תוקן הבאג של שליחת ההודעות
פירוט נוסף בנושא כאן: בעיות בשרת ודרכים אפשריות לפתרון

ילדי הקיסרות - עץ משחק (4/4)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

ילדי הקיסרות - עץ משחק (5/5)

שליחה על ידי tkhag1 » 28 אוקטובר 2018, 20:40

ח'אן
ספוילרהצג
"מהלך נבון, אך אצטרך לקבל ממך שבועה בשם השמש והירח שלא תספר דבר על מסענו מטרתו ויעדנו, לא בצורת כתב דיבור או כל דרך אחרת, המקדש שלי כבר אינו מרוצה מההתלוות שלך עלי ובלי שבועה זו איני יכולה להבטיח את ביטחונך ואת סיוע המקדש שלי, יש סיכוי גדול שאיש הקשר שלי לא יסכים לדבר אימי במידה ולא תשבע" היא נאנחת ומעוותת פנים קלות "ויש סיכוי גדול שאקבל... פקודות בלתי נעימות, אני מקווה שאתה מבין את המשקל של השבועה הזו"
in
ברגע שהוא נשבע אנחנו יוצאים לדרך.
אז מה סגרת בסוף לגבי האימונים? אני כבר לא זוכר.
כדאי להכות ראשון אבל תמיד עדיף להכות אחרון.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 28 אוקטובר 2018, 21:13

ספוילרהצג
out
זו הייתה בדיחה. להבא אסביר מראש איך נראית בדיחה ... ושזה אמור להיות מצחיק.
ד"א לאחוזה הזו יש כל כך מעט חדרים? טוב, גם פקידי מס הכנסה אוכלים הרבה קש לפני שהם מוצאים משהו.
in
אתיאס וחייליו מחפשים כסף וחפצי ערך בכל האחוזה ומחוצה לה. הטרף יפול לידיו, אחרת האיכרים עוד יעלו את האציל באש באופן עצמאי. לא, עדיף לו להישלח הרחק מכאן בבטחה.
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 29 אוקטובר 2018, 14:40

ספוילרהצג
IN
לוקה נדרך ולוחש פנריר "תישאר כאן, ותחכה לי", ואחר כך לוקה מתגנב למקור האש והקולות.
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 29 אוקטובר 2018, 20:03

ח'אן
ספוילרהצג
"הם... נחמדים, אני מניחה. אנשים טובים. עם זאת, אסור לנו להתעכב כאן. בוא נקנה מה שצריך ונחצה את הנהר."
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

שליחה על ידי witch-hunter » 30 אוקטובר 2018, 10:40

ח'אן
ספוילרהצג
IN
שג'ון רואה שהברברים לא מתכוונים ללכת, הוא קם בזהירות ממקום מחבאו והולך...
:fire: מכשפות ראו הוזהרתן! :fire:
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 31 אוקטובר 2018, 17:08

צייד
ספוילרהצג
ג'ון מתגנב ממחנם של הברברים, וצולה על מדורה לוחשת ארנבת קטנה שצד. הוא מעביר את הלילה בשלווה יחסית.
ליזי
ספוילרהצג
''כרצונך, אה- אלכסנדרה'', אומר אדריאן, והיא די בטוחה שהוא התכוון לומר מילה אחרת. אתם קונים כמות יפה של תירס מיובש, בשר חזיר מעושן, פירות יבשים ודבש, והיליד מעביר אתכם בנהר. אתם ממשיכים לעומק הג'ונגל.

OUT
להריץ לאנשהו?
הל
ספוילרהצג
בלב החורשה נמצאת קרחת יער קטנה, ובה נערך מחזה שיחריד את רוב האנשים, אך לדעת לוקה הוא נראה בדיוק כמו הפולחן הברברי. כמה עשרות בני אדם רוקדים בפראות במעגל גדול, תוקעים בקרנות, מתופפים על תופים ועל טמבורין במקצב מהפנט, אקסטזי ופראי. בלב ההתכנסות, עומד פסל ברזל לוהט ומלובן בדמות מינוטאור אפוף להבות, זרועותיו מושטות - לוקה כבר יודע מספיק כדי לדעת שזהו מילקומאס, אדון הגיהנום ושר השדים לפי אמונת המקומיים. כוהן במכנס אדום שפלג גופו העליון והחשוף מכוסה צלקות נושא אל ידי הפסל תינוק קטן ומצווח.
אביעד
ספוילרהצג
OUT
הם גם שוברים דברים, קופסאות, חביות?
אלישע
ספוילרהצג
OUT
אנ יארשה אימונים, אבל לא נגיד שלילה הולכת לחודש רצוף ואינטנסיבי.

IN
לוצ'יו מסמן בשתי אצבעות עיגול סביב ראשו - המחווה הקדושה של מאמיני השמש. ''בשמו של השמש הבלתי מנוצח, המאיר, שופט הצדק וחושף כל השקרים, אני נשבע כי לא אספר דבר לאיש אודות מסענו ושליחותנו''.

