ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

ילדי הקיסרות - עץ משחק (5/5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

שליחה על ידי witch-hunter » 06 אוקטובר 2018, 20:01

ח'אן
ספוילרהצג
IN
ג'ון מספר לו את סיפור חייו ומסיים... "וכך בעצם הגעתי אליך, אני מחפש אנשים ומיומנויות שיכלו לעזור לי להחזיר את ביתי הישן. ואני באמת מקווה שאמצא כאלה".
:fire: מכשפות ראו הוזהרתן! :fire:
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 06 אוקטובר 2018, 20:37

ח'אן
ספוילרהצג
"חכה כאן לרגע, אם כך." אלכסנדרה הופכת לשפירית, ומתחילה לסרוק את הנהר מהשמיים, מחפשת אזור שבו ניתן לחצות או גשר שהילידים בנו או משהו בסגנון.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 09 אוקטובר 2018, 14:46

ליזי
ספוילרהצג
ככל הנראה הילידים חוצים את הנהר בסירות או רפסודות, כי כשהיא נוחתת מתנשפת היא מדווחת שאין שום גשר.
צייד
ספוילרהצג
''אתה רוצה לכבוש כפר שלם מידי שבט ברברים?'', הוא שואל בתמיהה. ''אני לא יודע מי ירצה לעזור לך בזה, במיוחד חבריו הכפריים שכבר יש להם בית שהם לא יתלהבו לעזוב בשביל מלחמה מסוכנת''.
אלישע
ספוילרהצג
לפתע, ולאד נוחת על השולחן, טובל רגליו בדייסת הדבש של אלדוריוס - שממהר להעיף אותו בסטירה עוצמתית לרצפה. ''מצטער'', הוא אומר בטון מאוד לא מצטער. לילה מתירה מרגלו של ולאד מכתב מהארכיבישוף נאכט.

בישופית-מיסיונרית לילה אלדרנס,
המיסיונרים הארורים של סול אינוויקטוס ימח שמו עושים להם חיל בג'ונגלים של ארצות הפרא, וממירים את הפראים לכנסיית השמש. משימתך היא לצאת לשם בעצמך ולהפיץ את דת הירח והלילה, ובהינתן הזדמנות לחסל את כוהני השמש הארורים. את עשירה, ובכן קני בכספך את הציוד הנדרש - בגדים מתאימים, תרופות, הכל.
שהחשיכה תגן עלייך,
הארכיבישוף תיאודור נאכט.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Aquiris quodcumque rapis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 09 אוקטובר 2018, 15:47

הח׳אן הטטרי
ספוילרהצג
לילה מעיפה לעבר אביה מבט נוזף בעודמה מרימה את וולאד ומניחה אותו על הכיסא לצידה, היא קוראת את המכתב ואז מתרכז לשנייה, המכתב הופך לכלום בעוד פרץ שחור בוקע מידיה ומכלה אותו "אני צריכה ללכת לג'ונגלים של ארצות הפרא, נראה שיתכן שהטרף שלי ממתין לי שם... אזדקק לציוד, אני מניחה שזה בסדר מצידך?"
out
מבחינתי אפשר להריץ.
הערה לילה לוקחת כירכרה פשוטה יחסית שנועדה למסעות ארוכים ולעיטים מסוכנים עד ג'ונגלים, במהלך היום היא משפרת את קוכות הקסם שלה ועושה תרגילים פיזים לשיפור הסיבולת בעוד בלילה היא מתאמנת על התגנבות ולחימה, היא ישנה 6 שעות בלבד וגם אותם היא עושה כאשר הכירכרה בתנועה כדי לא לבזבז זמן.
כדאי להכות ראשון אבל תמיד עדיף להכות אחרון.
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 09 אוקטובר 2018, 15:51

ספוילרהצג
אז מה קורה עם ההרצה?
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 09 אוקטובר 2018, 18:05

ח'אןהצג
out
ניהול משאבים - לזכרוני יש לי כ40 פירטים מקודם, 20 דייגים מקודם, ספינה שם יין בשווי פלורין 1 ומזומן בשווי 3 פלורינים, הרבה כלי נשק, וכתב הרשאה למה שבא לי מהקיסר. בנוסף עכשיו הצטרפו 40 פירטים נוספים ועל האי יש עוד 10 פירטים שלא הצטרפו.
בנמל מן הסתם עוגנות 2 ספינות פירטים, כי הוא קטן.
in
בהתבסס על ההנחות האלה, אתיאס מורה לפירטים החדשים לעלות על הספינה שלהם ולהתלוות אליו, ולאחר שהם מרימים עוגן גם הוא ואנשיו ממקודם עולים על הספינה, לא לפני שהם משאיר לאי מזכרת שלא תישכח לעד ולעולמי עולמים - עם 20 הכפריים שלו הם טובחים במעט הפירטים שנותרו, על ידי שימוש בחביות יין הנפץ שהסליקו למסבאה במהלך מכירת היין, ובוזזים את הספינה הנותרת. ככה יעשה למי שמסרב להצטרף לצבאו של אתיאס, ובוחר במקום זאת לשדוד כפריים חסרי ישע.
ועכשיו אנחנו (אתיאס ואנשיו) חוזרים לאי לימוס בו עצרנו אתיאס קודם. גם שם יש שודדים לטפל בהם (האצילים)
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 09 אוקטובר 2018, 18:32

ח'אן
ספוילרהצג
המממ...
האם אני יכול, במקום להשתנות לגמרי לדבורה, לגדל רק כנפיים של דבורה (בגודל אנושי כמובן) ולנסות לסחוב את אדריאן מעל הנהר?
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

שליחה על ידי witch-hunter » 09 אוקטובר 2018, 21:36

ח'אן
ספוילרהצג
IN
"נכון אך תמיד יש סיכוי שאיזה 'משוגע' יצטרף אלי". אומר ג'ון בנחישות.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 09 אוקטובר 2018, 22:14

ליזי אאוט
ספוילרהצג
אתה יכול, אבל אלכסנדרה מעולם לא ניסתה, אז הד''ק יהיה גבוה במיוחד (11 ומעלה במקום 8 ומעלה) ואחרי שהיא תעשה זאת היא תתעלף.

סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 09 אוקטובר 2018, 23:25

ח'אן
ספוילרהצג
OUT
11 ומעלה? זה סיכויים אפסיים, אבל לצערי אני לא רואה ברירה אחרת כרגע.
IN
אלכסנדרה לוקחת נשימה עמוקה. "אני לא חושבת שיש לנו ברירה אחרת, אדריאן. תחזיק חזק!" לפתע, זוג כנפי דבורה יוצאות מגבה. היא אוחזת את אדריאן תחת בתי השחי ומנסה לעוף יחד איתו מעל הנהר.
META
ונאמר אמן.
ליזי גלגל 2d6 וקיבל תוצאה סופית של 6:
2, 4
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 11 אוקטובר 2018, 15:39

ליזי
ספוילרהצג
META
יצא 8.

IN
אלכסנדרה מתאמצת ומתאמצת, ובסוף כמעט קורסת מתשישות - אבל שום כנפי דבורה לא בוקעות מגבה.
צייד
ספוילרהצג
''משוגע שינטוש בית, אישה וילדים כדי ללכת להילחם מול שבט ברברים על מה שהיה פעם הבית שלו'', אומר השייט בספקנות ולעג. ''לגמרי. וגם אם, לא תכבוש עם שניים-שלושה אידיוטים שבט ברברים''.
אלישע
ספוילרהצג
OUT
רגע רגע, לא מריצים לשום מקום - אם לילה מתאמנת נתאר את האימונים שלה. בכל מקרה, עוד לא נריץ.
נ.ב.: התגובה של אלדוריוס לגיטימית לגמרי, ככה כל הורה היה מגיב אם הילד שלו היה מאמץ עטלף מגעיל בלי רשות ואז העטלף היה נוחת לו בארוחת הבוקר.

IN
''הטרף שלך? ממי המכתב, בתי?'', שואל אלדוריוס בעירוב דאגה וספקנות.
הל
ספוילרהצג
אתה משוחח עם הנזיר, שנשאר איתך עוד כמה שעות וממשיך לדרכו. לאן לוקה ממשיך?

סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 11 אוקטובר 2018, 15:41

אביעד
ספוילרהצג
אתיאס ושתי ספינותיו - ספינת הדגל, ''פורטונה'', והספינה השניה, ''הפנינה השחורה'', בפיקוד תיאודוסיוס - מפליגות חזרה ללימוס.

סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 11 אוקטובר 2018, 16:04

ח'אן
ספוילרהצג
out
ידוע שזה לגיטימי אבל זה עדיין לא מונע מלילה להעצבן
in
"אלכסנדרה כמובן, כיבלתי מהמקדש את המכתב הזה ובוקש להשמיד אותו אחרי הקריאה,אני אמורה ליצור מגע אם אנשי הקשר שלי על גבול הג'ונגל, ובנוסף כיבלתי חזיון מטריד על אותה אישה ארורה לאחרונה" היא מביטה באביה "זה כמובן אמור להיות מבצע שקט יחסית, ואין סיכוי שהם יאשרו השתתפות של חיילי אלדרנס, אני אזדקק לכרכרת דרכים קטנה כדי שאוכל להתאמן במהלך הדרך לשם ורכב שלא שואל שאלות מיותרות, בנוסף אזדקק לציוד בסיסי עבור ארצות הפרא, תוכל לספק לי אותו?"
כדאי להכות ראשון אבל תמיד עדיף להכות אחרון.
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 11 אוקטובר 2018, 16:30

ספוילרהצג
לוקה ממשיך בדרכו, אבל הפעם בקצב איטי יותר, כי הוא עושה משהו אחר תוך כדי - מתאמן.
כל בוקר ושקיעה לוקה יוצא לריצה של כמה קילומטרים ולאחר מכן מתאמן (אני יכול לשלוח לך בדיוק את התרגילים,אבל זה משעמם נורא).
בצהריים הוא מטיל את הרונות מן(man, נחש את המשמעות) ואינג(ing, משמעות הרונה היא גיבור), ובעצם יוצר אשליה של אדם נגדו הוא מתאמן בלחימה, ולאחר שלוקה מתחזק הוא גם נלחם נגד כמה בני אדם בו זמנית.
בערב לוקה מתאמן ברונות - זה כולל בעיקר שימושים פרקטיים - הטלת הרונה איר(ear, שמשמעותה אדמה או קבר) כדי להרוג את ארוחת הערב או לחפור מחסה, וכו', אבל גם כן סתם להטיל רונות כדי להתאמן.
כמובן שכל התהליך לוקח המון אנרגיה,אבל זה לא שלוקה ממהר לאנשיהו.
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

שליחה על ידי witch-hunter » 11 אוקטובר 2018, 16:51

ח'אן
ספוילרהצג
IN
"אז איזה עוד בררה יש לי?"
שלח תגובה