יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

ילדי הקיסרות - עץ משחק (4/4)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

ילדי הקיסרות - עץ משחק (4/5)

שליחה על ידי witch-hunter » 10 דצמבר 2018, 14:23

ח'אן
ספוילרהצג
OUT
סבבה אני יעשה כך להבא.
IN
כן. אני מטייל ביער שלכם וטיילתי בעוד כמה אחרים.
אני אוהב את השקט שביער ואת החיות...
:fire: מכשפות ראו הוזהרתן! :fire:
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 15 דצמבר 2018, 17:11

צייד
ספוילרהצג
''ממה אתה מתפרנס? ולמה דווקא ביערות שלנו, מצפון לנהר?''.
אביעד
ספוילרהצג
OUT
לאן אתם ממשיכים לשוט?

IN
אתם ממשיכים בדרככם מהאי לימוס. כעבור יום או יומיים, אחד מהמלחים ניגש אליך, גורר נער ג'ינג'י מהאוזן. ''אני לתפוס את זה ילד במחסן אוכל, להיות אוכל ריבת אוכמניות''. הפושטק עלה כנוסע סמוי לספינה.
אלישע
ספוילרהצג
המרפאה שוכנת בבקתה קטנה שבחזיתה גולגולות בהמות, צרורות עשבים וכמה חריטות. הבקתה אפלולית ומלאה בצרורות מיובשים של עשבי מרפא, ובמרכזה נערה צעירה מבשלת משהו מעל האש. המרפאה עצמה, אישה זקנה וכחושה, ניגשת אליכם, ואומרת משהו בשפת הילידים - כנראה ברכת שלום.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 15 דצמבר 2018, 17:50

הח'אן
ספוילרהצג
out
לילה הולכת לשם עם לוצ'יו, בבקשה תריץ את הקטע הזה.
in
לילה מניחה ללוצ'יו לעשות עבורה את הדיבורים.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

שליחה על ידי witch-hunter » 15 דצמבר 2018, 18:38

ח'אן
ספוילרהצג
IN
"אני מתפרנס מצייד ודייג. ואני בסך הכל יצאתי למסע צייד ארוך כדי לשבור את השגרה. את בטח יודעת בתור אשת ראש הכפר שלפעמים אדם צריך להיות זמן מה עם אצמו בלי מחויבויות ודברים על הראש."
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 16 דצמבר 2018, 17:01

ספוילרהצג
"שמי המלא הוא עין-זבוב-כנף-צרעה-בת-שפירית. אך אתה יכול לקרוא לי אלכסנדרה, בקצרה. אני כאן במשימה לחפש את חורבותיה של ממלכת הג'ונגלים העתיקה של בני האנוש - האם אתה יודע איפה הן נמצאות?"
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 16 דצמבר 2018, 17:29

צייד
ספוילרהצג
''אתה אדם... מיוחד'', היא אומרת, אבל נראה לג'ון שאו שהיא חושדת בו, או שהיא האמינה לו והיא לא אוהבת את מה שאמר לה.

כעבור כשעה-שעתיים מגיע לאולם גבר גבוה וחסון, פניו ושיערו אדומים ומבטו לבבי אך עייף. כשליאר קמה לנשק את שפתיו, ואז ממהרת לחמם סיר מים על האש, אתה מנחש שזה ווסניוס בעלה - ראש השבט. היא מספרת לו בקצרה את סיפורך בברברית.

