ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

קריאת הארורים עץ משחק [3.5, פנטזיה אפלה] (4/4) אנחנו ממשיכים!.

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

קריאת הארורים עץ משחק [3.5, פנטזיה אפלה] (4/4).

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 אוגוסט 2018, 19:55

הוא צוחק ונוחר בקול, "אני לא כוהן של אף אחד."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 08 אוגוסט 2018, 20:00

"חבל, היא מחבבת אנשים שלובשים מסכות." אייג'ווין אומרת באכזבה
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 אוגוסט 2018, 20:03

הוא לא בדיוק עונה לה, "אחזור בבוקר, אספר לכם מה גילתי."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 08 אוגוסט 2018, 21:31

אתם מביטים בגבו של משנה הצורה מתרחק ונבלע בתוך העיירה.

ליאור
ספוילרהצג
אתה צועד ומגיע לכפר, זוג נערים נמצאים בכניסה עילו ושומרים, אחד מהם אוחז קשת שנראה שנועדה לצייד והשני חרב קהה, אם לישפוט מהבעת הפנים החמוצה שלהם נראה שהכריחו אותם לישמור הלילה, עולי כעונש.
הם פחות או יותר מתעלמים ממך, אתה פתאום קולט שאין אליך אפילו מטבע נחושת שחוקה אחת, ידיך רועדות מהרגל ישן שפותח הודות לסגנון החיים שלך, מקור אור מושך את צומת לבך, פונדק בשם "המפל השיכור" כשאתה מתקרב אתה רואה הרבה אנשים יושבים ושותים וחבורה של לפחות 12 נערים חוגגת בשיכרות במרכז החד, נערה ניגשת עם מגש עמוס בכוסות ורוכנת להניח את המשקאות, אחד מהנערים שכנראה שתה יותר מדי מניח את ידו במקום לא הולם, הנערה שופכת על מכנסיו את המשקה שלו. הפונדק פורץ בצחוק פרוע בעוד הנערה חוזרת חזרה למטבח בחיוך מרוצה והנער שמכנסיו רטובות ומאדים כמו סלק.
אף אחד לא שם לב לדמות הכפופה בפתח הפונדק.
כדאי להכות ראשון אבל תמיד עדיף להכות אחרון.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 אוגוסט 2018, 22:38

אלישע
ספוילרהצג
הזקן פשוט מוצא לעצמו שולחן ומקשיב, מנסה להבין מה הולך בכפר, מי הנמצאים בו, ומה הרכילות החמה ביותר.
META
איסוף מידע
liorgonen3 גלגל 1d20+4 וקיבל תוצאה סופית של 7:
3
(יחד עם היכולת מקצוע)
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 08 אוגוסט 2018, 22:49

ליאור
ספוילרהצג
כעבור כ5 דקות אתה מבין שאנשים מקבלים את הרשם שאתה איש זקן ומוזר ונמנעים ממך. המלצרית ניגשת עליך ושואלת "אתה הולך לקנות משהו?" בעצבנות קלה, זו אותה אחת ששפכה את הבירה על הנער.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 אוגוסט 2018, 22:54

אלישע
ספוילרהצג
הזקן מכניס יד לכיסו, ומראה שהוא ריק, "אני רק מחפש מעט מקלט מצינת הלילה." הוא אומר לה, "לבטח אדם זקן הנמצא ליד האח לא יפריע לכם להשיג לקוחות." הוא אומר.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 08 אוגוסט 2018, 23:03

ליאור
ספוילרהצג
in
הנערה מגלגלת עיניים "שיהיה רק על תבקש צדקה מהלקוחות" היא הולכת ואז נעצרת לשנייה ומביטה מעבר לכתפה "אחד מפרחי הכהונה של פיילור נמצא כל יום עם שחר בכיכר ומחלק לחם לעניים, הוא אפילו לא דורש ברכה לפיילור. אני אעיר אותך מחר לפני הזריחה", בעודה הולכת אתה שם לב שלא מעט לקוחות מביטים בה מזווית העין ולא רק על קימוריה, נראה שהיא אהודה למדי.
out
אם אתה לא עושה כלום הלילה תגיב כאילו היא כבר העירה אותך.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 אוגוסט 2018, 23:06

אלישע
ספוילרהצג
"אני מקווה שהנכד שלי יגיע עד מחר בבוקר." הוא אומר במבט חולמני, וניגש למצוא פינה חמה להירדם בה. משאיר אוזן פקוחה כדי לראות אם הוא שומע משהו נוסף.

