ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

ילדי הקיסרות - עץ משחק (5/5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

ילדי הקיסרות - עץ משחק (4/4)

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 17 ינואר 2019, 19:56

אלישע
ספוילרהצג
הייתי נותנת לך את הכוח הידע והיכולת, אך לא הכל בידי, ואלים חזקים רבים נמצאים בזירה. ובאשר להיקאל, השמידי אותה כדי שלא תאיים על פולחני כאן, ואם יש צורך חסלי את כוהנותיה.

לילה מתעוררת במערה חשופה וסלעית, טובלת עירומה בגייזר מי גופרית מצחינים אך נעימים ומחממים. לידה עומדות ארבע לוחמות צבוע חמושות עם הצבועים שלהן, משגיחות. ''התעוררת, המלכה האפלה!'', קוראת אחת מהן וממהרת להביא לך בגדים - חצאית העור של לוחמות הצבוע, כמובן, לא בגדיה שלמדה לאהוב אחרי שעברה איתם חצי ג'ונגל. לוחמת אחרת מביאה לך ארוחה, שמריחה בריח מעורר תיאבון של גבינה איכותית, אבל התיאבון אוזל מלילה כשהיא מבינה שזו לא גבינה איכותית. ''בעל הצלקת הבטיח לך את כסאו אם תנצחי, אבל אני חושבת שחלק מהלהקות לא יקבלו אותך כמלכה'', היא אומרת. ''תזדקקי ללוחמות כדי להביס את הבוגדות, האפלה. האם תקבלי אותנו כנתינותייך?''.

OUT
ברכותיי, לילה היא המלכה של שבט נשות צבוע קניבליות ואוכלות נבלות. נראה אם כנסיית ניקס תקבל אותה כשתחזור הביתה עם קעקועים וריח ממש רע מהפה.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 17 ינואר 2019, 20:09

ח'אן
ספוילרהצג
Out
בבקשה אל תגיד לי שהן קיעקעו אותי בשנתי.
In
לילה מוותרת על "הגבינה" ומתחילה להתלבש בהמהירות.
היא יורה שאלות "ממספר הלהקות הנאמנות והבוגדות? כמה לוחמות יש לי וכמה יש להן? מה עמדת כוהנות הטוטם? ושמישהו יביא לכאן את בן הלוויה שלי ומפה מפורטת".

ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 17 ינואר 2019, 20:22

אלישע
ספוילרהצג
לבקשתה של לילה הן מביאות לה את בגדיה הישנים, שכובסו בינתיים בגייזר כלשהו. ''בן לוויתך, הגבר הזה? מה את צריכה אותו. בכל מקרה הוא באולם הכס. בערך 15 להקות נאמנות לך, ומספר כזה בערך בוגדות. בכל להקה יש בערך שלושים לוחמות. רוב כוהנות היקאל מתנגדות לך כי לא עלית לשלטון בדרך המקובלת, אין לך לדעתן מה להציע לנו ובכלל את סוגדת לאלת חושך זרה. ו... סלחי לי, מה זו מפה?''.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 17 ינואר 2019, 23:38

ח'אן
ספוילרהצג
לילה מסיימת להתלבש "לא ציפיתי לפחות או יותר מזה" היא אומרת "הגנתם עלי כאשר הייתי פגיעה ועל כן תתוגמלו, מהיום אתן בנות הלוויה והמשמר שלי" לילה מסתכלת עליהן "אימרו לי את שמותיכן" לאחר מיכן היא מתמתחת ועוספת את נשקיה "אנחנו יוצאים למלחמה, עלינו להכות מהר ובאכזריות ולגדוע התנגדות" לילה מחייכת "באשר להיקאל... אני הרגתי את אלופה או שמנהיג השבט היה מחוץ לתחום שיפוטה, כך או כך נטפל בבעיה הזו בבו הזמן" היא מסתכל על הבנות "אספו את הלוחמות הנאמנות לי בעולם הכס, הגיעה הזמן שהן יקירו את מנהיגתם" היא שולחת שתיים מהן לעסות זאת ולהביא את לוצ'יו "באשר לבן לוויתי... אני מוצת אותו משעשע ומעט יעיל" היא מסבירה לאשת הצבוע מה זה מפה ואז אומרת "עכשיו ספרי לי הכול על השבט הלהקות פני צלקת העזור והיאקל, אני רוצה לדעת הכל לפני שהעמוד מול הלהקה שלי"
out
תענה על השאלות ותריץ לקטע בעולם הכס.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 18 ינואר 2019, 15:14

