ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

קריאת הארורים עץ משחק [3.5, פנטזיה אפלה] (4/4) אנחנו ממשיכים!.

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
הודעות: 3866
הצטרף: 23 ינואר 2016, 18:33
תשובות: 1

קריאת הארורים עץ משחק [3.5, פנטזיה אפלה] (4/4) אנחנו ממשיכים!.

שליחה על ידי tkhag1 » 18 יולי 2018, 18:57

קריאת הארורים עץ הרשמה [3.5, פנטזיה אפלה] (0/4)

אנחנו מתחילים! החוקים הרגילים תקפים כאן, לא להציץ בספוילרים של אחרים, לא להעליב שחקנים אחרים (אבל תרגישו חופשי לעלות לדמות שלהם על העצבים) ולשמור על קצב התגובה. שחקן שלא יגיב במשך שבוע ללא הזהרה מראש יעוף מהמשחק.

בבקשה להשתמש בin לתיאור פנים משחקי וout לחוץ משחקי. שאלות יכתבו ויענו בעץ ההרשמה.

בבקשה תנסו ליהנות מהמשחק.

in
ליזי
ספוילר
הצג
השטן המקורנן אוחז בגרונך בעודו נוהם בזעם, גופת בואש מוטלת בחתיכות מאחוריו ואת יודעת שגורלך יהיה נוראה אפילו יותר מהחיה האומללה, השטן פוער את פיו ושורות של שינים משוננות נחשפות, הוא נושך ואת מרגישה כאב איום... ואז הוא נושך שוב ושוב, ומבעד לכאב המחריד את מבינה שאת נאכלת בחיים...
את מוצאת את עצמך על הרצפה, את נזכרת אחשב, הציווי של ט'הירה, הקריאה הטמאה, קריאת הארורים.
את כורעת בתוך מעגל מחומש אפוף עשן ומרגישה חום עז, את שמה לב שהנשק שלך לא עליך, למעשה אין עליך כלום מלבד התליון של ט'הירה, מתוך העשן את רואה ממש מעבר לגבולות המעגל גלימה אפורה פשוטה, את ממהרת ללבוש אותה ובדיוק בזמן, העשן מתנדף וחושף...
liorgonen3
ספוילר
הצג
out
אמרת שנוק התאכזב מהמוות שלו נכון? החלטתי לקחת את כמה צעדים קדימה.
אני מקווה ש תאהב את התיאור.
in
אתה מביט בקהל הקטן והמאכזב שנאסף ליד הגרדום, הכול היה מאכזב בחודש האחרון. לא חשפו אותך גונב את הכתר של המלך, לא התנהל מרדף ואחרי קרב מרהיב, לא קרה שום דבר מעניין באמת. המשמר טפס אותך אחרי לילה של שתייה הודות למלשן קטן ועלוב דראה אותך משתה כאשר לא שמת לב, מה עוד שזה איפלו לא קרה בכוונה, הוא פשוט היה בסביבה במקרה כאשר החלפת מגמד לבן אנוש אחרי כיוס מוצלח.
אתה מביט בתליין בעודו צועד לכיוון הידית בכבדות, אתה רואה שהוא בקושי משקיעה מחשבה בתהליך, השמש עוד לא זרחה ונראה שהוא עייף ורוצה פשוט לגמור עם זה ולחזור לישון. אתה מזעיף פנים, הדבר הכי מעניין שקרה היה ניסיון הבריחה שלך כאשר אילפת
השומר כאשר הם הגישו לך את מנת המזון היומית, השומר שכב המום בין שברי הצלחת כאשר רצת משם, הייתה הגם מצליח לברוח אילולי בדיוק אז חילופי המשמרות לא היו מתעכבים. נתפסת אחרי ששברת לאחד מהם שתי ידיים. מיותר לציין שמאז לא כיבלת צלחת עם האוכל...
אתה מסתכל על הקהל בעודך שומע את הידית ומרגיש את הריצפה נשמתת תחת הרגליים שלך, אחד מהאיכרים מפהק וגורם לך להסיט האת מבטך עליו באותו רגע "נהדר" את חושב לעצמך "הדבר האחרון שאני אראה בחיים זה שניים שזקוקות לעקירה דחופה.
אתה מרגיש כאב עז...