''אז אתה ג'ון מהדרום, מה?'', הוא מחייך. ''שב, תתרגע, אתה אורח בביתי. הלילה תזכה גם לסעודה טובה. אז, ג'ון, ספר לי את סיפורך'', הוא נוקש באצבעותיו, וליאר מניחה את המים החמים לרגליו וממהרת להביא לכם משקה - בירה לבעלה וסיידר לך.
ליזי
ספוילרהצג
הוא מחייך חיוך מריר. ''החורבות לא ריקות'', הוא אומר. ''בני האנוש הארורים התדרדרו לפרימיטיביות, אך הם עדיין חיים שם. וקוטלים אותנו ללא סוף''.
אלישע
ספוילרהצג
המרפאה נותנת ללילה תבושת וצמחי מרפא, ולמרות שזה צורב ומעקצץ לילה מרגישה טוב יותר. בערב, מוסר לה לוצ'יו כי האב רוברט מזמין אותם לסעודה עם ראשי הכפר בהיכל הגדול.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 17 דצמבר 2018, 10:00

הח'אן הטטריהצג
ביקשתי ממך להריץ לרגע שאני תופס אותו בדיוק כדי שהוא לא יתגנב לספינה. זה הרעיון בזה שאני מחפש אותו.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 17 דצמבר 2018, 13:20

ח'אן
ספוילרהצג
אם מדובר בארוחה רגילה ללא שום אזכור של אל השמש היא מסכימה, במידה ולא היא חומקת על ידי שימוש בפציעה שלה כתירוץ.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 17 דצמבר 2018, 16:05

ח'אן
ספוילרהצג
אלכסנדרה נראית מודאגת. אם בני אדם עדיין חיים בחורבות, ייתכן כי כל המשימה שלה הייתה לשווא. "האם אתם נלחמים חזרה, קשקש-נחש-מכונף?"
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 18 דצמבר 2018, 14:41

אלישע
ספוילרהצג
הארוחה היא ארוחה שגרתית.

האולם הגדול כולו ערוך לסעודה. שטיח מעשב לימון פרוס במרכז, ועלי ומיני מטעמים מוזרים - נתחי בשר תאואים, תירס צלוי, בצק תירס מותסס עטוף עלי בננה, אורז עם שעועית ובשר ציד, עלי מאכל מוזרים - והכל מתובל בנדיבות ובחריפות. לצד זאת, יש רום, סוכר חום, פירות טרופיים טריים ודייסת תירס מתוקה. לפידים מאירים את האולם.
בראש השטיח יושב על הרצפה צ'יף הכפר, זקן המכוסה קעקועים ועטור תכשיטי נוצות, המביט בך בעוינות. לצידו יושב האב רוברטו, מיישיר אלייך מבט בחביבות. ''ערב טוב! מה שלום היד, גברת אלדרנס?''.
ליזי
ספוילרהצג
''כן, אבל זה קשה. מדי פעם אנחנו מצליחים להרוג כמה בני אדם ולבזוז מעט מרכושם, אך הם חמושים בכידונים יורי ברקים שאבותינו יצרו...''
אביעד
ספוילרהצג
OUT
נו באמת, אבל זה מעניין יותר... יש מצב שתזרום?

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 18 דצמבר 2018, 14:53

ח'אן
ספוילרהצג
לילה מחייכת בנימוס "מצבה טוב יותר הודות לטיפול" היא פונה לעבר הצ'יף הזועף, מוטב לא ליצור אויבים מיותרים עושה את הגישה המקובלת כאשר אציל או בעל מעמד גבוהה מביעה כבוד לאחד שלא גבוהה ממנו או נמוך ממנו במעמד "קידה" קטנה שהיא הטיה זעירה של הגוף קדימה הנחת היד על הלב ומנוד קטן בראש "אני מודה לך שאתה מאפשר לי לשהות בכפרך" היא מכייחת בנימוס ומגניבה מבט לעבר בן לוויתה כדי לבדוק אם פעלה נכון, היא מקירה יותר מ20 סוגים שונים של ברכות בחצר אבל כן היא פוסעת על קרקע לא מוכרת.
Out
אחרי זה היא יושבת לצד בן לוויתה בשביל שידריך אותה בכללי הנימוס המקומיים

