נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

בין ערפל לקיטור - עץ משחק [חופשיטה] (3/3)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 03 אפריל 2019, 22:39

גארט ורו
ספוילר
הצג
רו מהסס לרגע "אני איתם כבר...כמה חודשים, נדמה לי? אני לא באמת בטוח. אני חושב...אני חושב שהרגזתי מישהו, מישהו חזק בעיר. הוורדים היו פשוט אמורים להכאיב לי בדרך למוות שלי. אבל גאנת'...גאנת' הציל את החיים שלי. זו תופעת לוואי. הוורדים לא באמת עושים משהו שימושי. הם בעיקר רוצים לאכול, לשאוב דם. אם אני מתאמץ מספיק אני יכול לכוון אותם, אבל אני לא טוב בזה."
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 04 אפריל 2019, 11:23

גארט ורו:
ספוילר
הצג
"אז אתה רק טוב בלשדל אנשים, הבנתי. מה עכשיו, בוס? כיצד אתה מתכנן לפעול כעת?"
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 04 אפריל 2019, 14:45

לאורי
ספוילר
הצג
"או, אין בעיה," פאולו עונה. הוא מסתכל מסביב, מעמיד פנים שהוא מחפש דבר כלשהו. "איפה הוא נמצא?"
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן
תשובות: 1

שליחה על ידי מירטוקן » 04 אפריל 2019, 18:38

ספוילר
הצג
"איך אתה חושב שהבסנו אתכם באותו הלילה?", הוא משלב את ידיו בהתרסה, "תתפלא או לא, עדיין נשארו לי לוחמים טובים, כאלה שאני יכול לסמוך עליהם בעינים עצומות".
כל העניין הוא לשתות משהו קר בלב מדבר...
yds

שליחה על ידי yds » 06 אפריל 2019, 21:52

גארט ורו
ספוילר
הצג
רו נשען קדימה "אני מתכנן לראות לאיזה נזק אני בדיוק גרמתי כשהבאתי לת'יריאל את מה שהיא ביקשה, ואני מתכנן לראות האם אני יכול לתקן את זה"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 07 אפריל 2019, 17:34

גארט:
ספוילר
הצג
"הו, כן, כדאי שתיגש לזה בהקדם האפשרי." גארט מקניט את רו וקופץ על רגליו, בודק את מיומנות הריפוי של הרופא. "מה נראה לך הבחור השני, אורה או איך שלא קוראים לו, מתכנן?"
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 07 אפריל 2019, 21:39

לאורי
ספוילר
הצג
"'ני לא מפקפק בזה," פאולו מאשר, "אבל 'נחנו לא כמו האנשים של ג׳ק. ואני לא מדבר על עורבים." לאורי כמעט פגש את אחד השכירים להם בן הכנף מתכוון. החייל המכאני הדומם, בגללו הוא וחייליו נאלצו לסגת. נאמנות היא הבסיס לכוח של להבי החופש. ג׳ק משיג את כוחו בדרכים אחרות.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 07 אפריל 2019, 22:16

לאורי
הצג
הוא מזעיף פנים. החיילים שלו - שלהם - באמת לא במצב מזהיר, וכל קרב ופעולה שהם יוצאים אליה נגמרת בעוד פצועים. הם יצטרכו יותר ממשמעת ומקצועיות של חיילים.
"לא חשבתי שיגיע היום שאומר דבר כזה, אבל אתה צודק. נצטרך עוד עזרה מבחוץ. על מי חשבת?", אבל הוא כבר חשב על מי רצה לצרף לעסק הזה.
yds

שליחה על ידי yds » 08 אפריל 2019, 21:33

רו
ספוילר
הצג
רו מושך בכתפיו ''אין לי מושג...לא ראיתי אותו מאז הרכבת. ניסיתי לשכנע אותו לעבוד איתי, אבל אני חושד שהשארתי עליו רושם ראשוני רע'' רו פולט צחקוק קצר ויבש, אבל מספיק אמיתי כדי להפתיע אותו. הוא נאנח ''אז לא, אני לא יודע. אתה פגשת אותו לאחרונה?"

הוא נעצר לרגע ''האמת היא, זה לא מדויק..פגשתי אותו במסעדה אתמול בערב, אבל לא השגתי שום התקדמות בלהבין מיהו או מה הוא רוצה...''
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 08 אפריל 2019, 22:26

לאורי
ספוילר
הצג
"'ני יודע על שני טיפוסים עם סיבות טובות מספיק כדי להשתתף ברעיון המטומטם שלנו להילחם בג׳ק. 'בל עדיף שתראה אותם בעצמך," בן הכנף אומר, מתחיל לדשדש במורד הרחוב.
"'תה מתאמץ להיראות כאילו אתה לא קשור לעולם הזה, לא אוהב לשתף פעולה עם טיפוסים כמוני," הוא מתחיל לאחר שעברו מספר בלוקים. "לא מאשים 'תך. אבל מרגיש לי שאתה לא נקי כמו שאתה נראה. אני טועה?"
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 09 אפריל 2019, 09:26

לאורי
הצג
לאורי פולט צחוק, ספק מריר ספק משועשע.
"אני זקן. ההיסטוריה שלי עשירה בדם. היא גם מלאה במעשים שאני לא מתגאה בהם. אבל הם היו נחוצים. והדם נשפך בצדק. המטרות שלי היו חלאות, כמו ג'ק. אבל גם אתם ממזרים לא קטנים", הוא מביט בפאולו בשעשוע, אבל ניצוץ של רצינות משתקף מעיניו.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 14 אפריל 2019, 10:15

רו וגארט:
ספוילר
הצג
"הוא ניסה להרוג אותי באיזה מחסן, ונכשל כמו כל האחרים. מה אם ננסה לפגוש אותו? נראה שיש לו עמדה יפה בארגון אחר, אולי הוא יוכל לתת לנו דחיפה קטנה לעבר המטרה שלך?"
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 14 אפריל 2019, 23:08

לאורי
ספוילר
הצג
"לא ממש 'כפת לי מחלאות, 'ני חושב שאין לי את האפשרות לזה כי אני אחד," הוא מוסר באגביות. "יש דברים חשובים באמת. האנשים שלך, משפחה. מחויבות כזאת 'ני יכול להבין. למה שתרצה להגן על אנשים שאתה לא מכיר?"
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 16 אפריל 2019, 16:45

ספוילר
הצג
לאורי מקמט את מצחו, "תמיד הרגשתי את הצורך הזה. זה התחיל כנראה ברצון להיות אביר. אתה יודע איך זה אצל ילדים קטנים. רציתי להשתמש בחרב ומגן, ולא לחשל אותם בנפחייה של אבא. בסוף מצאתי את עצמי לוחם, אבל לא אביר. אז הסתפקתי בלהיות שכיר חרב. כנראה שהרצון להיות אביר נשאר, והמטרות שלי נהפכו בהתאם".
yds

שליחה על ידי yds » 18 אפריל 2019, 22:52

גארט ורו
ספוילר
הצג
''רק אם יש לך מושג איך נוכל למצוא אותו...'' רו נאנח ''בכל מקרה, זה יצטרך לחכות. אני רוצה קודם כל לברר בדיוק מה עשיתי, ורק אז להתחיל לטפל בזה''
זהב!!!
שלח תגובה