מוראו, הוא מצליח לקרוא מהכותרת. את השם הראשון הוא אינו מזהה, אך ת'יריאל מוראו היא אשת עסקים מוכרת. סיראנית, עוסקת בעיקר בתחבורה והובלת סחורות ממה שידוע לו. שירות הרכבות בו השתמש שייך לה. המסמך נראה כמו עסקה רגילה עבור מישהי מהמעמד שלה, אבל בשביל זה היא לא הייתה צריכה לשלוח אדם כמו איש הורדים.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
yds

שליחה על ידי yds » 03 ינואר 2019, 20:09

מסעדה
ספוילרהצג
רו נשען קדימה, ומתחיל ללחוש לאיש השמנמן, שמחוויר מרגע לרגע
רו
ספוילרהצג
רו נאנח. זה הולך להיות מסובך. הוא נשען קדימה, ושולח לפרנק גרסה מעוותת וחלושה של חיוך.
''תקשיב לי...פרנק. אתה נראה לי כמו עובד טוב מאוד, אתה לא מוכן לחתום בלי שהבוס שלך מעורב. זה טוב, זה מראה על חשיבה טובה, על הבנה של...המקום שלך.'' רו נשען יותר קדימה, מנמיך את קולו, והחיוך על פניו נהיה אכזרי יותר, מסוכן יותר

''אתה מבין? לכל אחד יש מקום. יש את הבוסים הגדולים, אבל אילו לא אנחנו. דגים קטנים כמוך וכמוני, אנחנו צריכים לעשות את מה שמבקשים מאיתנו. כשמבקשים מאיתנו דברים שונים....כאן זה נהיה מעניין, אתה יודע למה?"

"בגלל שזו כבר לא שאלה של דג קטן מול דג קטן, זו שאלה של כוחות. שאלה למי יש כוח, לבוס שלך או לזו שלי. אבל לא כמה מניות יש להם, לא, זה סתם מגוחך, מילים באוויר ומספרים על נייר"

קנוקנות מתפתלות בעדינות על השולחן ומתחפרות דרך העץ ''השאלה היא, האם הכוח של הבוס שלך למנוע ממך לחתום....גדול מהכוח של הבוסית שלי לגרום לך לחתום''

הוורדים מגיעים לקצות אצבעותיו של, חלושים אבל עדיין דוקרניים. רו מרגיש תחושת בחילה עולה בו. למה אני עושה את זה?, שואל האדם שבו. כי אחרת אני אמות, עונה הריאליסט. רו נושם עמוק, עוצם עיניים לרגע, וממשיך לדבר כאילו מתוך טראנס

''אני לא רוצה לפגוע בך, פרנק. כבר הצלתי את החיים שלך פעם אחת. אבל אני חושש שזה לא תלוי בי. ומעבר לזה....'' רו נעמד, והוורד מגיר טיפת דם יחידה מידו של האיש ''אני לא סובל כפיות טובה. מה אתה אומר? תחתום, או שניכנס לעוד מאבק מטעם האדונים שלנו? בתור מתאגרף...'' הוא מביט באיש הנמוך ומצקצק בלשונו ''לא הייתי נותן לך אפילו אחד למאה''
נערך לאחרונה על ידי yds ב 04 ינואר 2019, 10:00, נערך פעם 1 בסך הכל.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 03 ינואר 2019, 22:57

גארט:
ספוילרהצג
גארט צורח אל תוך גליל הבד שבפיו, ידיו נאחזות בעוצמה בשולי השולחן. הוא לא מנסה להיראות קשוח או פגיע, אכן כואב לו והוא לא אוהב להתמודד עם כאב. כאשר דאלאס שולף את חתיכת המתכת מכתפו, גארט משחרר את גליל-הבד מבין שיניו ומצחקק בחולשה.
"תהיה עדין איתי, מר דאלאס~ זו הפעם הראשונה שלי~" הוא מתנשף עד אשר הכאב מרפה מכתפו מעט, והוא משתמש בקצה השרוול כדי לנגב את הזיעה ממצחו. "האידיוט לא ידע להשתמש באקדח, הנצרה סדקה את הקנה והאבקה התפוצצה לו בתוך הקנה. הייתי קרוב מדי, הרסיסים פגעו בכתף שלי."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 04 ינואר 2019, 12:11

