נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

בין ערפל לקיטור - עץ משחק [חופשיטה] (3/3)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 16 מרץ 2019, 20:05

לאורי
ספוילר
הצג
אחד הבחורים לוקח צעד קדימה. "כדי להגן על עצמנו. אף אחד אחר לא עושה את זה."
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן
תשובות: 1

שליחה על ידי מירטוקן » 18 מרץ 2019, 18:30

לאורי
הצג
"מפני מה?!", הוא שואג.
"ממה אתה מפחד, שאתה צריך להתגונן? גנבים? רוצחים? קנה אקדח, ותגן על עצמך, לא? הרבה יותר פשוט", הוא מצקצק בלשונו.
"מה אתם עושים כאן?"
כל העניין הוא לשתות משהו קר בלב מדבר...
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 19 מרץ 2019, 21:11

לאורי
ספוילר
הצג
החיילים מביטים אחד בשני. מספר מלמולים חולפים לאורך השורה, אך אף אחד לא מעז לענות למפקדם. כרייג בינתיים הספיק להתרחק מהמקום, למקרה שלאורי יפנה אליו. לקבוצה העומדת לפני הלוחם המבוגר אין את אותה אפשרות, לצערם.
אותו חייל שהתקדם לבסוף שואל, "מה אנחנו עושים כאן?"
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 20 מרץ 2019, 11:11

לאורי
הצג
הדמות קלה יותר ליישום משלאורי קיווה. מתח שהצטבר מאתמול והעצבים על וילהלם עזרו לו להישאר עצבני. גם השרירים התפוסים תרמו.
"כאן אתם מגנים על אחרים", הוא נוהם, "כאן אתם שמים את הגוף שלכם לפני אנשים אחרים, כי אתם שמים אותם לפניכם בסדר העדיפויות שלכם. ומי שלא מוכן להקריב מעצמו לטובת הכלל, יכול ללכת עכשיו".
הוא מחכה שהטירונים יקבלו את ההחלטה, וממשיך, "מצוין. קחו מקלות ומגנים מהמעמד ליד הקיר".
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 20 מרץ 2019, 21:41

לאורי
ספוילר
הצג
החיילים הטריים מזדרזים למלא את הוראותיו. השעשועים המעטים עם כלי האימון, כמו גם חצאי החיוכים שחולפים בין הבחורים, נעלמים כשהם פוגשים את המבט הקר של לאורי. הקבוצה משתתקת, מחכה להוראות.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 20 מרץ 2019, 23:35

לאורי
הצג
"זה נחמד, נכון?", הוא שואל, אם כי אין שום נועם בטון שלו.
"יש לי נשק, אני יכול להילחם ולהיות הגיבור שתמיד חלמתי עליו. אז זהו שלא! אתם תקבלו נשקים, ונשקים הם כלי שהורג. תשתמשו בהם לא נכון, ותפגעו באדם הלא נכון. אף אחד לא מסחרר את הנשק, לא מניף, לא חושב על להשתמש בו בלי אישור שלי. מובן?"
הוא מדגים התקפה בסיסית עם החרב, "כל אחד יתפוס מרחק, ויתרגל את התנועה הזאת עד שהוא בטוח בכל מאודו שהוא יודע לבצע אותה כמו שצריך".
הוא מתחיל לעבור בין הטירונים, מעיר הערות מקצועיות וצועק על מי שלא מתנהג יפה.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 24 מרץ 2019, 19:08

גארט ורו:
ספוילר
הצג
"באמת? הממ... אתה מעניין אותי. כדאי שתתרגל אליי כי אני מתכוון להתלוות אליך לזמן מה. בתמורה לחברתי הנשגבת, תרגיש חופשי לספר לי על הוורדים שלך. הן די הסיבה מדוע הסתננתי לשורותיו של ג'ק הלבן."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 25 מרץ 2019, 21:51

לאורי
ספוילר
הצג
האימון ממשיך לתוך שעות הבוקר המאוחרות. השמש עולה יחד איתו, מטפסת מבין הבניינים, קרניה מייבשות את רחובותיה הרטובים של העיר. בזמן שהבחורים מתרגלים מהלך שלאורי הדגים, אחד משליחיו של וילהלם פונה אליו. הוא נדרש בכניסה לבסיס, מסתבר. נפלא. מי שהוא פוגש כשהוא מגיע למקום לא משפר את הבוקר שעובר עליו. פאולו, בן הכנף המגודל, ממתין לו. על פי הבעת פניו, גם הוא לא מתלהב להיפגש שנית.
"מילה היא מילה," הוא נאנח. "הסכמתי לעזור, 'ני חושב שיש לי רעיון. 'תה לא דתי במקרה, נכון?"
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 26 מרץ 2019, 20:47

