תוקן הבאג של שליחת ההודעות
פירוט נוסף בנושא כאן: בעיות בשרת ודרכים אפשריות לפתרון

ילדי הקיסרות - עץ משחק (4/4)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

ילדי הקיסרות - עץ משחק (5/5)

שליחה על ידי tkhag1 » 13 נובמבר 2018, 17:02

ח'אן
ספוילרהצג
לילה מהנהנת "זכור זו חייבת להיות "עבודה של הילידים" אני לא רוצה שום ראיה שתחבר אותנו לזה, וזכור שהבחור הזה הוא חייל מאומן בעל נסיון ששירת כאן בעבר, אני אהייה בפונדק מחר בין השעות שלוש וחמש בצהריים, תכנן את זה בזהירות"
לילה יוצאת מהמקדש, וחוזרת לעגלה, כאשר היא פוגשת את מדריכה היא אומרת "אנחנו נישאר בעיר ביומיים הקרובים ונחפש מידע על אלכסנדרה, אני מצפה ליותר תוצאות ממך כמובן".
Out
להריץ
כדאי להכות ראשון אבל תמיד עדיף להכות אחרון.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 13 נובמבר 2018, 17:25

ח'אן
ספוילרהצג
"טוב, אתה יכול להרגע - אני לא אישה, אני מפלצת." אלכסנדרה מגחכת. היא לוקחת קצת בשר מיובש מהתיק ומשליכה לאדריאן. "וברצינות, אתה מוכרח להשתחרר קצת. תתנהג כאילו אני אחד מהחברים שלך מהצבא. אנחנו חברים, נכון?..." היא שואלת, בראשה מנסה להשמיט את העובדה שגבר חסון כמו אדריאן מסמיק בגללה.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 13 נובמבר 2018, 17:57

ליזי
ספוילרהצג
''חברים?... אני לא יודע...'', אדריאן אומר בהיסוס. ''קשה לי לחשוב על אישה כעל חברה שלי. אני מניח שזה בגלל הצבא והכל, את יודעת, אחרי שביליתי כל כך הרבה זמן כשהחברים היחידים שלי היו האחים שלי לנשק''.
אלישע
ספוילרהצג
הכוהן הוא לא אחד שמאחר. כשמגדל הפעמונים במקדש סול אינוויקטוס מצלצל שלוש פעמים את פוגשת אותו בפונדק חביב ושמו ''הכלבלב המקפץ'', לא רחוק מהקפלה. ''שלום לך, גבירה'', הוא מחייך בנבזיות. ''יין?''.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 13 נובמבר 2018, 18:00

ח'אן
ספוילרהצג
לילה מנידה בראשה בנימוס ושואלת בשקט "זה נעשה?"
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 14 נובמבר 2018, 15:33

ספוילרהצג
Out
אשמח לדעת את כל מה שיודע לוקה על איך שלא קוראים לאל הזה.
In
לוקה מטיל את הרונות המתאימות, ובעוד אש אופפת אותו והאשלייה שלו מתרוממת הוא שואג עם קול עמוק ואדיר "שוטים! אני הוא מלקומאס, אדון כל השדים ושר הגיהנום, האדם אשר דרכו אני מדבר הוא אחד מכוהני האדירים ביותר - וונדיגו מהצפון שאכל את אחיו ולבש את דמותו, ונהנה להסתובב בעולם. זכרתי את הכת שלי כאן כעלובים מבין נתיני, ומתברר שלא בלי סיבה"
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 14 נובמבר 2018, 16:43

ח'אן
ספוילרהצג
"מה שתגיד, ג'נטלמן." אלכסנדרה מסיימת ללעוס את הבשר שלה. "אני מניחה שאני לא יכולה לשנות את ההרגלים שלך - רק תחשוב על מה שאמרתי." היא אומרת, ומתכוננת לישון.
OUT
מוזמן להריץ
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 18 נובמבר 2018, 09:07

ח'אןהצג
"אדוארדו, אתה בא איתי עכשיו, ואז תספר לי הכל." אתיאס לוקח את אדוארדו לפונדק המקומי, אין לו שמץ של רצון להעלות אותו על הספינה שלו, וצריך לראות איך להחזיר אותו הביתה. הוא מזמין משקאות לשניהם, תה לעצמו, חלב לנד. "אז, מה מביא אותך לכאן? ואיך הצלחת להגיע לכאן? ספר לי ורד לפרטים."

