ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

ילדי הקיסרות - עץ משחק (5/5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 11 אוקטובר 2018, 19:09

ח'אן
ספוילרהצג
"לא יעבוד. אתה יודע לבנות רפסודה במקרה?" אלכסנדרה מתנשמת.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

ילדי הקיסרות - עץ משחק (5/5) מוקפא

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 15 אוקטובר 2018, 20:12

עקב עומס המשחק מוקפא עד להודעה חדשה, שכנראה תגיע שבוע הבא בערך.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Aquiris quodcumque rapis.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

ילדי הקיסרות - עץ משחק (5/5) מוקפא

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 19 אוקטובר 2018, 14:45

ליזי
ספוילרהצג
''אני יכול לנסות'', הוא אומר בנימה מהוססת.
צייד
ספוילרהצג
''לחיות בשקט בכפר החדש שלכם, להתחתן, להביא ילדים''.
הל
ספוילרהצג
OUT
כמעט כל אימון שתעשה נשחק אותו. זו שיטה מעולה למנוע משחקנים להתחזק נורא באימונים, כי מי רוצה לשחק אימונים אינסופיים.

IN
לוקה הוא לא הבחור הכי ספורטיבי, וכשהוא חוזר מהריצה הראשונה שלו (שלפחות שליש ממנה חיפף בהליכה) הוא מתנשם, מתנשף, אדום כולו ומזיע כמו חמור. הוא מבצע פחות מחצי ממכסת התרגילים שקבע לעצמו, וגם זה בקושי. הוא שותה כמעט ליטר מים קרירים מהפלג לידו קבע את המחנה, ואחרי ארוחה קלה מהאוכל ההולך ומתמעט שברשותו (פנרייר לא תפס ארנבות הפעם) ומנוחה ארוכה, הוא פותח באימון מול לוחם הרונות.

הטלת הרונות מעייפת כשלעצמה - יצירת לוחם זה לא קל - אך במהרה ניצב מול לוקה לוחם ברברי מבעית - עירום כביום היוולדו ומקועקע בקעקועים כחולים של דרקונים מפותלים, אוחז בשתי ידיו בחרב קלאימור ארוכה וכבדה, שערו צבוע בלבן ומזדקר סביב ראשו כאילו פגע בו ברק, שפם אדירים אדמוני מעטר את פניו.

והלוחם עומד דומם, מחכה לפקודות. כל זמן שהוא קיים לוקה הולך ומתעייף.
אלישע
ספוילרהצג
''אני לא אתן לך ללכת לג'ונגלים, לילה'', הוא אומר בנחרצות. ''מחלות, חיות פרא, ילידים פראיים... את תמותי שם, לילה, תמותי''.

סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 19 אוקטובר 2018, 14:56

הח׳אן הטטרי
ספוילרהצג
לילה מביטה באביה ומרימה גבה "אתם חושב שאמות כל כך בקלות?" היא נאנחת "אני רוצה לעשות יותר מאשר לשבת בארמון, אני רוצה לקדם את המשפחה והמקדש וזן הזדמנות נהדרת" היא מביטה באביה "אני מוכנה להגיע להסכם, תוכל לשלוח איתי עוד אדם אחד, איזה שתרצה, הוא ישגיח עלי ויאמן אותי כך שגם אוכל להניב תועלת ולא תצטרך לדאוג לי" היא מביטה באביה "האופציה הנגדית שלי בתור חלק מכנסיית ניקס היא להתחיל פעילות מיסיונרית וזה עשוי לפגוע ביחסים שלנו עם הכוהנים מה שיגרום לצרות בלבד" היא מטה את ראשה "אני צריך לעשות משהו שישרת הן אתת המשפחה והן את המקדש, יש לך הצעה נגדית?"
כדאי להכות ראשון אבל תמיד עדיף להכות אחרון.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 19 אוקטובר 2018, 21:41

ח'אן
ספוילרהצג
"אני לא רואה דרך אחרת לחצות את הנהר כרגע. אנחנו יכולים להתקדם במורד הנהר במקום ולקוות שנמצא דרך לחצות לפני שנגיע לאגם, אבל רק השד יודע אם יש דרך שכזאת בכלל."
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 20 אוקטובר 2018, 16:43

