ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

בין ערפל לקיטור - עץ משחק [חופשיטה] (3/3)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 22 נובמבר 2018, 08:21

גארט:
ספוילרהצג
גארט מושך בזהירות ברובה, מרים אותו מהמעקה ומחזיק אותו בידו. הוא עושה לאט ובזהירות על מנת שבן-הכנף האחר לא ישים לב אליו.
לאחר שהרובה נמצא בידיו, הוא עוצם אץ עיניו ומתרכז. הוא זכר כיצד נראה החדר, והוא התמקד על האזור מאחורי הכיסא עליו יושב בן-הכנף, ומתחיל לרכז את הקסם שלו. הוא לא מיהר, עיצב את הכוח, לקח את הזמן, ואחרי רבע דקה הוא פוקח את עיניו, כורע מאחורי הכורסה. שיגור כה זהיר ומדויק בקושי השפיע עליו.
הוא נעמד על רגליו ורוכן מעבר למסעד הכורסה, מציץ אל עבר בן-הכנף.
"משהו מעניין?" הוא שואל בנונשלנטיות, מראה לכול כי הוא מחזיק ברובה.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 22 נובמבר 2018, 17:42

לאוריהצג
לאורי מתחיל לטפס בזהירות על הסולם, מעיף מבט לחלון הגבוה מדי פעם, לוודא שהוא לא בקו של הקנה.
הוא מנסה להקשיב דרך הגג לבני הכנף, אוולי משהו מעניין קורה בפנים.
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 22 נובמבר 2018, 22:49

גארט
ספוילרהצג
שאלתו מקפיצה את בן הכנף, שממהר לקום ולהסתובב. פניו מתחלפות מבהלה לפחד קל כשהוא מבחין ברובה שגארט מחזיק, הרובה שלו. וזה רובה לא רע, יש לציין. העץ העשיר, האיכותי, תומך בכוונת דקה וארוכה, אחת שלא הייתה מביישת את נשקו של צלף זיירוטי.

"אה, האמת, האמת שכן," הוא מצליח לומר. בן הכנף מתכופף, מרים את הספר שנפל לרצפה. הוא נושם עמוק לפני שממשיך לדבר. "זה החלק בו אתה יורה בי?"
לאורי
ספוילרהצג
הסולם הישן חורק וגונח קלות במחאה, אך תומך במשקלו של לאורי. כשהוא מגיע לסופו, לגג השטוח של המבנה, מפרץ העיר נחשף בפניו - אוניות רבות עוגנות ויוצאות מהמזח, מובילות סחורות ואנשים שמגיעים מכל רחבי היבשת. מתכות מאקא-אריס, תבלינים מדרום הקיסרות, בדים מביילור. הוא שומע את הצעקות הרגילות שמתלוות לנמל, פקודות על מלחים והכנות לשיט. הם באמת התקרבו לים.
במרכז הגג עליו הוא עומד ממוקמת תקרת זכוכית קטנה - דבר נפוץ בעיר הזאת, הוא שם לב. דרכה, לאורי מצליח לראות את פנים המבנה. רובו מלא במדפי מתכת רחבים וריקים, כאלו שנועדו לאכסן ארגזי סחורה. כשהוא מקשיב, לאורי שומע את ההד שטריקת דלת מייצרת, וקריאה למישהו. לא לוקח לו זמן רב לראות שני עורבים יוצאים מהחלק הפנימי של המחסן, מצטרפים לקבוצה קטנה שנמצאת בין המדפים.
חלקו העליון של המבנה הוא פלטפורמה שמקובעת לקירות וקרובה לתקרה, מקום להשקיף על עבודת הפועלים, עוד כשהמחסן היה בשימוש. משמאלו נמצא פתח שלא טרחו לנעול, ככל הנראה מוביל אליה. במרכז הפלטפורמה, בולט מהקיר האחורי של המחסן, נמצא מה שנראה כמו חדר עבודה - חדרו של המנהל.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 22 נובמבר 2018, 23:07