OUT
לאן להריץ?
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 31 אוקטובר 2018, 17:40

ח'אן
ספוילרהצג
למקדש ניקס בעל "אנשי עבודה" הקרוב ביותר אני צריך לארגן "תאונה" אמינה מול עדים שתהרוג אותו או תוציא אותו מכלל פעולה, עדיף שזה יקראה כאשר אנחנו אחרי שני שליש או שלושה רבעים במסעה, כך הוא גם לא יהיה קרוב מספיק בשביל לעשות צרות ולדווח עלי וגם אני אספיק ללמוד ממנו על ארצות הפרא.
אני לא עושה התנקשות בגלל שזה עשוי להתנקם בי והמקדש ובכללי הכי טוב אם אוכל לארגן חבורת שודדים/ילידים שיפטרו ממנו עבורי.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 31 אוקטובר 2018, 17:45

ח'אןהצג
out
אתה מגיב פעם בשבוע שזה סבבה מבחינתי, אבל לבזבז את התגובה השבועית על זה?
קודם נראה מה מוצאים בלי לשבור ואחר כך בהתאם למצב (מובן ששבירה בד"כ לא עוזרת, הרעיון הוא לדעת לחפש נורמלי)
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 01 נובמבר 2018, 15:42

אביעד
ספוילרהצג
בחיפוש עדין לא נמצא שום דבר, ואתיאס מורה ''להעלות הילוך''. פקודי ולא בטוחים מה לעשות, כשלפתע נזכר אחד מהם במרתף היין! אחרי כמה חביות יין מנופצות והרבה משקה יקר שנשפך לרצפה, הם מנתצים עוד חבית, ובתוכה מתגלה מטמון שלם של זהב!
אלישע
ספוילרהצג
אתם מתקדמים כמה ימים עד לעיירת חוף לא רחוק מגבול הלייקלנדס. בעיירה יש קפלת ניקס קטנה.
בינתיים, לוצ'יו הספיק ללמד את לילה קצת על ארצות הפרא, והיא התאמנה במרץ והתחזקה.
ליזי
ספוילרהצג
אתם מתקדמים כמה שעות עד בוא הערב, ומארגנים מחנה קטן. אדריאן מצית מדורה קטנה. ''את בסדר, אלכסנדרה?'', הוא שואל למראה רוחך המדוכדכת.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 01 נובמבר 2018, 15:55

הח׳אן הטטרי
ספוילרהצג
לילה מחייכת לעבר לוצ'י "אני עוצרת לטפילה קטנה, תוכל בנתיים לדאוג לחידוש אספקה?" היא שואלת בעודה יורדת מהעגלה, ניקר שהיא לא באמת מצפה לתשובה.
היא מגיעה לקפלה והולכת לעבר הכוהן הראשי בעודה מוציא מתוך החולצה שלה את התליון שלה.
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

שליחה על ידי witch-hunter » 01 נובמבר 2018, 16:43

ח'אן
ספוילרהצג
IN
לאחר שינה סבירה מתעורר ג'ון לקולה של איזה ציפור. שיר הוא יושב ונח דקות אחדות, ולאחר מכן הוא הולך למקום שבו ראה אתמול את הציידים הברברים.
:fire: מכשפות ראו הוזהרתן! :fire:
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 01 נובמבר 2018, 18:42

ח'אן
ספוילרהצג
"המממ?... כן, כן. סתם, עייפה קצת."
טון קולה לא מסתיר היטב את העובדה שאלכסנדרה אינה בסדר לגמרי. היא עברה כל כך הרבה בפרק זמן כל כך קצר - קיבלה כוחות קסם, יצאה להציל את הקיסרות עם בת אצילים, נבגדה על ידיה (כמובן), נלחמה בחיות, גילתה שהילידים המכוערים שניסו לרצוח אותה יכולים להיות מאוד חביבים, וכעת נמצאת במסע בג'ונגל ענק, בלי לדעת לאן מועדות פניה, כדי לחפש אוצר שאולי שם ואולי לא.
בטח, קרו לה דברים שהיא יכולה להחשיב כיותר מטורפים בתקופתה ברחוב. אבל הג'ונגל הזה... הוא לא כמו הרחוב. הוא משהו מעבר. הוא ירוק, סבוך, אי אפשר לראות את השמיים. הוא חם ולח, ולא קר. אבל יותר מהכל, הוא ריק. אין כאן את עכברושי הביוב, לחלוק איתם בדיחות ופת לחם מעופש. אין כאן אנשים עוברים ושבים שיתעלמו ממך או יבעטו בך כשאתה מנסה לחתוך להם את הארנק. יש רק יתושים, צרצרים, ואת אדריאן, שבשלב הזה, כשהוא מנסה בכל כוחו להיות נחמד-בצורה מציקה במיוחד-גם הוא אינו יותר מחרק מעצבן.
רק היא, ואדריאן.
וקזאלאתאת'.
אלכסנדרה מסתכלת למטה על הלהב התלוי על מותנה. היא בטח מקשיבה למחשבותיה עכשיו, הסכין החלודה הזאת, צוחקת עליה בשקט. היא לא דיברה עם אלכסנדרה בזמן האחרון, כנראה שהעובדה שאלכסנדרה כמעט נהרגה כמה פעמים בפחות משבוע לא מעניינת אותה מספיק והיא הלכה לישון. לעזאזל, חושבת אלכסנדרה, אני לא אמורה להיות כאן. אני רק נערת רחוב, לא יותר. סתם איזו פושטקית מלוכלכת, אפילו לא יודעת קרוא וכתוב, מה לעזאזל אני עושה באמצע הג'ונגל? אם לא קזאלאתאת'... אם לא הייתה מקבלת את הכוחות הארורים האלו...
לא חשוב. יש לה כעת מטרה, ואת האמצעים להגשמתה. היא חייבת להתרכז בכך. חייה הקודמים לא חשובים יותר. היא צריכה לשכוח מעכברושי הביוב. כעת היא אלכסנדרה, "הנערה החוקרת הנועזת". היא תעבוד על השם בהזדמנות אחרת.
אז מה, נהנית מהטיול, קזאלי? אלכסנדרה שואלת מתוך שעמום. היא כבר מעדיפה את הטון הקריר והעצבני של קזאלאתאת' על פני עוד ניסיון נואש של אדריאן לרצות אותה - השד יודע למה הוא מנסה כל כך קשה. בטח פגשת הרבה חרקים מעניינים בדרך.
סליחה מראש על החפירה
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 03 נובמבר 2018, 21:19

