עוד שבוע וחצי לדרקוניקון 2019
עוד שבוע וחצי דרקוניקון 2019, יומיים של משחקים וכיף והשנה יש לנו המון דברים טובים - קודם כל מפגש פונדקאים, אבל גם המון משחקי תפקידים, השקה ישראלית של פאת'פיינדר 2 ועוד. אם עדיין לא נרשמתם בהרשמה המוקדמת, מוזמנים להירשם כעת, או בקופות ביום הכנס.
http://www.dragoncon.co.il/games.aspx

בין ערפל לקיטור - עץ משחק [חופשיטה] (3/3)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 03 אוקטובר 2018, 22:36

"מה? אחרי כל המאמץ להפעיל את זה?" גארט מתלונן ופוקק את אצבעותיו שוב, "אם ישנוני מתלונן על רעש שוב, אתה תשעשע אותו."
גארט שולח את ידיו קדימה וקופץ את אגרופיו עד חציים, כאילו תופס דבר בלתי נראה, והוא קורע את הבועה, תרתי משמע, מחזיר מעבר רגיל של גלי קול בתא.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 03 אוקטובר 2018, 23:35

פרנק כבר החזיר את הארנק לכיסו, אבל הבעתו לא השתנתה. האיש מתכווץ בכיסאו מכל תנועה של גארט. "א-אני יודע מה ראיתי," הוא אומר, "לשחק טיפש לא יעזור לך."
בינתיים, אלו שמנסים להקשיב מסוגלים לשמוע את מה שלאורי הצליח - צליל עמום וקצבי המגיע ממעל, אבל כעת ברור יותר. צעדים.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 05 אוקטובר 2018, 17:01

גארט מביט מעלה אל עבר תקרת הרכבת ומקשיב לצעדים שלאורי הזכיר. "עכשיו כשאתה אומר..." הוא מסכים בהנהון.
הוא ניגש אל החלון בקצה התא, ופותח אותו מעט. "מיד אחזור!" הוא קורא ומנופף לאחרים בידו, וברגע אחד נעלם כלא היה, מעט עשן שחור נשאר במקומו למשך מספר שניות עד שהוא מתפוגג ונעלם גם הוא.
בינתיים, גארט מוצא את עצמו תלוי על צד הרכבת, נאחז בקצה התקרה. הוא לא השתמש ביותר מדי כוח, ולכן אפילו לא הזיע כאשר משך את עצמו מעלה. הוא מגן על עיניו מפני הרוח החזקה ומשתמש בטיפה נוספת של קסם על מנת להגדיל את משקלו, פן המהירות תעיף את גופו הקליל מהרכבת, ומחפש במבטו את מקור הצעדים.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן
תשובות: 1

שליחה על ידי מירטוקן » 05 אוקטובר 2018, 17:42

"בואו נקווה שלא יחזור", נאנח לאורי.
הוא נשען לאחור במושבו, חוזר להביט בנוף החולף. אבל הסקרנות הטבעית שלו לא נותנת לו להישאר בתנוחה הזו יותר מדי זמן.
"היה נעים לפגוש אותך, פרנק", הוא אומר בעודו קם וניגש לדלת התא. הוא יוצא למסדרון, מחפש אחר פתחים בגג שמאפשרים לאדם רחב כמוהו גישה לגג.
:devil: "Tell me, what is it that you desire?"
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 05 אוקטובר 2018, 18:09

קרון
ספוילרהצג
"בשם הרוח!" פרנק כמעט צועק כשבן הכנף נעלם, מספיק חזק כדי להעיר את רו. לאורי בינתיים רואה שאין פתחים לגג, אך ניתן לצאת אל הצירים שמחברים בין הקרונות. ככל הנראה משם ניתן לעלות אל גג הרכבת. נראה שהשומר בקצה הקרון, שבין היתר, אמור להשגיח שהנוסעים לא יעשו דברים כמו לצאת מקרון של רכבת נוסעת, החליט לקחת תנומה.
"הכל טוב, חבר?" בחור צעיר שואל את לאורי. הבגדים שלו, הוא שם לב, בלויים מדי בשביל מישהו שיכול להרשות לעצמו כרטיס בכזה קרון.
גארט
ספוילרהצג
הדבר הראשון שגארט שם לב אליו הוא העשן. הכמויות בהן הוא נפלט מהקטר, יחד עם המהירות בה הרכבת נוסעת, יוצרים ענן פיח אחיד שמתפרס לאורך גג הרכבת ומכריח את בן הכנף להתכופף אם ברצונו לראות משהו. ובהחלט יש מה לראות. נוף הקיסרות נפרס בפניו, שדות מפנים את מקומם ליערות שמתפרסים עד האופק. העצים הקרובים למסילה חולפים במהירות אדירה, גדולה יותר ממה שהוא מסוגל לראות. רק על גג הרכבת אפשר להבין עד כמה מהר הם נעים. הרכבת מתקדמת מערבה, לכיוון הים.
אבל גארט לא עלה לפה בשביל הנוף. לא לוקח לו יותר מדי זמן למצוא את המקור לצעדים - כשלושה בני אנוש הולכים כפופים לכיוון הקרונות האחוריים, גבם מופנה אליו. נראה שהרעש מהרוח מנע מהם לשמוע אותו.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 05 אוקטובר 2018, 18:57