אלישע
ספוילרהצג
''בעל הצלקת לא היה אלופה של היקאל, הוא לא סגד לה כלל'', אומרת הלוחמת, צ'אוול שמה. ''ומי צריך מפות כשאת מכירה את השטח כמו את כף היד שלך?''.

אנשי הצבוע מחולקים לכשלושים להקות, צאצאיותיה של היקאל, טוטם הצבוע. החברה הצבועית מורכבת משלושה מעמדות - לוחמות, גורים ועבדים, אין צורך להסביר מי נמצאים בכל מעמד. הצבועים מתפרנסים מציד, גניבה, ביזה וקצת חקלאות. כיוון שאדמותיהם עניות מאוד והאריות גרשו אותם מהממלכה המשגשגת של צוק התקווה, הצבועים נאלצים לא פעם לאכול בשר ישן ואף נבלות ופגרים. מיותר לציין שהצבועיות שונאות את האריות.

בעל הצלקת הוא אריה, אחיו של המלך מופאסה מצוק התקווה, שעזב את ארצו, איחד תחתיו את הצבועיות והבטיח להן שיוביל אותן לכיבוש צוק התקווה, לשפע, לבשר בלתי נגמר ולהרבה גופות של אריות. הוא היה מלך נערץ ולילה תצטרך לעשות לא מעט כדי להתגבר על היותה זרה מוזרה וחיוורת.

היקאל היא טוטם הצבוע ואלילת השבט, שהעניקה לאנשיו את יחסי הגודל החריגים בין גברים ונשים (הנשים גדולות וחסונות כגברים, הגברים קטנים כנשים) ואת מתת אכילת הבשר הנא והנבלות. אם יבגדו בה המתת תעלם, והחברה עלולה להתהפך ולהיחרב מכך. היא נסגדת בקורבנות אדם המושלכים אל הגייזרים או משופדים על חטי הפילים בבית הקברות.

האזור מורכב מג'ונגלים מסוכנים ומקרחת היער הגדולה של בית הקברות.

כעבור כמה שעות וארוחה טובה של בשר צלוי אמיתי, לילה יושבת בראש סלע החנית, סוקרת את נתינותיה המתקבצות באולם הכס. בערך 30 לוחמות - צ'אוול אמרה שהשאר יצאו מהכפרים שלהן ויגיעו בעוד כארבעה ימים. הלוחמות מחכות בסקרנות, מצפות למוצא פיה של מלכתן.
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

שליחה על ידי witch-hunter » 18 ינואר 2019, 15:39

ח'אן
ספוילרהצג
IN
ג'ון מבין שאם לא יסביר את עצמו הוא ימצא את סופו, והדבר האחרון שנשאר לו לעשות זה להגיד את האמת. "אני לא באמת תשוב האימפריה. אני הייתי תושב הצפון עד שלפני כמה שנים הברברים שבאזור התחילו להתנכל ולפגוע באנשינו יום אחד שהייתי עם דודי ביער צדנו לנו ואז פתאום הם קפצו מהעצים כמו רוחות רפאים הם הרגו את דודי... וכמה שנים לאחר מכן הם נלחמו נגד הכפר שלי... הפסדנו וכך הגעתי לכן, ברחתי."
:fire: מכשפות ראו הוזהרתן! :fire:
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 18 ינואר 2019, 15:59

