ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

קריאת הארורים עץ משחק [3.5, פנטזיה אפלה] (4/4) אנחנו ממשיכים!.

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

קריאת הארורים עץ משחק [3.5, פנטזיה אפלה] (4/4).

שליחה על ידי tkhag1 » 09 אוגוסט 2018, 00:34

ליאור
ספוילרהצג
"תבואו למקדש אחרי המיסה, אני אציג אותו לאב סלברוס ובעזרת פיילור הוא יתקבל" הוא מניח את הלחם בידך ואומר "תמתין לי שנייה בבקשה" ורץ לאחד הדוכנים, הלחם חם טרי וריחני, ובכללי מעורר תיאבון, כעבור כחצי דקה הוא חוזר נושא קערת עץ עמוסה בדייסה חמה עם כף "תיתן את הלחם לנער, הדייסה בשבילך" הוא אומר בחיוך, נראה שהוא שם לב למחסור בשיניים "אגב אתה מוזמן להישאר בעיירה, אני בטוח שתוכל למצוא עבודה קלה כל שהיא שתשים גג מעל ראשך, ואני תמיד אגיש פת שקיעה וזריחה, בכל מקרה אחכה לכם אחרי המיסה, שמי פיירן אבל כולם קוראים לי פיי, מה שמך ושם הנכד שלך?" הוא שואל "אגב שמתי פיקדון של 2 מטבעות נחושת על קערה, אם אתה יכול להחזיר אותה אתה מוזמן לקחת אותם, אם אתה רוצה לשמור את הקערה זה בסדר, שאלתי את טום" הוא מנופף לבעל הדוכן שמשיב לו ניפוף בחיוך.
כולם.
בקוו הזמן של ליאור עבר רק כחצי שעה, בבקשה תתעזרו בסבלנות.
כדאי להכות ראשון אבל תמיד עדיף להכות אחרון.
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 09 אוגוסט 2018, 09:06

כולם חוץ מליאור
ספוילרהצג
רולאק מגחך בתגובה לבקשתו של הנזיר, ואז הוא שולף מתוך הגלימות שלו ספר כרוך בעור, ואומר "אני איני עוד כוהן עלוב. כוחי אמנם בא מהישות אותה אני משרת, אבל אני לא מכין את לחשי דרך תפילות, כי אם מלימודים מעמיקים של טקסטים קדושים".
ואז הוא חושב לעוד רגע ואומר "אם כבר כולנו מדברים, אפשר לוודא מה השמות של כולם? אני רולאק"
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 אוגוסט 2018, 14:07

אלישע
ספוילרהצג
הזקן לוחץ את ידו של פיי, "אני אוגוסט." הוא לוחץ חזק את ידו, "ולנכד שלי קוראים אנטון," הוא ממשיך, "אמרתי לך, הוא בחור טוב, הוא יבוא היום למקדש, אתה תשמח שהוא בא." הוא ממשיך ללחוץ את ידו לעוד כמה רגעים, ונפרד מהכוהן
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 09 אוגוסט 2018, 14:09

ליאור
ספוילרהצג
אתה חוזר לשאר?
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 אוגוסט 2018, 14:09

אלישע
ספוילרהצג
מחזיר את הקערה וחוזר לשאר.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 09 אוגוסט 2018, 14:13

ליאור
ספוילרהצג
תוסיף 2 מטבעות נחושת בד"ף
משנה הצורה חוזר למחנה, הוא נראה די מרוצה מעצמו.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 אוגוסט 2018, 14:22

בעודו הולך, הזקן משתנה מעט, הוא מזדקף נעמד ישר, ותוך רגע אין זכר למראה החלש שהיה בו לפני שנייה. "תכירו." אומר בן האנוש הצעיר שניצב לפניכם, "זה פיי, הוא פרח כהונה של פיילור בעיר הזו, וכנראה מנהל את המיסות ואת חלוקת האוכל לעניים, תלמדו את הפנים שלו טוב, הוא אחת המטרות שלנו." הוא מפלפל עיניים, "ונראה שהמטרות של כמה מבנות הכפר." הוא מחייך בעודו משתנה שוב, לגבר צעיר, לא הגרסה שלמדתם להכיר, אלא בחור יחסית גבוה, שיערו שחור ועיניו כחולות, הוא נראה בפירוש צעיר יחסית, "וזה אנטון," הוא מסביר על הזהות החדשה שלו,"סבא שלו והוא הם הניצולים האחרונים מאיזה שרפה בעיר שלהם, ומאז הם נדודים, במשך הלילה האחרון הסבא הסתובב בעיר הזו וסיפר לכולם על הנכד שלו ועל הסיפור הנורא שלהם, ואנטון הולך לנסות להתקבל למקדש פיילור כשהוא יגיע בערב לכפר. מה שאומר שהשגתי לנו כניסה למקדש." הוא מחייך בניצחון. "אני חושב שכדי שאנטון לא יכיר אתכם, עדיין." הוא מציע
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 09 אוגוסט 2018, 15:18