לאורי
הצג
"לא אדוק, לפחות. אבל בוא תדבר לפני שאחליט", הוא אומר, ועובר לתנוחת "הגנרל הנינוח". רגליו פשוקות מעט, והוא משעין את שתי ידיו על קת החרב. הוא גילה עם השנים שאנשים מרגישים איזושהי מחויבות לפתיחות כשאתה עומד כך.
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 28 מרץ 2019, 19:15

גארט ורו
ספוילר
הצג
רו מחייך, מעודד מתגובתו של גארט, ואז מרצין ''מה אתה רוצה לדעת? אני לא יודע יותר מדי...''
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 28 מרץ 2019, 19:45

לאורי
ספוילר
הצג
"'ני שמח על ההזדמנות לפגוע בג׳ק, ואני לא היחיד," פאולו מסביר. "מכיר כמה אנשים שיהיו מעוניינים לעזור. שכירי חרב שניסה להיפטר מהם, אנשים שהוא סוחט. לחרא הלבן לא חסרים אויבים, 'נחנו רק צריכים למצוא את אלו ששונאים אותו יותר משהם מפחדים ממנו." בן הכנף מציץ מעבר לכתפו של לאורי, מסתכל על החיילים הטריים מתאמנים. "אנשים כמונו," הוא מוסיף.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 30 מרץ 2019, 00:52

לאורי
הצג
"שאני אבין...אתה מבקש להתחיל מלחמת כנופיות?", הוא חוכך בזקנו ובדעתו כמה רגעים, "אני לא אוהב את הכיוון הזה. זה יגרור הרבה נפגעים חפים מפשע".
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 31 מרץ 2019, 20:03

גארט ורו:
ספוילר
הצג
"ממתי הם איתך? איך קיבלת אותם? מה הם עושים? כל מה שאתה כן יודע."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 31 מרץ 2019, 22:11

לאורי
ספוילר
הצג
"מלחמה? 'תה מחמיא לי," הוא מחייך. "לא, לי אין מספיק קשרים בשביל זה. אבל יהיה כיף להשתתף באחת נוספת. 'ני מכיר כמה טיפוסים שיכולים לעזור, אולי להקים צוות קטן. אבל הם משודרגים."
זה הניסוח היפה לאנשים שהאנושיות לא מספיקה להם. אצילים ששילמו היטב לביולוגים כדי לעבור ניתוחים יוצאי דופן, קורבנות שהסכימו להשביע סקרנות מדעית עבור פרוטות, חיילי על של הקיסרות. המאפיינים מגוונים ויכולים לנוע בין החלמה מהירה וחושים מוגברים להבדלים גופניים משמעותיים. בחור הוורדים שלאורי פגש הוא דוגמה לחלק הקיצוני יותר של הספקטרום.
היחס אליהם אינו אחיד ברחבי הקיסרות. בעוד שהם מקובלים בקרב מלומדים והאצילים שמקרקרים סביבם, גופים כמו כנסיית הרוח אינם מחבבים אותם, בלשון המעטה. הכנסייה מאמינה שעל האדם לעבור את החיים, על כל הקשיים שהם מציגים בפניו, בעזרת הרוח, הקהילה וכוחו הפנימי. בצורה אנושית, במילים אחרות. 'אנושיות' היא המילה האחרונה בה ניתן להשתמש כדי לתאר את עבודת הביולוגים.
"זאת בעיה?" פאולו שואל.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 01 אפריל 2019, 19:34

ספוילר
הצג
לאורי מכווץ את ידו הימנית לכדי אגרוף.
"אני לא אשקר לך. אני לא אוהב את האנשים האלה. הם מוותרים על עצמם בשביל לנסות להיות משהו שהם לעולם לא יהיו. בסוף הם מפסידים מכל המקומות. לטיפוסים האלה אין גבולות. מה הבעיה בצוות קטן של לוחמים שיודע להילחם גם בלי שדרוגים מלאכותיים?"
שלח תגובה