יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

בין ערפל לקיטור - עץ משחק [חופשיטה] (3/3)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 14 דצמבר 2018, 12:13

גארט:
ספוילרהצג
"שבע וחצי." אומר גארט מזנק ממנורת הגז עליה עמד ונוחת אל מול ריקי, גבו אל בן-הכנף. גארט נוחת בכריעה ססגונית וראוותנית, וקם באיטיות, ידיו פרושות לצדדים על מנת לאזן את עצמו, והוא מסתובב 180° מעלות במקומו, פונה אל עבר ריקי, ידיו עדיין פרושות לצדדים.
"מה התוכנית, בוס? מחכים ללקוחות ומוכרים להם ממתקים במחירי חנות-המפעל, ונותנים להם סטירה על היד אם הם לא מרוצים?"
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 14 דצמבר 2018, 12:21

לאוריהצג
"ומה הם כבר יעשו? יצלעו אחרי המשלוח וינופפו באקדחים?", הוא נשען על משקוף הדלת ומסמן בראשו ללהב הצעיר לצאת החוצה.
"תן למבוגרים לדבר רגע, ילד".
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 16 דצמבר 2018, 08:38

גארט
ספוילרהצג
"נשמע כמו תוכנית," הוא מודה. "רק תשאיר לי את הדיבורים. נעבור את זה, ואז הולכים לג'ק."
לאורי
ספוילרהצג
האיש הצעיר יוצא, משאיר את השניים לבד. וילהלם מחכה שהחייל יתרחק לפני שהוא מגיב.
"יש להם ברירה אחרת?"
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 16 דצמבר 2018, 08:56

גארט:
ספוילרהצג
כרצונך. יש לי הרגשה שלא תאהב את הכישרון המולד שלי לעסקים, אחרי הכל."
גארט נשען על הקיר ליד ריקי, מחכה בסבלנות להגעת הלקוחות.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
yds

שליחה על ידי yds » 16 דצמבר 2018, 09:11

רו
ספוילרהצג
רו מושיט את ידו אל הוורד, אבל משנה אותה מעל כף היד של ת'יריאל ''באיזה שיתוף פעולה מדובר?"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 16 דצמבר 2018, 09:59

לאוריהצג
"זה קשה, אבל אסור לנו למנוע את המשלוח הלילה. אנחנו חייבים לעקוב אחריהם. לדעת מי עוד מעורב בעסק המסריח הזה, מי יוצר את הוורדים", הוא מביט בו ברצינות.
"יש לי תחושה שגילינו כאן קצה מנהרה של רשת מנהרות גדולה, ואנחנו אפילו לא קרובים להבין אותה לגמרי".
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 16 דצמבר 2018, 11:46

גארט
ספוילרהצג
עוברות עשרים דקות לפני שהם מגיעים, השמש כבר נעלמה מהאופק לפני זמן רב. שלושה ברנשים צצים מפינת רחוב, לבושים בבגדי פועלים מלוכלכים. מגושמים מעט בהליכתם, אחד מהם מחזיק בקבוק בירה. לא בדיוק שיכורים, אבל אולי בדרך לשם.
"איחרתם," ריקי אומר. "קבענו בשקיעה. אם 'תם מעוניינים בעסקאות נוספות, זה הולך להשתנות."
"תרגיע, ריקי. 'נחנו כאן, והכסף כאן, הכל טוב." אחד מהם שולף מספר שטרות ומנפנף בהם.
בן הכנף בולע אנחה. הוא תמיד עובד עם חובבנים.
"אתם כאן, ביחד עם מישהו נוסף." ריקי מצביע על האדם השלישי, בחור שחובש כובע, ונראה קצת פחות מלוכלך מחבריו. הם היו רק שניים כשקבעו את העסקה. "רוצים להסביר לי למה?"
"אה, 'תה מדבר על סטואי. פגשנו אותו היום, האמת שיש לו רעיונות ממש טו-" סטואי מושך את חברו אחורה, עוצר אותו מלהמשיך לדבר.
"לא רואה סיבה לבעיה כאן," סטואי אומר. "אחרי הכל, גם אתה הבאת מישהו נוסף."
רו
ספוילרהצג
ת'יריאל מחייכת, שמחה לשמוע את תגובתו. "תאלץ לסלוח לי. אתה מבין, העניין שלי בשיחות של אחרים הוא עסקי לחלוטין. מוקדם יותר היום, נודע לי על השיחה שלך עם דאלאס, הזקן הממורמר הזה. המשלוח שיוצא הלילה, יש לי קשר אליו. אפשר להגיד שג'קי ואני עוד לא סיימנו, למרות שהקשר שלנו כרגע הוא למטרות רווח בלבד."
רו יודע למה היא רומזת. יש שמועה ברחובות שג'ק ומוראו חלקו רומן לזמן קצר. אבל אם מתחשבים בשמועות הרבות שמקיפות את השניים, קשה להגיד אם יש אמת בדבר, או שת'יריאל פשוט משתעשעת ברעיון.
"אני רוצה את המשלוח הזה, את כולו. ואתה תעזור לי להשיג אותו."
לאורי
ספוילרהצג
"כשמדובר בורדי דם, לאורי, אתה צריך שתי סחורות. הפרחים, והמזון," הוא אומר בקדרות. "בגלל זה הם שולחים את האנשים מכאן, לייצר עלים בעיר יסכן את ג'ק. כל שבוי שיעלה לספינה הזאת הוא אדם מת. אני לא יכול לתת לזה לקרות."
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 16 דצמבר 2018, 11:53

