ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

בין ערפל לקיטור - עץ משחק [חופשיטה] (3/3)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 07 נובמבר 2018, 19:28

לאורי מביט סביבו, סוקר בעניין את הסביבה.
"כמו בפלוגה הראשונה שלי...", הוא ממלמל. פלוגת "אש ועשן", שהתפרקה סופית לפני חמש עשרה שנים, חודשיים אחרי שלאורי עזב אותה. היא נשכרה בעיקר להגן על הגבולות של הקיסרות עם אקא-אריס, בעיקר באזור של ביילור.
הוא למד המון בפלוגה, כמו למה חשוב לשמור על סדר וניקיון עם החיילים שלך...
הוא מבחין בגארט וברו, ומסב את מבטו מיד.
איש הורדים הזה...הוא לא יפסיק לחפש גנן, הא?
הוא פונה למקום שנראה לו הכי קרוב לבר, ומזמין בירה חלשה.
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 07 נובמבר 2018, 22:53

גארט
ספוילרהצג
"טוב... טוב לדעת," ריקי משיב. מעט חשש מתגנב לפניו, אך הבעתו עדיין מבולבלת ברובה. "לא הבנתי מה אתה רוצה. להצטרף לכנופיה? לסחוט אותי? גם וגם?"
לאורי
ספוילרהצג
הברמנית מביטה בו בחשדנות, כמו גם מספר עורבים קרובים, אך נותנת לו את המשקה. טיפוסים כמו לאורי לא מגיעים בדרך כלל למקומות כאלו.
בזווית עינו, הוא מבחין במישהו שמתבונן בו, בן אנוש. ברגע שלאורי שם לב אליו, האיש ממהר להסיט את מבטו. לא, לא איש, נער. רזה, עם בגדים בלויים, יושב לבדו. אותו אחד מהרכבת, שעבד עבור אנדרו.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 07 נובמבר 2018, 23:11

גארט:
ספוילרהצג
"להיפגש עם ג'ק הלבן, למעשה." גארט אומר בישירות מלאה.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 08 נובמבר 2018, 07:32

לאוריהצג
חיוך רחב, ספק מופתע ספק זדוני מתפשט על פניו של לאורי.
"אז זאת המאורה שלך, הא ילד?", הוא ניגש אל הנער, טופח על גבו בעוצמה, כמעט גורם לו להיחנק מהמשקה.
"טוב לראות שיצאת בשלום מהרכבת. אלה החברים שלך?", הוא מחווה בידו על בני הכנף הצווחים מסביב.
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
yds

שליחה על ידי yds » 08 נובמבר 2018, 19:39

רו
ספוילרהצג
רו מביט בו לרגע באטימות, ואז מהנהן כשהזיכרון חוזר אליו ''כן, זה היה חתיכת קרב" ואז הוא פוסע על פניו לכיוון דאלאס, מחווה לו באצבעותיו את מונח שפת הרחוב ל''פרטיות''
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 08 נובמבר 2018, 20:15

גארט
ספוילרהצג
"לפגוש את ג׳ק? טוב, אתה לא תמצא אותו כאן. או בשום מקום," הוא מוסיף, "לא בלי סיבה טובה. או... הסכום המתאים," ריקי רומז.
לאורי
ספוילרהצג
"כן..." הוא מתחיל ועורב אחד זורק לו מבט, "...לא. מה אכפת לך?"
רו
ספוילרהצג
"מה 'תה רוצה?" העורב המבוגר שואל. הוא כמעט פולט עננת עשן לפניו של רו, מפספס אותו רק בקושי. הבעת פניו לא מסתירה את העובדה שעובר עליו יום רע. למעשה, דאלאס כל כך טוב בלהזעיף פנים שנראה שזו האסטרטגיה שלו להרחיק אנשים. לא שזה עובד על רו.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 08 נובמבר 2018, 20:29

גארט:
ספוילרהצג
"תראה, אני אפגוש את ג'ק במוקדם או במאוחר." גארט משלב את ידיו, "הדבר היחידי שאתה יכול לקבוע כרגע, זה האם אשתוק לגביך, או אולי אפילו אזרוק מילת שבח קטנה, או שאספר לו כמה אתה חסר תועלת, כיצד עקבתי אחריך, וכיצד סיכנת את כל הכנופייה כי לא טרחת לבדוק שלא עוקבים אחריך."
גארט מושך בכתפיו. "אתה יכול להרוויח או שאתה יכול להפסיד, זו הבחירה שלך. אני רק רוצה לפגוש את הבוס-הדגול."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 09 נובמבר 2018, 10:45

לאוריהצג
"מוזר שאתה מסתובב במקום שאין לך בו חברים, לא?", לאורי ראה עשרות, אם לא מאות, כמו הילד הזה. הפלוגות שהיה בהן היו מלאות בהם, ואפילו יצרו כאלה בעצמן. הילדים האלה מחפשים בית שיעניק להם מקום בטוח ואוכל.
"שמעתי שאני יכול למצוא פה עסקאות נשק טובות. הגיע הזמן באמת שאשדרג את הגרוטאה הזאת", הוא טופח על החרב שעל ירכו, "אולי תוכל לעזור לי למצוא נשק שיתאים לי".
אני לא בנוי לחרא הזה. פעם אחרונה שאני מקשיב לויל.
yds

שליחה על ידי yds » 09 נובמבר 2018, 11:22

רו
ספוילרהצג
''טוב לראות גם אותך, דאלאס'' רו מגיב בציניות, ומתיישב מולו ''שמעת שג'ק חזר העירה?", הוא שואל באופן אינסטינקטיבי בעוד קוד הגנבים ל''יש לך מידע?" עולה בזכרונו
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 09 נובמבר 2018, 13:49