גארט:
ספוילרהצג
"לא, אני לא חושב כך." אומר גארט ומזנק מעלה, מתיישב כהרגלו על מסעד הכורסה. הוא בוחן את הרובה בסקרנות, ומנסה לדרוך אותו, אם הוא לא היה עדיין, כפי שראה את ריקי עושה קודם לכן, אך הוא לא מכוון את הרובה על בן-הכנף, רק בוחן את האומנות.
"אז מה אתה עושה?" גארט שואל, מכוון את הרובה אל עבר החלון ובודק את הכוונת, מעקם את שפתו בהתרשמות, "זה נראה כאילו אתה אמור להביט אל עבר הבניין ההוא שם, אך במקום זאת אתה נח... כאן, קורא ספר."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 23 נובמבר 2018, 15:33

גארט
ספוילרהצג
דרך הכוונת, גארט רואה את דמותו הברורה של לאורי, עומד על גג המחסן. אם גארט לא היה כאן, היום הזה יכל להיגמר מהר מאוד עבורו.

"אני שומר כאן, אמרו לי לירות במי שמתקרב למחסן והוא לא עורב. או לפחות, אמור לשמור," הוא זורק מבט קצר לספר שבידו. "אף אחד חשוד לא הגיע כבר שבוע, אז נתתי לעצמי הפסקות ארוכות יותר. נראה אותך מביט כל יום באותו בניין."
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 23 נובמבר 2018, 16:07

גארט:
ספוילרהצג
גארט מוריד את הנצרה ומחזיר את הרובה למצב לא טעון, ויורד ממסעד הכיסא.
"אני מבין. רוצה שאעשה סיבוב בשבילך? שמעתי שיש בפנים שני עורבים עם מישהו שחייב לנו כסף, ויהיה חבל אם מישהו אכן יגיע לנסות לעזור לו. זה נראה כמו ספר מעניין, אז אני לא רוצה ממש לגרור אותך ממנו."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 23 נובמבר 2018, 17:15

לאוריהצג
בזהירות רבה, לאורי מרים את מכסה הפתח שלידו, ומחליק בעדינות לריצפה. הוא שולף את חרבו, בהיכון לנטרל כל עורב שיראה אותו וינסה להזעיק עזרה.
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 25 נובמבר 2018, 09:17

גארט
ספוילרהצג
"ב-בסדר," הוא מסכים, לא ברור אם בגלל שגארט שכנע או הפחיד אותו. "רק אל תספר לאף אחד."
לאורי
ספוילרהצג
רגליו נוגעות במשטח הקר והישן. לאורי לא מומחה בהתגנבות, אבל הפלטפורמה גבוהה, והעורבים מתחתיו שקועים מדי במשחקם מכדי להבחין בו.

"לך לעזאזל," הוא שומע מלמטה, "תמיד יש'ך מזל בקוביות, חתיכת רמאי."

"ברור שיש לי מזל, סבא שלי היה נזיר, שכחת? גלגולים טובים עוברים במשפחה אצלי."

"כן בטח, ואני הנכד של הקיסרית," אחד עונה, והקבוצה צוחקת. "אני רוצה לראות משחק אחד עובר בלי שתזכיר את הסבא הרוחניק ש'ך."

מהנקודה בה הוא נמצא, לאורי רואה את הדלת שנטרקה מקודם. היא ממוקמת מתחתיו, בחלק עמוק יותר של המחסן. יהיה קשה להגיע אליה בלי שיבחינו בו. דלת אחרת, קרובה יותר, היא האחת שמובילה לחדר המנהל.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 25 נובמבר 2018, 09:20

גארט:
ספוילרהצג
גארט מחייך ומושיט את ידו ללחיצה, ובאותו הזמן משנן את שם הספר שבן-הכנף קורא.
"שמי בן, נעים להכיר!"
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 25 נובמבר 2018, 10:07

גארט
ספוילרהצג
"אוון," הוא עונה. "בנסיבות אחרות, היה נעים. אולי."
שמו של הספר הוא 'השדות ואני', גארט חושב שראה איזו זקנה קוראת אותו ברכבת.
נערך לאחרונה על ידי Adran ב 25 נובמבר 2018, 10:26, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 25 נובמבר 2018, 10:11