גארט:
ספוילרהצג
"אתה יכול להתעלם ממני, אני פרי דמיונך ועל פי כן לא באמת קיים." הוא מנופף בידו מול פניו. "בבקשה, תמשיכו בעסקים."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 16 דצמבר 2018, 14:56

לאוריהצג
"הניצחון שלנו היום הגיע במחיר כבד מאוד", מתיז לעברו לאורי.
"אתה חושב שהם ינהלו את המשלוח הזה כמתוכנן?!", קולו הולך ונהיה חזק יותר ככל שהוא מדבר, "הם יהיו הרבה יותר זהירים, ישנו את השעה, יתגברו כוחות!", הוא נרגע מעט, אך קולו עובר לתחינה, "אין לנו את המשאבים והאנשים לגבור עליהם, לא בקרב הזה. תהפוך את ההפסד הבטוח הזה להזדמנות להשיג מידע, לצבור יתרון עליהם", ויל מבחין בניצוץ מזווית עינו של לאורי. דמעה?
yds

שליחה על ידי yds » 16 דצמבר 2018, 17:55

רו
ספוילרהצג
רו שוקל לעצמו את הסיכונים. לבגוד בדאלאס? זה מסוכן... מצד שני, אתה ממילא מתכנן להרים את הרגליים ולעוף מפה ברגע שתיפטר מהוורדים האילו הוא מביט בת'יריאל במבט מרוכז ''אפילו הכוחות שלי לא יספיקו כדי להעביר אליך את כל המשלוח לבד. מה התכנית שלך?"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 19 דצמבר 2018, 09:06

גארט
ספוילרהצג
"עובד לי," סטואי אומר. ריקי מרים גבה, אך לא מגיב.
בן הכנף פותח את המזוודה. ארבעה אקדחים מפוקפקים למראה מונחים בה, מרכיבים רבים חצויים או חסרים. מפתיע שריקי בכלל מצליח למכור אותם. למרות שהלקוחות שלו, טוב, הם לא חבר'ה מבריקים במיוחד.
סטואי לוקח אקדח אחד, בוחן את הצילינדר הרעוע.
"יש'ך כדורים במקרה?" הוא שואל.
"ברור, אבל זה יעלה לכם."
הברנש מכוון על דלת הבניין הנטוש שמולם, בודק את האיזון. "זה יספיק," הוא אומר לעצמו.
"אז טוב שהבאתי בעצמי." סטואי שולף כדור מכיסו וטוען את נשקו. הוא מושך את הפטיש ופונה לריקי במהירות, הקנה מכוון לפניו.
בן הכנף קופא.
חבריו של סטואי מתקרבים, כולאים אותו ואת גארט בינם לבין הקיר שמאחוריהם.
"אתה יודע, ריקי, כשהחבר'ה כאן סיפרו לי על העסקה הזאת ראיתי הזדמנות. אתה תיתן לנו את האקדחים, אנחנו ניתן לך לחיות. אותו דבר לגביך, פרי," הוא אומר לגארט. "נשמע טוב?"
לאורי
ספוילרהצג
וילהלם שוקל את דבריו. במקרה הטוב, הם יצליחו לשחרר שבויים במחיר החיים של חייליו. ואז העורבים יתקפו, והלהבים יהיו חלשים מדי בשביל להגן על המבצר. הוא אפילו לא בטוח אם במצב הנוכחי הם מסוגלים להגן על עצמם מהתקפה ישירה של ג'ק. לאורי צודק, והוא שונא את זה.
"מה אתה מציע?"
רו
ספוילרהצג
"לא אחת מתוחכמת במיוחד, אני מודה. אנחנו הולכים לבקש יפה," היא אומרת בפשטות. "אם זה לא יעבוד, נעבור לאמצעים אלימים יותר. אתה אמור להספיק בשביל להטות את המאזניים.
"עד אז, ייתכן שיש לי תפקיד נוסף עבורך, אחד פשוט יותר."
נערך לאחרונה על ידי Adran ב 19 דצמבר 2018, 11:03, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 19 דצמבר 2018, 10:26