ח'אן
ספוילרהצג
"אני ידעתי... אתה לא מבין. אף אחד לא מבין. אתה חושב שאדוארדו הוא קיסר טוב ורחום? שהוא יציל את הקיסרות? אתה חושב שהוא חזק? לא, הוא חלש, כמו כל בני האצולה האחרים, בסופו של יום הכוח יפתה אותו והוא יכנע לשחיתות. חושב שהוא חכם? לא, הוא טיפש, כי הוא מאמין שהוא יכול לתקן את הקיסרות השבורה, אך אף אדם לא יכול לתקן את העוולות של האצילים. אתה חושב שהוא יוכל ליצור קיסרות איתנה וגאה, שתעמוד בכל מבחן ותשרוד במשך שנים? הקיסרות רעועה, אדיראן, וכולנו יודעים את זה. האנשים רעבים, הם נדרכים על ידי מגפי האצילים, ויותר מהכל, הם זועמים. הקיסרות עומדת על קרשים רעועים ורקובים, אני רק אהיה זו שאמוטט אותם סופית. שום דבר שתגיד לא יוכל לעצור בעדי, ואם בכל זאת תתנגד... ובכן, מי ייתן ונהיה באותו הצד של השדה כשהקרב יפרוץ." אלכסנדרה מסתובבת ומתחילה להתרחק משם.
OUT
אם הוא לא מגיב מצידי אפשר להריץ לקרב עם הקיקלופים
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 28

שליחה על ידי אביעד » 20 ינואר 2019, 17:33

שאלות.
ספוילרהצג
1. כרגע יש לאתיאס 2 ספינות, אחת ספינת סוחר ואחת ספינת מלחמה ו300 איש, נכון?
2. כמה האנשים של אתיאס מיומנים ואמינים?
3. מניח שאדוארדו הפך לנורמלי, נכון?
4. מה מבנה השליטה של הפירטים בנמל הגדול ההוא שליד האגמים?
5. כמה ימי הפלגה נותרו לשם? וכמה ימי הפלגה יש בין האי לחוף מבטחים?
6. מה המבנה הגיאוגרפי של האי?
7. מה תחזית מזג האוויר לחודש הקרוב?
8. כמה מהאנשים על אי הפיראטים כשירים ללחימה? הם נלחמים? כולם שם פירטים או שישי גם סוחרים וכו'?
9. האם אתיאס נתקל בספינות (פירטים או אחרות) בדרך לאי?
10. האם יש עלי מגבלה לגבי המשאבים שאני יכול לקחת?

לפי התשובות לשאלות האלה אוכל לשאול שאלות נוספות ולתכנן מה שצריך.

או עדיף שאלה אחת יותר טובה: איפה כל מאחזי הפירטים באזור איי הלוויתנים נמצאים וכמה פירטים יש בכל אחד מהם שידוע לי עליו?
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 23 ינואר 2019, 15:36