גארט
ספוילרהצג
"לג'ק אין סיבה להאמין לך. אתה לא עורב והוא לא מכיר אותך," ריקי משיב לאחר מחשבה. אבל אם הוא כן יאמין לו... האפשרות מעבירה בבן הכנף צמרמורת קלה. העסקאות הקטנות שהוא מבצע, אלו שג'ק לא מודע לקיומן, הן סיכון גדול עם סיכויים קטנים להתממש. ריקי לא חשוב מספיק כדי שג'ק ישים לב אליו. אבל אם כן יגלה על העסקאות הללו... הוא לא רוצה בכלל לחשוב על מה שיקרה לו.
"למה אתה רוצה לפגוש אותו?" ריקי שואל. גם אם יאלץ להפגיש ביניהם, גארט עדיין צריך סיבה טובה. אין לו רצון לבזבז את זמנו של ג'ק הלבן. לאף אחד אין.
לאורי
ספוילרהצג
"אני?" הנער שואל. בלי תשובה אחרת מלאורי וללא דרך לגרום לו ללכת, הוא נאלץ להסכים. הוא מצביע על בן כנף אפור שעומד קרוב לכניסה. אותו עורב איתו גארט מדבר.
"האיש שחיסלת ברכבת קנה את האקדח ממנו. קוראים לו ריקי, נראה לי."
רו
ספוילרהצג
"זה נראה לך כמו בית קפה מפונפן? דבר חופשי, לאף אחד בחור הזה לא אכפת איזה שיקויים אתה קונה," דאלאס רוטן. "חוץ ממני, בכל אופן," הוא מוציא את הסיגריה מפיו. "מה אתה רוצה לדעת?"
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 09 נובמבר 2018, 17:39

לאוריהצג
לאורי מביט בריקי וגארט ארוכות. הוא החליט שעדיף לא להפריע להם עכשיו. גארט מדבר הרבה, ויכול להיות שהשיחה שלהם תלך למקומות לא רצויים בכלל.
לא, הוא יתמקד בינתיים בחוליה החלשה.
מלוחם הפכתי לחוקר פרטי., הוא חושב לעצמו במרמור.
"עזוב אותם עכשיו", הוא מסתובב חזרה לדלפק, "אתה שותה בירות? כדאי שתתחיל לשתות בירות. אחרת לא תמצא בחורה", הוא מסמן לבן הכנף מאחורי הדלפק להביא עוד כוס.
"אז איך הגעת לכאן?", הוא שותה בין לגימות, מעט קצף נותר על שפתיו.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 09 נובמבר 2018, 20:56

גארט:
ספוילרהצג
"בגלל שיש לי מידע אודות דון סארטוג אשר יכול להבטיח את שליטתם של העורבים על אברלייט, וחיסולם המוחלט של החליפות." אומר גארט בפנים ישרות לחלוטין, משלב את ידיו מאחורי גבו. "אתה יכול להיות האחד שיביא אותי בפני ג'ק הלבן ולקבל תשבחות על כך, או שאתה יכול להיות האחד שאקרא בשמו כאשר ג'ק ישאל אותי מדוע התעכבתי להביא לו מידע זה. הבחירה בידך."
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 10 נובמבר 2018, 17:40

לאורי
ספוילרהצג
"העבודה במפעלים לא רווחית מאוד," הוא מסביר. "דוד שלי הציע לי ג'וב, הוא מקורב לאנדרו. הסביר מה אני אמור לעשות, היה נשמע טוב, אז הסכמתי." הנער לוקח את הבקבוק אך לא שותה. "היינו מצליחים אם לא הייתם מפריעים. ואף אחד גם לא היה נפגע."
גארט
ספוילרהצג
"בסדר, עכשיו אני בכלל לא מאמין לך. לבן כנף יש מידע על החליפות? כן, בטח," ריקי מתיז. "אבל זאת סיבה טובה מספיק כדי לא להרגיז אותו. לא בעיה שלי אם אתה רוצה לשקר לג'ק הלבן." בן הכנף נשען על משקוף הדלת, חושב על איומו של גארט. עיניו נחות על האקדח המפוקפק שבכיסו.
"אפגיש בינכם, בתנאי שתעזור לי קודם. תתלווה אלי לעסקה שאמורה לקרות היום. לא סביר שהאידיוטים יקלטו שעבדתי עליהם, אבל אי אפשר להיות זהיר מדי."
yds

שליחה על ידי yds » 10 נובמבר 2018, 19:14

רו
ספוילרהצג
רו מניח ידיים על רקותיו ומעסה אותן לרגע, ואז מתחיל לדבר "שמעתי שוורדי הדם חזרו לשוק. אני צריך למצוא את המוכר שלהם"
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 10 נובמבר 2018, 20:27

רו
ספוילרהצג
"בן של כלב!" דאלאס מקלל, "אתם צוחקים עלי. אמרתי לג'ק שזה רעיון מטומטם, ברור שהוא לא הקשיב," הוא רוטן לעצמו. העורב מחזיר את הסיגריה לפיו, ממשיך להתמרמר לעוד כמה רגעים.
"אתה השלישי השבוע שפונה אלי עם זה, עוד לפני שבכלל התחלנו למכור בצורה מסודרת. שכח מה שאמרתי על לדבר חופשי." דאלאס מנמיך את קולו. "אתה לא הולך לספר לאף אחד על הורדים. מה שאתה כן הולך לעשות, זה להגיד לי מי האידיוט שהדליף לך."
שלח תגובה