(אם אתיאס חושד במשהו הכי קטן, בחלב הבא יהיה סם אמת.)
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 18 נובמבר 2018, 14:51

ליזי
ספוילרהצג
אתם ממשיכים בדרככם, וכעבור כמה שעות רואים לפניכם, בלב הג'ונגל, כפר קטן. אבל... משהו בו מוזר.
הבקתות בו גדולות כמו אחוזה כפרית, ועשויות מאבנים שלא מחוברות במלט. ובין הבקתות, מסתובבים בני המקום, מעבדים עורות ובשר, מנסרים עצים, חיים את חייהם. בני המקום הם קיקלופים.
הל
ספוילרהצג
OUT
לא הרבה. מילקומאס לא פופולרי במיוחד, משוייך לאש ולגיהינום ומופקד על עינויי החוטאים. ישנן כתות הסוגדות לו, והן נוהגות להקריב לו בני אדם בכל מיני דרכים מזוויעות. מדובר באל אכזרי למדי.
אביעד
ספוילרהצג
''אה, ברחתי מהבית כי נמאס לי שאבא מרביץ לי בתחת ומכריח אותי להיות ילד טוב'', אומר נד. ''אפשר לחשוב שלשים גללי פרה בשמלה של גברת פיצגיבנס זה חטא נורא, האישה גם ככה מסריחה כמו סרדין משומר בן שנתיים. בכל מקרה, ברחתי מהבית עם קצת ציוד, התגנבתי לספינה האחרונה לאיים כי ידעתי שאתה איפשהו כאן, אמא סיפרה לי. עכשיו אני אוכל לצאת איתך להרפתאות!''.
אלישע
ספוילרהצג
הכוהן מחייך ברשעות. ''אחרי התייעצות עם סגני החלטנו לשלוח מתנקש עם סכין לשוק. אף אחד לא קלט אותו, אבל הכוהן הארור מת''.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 18 נובמבר 2018, 15:10

ח'אן
ספוילרהצג
לילה מחייכת אומרת "בוא נדבר במקום פרטי" השתיים אולמן לחדרה וכאשר הדלת נסגרת היא מביטה בו בזעם קר "אמור נע לי מה אמרתי לך? אמרתי לך לזייף שוד של הילידים לא מתנקש בשוק, אחשב הם יפתחו בחקירה והם עלולים לעלות אלינו שוטה" היא מביטה בו "אנחנו לא כאן בשביל להרוג כוהן עלוב אנחנו כאן בשביל להניע את הילידים לאנשי השמש זה כנגד זה" היא מזעיפה פנים "אני מקווה עבורך שהניסוח של ההתנקשות היה מעורפל ולא הבנתי אותו כיעות או לחילופין שיש לך דרך לתקן את המצב, אחד משהו אחר יתקן אותו..."
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 18 נובמבר 2018, 16:38

ח'אן
ספוילרהצג
אלכסנדרה עוצרת את אדריאן. "קיקלופים..." יש פרט ששכחתי לשאול - הקיקלופים אגרסיביים? האם הם יתקפו אותנו ברגע שיראו אותנו?
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

שליחה על ידי witch-hunter » 18 נובמבר 2018, 19:42

ח'אן
ספוילרהצג
IN
ג'ון מרים את אגודליו באישור והולך אחר הברברים.
:fire: מכשפות ראו הוזהרתן! :fire:
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 20 נובמבר 2018, 16:48