מסעדההצג
לאורי מבחין בקנוקנות היוצאות מידו של איש הורדים.
תחשוב מהר, אחרת זה לא ייגמר טוב.
הוא מביט בעצבנות בפרנק ההולך ומחוויר, מרגיש חסר אונים.
כשאיש הוורדים קם, לאורי קם יחד איתו, משאיר רבע צלחת פסטה לא גמורה.
בהיי, אני מכיר אתכם!", הוא ניגש בחיוך לשולחן הקרוב, "ישבנו לאותו שולחן ברכבת. אני זוכר אותך כי שרת איזשהו שיר מוזר כזה...איך הוא הלך?"
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 04 ינואר 2019, 18:32

גארט
ספוילרהצג
דאלאס מהנהן. "כן, טוב, זו לא הפעם הראשונה שלי," העורב מסביר ושולף פיסה נוספת, שולח זרם נורא במעלה כתפו.
התהליך ממשיך למשך מספר דקות מייסרות. את רוב הרסיסים דאלאס מוציא בעדינות, אחרי שנמאס לו מהזעזועים של גארט. גם מעבר לכאב, גארט מזהה את המיומנות של האיש. הוא זריז ומדויק בתנועותיו, פועל באלגנטיות שאפשר לרכוש רק מהשכלה אמיתית בתחום. לא אופייני לעורב. כשהוא מסיים, דאלאס זורק לעברו פיסת בד לחה כדי לנקות את הדם.
"עכשיו לחלק היקר," הוא מעיר. העורב לוקח תחבושת חדשה, סופג אותה בנוזל שקוף-כחלחל שגארט לא מזהה. ללא התרעה, דאלאס מצמיד את התחבושת לכתפו, בכוח. פצעיו בוערים, כאילו ברזל מלובן שורף את עורו, אך העורב לא עוזב אותו. לאחר רגע, הבערה דועכת לכדי צריבה. רגע נוסף, והכאב מתפוגג לעקצוצים המרקדים על עורו.
העורב הזקן נפטר מהתחבושת, מהנהן למראה עבודתו. הפצעים החלימו לחלוטין, פסים בהירים ודקים החליפו אותם. הוא חוזר לעמדתו ושוטף את ידיו.
"סיימנו כאן," הוא מכריז עם גבו אל גארט. "אם אתה מתכנן להישאר איתנו, אתה יכול לצפות לעוד פציעות כאלו. אם תמשיך להיות שימושי, אשקול להשתמש באמצעים כואבים פחות."
מסעדה
ספוילרהצג
נשימותיו של פרנק נעשות כבדות, ליבו דופק במהירות. הוא מביט בקוצים שהולכים ומתקרבים אליו, קוצים שיכולים להרוג אדם בהנפה אחת. הוא כבר ראה את זה קורה. מבט מהיר אחד באישתו מספיק בשביל לשכנע אותו. ביד רועדת, הוא שולף עט מחליפתו.
"אני... שרקתי, למען האמת," הוא מגיב כשלאורי מצטרף אליהם. ידו עוצרת באוויר, העט לא נוגע בנייר.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 04 ינואר 2019, 19:02

גארט:
ספוילרהצג
גארט מסובב את ידו, קופץ את אגרופו ומתמתח לרווחה.
"זה חתיכת קסם, מר דאלאס." הוא אומר בהתפעלות כנה. הוא זוכר לעצמו על קיום הנוזל, יכול להיות שימושי ביותר.
"הייתי חסר-זהירות, אני לא מתכוון להיפצע כך שוב." הוא אומר ותופס את מעילו הקרוע, וחולצה לבנה עם כמה כתמי-דם שבעליה הקודמים לא היה כל-כך בר-מזל כמו גארט. הוא יטפל באסתטיות אחר-כך.

