ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

בין ערפל לקיטור - עץ משחק [חופשיטה] (3/3)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן
תשובות: 1

שליחה על ידי מירטוקן » 30 ספטמבר 2019, 10:13

לאורו
הצג
לאורי מביט בעורב בפנים חמוצות.
"איפה החבר שלנו? בן כנף, מעט משוגע, נחת על החוף הצפוני לפני כמה שעות".
כל העניין הוא לשתות משהו קר בלב מדבר...
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 01 אוקטובר 2019, 20:09

גארט
ספוילר
הצג
השיתוק, יחד עם חייו, הולך ומתפוגג עם כל פעימה מאומצת. גם כאשר החולשה מתפשטת ברחבי גופו, כשהארנלין אוזל והוא נאבק לנשום, גארט שומר על שדה הכבידה. הדרך להתחמק ממוות במקום הזה היא להתקרב אליו מאוד. הזרם האדום לא פוסק עד שגארט משיג בחזרה את השליטה בעצמו - תשוש, אבל עדיף על חסר אונים. העולם הסתחרר ברגע בו קם מהכיסא, נדרשו לו מספר רגעים כדי להתאושש.
"אם 'תה לא רוצה להרגיש חרא," הקול שמאחוריו מוסר, "תאכל את עלי הכותרת." מבט זריז אל הפרח מספיק כדי לוודא - בזמן שגארט החוויר, הוורד עבר לגוון עז יותר, חי יותר. עלי הדם הרחבים כמעט מוצגים לראווה.
רו ולאורי
ספוילר
הצג
"ממ? אה, כן," העורב נזכר. "ראיתי מישהו כזה נגרר אל המכרה. אין לי שמץ. כנראה מת, או בדרך לזה."
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 01 אוקטובר 2019, 23:26

גארט:
ספוילר
הצג
"לא תודה..." גארט נאנק בלחש, מנסה לזוז כמה שפחות עד שגופו יחזור למוטב. הוא הרגיש את טעם הגופרית עולה בפיו כאשר מספר ורידים דקים בלחייו התפוצצו ומילאו את פיו בטעם מר. ניחא.
"אני לא מכניס שום דבר לפה מבלי להתייעץ עם הרופא האישי שלי, המכשפה השכונתית וההומלס המטורף הזה שתמיד איכשהו נמצא מעבר לפינה ומטיף על סוף העולם."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 03 אוקטובר 2019, 09:52

לאורו
ספוילר
הצג
רו מסנן קללה חרישית ''הייתי מהמר שלא. אם תפסו אותו, אנחנו צריכים להניח שג'ק יודע עלינו הכל עכשיו...מה עושים?" הוא מפנה עיניים שואלות, כמעט מתחננות ללאורי, מחכה לתשובה
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 03 אוקטובר 2019, 10:39

לאורו
הצג
"לא הייתי מהמר על זה", לאורי מצמיד את קת חרבו לרקה של העורב, "תגיד מה שתגיד עליו, לממזר יש כמה טריקים בשרוול, לא משנה מה הוא עובר", הוא מניף את חרבו, ומנחית את הקת איפה שהצמיד אותה, מעלף את העורב לכמה שעות טובות.
"נמשיך לתוך המכרה. עכשיו יש לנו עוד משהו לחפש שם", הוא מסנן, ומתחיל ללכת.
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 04 אוקטובר 2019, 13:05

גארט
ספוילר
הצג
הזר מביט מסביב. אם לשפוט לפי פניו המזוקנות ובגדיו שהספיקו לתפוס את אבק המכרה, נראה שהוא נמצא במקום כבר זמן רב. "נראה שהם לא כאן, אז תיאלץ לסמוך עלי. מצד שני, אני פה בדיוק בגלל שלקחתי לעצמי כמה עלים. מצד שלישי, אין כאן את הצפיפות, או את הריח, של החדרים בהם הם מחזיקים אותנו. ואין את ההצקות של העורבים." בזמן שהוא מתאמץ למצוא צדדים נוספים, האיש מסתכל לראשונה על גארט. "רגע, למה אתה פה? נמאס לכם מאיתנו אז התחלתם להקיז אחד את השני?"
רו ולאורי
ספוילר
הצג
הם מוצאים מעלית ישנה ומספר מנורות גז, ויורדים אל המכרה. קולות החריקה של המכונה מהדהדים, מלווים את הירידה בגובה ובטמפרטורה. ממעל, התהום סוגרת עליהם, לוקחת את אור הכוכבים. רק התאורה שאיתם נותרת, מספיקה בקושי כדי לחשוף את האולם הרחב אליו הם נכנסים. קירות הסלע מחוספסים, לאורכם מוצבים קורות תמיכה עבות. המערה הטבעית-לשעבר הורחבה כדי לספק את הרעב הכלכלי של בעליה הקודמים, לעיתים בפזיזות מסוכנת. בדרכם הם חולפים על פני דוגמה - נתיב כריה שקרס, שברי מכונות וכלים קבורים מתחת לפסולת המסלע, יחד עם האנשים שתפעלו אותם.
לבסוף הם רואים את התחתית, מנצנצת לכיוונם. השתקפות, למעשה, של המנורות שהם מחזיקים - מים. האזור הזה של המכרה מוצף. הם עוצרים את תנועת המעלית בזמן, יורדים לאחד ממסלולי השינוע שנבנו מסביב לאולם. משם, חושיו של רו מובילים אותם מעלה במכרה החשוך, בין מסילות לנתיבים מחניקים, עד שהם מגיעים למסדרון מואר וצר מדי לפעילות, אולי חלק מאזור מנוחה עבור העובדים. לאורי שם לב לקולות שקטים, נשמעים מעבר לאחת הדלתות - חדר אחסון קטן לכלים. שימוש במשקפת התרמית חושף שתי דמויות שמשוחחות ביניהן.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 04 אוקטובר 2019, 20:36