אתה צף בחלל לבן, ריק, הכול לבן מכל הצדדים. אתה שוטט שם ומשוטט לגרי לבדך, לגמרי אבוד, לגמרי משועמם...

אולי עברו ימים אולי שבועות, אולי אפילו שנים או עשורים אבל בשבילך זה לא פחות מהנצח עצמו עבורך, ואז אתה רואה את זה, חור שחור-אדום אכזרי ועז בעולם הלבן הזה. החור מסריח מרשע סכנה טומאה, הוא אפל ומעוות ונראה כמו פצע ביקום עצמו. זה הדבר הכי יפה שראית מעודך.

אתה עובר דרכו ומוצא את עצמך על הברכיים בתוך מעגל מחומש אפוף עשן, אתה עירום כביום הולדתך. עינייך החדות מבחינות בגלימה אפורה שנחה מחוץ למעגל, אתה לובש אותה בעודך מריח ריח מעופש וטמא העשן.
לעט לעט העשן מתנדף וחושף..

אביעד
ספוילר
הצג
אמה מתרומם בהרצפה בכאב ראש, היד שלך נשלחת ואוחזת בגלמיה מבעד לעשן, איך ידעתי שזה שם אתה שואל את אצמך ואז אתה מבין שאתה לא יודע איפה אתה אתה, אתה לא יודע איך הגעת לכאן ואתה אפילו לא יודע מה קרה לפני שהתעוררת, ואז אתה מבין שאתה אפילו לא יודע את השם שלך...
אתה מתלבש מתוך תחושה שאם לא תמהר השלושה האחרים יראו אותך, האחרים? איך אתה יודע שיש אחרים?
העשן מתחיל להתפוגג וחושף...

אתה עומדים בחדר קטן ועגול בשורה, הקירות בצבע של דם ואין דלתות או מדרגות לחדר, נראה שמדובר בסוג של תא. מעגלים מסומנים איפה שאתם עומדים ובקצה השורה מצד שמאל נמצא מעגל נוסף שמכוסה בערפל שחור ומוצק כמו פקעת.

שתי נשים עומדות לפניכם ומחייכות ובאותו רגע כולכם נזכרים, הן אילו שקראו בקריאה ואתם נענתם...

הסקבוס אומרת "אנחנו הגבירות שלכם, בתמורה לחיים מחרתם לנו את החופש שלכם, אתם תשרתו אותנו ותציתו לכל פקודה" המלכית חבלה נוהמת בבוז "אנחנו צריכים לחסוך לעצמנו זמן ופשוט להרוג אותם ולזמן אחרים, הקציר הזה לא מוצלח איירן, בוגדת עלובה שטיפשותה הרגה אותה, רמאי עלוב שמת בצורה עלובה עף יותר ואדם שאפילו את שמו לא זוכר. שלא לדבר על זה היא מחווה בכעס לעבר הפקעת, "הירגעי סיברוס, הם לא היו שומעים את הקריאה עם לא היה להם פוטנציאל להיות ארורים" איירן אומרת ומביטה בסיבוס, היא חוזרת להביט בכם כאילו אתם חיות מחמד ומחווה בידה, היא וסיבורוס מתפוגגות בעוד קולה המוזיקלי של איירן מהדהדד באוויר "אנחנו ניתן לכם מעט זמן, נסו לא להרוג אחד את השני עד שנחזור". החדר ריק מלבד שלושה שמכרו את נשמותיהם ופקעת אפלה, ה אתם עושים?

out
בבקשה תתארו את הדמות שלכם בתגובה.
נערך לאחרונה על ידי tkhag1 ב 03 אוקטובר 2018, 23:03, נערך 3 פעמים בסך הכל.
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.


ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
סמל אישי של משתמש
ליזי
הודעות: 1698
הצטרף: 09 מרץ 2012, 19:45
תשובות: 4
מיקום: בחהפן הבירה, מגדל הרבמג

קריאת הארורים עץ משחק [3.5, פנטזיה אפלה] (4/4).

שליחה על ידי ליזי » 18 יולי 2018, 19:26

אייג'ווין משפשפת את עיניה כאילו התעוררה משינה ארוכה, ואז מסתכלת על האנשים סביבה בחדר ונותנת חיוך רחב. "שלומות לכם, בחורים! נראה שכולנו קוללנו לקום מהמתים ביחד! זה הולך להיות כל כךךךךך כיף!" היא מצחקקת בקול די מעצבן.
יש לה מבנה גוף של אישה צעירה רגילה, גובה ממוצע, אבל צבע עורה הוא תכלת בהיר, שיערה הארוך לבן, וגם עיניה לבנות כמעט לגמרי.
OUT
תמונה להמחשה
תמונה

משחק מהנה לכולם!
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
אביעד
הודעות: 2939
הצטרף: 02 מרץ 2014, 11:21
תשובות: 44

קריאת הארורים עץ משחק [3.5, פנטזיה אפלה] (4/4) אנחנו ממשיכים!.

שליחה על ידי אביעד » 18 יולי 2018, 19:57

הנזיר משפשף את עיניו, ומסדר את שיערו החום המלוכלך, כמה שניתן לסדר אותו.
נראה שאין לו ענין רב בשדה או במלאכית לשעבר, או במה שהן אמרו.
הוא מתיישב על הרצפה, מכוסה בגלימה אפורה, ועיניו, אחת כחולה ואחת חומה, נעצמות; ורק אז הוא מתחיל לזמרר לעצמו בשקט.
בזמן שהוא מזמרר, מופיעה מעל ראשו הילה, מחליפה את צבעה מאדום ללבן ובחזרה.
עריכה:
דפ''ד לבקשת אלישע
ספוילר
הצג
פרדוקס

זה אשר חטא בחטא הגאווה, יענש לנצח.
פרדוקס לא יודע מה קרה בחייו הקודמים או למה הוא ענה לזימון של הסוקובוס. למעשה, הוא היה אשף רב עוצמה שנלחם שנים רבות מאוד נגד כוחות הרשע. במהלך הקרבות הוא היה מזמן את השדים למלחמה נגד הרוע, כובל אותם לשירותו של הטוב. לקראת סוף המלחמה, שנגמרה בניצחון הטוב, הוא אף צבר מספיק אנרגיה שדית כדי לחזור בזמן, ולהחיות את אהובתו שנהרגה ממש בתקופת קריאת הסוקובוס. אבל המסע בזמן, הקיום על פני מישורי הזמן השונים במקביל, הוא נחלת הק-ל לבדו. בן תמותה לא יצלח בעשותו כן. חלף זאת, הוא איבד את זכרונו, את רצונו, את אישיותו ואת שמו, ונענה לקריאת הסוקובוס. או שלפחות זה מה שקרה בקו הזמן האחרון. בזה שלפניו הוא היה פסיון אדיר, שנכשל בנסיונו לגלות את האמת האמיתית מאחורי המלחמה, כדי לגרום לטוב לנצח. הוא ניסה לחזור בזמן, לתקופה בה מצויות כל התשובות, החל מהאסטרטגיה שתוביל לניצחון במלחמה וכלה בשאלה הגדולה של תכלית היקום הזה. אבל כרגיל, הוא נכשל, איבד את זכרונו, אישיותו, רצונו ואת שמו, חוזר לזימון הסוקובוס כל פעם מחדש. בחלק מהפעמים הוא משרת את כוחות הרוע, בחלקן זוכה להארה, אך תמיד תמיד יחזור ויענה לזימון, כבול בלולאת הזמן הנצחית.
וזה לא הסוף. בקו הזמן הקודם הוא היה נקרומנסר וליץ', שהוביל את לגיונות האל-מוות לניצחון סוחף על כוחות הטוב, וחזר בזמן כדי לחסל את אלו שהרגו את אביו. בזה שלפניו הוא היה אלכימאי, שניסה למצוא את הסוד לחיי נצח, לא לוקח חלק במלחמה, וגילה שהתשובות טמונות בנקודה כלשהיא בזמן, אצל סוקובוס מסוימת מאוד. לפני כן הוא היה כהן של אסמודאוס, ולפני כן של אורקוס. באחת הפעמים הוא הצליח להוביל לשלום בין השדים והשטנים, באחרת לא. באחת הוא חזר בזמן כדי לנסות לגרום לשלום היכן שנכשל, באחרת, שהצליח, ניסה לחזור כדי להצליח גם באחרת. בפעם שלפני כן הוא היה מכשף עוצמתי, שרצה להחזיר את תהילת הדרקונים, למנוע את רצח הדרקון האחרון. (אם הלך לו או לא אני לא יודע. יש דרקונים בעולם שלך?) אף אחד לא יודע מה הוא עשה בגלגול הראשון, לפני שזומן על ידי הסוקובוס. אפילו האלים עצמם שכחו. לפרדוקס אין כרגע שם, אבל הוא ימצא לעצמו אחד במהירות האפשרית. השיער של פרדוקס הוא חום, ארוך, פזור ומלוכלך, ועיניו אחת כחולה ואחת חומה. הוא גבוה יחסית, ועורו אינו בהיר ואינו כהה. ידיו מצולקות מכויות ובעלות ציפורניים ארוכות ולא שלמות.
סימן הארורים שלו הוא הילה מעל הראש, הוא יכול לשנות את צבעה ללבן, ואז עינו החומה הופכת כחולה, או לאדום, ואז שתי עיניו הופכות אדומות.
דפ''ד קראנצ'י לבקשת אלישע (שכולם יכולים לראות)
ספוילר
הצג