בבוקר הוא יוצא לפגוש את פרח הכהונה של פיילור
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 08 אוגוסט 2018, 23:27

שיחזור מהר
''בואו נארגן מחנה והולך לישון'' אומר הנזיר לחבריו.''אני אהיה במשמרת הראשונה, איווג'ין בשניה, ורולאק בשלישית.'' כעת בואו מתארגן למנוחה. הנזיר יוצא ללקט מזון ולאחר מכן להקים את המחנה לשינה
Meta
לוקח 10 בהישרדות כדי לשרוד בטבע - אני לא זז מהמקום כמובן, מחכים למשנה הצורה. סה''כ 10+3=13, עוד 4 מסיוע לאחר של רולאק ואוייג'ין יוצא 17, זה מספיק להאכיל את שלושתנו ולהקים מחנה, ואם רולאק יקח 10 אז יספיק גם כדי להאכיל את ליאור כשיחזור, אז שהוא יבצע את הבדיקה.
אחר כך נלך לישון לדעתי.
Out
1. הל, תיקח אתה 10 ואנחנו נסייע לך אם יש לך יותר חכמה ממני. ככה נגיע ל18 ונאכיל את הנוכל משנה הצורות.
2. אלישע - זה לא בספוילר כי זה קרה כשליאור עוד יכל לשמוע.
3. ליאור - תזכיר לי את השם של הדמות שלך בבקשה.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 08 אוגוסט 2018, 23:40

ליאור
ספוילרהצג
אתה מגיע לכיכר עם שחר ורואה נער בבגדי פרח כהונה של פיילור עומד במרכז הכיכר ומחלק לחם לעניים המתגודדים סביבו, בניגוד למקרים שיצא לך לראות בעבר העניים עומדים בסבלנות ומחכים שהוא יגיש להם את לחמם, הוא מחייך לכולם ומברך את רובם בשמותיהם ואף מנהל איתם שיחה קלה, בעודך עומד ומחכה לתורך (אתה האחרון שהגיע ולמרות שאין תור נראה לעיין נראה שהוא מחלק לפי סדר מסוים) אתה מביט למאחוריך ורואה את הנערה מהפונדק עוברת וקונה מצרכים בדוכנים המוצבים בכיכר, היא מעיפה מבט לעיטים קרובות לעבר פרח הכהונה, כשהיא מבחינה במבטך היא מזעיפה פנים ועוזבת את הכיכר.
"פיילור יברך אותה רידר, אני שמח לראות שהקטנים הצליחו להחלים" אישה מבוגרת עומדת לפניך עם שלושה ילדים קטנים שאוחזים בשימלתה ומחייכים לעבר פרח הכהונה "זה הכול בזכותך פיי, תודה שבאת לטפל בהם" רידר מחייכת בעודה מושיטה את ידה כדי לקבל את הלחם, הוא מניח ארבע כיכרות בידה ואז מתכופף לילדים ובמקש מהם להוציא לשון בשבילו, הילדים מצייתים בהתלהבות והוא בוחן את לשונם ומחייך בשביעות רצון, הוא נותן לכול אחד מהם תפוח כאשר הוא גומר לבדוק את לשונם.
האישה והילדים נפרדים מפרח הכהונה, הם היו האחרונים חוץ ממך.
הנער המכונה פיי שולף כיכר ומושיט לך אותו "אתה חדש בעיר אדוני?" הוא שואל בחיוך ידידותי "פעם ראשונה שאני רואה אותך בעיירה, אני אורך מיסה קטנה בכיכר כל שקיעה שבסופה אני מגיש נזיד, יתכן שאפילו זה יהיה נזיד בשר הערב, ההישתתפות במיסה היא לא חובה ולא תשפיעה בשום אופן" פיי אשכרה קורן ונראה כאילו השמש מעירה אותו באור מיוחד או שאולי זה רק טוב הלב הטהור שלו.
מה אתה עושה?
השאר
ספוילרהצג
out
אני אניח שהל לקח 10 בשביל להריץ למרות שאני לא בטוח שאפשר לעשות את זה בהישרדות (אני אבדוק מאוחר יותר, כרגע זה לא ממש משנה)
in
אחרי ארוחה קודרת למדי שכוללת כמה שורשים אכילים ומעט פירות אתם הולכים לישון, אתם מעבירים את הלילה ישנים במשמרות ומקהלת תרנגולות מעירה אתכם עם שחר.
מה אתם עושים?
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 אוגוסט 2018, 23:45