"אם זכור לי נכון, אמרת שתציג אותי אל ג'ק?" הוא אומר לריקי, בעוד דאלאס נוכח ובטווח שמיעה, "הכתף שלי בסדר, אז אשמח אם נוכל להגיע לזה בהקדם האפשרי."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 04 ינואר 2019, 20:19

מסעדההצג
"נכון, נכון. שרקת", הוא ממשיך, כאילו הוא מנסה להיזכר בשיר, "איך קראו לו...משהו עם עכברים, לא?", הוא מושך את כיסאו לעבר השולחן, מזמין את עצמו בלי לשאול.
"את אישתו?", הוא מעיף לעברה מבט, ספק שואל ספק מנסה לרמוז משהו.
'היא יכולה לגמור את הסיפור הזה. כאן ועכשיו'.
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 06 ינואר 2019, 14:19

גארט
ספוילרהצג
ריקי מהנהן. "עדיף שלא נגרום לו לחכות."

שני העורבים יוצאים אל הרחוב, אל הגשם. הם מתקדמים צפונה, נצמדים לבניינים בניסיון להשיג הגנה מהמטר. ריקי עוצר אותו לכמה רגעים, השניים מחכים בסמטה צרה עד שהפטרול לידם יעבור. הם נמצאים כעת בשכונה יוקרתית של העיר, ללא ספק בני הכנף היחידים באזור. החלק הזה של אברלייט מנצנץ בכל הזדמנות, האורות משתקפים במדרכה הרטובה ובחלונות המבריקים. העיר, כמו האצילים ששולטים בה, לא מפספסת אף הזדמנות להשוויץ.
הם עוברים דרך הכניסה האחורית של בניין מגורים מפואר, השומר מהנהן כשהם חולפים. ריקי מוביל אותו למעלית ולוחץ על הכפתור העליון. כשהדלת המכאנית נפתחת, גארט שם לב להיסוס קצר לפני שריקי יוצא ממנה. הוא הולך בנוקשות, לחץ בצעדיו.
הם מגיעים לסוף המסדרון, נעצרים מול דלת עץ.
"אני ממליץ לך לא לשקר," ריקי מוסר לו.
הדלת נפתחת, וגארט רואה בן כנף שחור נוצות יוצא ממנה. הפנים שלו, מה שנשאר מהן, חבולות בצורה זוועתית. בלגן נורא של סימנים כחולים ושחורים ואדומים. פיו נפוח ומדמם, כאילו מישהו החליט לעקור לו את השיניים עם פטיש. הוא רק בקושי מזהה את קלוד, ראשו מורד כשהוא חולף לידם.
ריקי בולע את רוקו, נותן לגארט מבט ברור.
מי נכנס קודם?
לאורי
ספוילרהצג
האישה הנמוכה מהנהנת. היא קמה, לוקח לה זמן למצוא את קולה.
"אני בטוחה שפרנק ואדוני," היא מחווה לרו, "יכולים להמשיך את העניין המדובר במקום אחר. עם האישורים וההשגחה המתאימים." היא מדגישה את החלק האחרון.
פרנק מביט באישתו בחשש, ואז ברו. "זה אפשרי?"
נערך לאחרונה על ידי Adran ב 06 ינואר 2019, 22:11, נערך פעם 1 בסך הכל.
yds

שליחה על ידי yds » 06 ינואר 2019, 21:21

מסעדה
ספוילרהצג
רו מקדיר פנים ''חוששתני שלא. אני צריך להביא את המסמך הזה בדחיפות האפשרית לבוסית. תחתום עכשיו ונסגור עניין''.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 06 ינואר 2019, 22:15