ספוילר
הצג
"אתה מכיר את ג'ק הלבן? העורב שאיבד את הכנפיים ועכשיו מרותק לקרקע? אתה מסתכל על האחד ששבר לו את עמוד השדרה." גארט מחייך לאיש הזקן ומושיט לו יד חלשה ללחיצה.
"בוא נצא מנקודת הנחה שאנחנו ברי-ברית זמניים עם מטרה דומה. אתה רוצה לצאת מפה, ואני רוצה לצאת מפה. בוא נגיד שהייתי טיפה יותר מדי בטוח בעצמי ובאתי הנה בעיוורון, אז אני די חדש באזור. מה קורה באי הזה בעצם? מה ג'ק מתכנן? אה כן, יש כמה ספינות שאמורות להגיע לכאן מתישהו בקרוב, אז אם תעזור לי אני אוודא שיישמר לך מקום פנוי בתא חמים ופרטי, שבדר"כ שמור לאנשים שבלעדיהם לא מפליגים."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 15 אוקטובר 2019, 23:15

לאורו
הצג
עקב בצד אגודל, לאורי צועד לאט לאורך הקיר, חרבו בידו, מוכנה להכות. אך בינתיים הוא ממתין, מצמיד את אוזנו לקיר כדי לשמוע את שני האנשים מדברים.
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 19 אוקטובר 2019, 14:15

לאורי
ספוילר
הצג
“איך שאני רואה את זה, אלו האפשרויות," לאורי שומע מהעבר השני.
"שוב זה?"
"כן, שוב זה. אלא אם יש לך רעיון טוב יותר."
שתיקה, ואז הקול הראשון ממשיך. "סת' יצא לסרוק את השטח לפני חמש שעות. היה אמור לחזור לפני שלוש שעות, נראה שהחליט לוותר על החלק הזה."
"אז הוא נתפס, או נהרג." מחליט הקול השני. "או שהחליט לצאת מפה בלעדינו."
"או שהוא זהיר," מתעקש הקול הראשון, לא בפעם הראשונה, סביר להניח. "לכן לוקח לו זמן לחזור. אבל הוא בדרך אלינו."
"אתה מהמר על החיים שלנו עם המיומנות של סת'."
"לא הפעם הראשונה שזה קורה," מתגונן הראשון.
"תפקח ת'עיניים. זאת הפעם האחרונה, כנראה."
כעת שניהם שותקים.
"תראה, אני נותן לו עוד שעה. אם היא עוברת והוא לא כאן, גם אנחנו לא."
גארט
ספוילר
הצג
"חושב שמספרים לנו משהו? אין לי שמץ מה הוא מתכנן. אני כן יודע מה קורה." האיש דוחף את עצמו כנגד הקיר, עובר לתנוחה מעט פחות עלובה. "אם אתה יוצא מכאן ופונה שמאלה, 'תה תגיע לסדרת המסילות הראשית. עלה לאורכה ותגיע לתאים שלנו, עלה יותר ותגיע לאיפה שג'ק נמצא, ואז לכניסה למכרה. בצד השני המסילות מתפצלות. באולם בו התאורה מפסיקה לעבוד הם מקיזים אותנו," האיש מרים את שרוול זרועו השמאלית, חושף חתכים רבים, חלקם טריים יותר מאחרים. גארט שם לב שידו של האיש רפויה, חסרת תועלת.
"באחד האחר שמעתי שהוורדים והעלים נשמרים. כמובן, בכל פינה שהזכרתי אתה יכול למצוא עורבים, אבל אחד כמוך אולי יכול לעבור בלי שיבחינו. השמירה האמיתית נמצאת בכניסה למקום. אם הייתה דרך להפעיל את המסילות, אולי יכולנו לצאת מכאן."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 20 אוקטובר 2019, 18:24

