ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

בין ערפל לקיטור - עץ משחק [חופשיטה] (3/3)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן
תשובות: 1

שליחה על ידי מירטוקן » 30 אוגוסט 2019, 19:49

רו ולאוריהצג
"אם אתה שואל לדעתי הכנה", לאורי מתחיל לצלוע לכיוונו, "אתה לא נחשב. אף אחד מכם, חלאות אוכלי פגרים, לא נחשב", הוא עוצר עשרה מטרים ממנו, "לא אתה, פאולו", הוא ממהר להוסיף, מתנצל.
"אבל אתה יכול להועיל לנו. רו, מה דעתך לשאול את העורב הנחמד כמה שאלות חשובות, בשיטה המיוחדת שלך?"
:devil: "Tell me, what is it that you desire?"
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 08 ספטמבר 2019, 17:44

גארט
ספוילרהצג
"עכשיו אנחנו ממשיכים לשוחח, עד שאהיה מרוצה. שנינו מסוגלים להזיק אחד לשני, זה מובן. אבל רווח הדדי זו האפשרות שהייתי בוחר בה, ואמליץ גם לך. הכל תלוי בשיתוף פעולה, גארט. הכל," הוא מדגיש. "אנחנו נגיע אליו, זו רק שאלה של זמן. אתה מחליט אם אצטרך להמתין מספר דקות, שעות, או לחסוך לנו, בעיקר לך, את הסבל המיותר." ג'ק נותן לדבריו לשקוע. הוא מניח את הסכין על מסעד כיסאו.
"הסבר לי, אם הקשר שלך עם סארטוג נותק, ומעולם לא פעלת יחד עם ת'יריאל, למה אתה נמצא כאן? מצאת לקוח אחר שמעוניין במודיעין על העסק, הפעם מקרוב?"
נערך לאחרונה על ידי Adran ב 10 ספטמבר 2019, 20:38, נערך פעם 1 בסך הכל.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 08 ספטמבר 2019, 23:59

לאורו
ספוילרהצג
באנחה קלה, רו מהנהן וניגש מאחורי האיש, מניח יד אחת על כל כתף. הוא מוודא שהקנוקנות המזדחלות מאצבעןתיו סביב צווארו של האיש נעות לאיטן, מחליקות על עורו ומשאירות שריטות מדממות, ואז מתחפרות מילימטר או שניים מתחת לעורו, באות במגע עם הנימים המשניים

''בוא נעשה את זה ככה, חבר. אתה תענה לבוס על כל השאלות שלו. ועל כל פעם שתענה תשובה לא נכונה, הוורדים שלי ירגישו את השקר זורם בדם שלך'' הוא מפעיל מעט לחץ על שרירי הטרפז שלו, מנצל את מיומנותו כמתאגרף תוך שימוש בשאיבה רגעית של דם ''והם יגיבו ככה'' הוא מרגיש תחושה עמומה של זיכרון בנוגע לסיטואציה. משהו אומר לו שזו לא הפעם הראשונה שהוא חקר ככה מישהו

מתחת למעטה הקנוקנות, באופן כמעט אינסטינקטיבי, רו מצמיד בעדינות שתי אצבעות לעורק הראשי של האיש, בשביל לאיים עליו ואולי להבחין בסממנים לכל שקר שינסה לספר

כן, אני בהחלט עשיתי משהו כזה בעבר
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 09 ספטמבר 2019, 21:47

לאורי ורו
ספוילרהצג
"מתאים לי," העורב ממלמל עם החולשה והסבל של מישהו שהיה שמח להתעלף. "מה 'תם רוצים לדעת?"
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 10 ספטמבר 2019, 20:01

גארט:
ספוילרהצג
"תפעיל את הראש, ג'ק." גארט מכופף את ראשו מעט, "סארטוג רימה והכריח אותי לרגל עליך עבורו, תוך לא מעט סיכון אישי מכיווני ופיצוי הרבה פחות מהמקובל. הוא גרם לי לצפות כיצד הוא מענה את דאלאס המסכן, בעודי איני מסוגל לעשות דבר על מנת להתערב. העבודה שאני עושה היא לא אישית, אך הוא הפך אותה לאישית. לכן אמור לי ג'ק, מדוע שאגיע לכן, ביודעי שאתה והעורבים נמצאים כאן, אם לא בשביל לחפש הזדמנות לנקמה? שני סבלנו, ג'ק, אתה איבדת את רגליך ואני את הכושר שלי אחרי שאמרת לחברך לשסף אותי ולירות צרור כדורים היישר אל תוך הכתף שלי מטווח אפס. למה שלא ניתן מנת צדק לסארטוג במקום, ביחד?"
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן
תשובות: 1