לאוריהצג
לאורי לא מתייחס לפנים החמוצות של ויל. שניהם ידעו שאין מלחמה בלי קורבנות, ושניהם היו רגילים לכך. ויל ייאלץ להתגבר על המצפון שלו.
"זאת הולכת להיות משימת ריגול. כל מה שאנחנו עושים הוא להשיג עוד מידע על רשת המנהרות הזאת. נישלח כוח קטן של קשתים, ורק קשתים, שיתצפתו מהגגות בנמל", הוא נשען על הקיר מאחוריו, משלב את ידיו, מביט בויל בתוכחה, "אין לנו סיבה או רצון להיכנס לקרב. ברגע שיעלו עלינו, מבצעים 'פגע וברח'. שוב, המטרה שלנו היא לאסוף מידע, לא להיכנס לקרב. עוד משהו להוסיף?"
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 19 דצמבר 2018, 10:59

לאורי
ספוילרהצג
וילהלם מניד בראשו. "כמה רחובות מצפון למחסן יש שורת בניינים רחבה, אשלח אותם לשם."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 19 דצמבר 2018, 16:43

גארט:
ספוילרהצג
גארט מפנה את עיניו לעבר ריקי, מעקם את שפתו מעט. "מה אתה רוצה שאעשה להם? זכור שאני לא רוצה להרוג אף אחד, אבל כל השאר עובד עבורי."
הוא אומר זאת מבלי ללחוש, כך שסטואי וכל שאר חבריו שומעים אותו בבירור.
yds

שליחה על ידי yds » 19 דצמבר 2018, 20:49

רו
ספוילרהצג
רו אוסף את הורד ואוחז אותו באגרוף קמוץ. הוא נושם נשימה אחת עמוקה, ואז עוד אחת. בכף ידו הוא אוחז את המפתח להימלטות מהחיים שלו. לעולם חדש, עולם ללא כאב, ללא דם, עולם שבו הוא רגיל. הוא נותן.פסיעה אחת לאחור, ואז קול אחר, קול קדמוני ואפל ונורא, מתעורר בו אלימות...דם...שתה אותו, שפוך אותו, אכול את הדם, שאב את כולו אליך, הקרב הוא שלך. רו לוחש מבפנים לא....רוצה...אבל כל כך...עייף ...רק...קצת זמן

כמי שכפאו שד', הוא מרים את מבטו אל ת'יריאל וחיוך קר עולה על פניו. רו כל כך עייף...עכשיו תורם של הוורדים לתפוס פיקוד, רק לכמה שעות. ודרך הוורדים, מתבטא כל אינסטינקט פראי של רו. הישרדות, מאבק, לחימה, ניצחון, תגמול. ת'יריאל תתגמל יותר טוב מדאלאס. ת'יריאל היא טורפת, היא מבינה. העיניים שלו יוקדות באש פנימית כשהוא לוחץ את ידה ''אני בפנים''
הקולות שבפנים זועקים, מתחננים לשחרור מהאלימות והדם. רו מתעלם מהם. הם יכולים להצטרף למקהלת הזעקות האחרת, זעקותיהם של הקורבנות.
זהב!!!
שלח תגובה