גארט:
ספוילר
הצג
"לא, ג'ק כנראה כבר הזהיר את כל העורבים עליי. זה סיפור די ארוך, למרות שהוא גם די קצר. הייתי אחד מהעורבים, עד שג'ק השתגע, הפך לפרנואיד ובגד בי. בכל מקרה, תודה על המידע. אני די בטוח שהזיתי קצת באמצע והוספתי פרטים נוספים שלא אמרת לי, אבל בסדר, אני אסתדר. תודה רבה לך, אני אוודה שיבוא מישהו וישחרר אתכם, עם העדפה להשאיר אתכם בחיים."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 04 נובמבר 2019, 21:48

לאורו
הצג
לאורי מסמן לרו ולשאר הצוות להיות מוכנים להתפרץ לתוך החדר.
"יש שם שני אנשים, חייבים למנוע מהם להזעיק עזרה".
הוא נעמד מול הדלת, ומסתער לעברה, פורץ אותה בבעיטה.
"שעה זה קצת יותר מדי זמן, אתם לא חושבים?", הוא אומר, מסתער על שני העורבים במטרה לנטרל אותם.
yds

שליחה על ידי yds » 05 נובמבר 2019, 00:25

לאורו
ספוילר
הצג
קריאתו של לאורי לקרב מוציאה אותו מהטשטוש. הוא לא יודע לחשוב ישר, אבל הוא יודע לזהןת אויב כשהוא רואה אותו. מבלי לחשוב, הוא רץ קדימה לכיוון מה שנראה כמו האןיב הקרוב ביותר, מתנפל באכזריות בעוד וורדים עוטפים את שניהם לחיבוק קטלני ומדמם
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 05 נובמבר 2019, 22:57

גארט
ספוילר
הצג
הוא לא צריך לחכות זמן רב מדי לפני שההזדמנות מגיעה. צליל של מפתח בדלת, מישהו נכנס עם שתי קערות מזון מאובקות. גארט חומק מאחורי גבו בתזמון המתאים, החוצה, אל מסדרון מעט פחות חנוק, בעל חדרים דומים לאחד אותו עזב. אולמות קטנים, ריקים, חלקם נראים עוד בשלבי כרייה. עבודה שנקטעה. העורב שהעביר להם את האוכל היה אמור לשים לב להיעדרו של גארט, אבל האסיר פולט משהו, תלונה או עלבון, מספיק כדי לחטוף בעיטה כתגובה. מספיק כדי למשוך את תשומת הלב של אותו שומר, ולקנות לגארט עוד זמן.
הוא נע שמאלה, לפי ההוראות. המסדרון מתרחב ומתחבר אל מנהרה גדולה, מסילות רבות עוברות לאורכה, לצידן מנורות גז שמאירות את המקום טוב בהרבה משגארט היה רוצה. הוא כמעט נתפס על ידי פטרול עורבים שיצא מתעלה קרובה, בקושי הספיק להגיע לצל שהטיל עמוד התמיכה שלידו. בזמן שהוא מחכה שקבוצת העורבים תעבור, גארט שם לב לפיסות אבק שנופלות לצידו. הוא מביט מעלה, אל צינורות התשתית העבים הקרובים לתקרת המכרה. ביניהם, הוא מזהה הבהוב טורקיז חלש, נעלם ברגע בו שם לב אליו, אך ברור כנגד הרקע האפל. הוא לא היחיד שמסתתר.
רו ולאורי
ספוילר
הצג
הם מרתקים את העורבים המופתעים לקרקע. למעשה, עם החליפות הכהות, צווארוני הטורקיז וללא ספק הפנים חסרות הנוצות, נראה שהם בכלל לא עורבים, או בני כנף. שניים מאנשיה של מוראו נראה כמו הימור מוצלח יותר. הם כן מופתעים, אבל עושים עבודה טובה בלהסתיר את זה, יחד עם חוסר האונים שהם חווים. לא פעולה פשוטה, בהתחשב בקרבה של הלהב של לאורי אליהם, והמראה המפלצתי של רו.
"שעה זה קצת יותר מדי," מסכים הנמוך מביניהם, הקול הראשון שלאורי זיהה.
ידעתי, כמעט אומר האיש השני.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 07 נובמבר 2019, 22:22

לאורו
הצג
"תראו תראו", אומר לאורי, חיוך קטן עולה על פניו.
"קודם אחת הציפורים שרו לנו, ועכשיו שני דגים נפלו לנו ברשת. מה אתה אומר", הוא פונה לרו, "נוכל לגרום גם להם לדבר?"
yds

שליחה על ידי yds » 12 נובמבר 2019, 00:28

לאורו
ספוילר
הצג
באנחה כבדה, רו משחרר את הגפנים הכובלות מהעורב החיוור ''אני יכול, אבל...אני לא יודע אם אני יכול להחזיק את עצמי במאמץ כזה'' הוא שולח חיוך עקום וחלוש-משהו ללאורי ''יהיה בזבוז נוראי אם נגיע עד כאן רק בשביל שארצח אותך בטעות''
זהב!!!
שלח תגובה