שליחה על ידי מירטוקן » 16 ספטמבר 2019, 20:07

לאורי ורוהצג
לאורי עובר לישיבה שפופה, מול בן בערובה המסכן.
"בוא נתחיל בשאלה הכי חשובה - עם מי ג'ק הולך לעשות עסקה הלילה, ואיזו? מה הוא מתכנן לעשות עם הוורדים?"
אצבעותיו מתופפות בעצבנות על קת החרב. זמנם אוזל, אבל יש כמה דברים שהם חייבים לדעת.
:devil: "Tell me, what is it that you desire?"
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 17 ספטמבר 2019, 21:55

גארט
ספוילרהצג
"היית משכנע יותר כשסיפרת על הפגישה עם הבחורה ההיא," ג'ק זורק. "אאמין שיש לך את הסיבות לנקום, אך אין לך את האופי המתאים. משהו אחר מניע אותך, פחות רדוד מנקמה. אל תחשוב אחרת, גארט. אני לא נמנע מעבודה משותפת. אבל מעתה אשקול רק הצעות אמיתיות," הוא מוסר.
לאורי ורו
ספוילרהצג
“הוורדים הם מדפסות כסף אם יש'ך לקוחות, ותמיד תמצא כאלו שצריכים מרפא זול, זה שהעסקאות נעשות רחוק מהעיניים של החוק זה בונוס ברוב המקרים. אנשים מעריכים פרטיות, 'תם יודעים," הוא מסביר. "אז הוורדים נשארים אצלנו. ג'ק מוכר רק את עלי הכותרת, הפעם לאיזו מחתרת מדסאטור, נראה לי. רק הייצור אמור לקרות כאן, 'נחנו תמיד מוכרים את הסחורה במקומות אחרים. אבל זה היה לפני הדרמה עם מוראו."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 20 ספטמבר 2019, 14:50

גארט:
ספוילרהצג
"אני לא משקר לך, ג'ק, אני לא נמצא תחת פקודות לעשות זאת יותר."
גארט אכן לא שיקר, אך ג'ק שם לב לפרטים הקטנים. גארט רצה שסארטוג ייפגע על מה שהוא עשה, אך זה לא היה אישי. זו הייתה הרגשה מהקשר שגארט חלק עם בני-מינו. וסארטוג היה רק בונוס אם הוא יצליח להתקרב לג'ק. המשימה האמיתית שלו שכנה הרחק משם.
"אז, מתי אתה מתכוון לשחרר אותי? למרות הסם המשתק, התכווצויות השרירים שלי הורגות אותי."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
yds

שליחה על ידי yds » 21 ספטמבר 2019, 22:14

לאורו
ספוילרהצג
רו נאנח בכבדות, ודוחק את הוורדים מעט עמוק יותר ''זה לא נשמע לי אמין'' הוא מקרב את פיו לאוזנו של השבוי ופולט נשימה ארוכה שמדיפה ריח דם, ואז לוחש בקול גרוני ומבעבע מהדם הנוסף שזורם בגופו ''תנסה שוב?"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 22 ספטמבר 2019, 22:48

גארט
ספוילרהצג
"כשתפסיק להסתיר ממני מידע," הוא עונה. "אוון דיווח עבורי על המחזה שלך, ריצה על פני הגלים. מרשים, אבל קשה להאמין שכך חצית את הקילומטרים שמפרידים בין האי הזה לאברלייט." עיניו של ג'ק נעות לרגע אל הסכין שלידו, הן חוזרות להביט בגארט עם אכזבה עמוקה. "את האמת, הפעם. אל תיכשל לראות את הטיפשות שבגבורה, גארט. אין לה משמעות, לא כאן, לא בפני. עם מי הגעת לכאן?"
לאורי ורו
ספוילרהצג
העורב מתנשף בכאב, זיעה מכסה את גופו. "בסדר! " הוא נשבר, "סיפרתי ת'אמת, אבל המחיר שונה הפעם. ג'ק רוצה את ת'יריאל מחוץ למשוואה, רק שאין לנו סיכוי מול כוח האש שלה, לא באזור כזה. הדסאטורים מוכנים לעשות את זה בשבילו. הם יתקפו את הספינה בחצות."
"אז יש לנו חצי שעה," מוסר אחד הלהבים מאחור.
yds

שליחה על ידי yds » 22 ספטמבר 2019, 23:21

לאורו
ספוילרהצג
רו מרים גבה תוך שהוא נסוג לאחור, מהנהן באיטיות ואז נעצר, ראשו מוטה בזווית משונה ''אנחנו...צריכים להתערב? ת'יריאל וג'ק יחסלו אחד את השניה, אנחנו נחסל את השאריות...נשמע כמו תכנית''
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 23 ספטמבר 2019, 06:39

גארט:
ספוילרהצג
"אם הייתי מגיע עם מישהו, לא הייתי צריך לרוץ על המים." גארט מצחקק קצת. "אבל בסדר, נתפסתי. אני נצר פיות, אני יכול לעשות דברים כאלו. לא ממליץ אותך לשאול אותי עשיתי את זה, כי אני די לא יודע בעצמי."
שלח תגובה