אלישע
ספוילרהצג
"כן נערי..." אומר הזקן, "אני בסך הכל נווד זקן שהגיע אתמול לכפר..." הוא מספר לו, "אני והנכד שלי, הם כל מה שנשאר מהמשפחה של הנער.." הוא מביט מטה ביגון, "שריפה.." הוא מתחיל להגיד, "עסק לא נעים נערי." הוא ממשיך בקולו הזקן, "אני מחפש לו בית חדש, לפני שאני אסתלק מהעולם הזה..." הוא עוצר להשתעל לרגע, "הוא בחור טוב, יש לו ראש על הכתפיים... הוא נשאר הלילה במחנה שהקים לא רחוק מפה, פחד שלא יתנו לו להיכנס לעיר באמצע הלילה..." הוא משתעל שוב, לוחץ את ידו של הפרח בעודו לוקח ממנו את הכיכר. "אתה חושב שתצטרכו אולי אנשים במקדש?" הוא שואל, "אני מבטיח לך, הוא בחור טוב. אימו, עלייה השלום... הייתה שולחת אותו לכל התפילות, ויש לו ראש טוב על הכתפיים..."
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 08 אוגוסט 2018, 23:58

ליאור
ספוילרהצג
in
פיי מחייך עליך חיוך עדיין ומבין "בן כמה הוא? אם הוא מתחת לגיל 15 נוכל להכניס אותו לבית היתומים בעיירה אבל אם הוא מעל רק אילו שהוכיחו את אמונתם לאל השמש יכולים לגור במקדש, כך או כך אני בטוח שבמקרה הכי גרוע אוכל למצוא עבורו מישהו שיטפל בוא"
out
אני לא דורש גילגול תרמית בגלל שאין שום סיבה שהוא יפקפק בדבריך, אם תנסה משהו שעלול לעורר את חשדו אבקש שתזרוק מראש, אני אודיע לך אם זה היה נצרך, בכל מקרה במקרים כאלה אבקש שתזרוק בספוילר נפרד ולא תציץ בוא, אין שום סיבה שתדע אם הוא מאמין לך או לא.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 אוגוסט 2018, 00:07

אלישע
ספוילרהצג
OUT
טכנית עם בדיקת זיהוי מניע אני כן אמור להיות מסוגל לדעת אם הוא קונה את השקר או לא, ולרוב בדיקת התרמית שלי לא אמורה להיות חסויה, אלא בדיקת הזיהוי המניע שלך. לא שיש לי בעייה, אבל זה סתם סיבוך ולוקח עוד זמן. תאמין לי שאני מספיק בוגר כדי להתנהג אותו דבר אם יצא לי 20 או אם יצא לי 1
IN
"או!" אומר הזקן, "הוא בחור אדוק." הוא מחייך חיוך חסר שיניים, "אימו עליה השלום הכרחיה אותו ללכת לכנסייה שהיה נער, תוכל לשאול אותו שאלות על הדת מכאן ועד מחר, והוא ידע לענות לך בלא כל קושי." הוא ממשיך לספר, "אני אגיד לך מה, כשהוא יבוא, אני אגיד לו ללכת למקדש, תחליטו אתם אם לקבל אותו או לא. אם יש בך חמלה ולא תרצה אותו, תעזור לו למצוא עבודה... אני אצטרך לעזוב, לא אוכל להיות לו לנטל..." הוא מביט ביגון, "אימו עליה השלום השביעה אותי לדאוג לו, אבל אין לי עוד כוח בעצמות הזקנות שלי."
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 09 אוגוסט 2018, 00:32

כולם חוץ מלכיאור
ספוילרהצג
אנחנו מחכים לצהריים ונכנסים לעיר, אם הנוכל לא חוזר עד אז.
הישרדות כנ''ל.
כמו שאמרת, אני מתכוון להעסיק את עצמי. כמו שאמרתי, לא בgrinding. מ''ת עם השאר.
In
אם הוא לא יחזור עד הצהריים נלך לבדוק מה קורה איתו. בינתיים, כשהם אינם עסוקים בחיפוש מזון, הנזיר יושב וממלמל תפילות. ''רולאק, בוא תלמד אותי כמה מהתפילות שלך.
שלח תגובה