ספוילרהצג
לוקה פורץ לתוך קרחת היער תוך כדי זימזום נעימה ששמע כילד, וכאשר הוא נכנס למעגל של הרוקדים הוא מעמיד פני מופתע.
"שלום לכם אנשים יקרים!" אומר לוקה, בעודו צועד לפסל של מילקומאס ונעמד כאילו בטעות בדרכו של הכוהן עם התינוק, בוחן את הפסל.
"שמעתי שהאנשים באזור הזה דווקא לא ממש מתלהבים מהחבר הזה שכאן. אבל האל הפטרון שלי הוא השיא של השיא של האל שלא מתלהבים ממנו, אז איזו זכות יש לי להתלונן, מה?" אומר לוקה בקול עליז למדי.
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 04 נובמבר 2018, 17:55

הל
ספוילרהצג
''זוז מדרכי, כופר, ובל תפריע לזבח לכבוד אדוננו הנערץ מילקומאס, שר השדים והגיהינום!''.
ליזי
ספוילרהצג
נהנית גם נהנת, חורקת קזאלאתאת' ברוגז, בדיוק הערת אותי. האיזור הזה מוכר לי. אני חושבת שאנחנו מתקרבים לממלכת הפראים העתיקה...
אלישע
ספוילרהצג
הקפלה היא מבנה לבנים פשוט וכהה, שבחצר לידו עומד עץ חסר עלים ועליו שובכים לעורבים ועטלפים - מסורת מעט תמוהה של מאמיני ניקס, גידול ''חיות קדושות'' כי הן מביאות מזל לסוגדי הירח. את הדלת פותחת נערה צעירה, לבושה שמלה פשוטה ושחורה, שלא שואלת שאלות ברגע שאת מראה לה את התליון, והתנהגותך מראה על מוצא אצילי. היא מובילה אותך לכוהן של הקפלה, גבר בגיל העמידה בגלימות נזירים שחורות, ראשו מגולח וחלק כירח. ידו השמאלית נתונה בכפפה. ''שלום בשם האפילה והירח'', הוא אומר במבטא כפרי.
צייד
ספוילרהצג
הברברים עדיין שם, מתארגנים לעזיבה. היות וג'ון לא ניסה להסתתר, הם יהו אותו במהרה. אחד מהם אומר לו משהו בניב ברברי, שג'ון מבין בערך כ''שלום, זר! מי אתה?'', בעיקר הודות לתנועות הידיים.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 04 נובמבר 2018, 18:07

ח'אןהצג
out
הח׳אן הטטרי כתב:
28 אוקטובר 2018, 20:29
פקודיו של אתיאס מסיירים בטרקלין, במרפסות, בחדרים ובמרתף היין
הח׳אן הטטרי כתב:
01 נובמבר 2018, 15:42
פקודי ולא בטוחים מה לעשות, כשלפתע נזכר אחד מהם במרתף היין!
אה הבנתי :D
in
ואז המושל חוזר לקיסרות לרצות את עונשו וכו' ואתיאס שוכח ממנו (עד שתכניס אותו כנבל חוזר או משהו).
אז אתיאס פונה אל מתיוס האיכר (זה הראשון) או לאיכר אחר שיש לו כישרון, וממנה אותו לגובה המס של האיים, כעת בסכומים הסבירים שהקיסר גובה, כי: "הבעיה היא לא בקיסר או בשר, אלא באצילים".
לאחר שבוע מנוחה (והוללות פיראטית ללא וונדליזם, מה שמוריד מעט את המורל) באי לימוס, אתיאס וצוותו, ומי מהדייגים שהחליטו להצטרף אליו, בדרך לתהילת עולם ולאי נוסף, או למאורת פירטים נוספת, מה שיבוא קודם
out
קח אותי לאן שבא לך, אבל שיהיה מעניין.
שלח תגובה