ליזי
ספוילרהצג
''או שנחפש התיישבות ילידית שבה נוכל לשכור שייט'', מציע אדריאן. ''אני יכול לנסות להכין סירה או רפסודה, אבל לבד זה יהיה קשה מאוד ולא בטוח שאצליח''.
אלישע
ספוילרהצג
''אכן בתי, אנוכי חושב כי תמותי בקלות'', אומר אלדוריוס. ''האוויר שם ספוג קדחת, הילידים שם אוכלי אדם, הבוץ שם מלא בדיזנטריה, חיות פרא מסוכנות אורבות בכל פינה. מדוע את חושבת שהצבא הקיסרי מעולם לא כבש את הג'ונגלים?''. הוא לוגם מהיין שלו. ''אך אם את מציעה הסכם... כן, אני מסכים. אני אשלח איתך כוהן צבאי של סול-אינוויקטוס, ששירת בעת המלחמה בג'ונגלים ומכיר אותם. הוא ישגיח שלא תעשי שטויות. נוסף עליו יש צורך גם בסבלים ומורי דרך, אך אותם תשכרי בג'ונגלים עצמם''.

Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 20 אוקטובר 2018, 17:17

ספוילרהצג
לוקה, שולף את הפגיונות שלו, ומשסף לכיוונו של הברברי בתנועות מותשות, דוקר את הברברי באזורים פגיעים שונים בגוף.
אחרי זה לוקה מטיל סכיני הטלה על עצים בסביבה, מנסה עוד קצת רונות והולך לישון.
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 20 אוקטובר 2018, 17:35

הל
ספוילרהצג
הברברי עומד דום, עדיין מחכה לפקודות, כשלוקה דוקר לעברו. אחרי כמה דקות הברברי מתפוגג, ולוקה מחטיא כמה פעמים עם הסכינים ומתחיל לנחור.

OUT
שים לב שאתה תצטרך לנוע כדי לקנות אספקה, בשבילה תצטרך כסף. אי אפשר לחיות על תזונה לא מאוזנת ולא סדירה של ארנבות.
מריצים למחר. תאר מה לוקה עושה.

Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 20 אוקטובר 2018, 17:42

ספוילרהצג
OUT
לגמרי אפשר לחיות על תזונה לא מאוזנת ולא סדירה של ארנבות. זה פשוט לא אופטימלי.
IN
בבוקר לוקה מנסה שוב לרוץ ולעשות את התרגילים, אבל הפעם הוא עושה את זה לאט יותר, בדרך צד בעלי חיים מזדמנים באמצעות רונות מתאימות, כשלוקה מניח לפנריר לצוד בעצמו, ובנוסף על כך לוקה אוסף צמחי מאכל אם הוא מוצא.
בערב אם הוא יכול לוקה שוב חוזר על זימון הברברי, הפעם במקום להלחם באשליית הברברי הוא מתאמץ להשאיר את הברברי קיים כמה שיותר זמן בטרם הוא מאפשר לברברי להתפוגג. לאחר מכן לוקה ניגש לעץ כלשהו ומטיל את סכיני ההטלה שלו על העץ.
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 20 אוקטובר 2018, 20:12

ח'אן
ספוילרהצג
לילה מביטה בו כאילו הוא יצא מדעתו "אם כך אתה רוצה שאחד מאיתנו ימות עוד לפני שנגיע לארצות הפרא?! אתה חושב שכוהנת ירח וכוהן שמש שיצליחו לסמוך אחד על השני?! או לא להרוג אחד את השני תוך זריחה ושקיעה!? אני זקוקה למורה, לא לשוטה שהשמש זורחת מאחוריו" היא מביטה באביה במאות רוח "אני ואלדריק בקושי יכולים לשבת באותו שולחן בלי לשסף זה את זה בדבר מלבד המילים שלנו, אל אף שזה לא קרב הוגן מהתחשב בכך שלשונו קהה מחרב בת חמש יובלות. אבל אתה שולח אותי אם לא אחר מאשר גבר צרוב שמש והצדדקות?! זכור שאמרתי שאחד מאיתנו יחזור כאשר דם האחר בידו"
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 20 אוקטובר 2018, 20:54

ח'אן
ספוילרהצג
"שוב ללכת לילידים?" אלכסנדרה נגעלת, אבל מוסיפה "אני מניחה שאין לנו ברירה טובה יותר. כל עוד אנחנו לא הולכים לכפר הקודם, כמובן. בוא נתחיל לחפש."
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 21 אוקטובר 2018, 08:52