גארט:
ספוילרהצג
גארט מושך בכתפיו ונכנס ראשון, מתקדם פנימה אל תוך החדר. הוא לא פחד במיוחד, ומדוע שיפחד? הוא בחור חדש, ואחד שסיכן את שיניו ונוצותיו לעזור לעורבים ללא ציפיות לקבל תמורה על כך. גם אם העורבים הפסידו דבר מה יקר ערך, הניסיונות שלו היו אמורים לוודא כי ג'ק ישמע עליו רק טובות. עם ריקי, קלוד ודאלאס בתור ספונסורים, הוא כמעט הרגיש את דרגת הקצין כבר בכפות ידיו.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 07 ינואר 2019, 10:48

מסעדההצג
"נו בחייך, תן לבחור לאכול בשקט. ממתי מביאים עבודה לבילויים?",לאורי פונה עכשיו ישירות לאיש הורדים, אך קולו מעט מהסס. הוא נזכר בברוטאליות שבה הרג - לא, רצח - את השודדים ברכבת. בלי שאף אחד מרגיש, צמרמורת עוברת בגבו, וידו מתחילה לרעוד מעט.
ממש כמו לפני הקרב הראשון שנלחמתי בו. מה קורה לי?
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 07 ינואר 2019, 14:14

גארט
ספוילרהצג
הדירה הקטנה מלאה בספרים. מדפים רבים בולטים מהקירות, עליהם שורות על גבי שורות של כרכים ועבודות יחידות. היסטוריה, כלכלה, דת. שונה ממה שראה על המדפים אצל סארטוג. החדר מסתיים בקיר זכוכית גדול, מעניק נוף לנמל, אך גם אל השכונות העניות של העיר. אל שטחי העורבים. מלבד המדפים הרבים, הדירה כמעט ריקה. שולחן עבודה יחיד, מאחוריו עומד בן הכנף העוצמתי ביותר ביבשת. ג'ק הלבן מביט בו.
הוא מבין מיד את השם. נוצותיו של ג'ק לבנות לחלוטין, צחורות כשלג. אך כך גם עורו. בגדיו שחורים, מבליטים את בן הכנף. עיניו הן אפור בהיר, מביטות בו בדממה, מנתחות אותו. מאחוריו ניצבת דמות גבוהה מכדי להיות אנושית. הצעדן כה דומם שניתן לחשוב אותו לפסל. רגליו וזרועותיו דקות וארוכות, עשויות פלדה. מה שנותר מגופו מכוסה בשריון מתכת, נועד להסתיר כל פיסה אנושית. צעדנים הם אינם שומרים רגילים. חיילים דוממים, צייתנים ויעילים להחריד.
ללא הוראה, חייל המתכת נע לעבר גארט, גפיים מתכתיות אוחזות בו לפני שהוא יכול להתחמק. הזרועות הקרות סורקות את גופו, הוא יודע שלהבים יכולים להישלף מהן בכל רגע. לבסוף, הצעדן מוצא את אקדחו וסכינו של גארט, לוקח אותם וחוזר למקומו. ג'ק רק צופה בו, מתבונן בתגובה של העורב הצעיר, מחפש חולשה.
"אתה בן?"
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 07 ינואר 2019, 17:19

גארט:
ספוילרהצג
"אכן כן." אומר גארט, שורק בהתפעלות. הוא ידע שג'ק לא ישאיר את עצמו ללא שמירה, אך הצעדן בהחלט היה דבר מרשים ביותר. הוא לא מראה פחד מהצעדן, לא שהוא פחד ממנו ממילא, נותן לו לעשות את עבודתו ללא שום התנגדות. הוא מבריש את מעילו הקרוע מהאחיזה הפולשנית וממשיך לעמוד מול הכניסה.
"אז... שאציג את עצמי? אתה תציג את עצמך ראשון...? אני לא מהסביבה, אני לא יודע איך אתם העירוניים עושים זאת."
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 08 ינואר 2019, 08:56

גארט
ספוילרהצג
"תתחיל אתה," ג׳ק עונה.
שלח תגובה