ח'אן
ספוילרהצג
לילה עומדת לפני הלוחמות, היא מסתכלת עליהן בקור למרות שבתוחה היא עצבנית וחסרת נוחות, כשהיא התחילה את זה היא הייתה בטוחה שהשבט לא כולל יותר מ500 איש.
"אני היא לילה, קוטלת הצלקת" היא אומרת, מוודאה כי נשות השבט יזכרו את כוחה, היא מחייכת בעוד הביטחון העצמי שלה שווה "לפני זמן לא רב הרגתי את סקר, וטוב שכך, הוא לא היה ראוי להיות מנהיג" היא מחייכת ומתישבת בנוחות בכיסאה "הוא היה לוחם נהדר, אך הוא איבד את הזכות להנהיג ברגע שהסכים להילחם בי" היא מסתכלת עליהן "תפקידו של המנהיג אינו להיות האמיץ ביותר האוצמתי ביותר ואפילו לא החזק ביותר" המבט שלה קפוא "תפקידו לגרום לשבט לסגסג בכול מחיר, סקר סיכן את הסגסוג של השבט בגלל גאוותו, ולכן גורלו עלה כפי שעלה" היא מביטה בהם "סקר רצה להילחם באריות, הוא האמין שאתם שווים להם, הוא היה טיפש" לילה מניחה להלם לחלחל שניה "אך אני לא מאמינה שווים להם, אני מאמינה כי אתם יכולים להיות יותר מהם" היא מחייכת חיוך אכזרי "ולכן בתוך שתי ירחים אני אוביל אתכם לא במלחמה לאדמות צוק התקווה, עילה בציד, ציד אריות" היא מבט שלה נעשה אפל והיא נעמדת "אך כוהנות היאקל אינם מאמינות בי, וגרוע מזה הן פיצלו את הלהקה, ואם הלהקה תלחם בעצמה הלהקה כך או כך תפסיד" היא מסתכל עליהם "ולכן! אני אכנס את הלהקה כולה בהירח המלא הקרוב והעמוד מול כוהנות היאקל בדרך זו או אחרת, הלהקה לא תוכל את עצמה! זה הוא דבר שראוי שמנהיג יניח את חייו על הקוו בשבילו".
לילה מתרוממת "החל ממחר אני אתחיל את ההכנות לציד, על כל הלוחמות להתיצב כאן עם שחר" היא מחייכת "זה הכול להיום" לילה יורדת מהבמה ונעה לכיוון משכנה עם השומרות שלה ואומר לאחת מהן "כנסי את כל ראשות הכפרים, אני צריכה לדבר איתם".

א.ש.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 23 ינואר 2019, 21:00

אלישע
ספוילרהצג
''מלכתי, את עומדת להלחם בהיקאל?'', שואלת צ'אוול כשלילה יורדת מהכס. ''היא הטוטם שלנו, ובלעדיה נאבד את כל המתנות שקיבלנו!''.
ליזי
ספוילרהצג
''בוגדת קטנה ומטונפת...'', הוא מסנן בתערובת זעם ושיברון לב, אך עומד במקומו.

OUT
להריץ?
אביעד
ספוילרהצג
1) כן.
2) הפיראטים מיומנים ברמות שונות, הכפריים פחות, וכולם נאמנים לך - הפיראטים כי חסת עליהם והכפריים כי הם רוצים לחסל את הפיראטים.
3) כן.
4) מבנה שלטוני? אין בנמל שליט של ממש, אבל יש משמר אזרחי קטן שבעיקר משגיח שקטטות השיכורים ישארו בפאב ושהפיראטים לא יעשו שטויות.
5) מבחינתי אפשר להריץ לשם, מה שבא לך.
6) אי? הנמל נמצא ביבשה. בכל מקרה האיזור מישורי ושטוח ומכוסה בג'ונגלים עבותים ובמנגרובים, כשסביב העיירה יש חורשות דלילות יותר, שדות, מטעים ושטחי מרעה.
7) חם עם סיכוי גבוה לגשם.
8) יש שם פיראטים, וכמובן אנשי העיירה - מגדלי חזירים ותרנגולות, חקלאים, סרסורים, פונדקאים, דייגים ובעלי מלאכה. יש שם בערך אלף גברים, כולם חמושים, אבל לא בטוח שכלם פכחים.
9) אני לא יודע. אתה רוצה היתקלות?
10) בגבול ההיגיון והטעם הטוב, יש לך ספינת פיראטים וספינת סוחר, תעבוד לפי זה.