ספוילרהצג
וכשאתה אומר את זה אני מבין שלא נשארה באי הפירטים אבן על אבן, שיש לי כ40 פירטים מלפני כן, 30 מעכשיו וכ30 דייגים.
גם כן יש לי כ3 פלורינים מזומן, והרבה נשקים.
אני גם מניח שאנחנו מגיעים ללימוס בשלום.
in
נאום על הספינה, בדרך ללימוס. "אנשים, הבסנו את אחד ממעוזי האויב, ואנחנו נעשה את זה לכל האויבים! אבל כרגע האויב המרכזי שלנו הוא לא הקיסר, ולא שר הדרקונים, האויב הוא האצילים! כן, הם אלה שגובים מיסים מנופחים ושולחים חלק זעום מהם לקיסר, הם אלה שמתעמרים בכם, הם אלה שמתנשאים עליכם! אנחנו ניפטר מהאצילים, ונטל המיסים יפחת מיידית! ואלו החפצים להמשיך איתי ולהגיע לתהילת עולם, שמם ייחרת על דפי ההיסטוריה!"
בנוסף אתיאס עובד על עוד מרקחות כימאיות בדרך ללימוס. אין לו כרגע תכנית מחוכמת או מסובכת במיוחד, לכן הוא מכין מעט מנות של סם אמת.
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

שליחה על ידי witch-hunter » 21 אוקטובר 2018, 10:34

ח'אן
ספוילרהצג
IN
"נראה לי שלא הבנת, זה לא קשור רק להמשך חיי זה קשור לנקמה! אני לא יכול לחיות בשקט בזמן שאותם החלאות חיים בכפרי".
:fire: מכשפות ראו הוזהרתן! :fire:
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 21 אוקטובר 2018, 20:46

צייד
ספוילרהצג
השייט נאנח. ''אני לא יכול לשפוט אותך, אבל אני חושב שלשכוח מהכפר הישן שלך ולחיות בשלווה בחדש עדיף על לרדוף אחרי נקמה, מרדף שיש מצב שיהרוג אותך''.
ליזי
ספוילרהצג
''הם לא כאלה גרועים בדרך כלל'', אדריאן אומר תוך כדי המסע. ''עבדים לשעבר שונאים לבני עור. יצא לי לפגוש ילידים חופשיים, הם נחמדים ושלווים. בדרך כלל''. אתם מתקדמים במורד הנהר במשך כמה שעות, מפלסים דרך בין השרכים, מועדים על שורשים עצומים וטובלים בבוץ עד הברכיים. לבסוף, אתם מגיעים להתיישבות קטנה. היא בנויה מבקתות בוץ, עלים, עצים ועורות המפוזרות בנינוחות, וביניהן גינות ירק, עצים ושבילי עפר, בצורה שכמעט משתלבת עם היער. סביב הכפר יש שדות, ובהן גבעולים ירוקים ומין דגן מוזר בעל קנה ירוק וגבוה וגרגרים צהובים.
אלישע
ספוילרהצג
''דברי בכבוד על אחיך ועל כנסיית השמש'', אלדוריוס מתקשח. ''אני מוכן לקבל את אמונתך, אך לעג לאחיך, בשר מבשרך, ולכנסייה שכולנו משתייכים אליה, לא. אם לא תסכימי שכוהן שמש ישלח לפקח שלא תעשי שטויות, את לא תצאי לג'ונגלים. ואם תנסי לברוח...'', הוא מניח את כוס היין על השולחן. ''תוך מספר רגעים משרתים ישלחו בשמי לרוקן את חדרך מכל מטבע נחושת. אם תברחי, את תעשי זאת כענייה חסרת כל. ואל תחשבי שאחיך תומאס יעזור לך''.
אביעד
ספוילרהצג
פקודיך מגיבים בקריאות הידד וריקודי עם לנאומך. כשאתם עוגנים בלימוס, המקומיים חוזרים לבתיהם עם חלקם בשלל, מבטיחים לחזור כשתקרא להם.
הל
ספוילרהצג
OUT
זה לא אופטימלי במצב רגיל, ומאוד מאוד לא מומלץ כשאתה מתאמן מבוקר עד ערב. ספורטאי צריך לאכול טוב.

IN
לוקה חוזר עם פטל בר מלוא החופן, ועם ארנבת מסכנה אחת (למה מסכנה? היא תוכל לספר לך למה). הוא אוכל ממה שאסף וממלאי הצידה שברשותו, אך עד הערב הוא כבר עייף מת, ועדיין רעב משהו. לא בטוח שמומלץ להמשיך בדרך הזו.

סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 21 אוקטובר 2018, 20:49

ח'אן
ספוילרהצג
לילה נאנחת "בסדר אם כך, מצה מחר לאחר הזריחה"
שלח תגובה