בן אנוש אשף 1
כוח 10
זרז 15
חסן 16
חכמה 14
תבונה 18
כריזמה 11
כשרונות: רצון ברזל, מיקוד לחש (רוע)H, כתיבת מגילה W, הארכת לחש F, לחש מהיר F.
מיומנויות
ידע (דת) 8+, ידע (טבע) 8+, ידע (מאגיה) 8+, ידע (מישורים) 8+, ריכוז 5+, תורת הלחשים 8+.
תה''ב 0
התקפה פגיון 0+, 1ק4. (אגרוף אבן 3+, 1ק6 +3.)
טווח רובה קשת קל 2+, 1ק8 19/20.
נק''פ 6
דרג''ש 12 מגע 12 נטוע במקומו 10
קשיחות 3+
תגובה 2+
רצון 6+
מאפיינים מיוחדים: חסרונות: 2- למיומנויות פיזיות,
לחשי אשף: ד"מ 1. ד"ק ללחש 15 (רוע 16).
1. 2
0. 3
ספר לחשים: כל לחשי דרג 0.
דרג 1 – הקסמת אדם, שינה, הגדלת אדם, קליע קסם, שריון מאגי, קרן חולשה, אגרוף אבן.
ציוד: ספר לחשים, שקיק רכיבי לחש, פגיון, אצבע (תמיד טוב שיהיה :D) ורובה קשת (קל). 2 מוטות שמש, ומגילה של תרסיס צבעים.

.
רשימת ציוד
https://docs.google.com/document/d/1HPI ... Y4fJo/edit
נערך לאחרונה על ידי אביעד ב 13 נובמבר 2018, 18:51, נערך 13 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
הודעות: 9191
הצטרף: 07 ינואר 2013, 23:12
תשובות: 28

קריאת הארורים עץ משחק [3.5, פנטזיה אפלה] (4/4).