לאורי:
ספוילרהצג
"כן, הכל בסדר. רק יוצא לשאוף קצת אוויר. נהיה מחניק בתא המוזר הזה", הוא מחווה בידו לתא שממנו יצא, ומעיף מבט בוחן אך מהיר על הבחור, מנסה להבין יותר טוב את מקורו בלי לשאול יותר מדי שאלות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 05 אוקטובר 2018, 19:09

גארט:
ספוילרהצג
גארט מביט בשלושת האנשים, וסקרנותו גוברת. הוא ראה אנשים אחרים אשר עשו כפי שהוא עשה, אך לא יצא לו לדבר עם אף אחד מהם פנים אל פנים. הוא שמר על מרחק, ולאט לאט זחל קדימה ועקב אחרי האנשים לאורך תקרת הרכבת. למרות משקל גופו המוגדל ע"י קסם, גארט עדיין לא שקל יותר משלושים קילוגרמים, ולכן נזהר לא לנוע מהר מדי, תמיד להישאר גחון בצמידות לרכבת, וכל הזמן להחזיק במאחז מזדמן. תנועה אחת לא נכונה והוא יביט למוות בעיניים. הלב שלו פעם, אישוניו התכווצו, דמו רתח וזרם במהירות. הוא הרגיש את האקסטזה למענה הוא חי.
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 06 אוקטובר 2018, 20:18

קרון
ספוילרהצג
קול הפסיעות השקטות מעורת את רו. הוא נזכר בפעם הקודמת שבה צעדים שקטים באו אליו בשנתו, ומשפשף באינסטינקטיביות את האיזור הצורב בחזהו. הוא נעמד, וניתן לראות שהוורידים שלו מתבלטים ו....מוריקים. הוא פוסע ומסתכל כלפי מעלה, ואז מסכל על לאורי "מה בדיוק הולך שם?"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 06 אוקטובר 2018, 23:19

גארט
ספוילרהצג
נראה שהשלושה מרכיבים דברים מסוימים על כל קרון לפני שהם עוברים הלאה. רק כשהם מתרחקים מספיק גארט מסוגל להתקדם ולהתבונן מקרוב. הידע ההנדסי של בן הכנף לא מרשים במיוחד, אבל הוא יכול לזהות כבלים שעוברים בין כל החבילות. אך לפני שהוא מספיק לחקור עוד, גארט שומע קול מאחוריו.
"אנדרו לא אמר לי שאנחנו עובדים עם בני כנף," אומר האיש. קל-צעד לא שמע אותו מתקרב, אבל זה לא כל כך מפתיע עם הרוח ששואגת באוזניו. "'תה לא אחד מהחבר'ה של ג'ק, נכון?"
לאורי
ספוילרהצג
מהלכלוך, לאורי מסיק שהוא כנראה עירוני, ולא מחלק טוב של העיר. הבגדים חמים מדי בשביל התחנות שהם עצרו בהן עד כה. מגיע מאברלייט, אולי? ידו של הבחור נעה לכיסו, אך הוא עוד לא שולף את מה שנמצא שם.
"כדאי'ך לחזור לשבת, תאמין לי." נשמע שהוא ניסה להישמע מאיים.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 07 אוקטובר 2018, 00:25

לאורי:
ספוילרהצג
לאורי מרים גבה, לא מתרשם במיוחד מהאיום.
"כדאי שתלך לחפש מישהו בגודל שלך להציק לו, ילד. אני לא במצב רוח לשטויות", הוא אומר בזלזול, אך בפועל הוא דרוך. לעולם אין לזלזל ביריב שלך, ומוטב לגרום לו לחשוב שאתה כן. הוא ממקד את עיניו בגשר האף של הבחור.
אנשים מיומנים מספיק יכולים לדעת לפי זה מתי האיש שמולם יפעל, גם אם לא יודעים באיזו דרך.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 07 אוקטובר 2018, 07:35

