ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

בשערי המצודה, PF, עץ הרשמה ותיאום ציפות (5/5) נבחרו שחקנים

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
padron

שליחה על ידי padron » 02 אוקטובר 2018, 08:03

לא קריטי לי לכאן או לכאן אם וואטסאפ או דיסקורד.
מאגוס עם ארכטיפ של קשת.
yds

שליחה על ידי yds » 02 אוקטובר 2018, 08:04

יאיייי! התקבלתי!

אהמ
בכל מקרה, מתכנן על witch עם seducer archtype, מעדיף ווצאפ לקבוצת האאוט.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 02 אוקטובר 2018, 09:16

בהצלחה במשחק!
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 אוקטובר 2018, 10:40

בעוד אתם עובדים על דפי הדמות. אשמח אם תשלחו לי (פה, בפרטי,בוואטסאפ, איך שנוח) כמה דברים שאני רוצה לדעת כחלק מתיאום ציפיות
1. מה חשוב לכם שיקרה במשחק (מבחינת אירועים משפיעים, אתם רוצים קרב גדול? מסע ימי ארוך? באיזה אירועים אתם רוצים שהדמיות ייקחו חלק)
2. כמה חשוב לכם סיטוציות "קשות" במשחק (מוסרי, לבחור את הבחירה הפחות גרועה מתוך שתיים גרועות, לקחת החלטות קשות וכו'
3. קמה "קשה" אתם רוצים שהמשחק יהיה (לאיו דווקא בקטע של להילחם במשהו 10 רמות מעליכם, אלא האם לאתגר יש פתרון אחד שדורש מחשבה יצירתית, או עשר פתרונות קלים) [חשוב לי לציין שכנראה יהיה גם וגם, אבל אני רוצה לדעת כמה שכיח אתם רוצים שכל סוג יהיה)
4. מה אתם רוצים שהדמות שלכם תעשה במשחק (הכוונה לא בדיוק ליעד האגדי שלה, אלא מה המניע המיוחד של הדמות. הדוגמה הכי טובה שלי זה מיילו שרצה להחזיר את האבירים לגדולתם. בתור דוגמה) לא חייב להיות משהו אפי ומיוחד. אבל כדי משהו שלא יהיה ממש קל להשלים. כדי שהפתרון לא יבוא מהר מידי והדמות תרגיש קצת "ריקה"
5. PVP- כן או לא. (הכוונה לא שהמשחק הופך לPVP, השאלה היא האם דמוית בקבוצה צריכות להיות מסוגלות לתקוף/להשפיע אחד על השני עם נתונים מכאנים. האם שחקן יכול לגלגל תרמית נגד שחקן אחר? להקסים שחקן אחר? זה הכיוון)
6. מה אתם לא רוצים לראות במשחק (זה כבר פתוח לגמרי, לא רוצים לראות שדים? תגידו, לא רוצים פוליטקה? תגידו. כל דבר שמרגיש לכם שהורס את הכיף במשחק. אני רוצה לדעת מראש.)
7. כמה אתם רוצים שדבש"ים ישפיעו על הקבוצה. (הכוונה- האם אתם מרגישים שלא צריך להיות דב"ש שמסתובב עם הקבוצה באופן תדיר? האם אתם רוצים דבשים שבאים והולכים?. כמה בעצם אתם רוצים שלדבשים יהיה השפעה משחקית עליכם.)

זה בנתיים מה שאני חושב שהכי קריטי לי לדעת, אני אעשה חידוד אחרי שאקבל מכם תשובות ואוודא שאין התנגשות בין שחקן שרוצה מרחץ דמים לשחקן שרוצה כמה שפחות מוות מסביב.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 אוקטובר 2018, 13:52

שימו לב.

2 חוקים נוספים מהירים שיהיו במשחק.

האחד הוא נקודות גיבור
Hero Points – d20PFSRD
בכללי, מאגר נקוודת שיתן לכם את האופציה לעשות קצת יותר.

השני- כבוד
Honor – d20PFSRD
שיותר מתפקד כמו מוניטין מבחינתי.

בנוסף, בהמשך לדיבור בוואטסאפ, ברגע שאקבל את כל דפי הדמות, אשלח לכם אפשרות בחירה של 1 מתוך 2 כשרונות מתנה. שימו לב לסמן אותם אחרת כי זה כישרונות שאותם אי אפשר לאמן מחדש.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
שלח תגובה