יש 4-5 מאחזי פיראטים, בכל אחד מהם יש בין 30 ל-300 גברים חמושים (בהתאם לגודל הנמל ולכמה ספינות עוגנות בו).
צייד
ספוילרהצג
''אז הייתם חלשים, כנראה'', אומר אחד הברברים. ''שתוק ואל תזרה מלח על פצעיו של האורח'', יורה לעברו ווסניוס. ''מכל מקום, כאן יש לך מיטה חמה ללילה או שניים ובטן שבעה ללילה הזה'', ''וכנראה גם כאב ראש למחרת בבוקר!'', אומר ברברי צעיר ומעורר גל צחוק בקרב הסובאים. ''לאן אתה מתכנן להמשיך?'', ווסניוס שואל.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 23 ינואר 2019, 21:06

ח'אן
ספוילרהצג
"אני לא אלחם בהיקאל" כי אם התוכנית שלי תעבוד אני אטבח בה "כנסי את ראשות הלהקות, אני צריכה ללמד אותם כיצד לצוד אריות" אם ניקס לי תיתן לי את בקשתי, וחי ניקס זו בקשה גדולה אין ספק שהן יצודו אותי
א.ש.
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

שליחה על ידי witch-hunter » 24 ינואר 2019, 09:14

ח'אן
ספוילרהצג
IN
"אני לא יודע, אבל אני הולך לחפש אנשים שיוכלו לעזור לי להילחם בברברים". מסיים ג'ון בקול נחוש.
:fire: מכשפות ראו הוזהרתן! :fire:
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 29 ינואר 2019, 15:19

אלישע
ספוילרהצג
מפקדות הלהקות מתכנסות באולם הכס, כשלילה על סלע החנית. מה בפיה?
צייד
ספוילרהצג
''הולך להסתובב ללא מטרה בארץ פרא שאתה לא מכיר. לא חכם'', אומר ווסניוס. ''אדמות הכפר שלכם פוריות? נסכים לעזור לכם לכבוש אותו מחדש אם נוכל להתיישב בו גם''.
ליזי
ספוילרהצג
אלכסנדרה הולכת לסייר סביב עיר בני האדם. זוהי חורבה גדולה ומפוארת קבורה בין ג'ונגלים עבותים, בנויה פירמידות וארמונות. ילידיה עוטים רק בדי חלציים, ולוחמים חמושים בכידונים כחולים כקרח מסיירים סביב העיר.
תמונה
נערך לאחרונה על ידי הח׳אן הטטרי ב 29 ינואר 2019, 15:34, נערך פעם 1 בסך הכל.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 29 ינואר 2019, 15:32

הח׳אן הטטרי
ספוילרהצג
לילה מביטה על המנהיגות במבט בוכן ואז אומרת "הכל ממחר אתן מתחילות בחייכן החדשים, אתם כבר לא לוחמות עילה ציידות וחיילות, אני מצפה מנשותיכם וממכם ציות מלאה, לא אסבול המרה פקודות, העונש כל כך יהיה חמור, ודאו שבנות הלהקה מפנימות את זה" היא שולפת קשת ואומר "הכל מהיום הקשת תהיה המאהבת שלכם, חלק טבעי מהגוף שלכם, היתרון הטמון בטווח יהבה את אחד מהנשקים העיקריים שלנו בציד הקרוב" היא מביטה בהם "בנוסף האמן את הלהקה בתכניקות שונות..." לילה ממשיכה בתדריך שכולל הרבה מלכודת תכניקות פגע וברח הרעלת מקורות מזון וכהנה וכהנה, הרעיון הכללי הוא משחק מלוכלך "יש שאלות?".
Out
אם אין התנגדויות תריץ לכך שאני מנסה לתקשר עם ניקס

א.ש.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 29 ינואר 2019, 15:39

אלישע
ספוילרהצג
''את נלחמת כמו לביאה'', מטיחה בך אחת מהמפקדות. ''רק אריות מתגנבים אל טרפם!'', צועקת מפקדת אחרת, ''צבועים רודפים אחריו באומץ!''. ''קשת היא נשק לפחדניות!'', מכריזה אחת נוספת, ''חנית היא נשק ללוחמות אמיתיות!''. ''לא נמכור לאף אחד, בטח לא לזרה חיוורת שכמוך, את החירות שלנו ושל לוחמותינו!''.

Vae victis.
שלח תגובה