כולם חוץ מליאור
ספוילרהצג
"נעים מאוד, רולאק! אני אייג'ווין, וכפי שכבר ציינתי, אתה מאוד חמוד!" אייג'ווין ממשיכה להקניט
"זה יסביר איך אתה תכנס - אבל מה לגבינו?"
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 אוגוסט 2018, 15:20

"למה שתרצו להיכנס למקדש?" הוא שואל, אבל מנופף בידו לביטול, "נהרוס את השם של פיי, אנטון יהפוך לבחור האוהב על המקדש, והוא יפתח לכם את הדלת."
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 09 אוגוסט 2018, 15:33

תכנית נחמדה ''אני מציע שגם אני אכנס למקדש, שני פרחי כהונה טובים מאחד. אמנם איני מכיר את אומנות הלחשים, אבל את יסודות הדת אני מכיר היטב.'' מציע הנזיר. ''דרך אגב, אני מרלוק, היא איווג'ין, וזה רולאק. מה שמך?''
בדרך לכפר
"ואם נמצא את פיי או את הפלדין מה שמו לבד, נהרוג אותם?"
(out - הישרדות במתכונת הרגילה להיום)
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 09 אוגוסט 2018, 15:36

אגב תזכירו לי את הנטיות שלכם?
וליאור אם אני לא טועה אתה תהו נטרלי נכון? המהלך הזה נשמע מרושע במיוחד, אתה בטוח שהנטייה שלך מתאימה?
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 אוגוסט 2018, 15:41

"הם מקבלים רק תלמידים אדוקים של פיילור, יש לי את הידע כדי לעבוד עליהם, השאלה עם לך יש את הלשון כדי לשכנע אותם?" הוא ממשיך ללכת, "כרגע אתם יכולים לקרוא לי נוק." הוא אומר, כמעט כאילו השם הזה הוא דבר זמני שהוא יזרוק אחר כך. "ואני לא חושב שכדי להרוג אותם, לפחות כרגע, הם מועלים לנו חיים."
OUT
א' אנחנו נבלים.
ב' נטייה זה קווים מנחים, גם דמות טובה יכולה לעשות דברים מרושעים
ג'- תוהו נטרלי כהגדרה שלו זה "אני עושה מה שמתאים לי, ולא חושב לעומק"
ד- סדר-רע לא מתמודד טוב אם להיות חסר כבוד, תוהו-רע לא מתמודד טוב עם לחשוב קצת מחוץ ל"אני ארצח את כולם כי אני רעב הבוקר" ונטרלי רע לא משתלב מספיק עם ה"תוהו" של הדמות שלי. לכן. גם אם זו מזימה מרושעת ברעיון שלה, היא תגרום כאוס, מה שעובד טוב לדמות שלי ולאנרכיזים הכל שיש בה.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 09 אוגוסט 2018, 15:50

אני חולק עליך, זה שרוב חסרי הסדר המרושעים הם חסרי מוח לא אומר שכולם.
אפשר להיות תוהו רע ולתכנן תוכנית מורכבת, תוהו רע יכול להיות חכם ולתכנן תוכניות אבל הוא מונע על ידי הרגשות והתשוקות שלו יותר מהיגיון בריא (זה אומר שהוא יכול לתכנן תוכנית בעל 100 שלבים בשביל להיתנקם במישהו על עלבון זהיר אבל לא שהוא יסתער לכל מקום מנפנף בגרזן אדיר ושועג כמו אידיוט. מצד שהי זה אומר שהוא לא תמיד יבחר את התוכנית הכי טובה עילה את התוכנית היותר "מעניינת" לטעמו)
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 09 אוגוסט 2018, 16:27

''הלשון לשכנע אותם? אשמח ללמוד על כל דת באשר היא'' דתות הן דבר מעניין. בייחוד בעולם כמו זה, התיאולוגיה היא המדע החשוב ביותר
לפני הכניסה לכפר
''אז כאן אנחנו מתפצלים?" שואל הנזיר את משנה הצורה.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 אוגוסט 2018, 16:32

"נראה ככה." אומר אנטון, "אני מניח שאפגוש אתכם בטעות לכוסית בירה בפונדק בלילה."
שלח תגובה