גארט:
ספוילרהצג
גארט מסתובב על מקומו כך שגבו כעת צמוד לרכבת ופניו מופנים כלפי האיש.
"זה נכון." גארט מחייך בחביבות וסורק את האיש, אומד אותו בעיניו, "אני רק נוסע על הרכבת. שמעתי צעדים מלמעלה, עליתי, ועכשיו אני מתעניין. מה אתם עושים בדיוק? אני מקווה שלא משהו שימנע ממני להגיע לאברלייט עם כל גפיי מחוברות לגופי."
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 07 אוקטובר 2018, 12:09

לאורי
ספוילרהצג
הבחור בבירור מתלבט. ידו כמעט מגיעה לכיסו, רועדת, כמו אקדוחן שעומד לירות בדו-קרב הראשון שלו. אך הוא לא מעז לפעול. עיניו נורות לקדמת הקרון בציפייה. הוא מחכה למשהו, או מישהו. הוא מצליח לסבול רק מספר רגעים נוספים ולאורי חושב שהאיש עומד לפעול, אבל אז צלצול נשמע מקדמת הקרון.
קרון
ספוילרהצג
הצליל של סכין שנוקשת קלות על כוס יין נשמע מקדמת הקרון, מסב את תשומת הלב של הנוסעים לאדם שמחזיק בהם. הוא בלונדיני ולובש חליפה פשוטה אך יקרה.
"שלום חברים," האיש הצעיר אומר בחיוך. "קוראים לי אנדרו, ואני שמח להכריז שאני אהיה המלווה שלכם לשוד הזה." הקול שלו בטוח וכריזמטי, גובל על מעצבן. "מימינכם, יש יער. משמאלכם, טוב, עוד קצת יער. אבל האטרקציה האמיתית היא ממש כאן בתוך הקרון. כרגע עוברים ביניכם אנשים נחמדים, שעלולים להיות פחות נחמדים אם לא תשתפו פעולה." ואכן, שני בריונים עוברים בין התאים, ביחד אחת שק, בשנייה אקדח.
"שמעת אותו," הבחור אומר ללאורי ושולף סכין.
"ארנקים, תכשיטים, שעונים, אנחנו מקבלים הכל," אנדרו ממשיך. "תעשו כמו שאמרתי, בלי מעשי גבורה טיפשיים, ויהיה לכולנו הרבה יותר קל."
גארט
ספוילרהצג
האיש נראה בשנות השלושים לחייו. מצולק מעט, שיניים במצב רע, לא מחזה יפה. הוא שוקל אם להאמין לגארט.
"לא אם תשתף פעולה," הוא עונה לו ושולף סכין, חודה מצביע אל פניו של בן הכנף. "עכשיו, תחזור לקרון שבאת ממנו אם אתה אוהב להישאר בחתיכה אחת."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 07 אוקטובר 2018, 12:20

גארט:
ספוילרהצג
"היי, הקופסאות הללו נראות מעניינות!" קורא גארט בחדווה, משתמש בארבעת גפיו כדי להקפיץ אותו לאוויר, והרוח ישר תוספת אותו וזורקת אותו אחורנית, בין רגליו של האיש, עד שהוא נתפס במוט ברזל ועוצר את מעופו, ליד אחת הקופסאות שהאנשים השאירו על הקרון הקודם.
הוא מוציא פגיון קטן מהמעיל שלו, בקושי כלי נשק מאיים עבור בן-אדם גדול, אך הוא מכוון את הפגיון אל עבר הקופסה המסתורית והכבלים המחברים בינה לבין שאר הקופסאות.
"תגיד, מה אלו הקופסאות הללו? מה יקרה אם אנתק את הכבלים?" הוא שואל ודוקר בשעשוע את הכבלים, לא מספיק כדי לחדור אותם, רק מספיק לגעת בהם בעדינות.
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 07 אוקטובר 2018, 12:32

גארט
ספוילרהצג
עיניו של האיש נפערות. "אל תיגע בזה!" הוא צועק לגארט. במהרה, הפחד בעיניו מתחלף בכעס. הוא מתקרב אליו באיטיות, צעד צעד, גם בגלל הרוח וגם בגלל האיום של בן הכנף. "נעשה עסקה," האיש אומר לו. "'תה לא תיגע בפצצות, ואני בתמורה אהרוג 'תך רק קצת. מה אתה אומר?"
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 07 אוקטובר 2018, 12:39

גארט:
ספוילרהצג
"פצצות, הא?" חיוכו של גארט מתחלף משובב לממזרי. הוא מצמיד את סכינו לכבלים ומתחיל לחדור את הציפוי שלהם. "זה יהיה מאוד חבל אם אפעיל אותן בטעות לפני שאתה וחבריך יספיקו לרדת מהרכבת. מה דעתך לקחת כמה צעדים לאחור? אני מרגיש את היד שלי מתחילה לרעוד מפחד."
שלח תגובה