א.ש.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 18 דצמבר 2018, 15:23

הח'אןהצג
מההתחלה תכננתי לחפש בספינה אם אני לא מוצא אותו בחוץ... אבל סבבה. למרות שזה עלול להיות מעניין מדי, אזרום.
ולא יודע לא נשוט. נראה לי לאי הבא ולהרוג עוד פירטים.
שאלה נוספת - אם אני אהרוג אותו, אחתוך את הגופה לחתיכות של פחות מ1 סמ"ק ואשליך אותן לים במרחק ניכר אחת מהשנייה - זה ימנע ממנו לחזור?
in
הוא אוכל את הריבה? היא נועדה להימכר בהרבה כסף! אני כבר אראה לו מאוחר יותר... "תודה, אני כבר אטפל בו." אתיאס פוטר את המלח, ולוקח את הפרחח לתא שלו, משאיר אותו לחכות בחוץ. "אני לא יודע למה ריחמו עליך בספינה הקודמת, אבל כאן זה לא הולך להיות כל כך כיף. אתה מבין - הספינה הזאת הולכת להשתתף בקרב, וכדאי לך להועיל בקרב, אחרת אין לי שום סיבה לא לזרוק אותך לים כבר עכשיו - אתה תמות בקרב בכל מקרה אם תמשיך להתנהג ככה, וזה יחסוך לי אוכל. מעכשיו אתה נהיה גבר, וזה אומר להתאמן עם המלחים בכל יום. משמע אתה קם ב4, מתאמן, אוכל ארוחת בוקר, עולה לתורנויות מטבח ושמירות, חותר במשוטים, עובד עם כולם ולא מתלונן. או שהמלחים בעצמם יקרקסו אותך ויזרקו אותך לים גם בלי שאני אגיד להם לעשות את זה. אתה מבין, חלק מהם היו פעם פירטים - והם הטיפוסים הכי קשוחים בים. אז אם לא תהיה בעצמך קשוח כמו פיראט אתה יכול ללכת כבר עכשיו להגיד שלום לכרישים." אתיאס פותח את דלת התא, וקורא למלח "מרטין! בוא וקח את הילד הזה! הוא הולך להראות לנו שיש לו פוטנציאל אם הוא רוצה להישאר בחיים על הספינה הזאת!"
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 19 דצמבר 2018, 16:41

ח'אן
ספוילרהצג
"כמה נורא. המממ, אמור לי, קשקש, מה דעתך לגייס את כל הקיקלופים להתקפה מוחצת על הפראיים? אני וידידי כאן מעוניינים באוצר שלהם - נעזור לכם להביס אותם, ונתחלק בשלל לאחר מכן."
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

שליחה על ידי witch-hunter » 24 דצמבר 2018, 20:06

ח'אן
ספוילרהצג
IN
ג'ון מספר לו את אותו הסיפור שסיפר לאשתו ליאר.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 25 דצמבר 2018, 17:11

אלישע
ספוילרהצג
מכיוון שאין לי כוח להעתיק או להמציא - הנימוס התאילנדי:
תאילנד – ויקיפדיה

IN
אחרי שלוצ'יו מסביר לך, פונה אלייך האב רוברטו. ''גברתי, האם האוכל לטעמך? ולאן מועדות פניכם?''.
אביעד
ספוילרהצג
OUT
ימנע ממך לחזור. תלייה היא עיכוב רציני.

IN
נד נראה כאילו חטף סטירה, אבל לאט לאט הוא מחייך, כנראה כדי לא לבכות. ''אני אראה לך מה אני שווה'', הוא מסנן. מרטין לעומתו מחייך חיוך גדול עם כמה שיניים חסרות, ומעמיס אותו על כתפו, לוקח אותו משם.

OUT
להריץ?
ליזי
ספוילרהצג
''אתם תצליחו להתגבר על כידוני הברק?'', הוא שואל בספקנות. ''אתם שני בני אנוש קטנים, בלי חימוש מרשים מאוד''.
צייד
ספוילרהצג
''מטייל מהדרום, אה? תביאי לו בירה, ליאר, ותורי לשחוט חזירה מפוטמת לכבוד האורח. הלילה יהיה לנו משתה. ספר לי, ג'ון, איך החיים אצלכם בדרום? תמיד הסתקרנתי''.

Vae victis.
שלח תגובה