@ליזי
ספוילרהצג
בזמנו הם היו חביבים מאוד, אך היות והם גורשו מהעיר... אני חוששת שהם לא מחבבים בני אדם.
@צייד
ספוילרהצג
הברברים מרימים את הארנבות והציפורים שצדו ומובילים אותך לכפר שלהם, אליו אתם מגיעים אחרי מספר שעות הליכה.
הכפר גדול למדי ובנוי מבקתות עץ וקש פשוטות, מוקפות גדר מכלונסאות עץ חדות. תרנגולות, חזירים, פרות, כלבים וברברים מסתובבים בו, עוסקים בענייניהם. ילדים משחקים בחרבות עץ, רבים מכות, מקפצים להנאתם או רוכבים על חזירים, שלא נראים מרוצים מהעניין; נפח מכה בפטיש על הסדן; חוטב עצים מבקע גזע לעצי הסקה. השעה היא לקראת אחר הצהריים, והכפר ער לחלוטין.

האם לג'ון יש שאלות, תהיות, מחשבות כלשהן?
@אלישע
ספוילרהצג
OUT
אוקיי, אז ככה:
אין ערים של האימפריה שנמצאות באמצע הג'ונגל. הכי קרוב לזה הוא אחוזות העבדים הילידיים בלייקלנדס, ואתם כרגע במידלנדס.
לאן להריץ אתכם? או שאתה רוצה לדבר עם קורבנך לעתיד?

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 20 נובמבר 2018, 16:51

ח'אן
ספוילרהצג
out
שלח אותי לבסיס האחיזה הכי גדול של כת השמש בארצות הפרא (הרי אחרי הכול המשימה שלי היא להריד אותם), תריץ ואני לא הורג או מדבר אם הכוהן בנתיים.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 21 נובמבר 2018, 16:04

ח'אן
ספוילרהצג
"אדריאן, אני מציעה שנתגנב מסביב לכפר הזה. אלא אם מתחשק לך שענק בעל עין אחת יאכל אותך לארוחת צהריים, כמובן."
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 24 נובמבר 2018, 14:47

ליזי
ספוילרהצג
''אני אוותר'', הוא מחייך, ואתם מתחילים להתגנב סביב הכפר.

META
זרוק התגנבות.
אלישע
ספוילרהצג
OUT
שולח אותך לשבט השמשי הכי קרוב.

IN
אתם ממשיכים לעבר הג'ונגלים. יתושים מתקיפים אתכם ללא הרף, ולמרות שלוצ'יו לא נראה כאילו הוא שם לב, ללילה הם מאוד מציקים, והיא מתפללת לניקס שלא תחלה בקדחת. האוויר חם ולח, והגבעות הופכות אט אט לג'ונגל. את הכרכרה נטשתם בעיירה האחרונה, ועכשיו לוצ'יו מפלס לכם דרך במצ'טה ארוכה, כשאתם סוחבים את הציוד. לילה מרגישה מושפלת. היא בת אצולה, למען ניקס, לא איכרה שצריכה ללכת ברגל בבוץ לסחוב ציוד ואספקה. היא צריכה להתבשם במי ורדים, לא להריח כמו בוץ רקוב. היא לא אמורה להיות נתונה לחסדיו ולעזרתו של כוהן שמש.

זה הלילה השלישי שלכם בג'ונגל, המשמרת של לילה. היא מתפתה לנעוץ פגיון בלוצ'יו הישן, אבל בלעיו היא יודעת שתהיה אבודה בפרא. היא סוקרת בעייפות את הסבך. הודות לניקס היא יכולה לראות בחשיכה היטב, אך הג'ונגל הצפוף לא מאפשר לראות הרבה. לפתע, היא מבחינה במשהו זז בשיחים. לוקח לה זמן מה להבין שמדובר בפרווה מנומרת. היא מספיקה בקושי לתפוס את הסיף שלה כשהנמר מזנק לעברה מהשיחים...

META
זרוק התחמקות. לילה עומדת להבין מה זה הפרא האכזרי.

Vae victis.
שלח תגובה