שליחה על ידי liorgonen3 » 18 יולי 2018, 20:33

ד"ד
Myth-Weavers Online Character Sheets
In
אתם חושבים לרגע שאתם רואים אפור ולבן, אבל מצמוץ מהיר גורם לכם לראות את בן האנוש בקלות. שיערו אדמדם במקצת ועיניו כחולות. הוא רזה, ואף נראה מעט שברירי. אבל חוץ מזה . הוא מאוד גנרי. הוא נראה כמעט כמו ההגדרה לאדם ממוצע. עד לרמה שזה כמעט נראה שהוא מוכר לכם.
"בן אדם..." הוא אומר ומגרד בצוואר. צלקת של חבל תלייה מוסתרת מתחת לחולצתו
נערך לאחרונה על ידי liorgonen3 ב 13 ספטמבר 2018, 00:30, נערך פעם 1 בסך הכל.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ליזי
הודעות: 1698
הצטרף: 09 מרץ 2012, 19:45
תשובות: 4
מיקום: בחהפן הבירה, מגדל הרבמג

קריאת הארורים עץ משחק [3.5, פנטזיה אפלה] (4/4).

שליחה על ידי ליזי » 18 יולי 2018, 21:05

הבחורה מתיישבת ישיבה מזרחית על הרצפה ומתחילה לשחק עם תליון בצורת ירח שקשור לצווארה. "אז... מה לדעתכם השדות האלה רוצות מאיתנו? אני מקווה שזה יהיה לפחות משהו כיפי לעשות." היא מוציאה לשון ומתרכזת בחוט התליון, עובדת בשקידה על קשירת לולאות.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
הודעות: 9191
הצטרף: 07 ינואר 2013, 23:12
תשובות: 28

קריאת הארורים עץ משחק [3.5, פנטזיה אפלה] (4/4).

שליחה על ידי liorgonen3 » 19 יולי 2018, 13:54

OUT
תמונה
תמונה
IN
"כל עוד זה לא משמעם כמו המוות, לא אכפת לי."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
tkhag1
הודעות: 3866
הצטרף: 23 ינואר 2016, 18:33
תשובות: 1

קריאת הארורים עץ משחק [3.5, פנטזיה אפלה] (4/4).

שליחה על ידי tkhag1 » 20 יולי 2018, 11:49

בצליל פקיעה הפקעת ערפל מתפוצצת ומתוך נופלת דמות בתוך ענן עשן, הדמות מושיטה בחסות העשן יד לגלימה מתלבשת, העשן מתפוגג והארור הרביעי, האחרון ניצב מולכם.
out
הל מתחיל, שיהיה בהצלחה.
תדברו ביניכם, ואני אכתוב הודעה כשמשהו קורה בעולם המשחק.
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.


ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
סמל אישי של משתמש
אביעד
הודעות: 2939
הצטרף: 02 מרץ 2014, 11:21
תשובות: 44

קריאת הארורים עץ משחק [3.5, פנטזיה אפלה] (4/4).

שליחה על ידי אביעד » 20 יולי 2018, 12:21

Out
אז הל לא מקבל ספוילר פרטי משלו, מה? והוא הל-לורד, מגיע לו. :devil:
In
''אין לי מושג מה הם רוצים מאיתנו, אבל שיבקשו את זה כבר. כולנו סוף-סוף פה, ככל הנראה.''
Hell lord
הודעות: 3738
הצטרף: 15 דצמבר 2015, 15:14
תשובות: 3
מיקום: לימודים

קריאת הארורים עץ משחק [3.5, פנטזיה אפלה] (4/4).

שליחה על ידי Hell lord » 20 יולי 2018, 12:44

In
מולכם עומד יצור מוזר, מבעד לעשן הוא נראה אנושי למדי, אך כאשר זה מתפזר עומד לפניכם מעין הכלאה מוזרה בין אדם ללמור.
במבט ראשון ניתן לחשוב שהיצור הזה אפילו חמוד, כולו מכוסה פרווה סמיכה ורכה, מותח במבט מלא פליאה את אצבעותיו הארוכות באופן חסר פרופורציות, ואז מבטו ההמום מתחלף, שפתיו מתעקלות בבוז בעודו בוחן אתכם עם עין אחת שנוצצת באור כתום זדוני ועין שנייה חסרה, במקומה יש גידול סגול שמתפרש קצת לצדדים.
הוא פונה אל שאר האנשים שבחדר, שואל אותם "מי אתם? מי זימן אותי?"
קבצים מצורפים
74325-004-40680ED5.jpg
74325-004-40680ED5.jpg (16.7 KiB) נצפה 1084 פעמים
נערך לאחרונה על ידי Hell lord ב 20 יולי 2018, 20:05, נערך 2 פעמים בסך הכל.
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
tkhag1
הודעות: 3866
הצטרף: 23 ינואר 2016, 18:33
תשובות: 1