גארט:
ספוילרהצג
גארט מושך את ידו בחזרה ומזנק מהחלון, נתפס במעקה ומושך את עצמו חזרה סמוך לקיר, ומזנק בקלילות ממעמד למעמד עד אשר הוא יורד לקרקע, עדיין מחזיק ברובהו של בן-הכנף, ששמו אוון ככל-הנראה.
כאשר הוא מגיע לקרקע, הוא מתחיל לדלג אל עבר המחסן, אינו משקיע מאמץ מיוחד להתחבא. הוא מגיע אל הדלת, ופותח אותה לרווחה, נכנס פנימה.
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 26 נובמבר 2018, 12:07

גארט ולאורי
ספוילרהצג
הדלת הכבדה נפתחת בקול צורם שממלא את חלל המחסן, ומשתיק את העורבים שבפנים. יחד עם גארט, אור יום נכנס למבנה הישן. המחסן מלא במדפי ברזל רחבים, אך ריקים, מחלקים את המרחב למסדרונות. באחד מהם נמצאת קבוצת בני כנף, נראה שגארט הפריע למשחק שלהם. אחד מהם משנה את התוצאה של קוביה מסוימת כשהאחרים לא שמים לב.
גארט לא רואה את הזקן שהשניים גררו. מעבר לקבוצה ממוקמת דלת, מובילה לחלק עמוק יותר של המחסן. קרוב לתקרת המבנה ולמדפים העליונים מוצב משטח מתכתי, צמוד לקירות. פלטפורמה כדי להשקיף על פעילות העובדים.

"עוד משלוח, כל כך מהר?" שואל אחד מהעורבים. "ההוראות הן לפזר את הסחורה לשאר המחסנים, עד ששולחים אותם מכאן."
yds

שליחה על ידי yds » 26 נובמבר 2018, 13:05

רו
ספוילרהצג
הוורדים מתפתלים בכלי הדם של רו, מעוררים את רגשות הטורף הפראיים ביותר שלו. מתחננים לשיחרור, לפורקן. לאלימות. לדם. רו עוצר בהם, מביט בבריונים מתקרבים ''עןד....לא'' הוא מסנן. הבריון מתקרב אליו עם האלה...ורו מתפרץ.

פיצוץ של קנוקנות בוקע מחזהו ומגבו של רו והוא שואג בפראיות, הקנוקנות מצליפות לכל ערב ומשאירות על פניו של התוקף רשת של חתכים. ואז, במעין קריקטורה מזוויעה של ליטוף, מחליקות על פניו ושואבות את דמו, משאירות חתכים יבשים ובריון צורח בכאב.

במקביל, הקנוקנות מאחור יוצרות חיץ זמני בינו לבין מי שהחזיק אותו, ואז רו משלח ורד אחד שישלוף את האלה מידו של אויבו, והוא אוחז בו בעצמו. בסיבוב חד, הוא מסתובב דרך השיח שצמח מגבו, וחובט באלימות בלחיו של התוקף השני, עוצר בוורדים בקושי מלכלות אויביו...ואת מאגרי האנרגיה שלו.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 26 נובמבר 2018, 17:02

גארט:
ספוילרהצג
"לא, לא, זה בסדר, אין צורך להגיד לי שום דבר, אני כבר אגלה לבד כשאגיע ליעד!" קורא גארט בתסכול מזויף ומתקרב להתיישב על ארגז ריק ליד האחרים, הרובה תלוי על כתפו. "אוון אמר למסור ד"ש. הוא היה בא בעצמו, אבל הוא תקוע עם הספר הזה שלו. מי מנצח בינתיים?"
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 26 נובמבר 2018, 17:20

גארט ולאוריהצג
לאורי מתקדם בשקט לכיוון חדר המנהל. הוא פותח אותה בעדינות ובשקט, משאיר רק חריץ שדרכו יוכל להסתכל על פנים החדר.
שלח תגובה