קריאת הארורים עץ משחק [3.5, פנטזיה אפלה] (4/4).

שליחה על ידי tkhag1 » 20 יולי 2018, 12:46

out
השדות לא בחדר, תקראה בבקשה את ההודעות הקודמות.
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.


ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
הודעות: 8534
הצטרף: 31 יולי 2011, 13:37
תשובות: 48
מיקום: סרמיאת, עולם המערכה הביתי שלי

קריאת הארורים עץ משחק [3.5, פנטזיה אפלה] (4/4).

שליחה על ידי Nextorl » 20 יולי 2018, 13:23

@tkhag1, לא שלחת לי או לאחד המנהלים האחרים את פרטי המשחק. אני נועל את המשחק זמנית עד שתשלח, תודה.

עריכה: המשחק נפתח מחדש. תהנו, ובהצלחה.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
tkhag1
הודעות: 3866
הצטרף: 23 ינואר 2016, 18:33
תשובות: 1

קריאת הארורים עץ משחק [3.5, פנטזיה אפלה] (4/4).

שליחה על ידי tkhag1 » 21 יולי 2018, 21:12

Uot
המשחק חזר, סליחה על זה פשוט שכחתי לעשות את זה בגלל העומס.
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.


ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
סמל אישי של משתמש
ליזי
הודעות: 1698
הצטרף: 09 מרץ 2012, 19:45
תשובות: 4
מיקום: בחהפן הבירה, מגדל הרבמג

קריאת הארורים עץ משחק [3.5, פנטזיה אפלה] (4/4).

שליחה על ידי ליזי » 21 יולי 2018, 22:43

הבחורה מתבוננת ביצור הלמורי בהתפעלות. "וואוו! זה קופיף מדבר! איזה מין יצור משונה..." היא מתקרבת אליך בחשדנות ושולחת את ידה, מנסה ללטף אותך
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
הודעות: 9191
הצטרף: 07 ינואר 2013, 23:12
תשובות: 28

קריאת הארורים עץ משחק [3.5, פנטזיה אפלה] (4/4).

שליחה על ידי liorgonen3 » 21 יולי 2018, 23:05

OUT
הגע של הל זה וואנרה, אלא אם כן היה החלטה בין אלישע להל שהגזע "קטן" הוא בסופו של דבר לא שונה מהחלאה בין אדם לקוף מבחינת הגודל שלו, כאילו הוא אמור להיות יותר גבוה מבן מחצית או ננס בוודואות.
IN
בן האנוש מביט סביב החדר, בפירוש מחפש דלת או פתח כלשהו.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
tkhag1
הודעות: 3866
הצטרף: 23 ינואר 2016, 18:33
תשובות: 1

קריאת הארורים עץ משחק [3.5, פנטזיה אפלה] (4/4).

שליחה על ידי tkhag1 » 22 יולי 2018, 00:30

החדר ריק לחלוטין, הקירות מחוספסים ויתכן שתוכלו לטפס עליהם, אבל התקרה הגבוהה מאליכם נראת עמידה לא פחות מהקירות ואין אפילו חלון אחד לרפואה אין במבנה, אתה פתאום מבין שגם מקור אור גלוי אין בחדר... אחרי התבוננות רגעית אתה מבין שהקירות עצמם מפיצים אור אדום חלודי.
כך או כך נראה שאין דרך יציאה מהחדר ותאלצו לחקות עד שהשדות יחזרו.
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.


ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
שלח תגובה