ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

ילדי הקיסרות - עץ משחק (5/5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 12 אוגוסט 2018, 21:15

א"ז
ספוילרהצג
לילה מביטה בה וצוחקת בשעשוע "ואת אומרת את זה כאשר את חזרת שיכורה" היא מחייכת "הגזמתי בתגובה שלי, אני מצטערת פשוט... אני מאוד חוששת ומפחדת לצאת לארצות הפרא" היא אוספת את רגליה עליה ומחבקת אותן "מעולם לא נכנסתי למשהוא בלי לדעת שיש לי כל כישור אפשרי שיכול לעזור לי... במצב אופטימלי הייתי לומדת צייד רפואה זהוי צמחים ניווט ועוד מיומנויות שיסיעו לנו... אבל אין לנו זמן לכך" היא מחייכת "אנחנו נלמד על הדרך אם כך".
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 12 אוגוסט 2018, 21:38

א"ז
ספוילרהצג
"אין לך מה לפחד... או שנלך לשם ונחזור עם עושר ואושר... או שנמות בידיעה שלפחות ניסינו לעשות שינוי" היא מחייכת בשכרות, ואז מתמוטטת על המיטה. נראה שהיא גם השתמשה בקסם חוץ מהעובדה שהיא שיכורה
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 12 אוגוסט 2018, 22:09

א"ז
ספוילרהצג
לילה מטמוטטת לצידה "אני מניחה שאני לא רוצה לדעת מה עשית וגם אני מותשת, אני אדחוף סכין למנעול כך שלא יכלו לפתוח אותו בלי להעיר אותנו.
out
בבחינתי אפשר לדלג למחרת בבוקר או להיום בלילה.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 28

שליחה על ידי אביעד » 13 אוגוסט 2018, 00:03

ח'אן
ספוילרהצג
מתנצל שלא יכולתי להשקיע יותר מדי, הפעם אני הולך לדחוס הרבה יחסית.
In
לאחר השיחה עם הדייג, הולך אתיאס וממשיך לשוחח עם עוד אנשים מהאי, מברר על הפוליטיקה באי, את שמות האצילים ותפקידיהם, והיכן ניתן לקנות את הציוד שהוא רוצה.
לאחר שנת לילה (ובוקר, כי הוא בכל זאת שתה קצת) טובה אתיאס מתעורר, והולך לתא הפירטים.
זו היתה תמצית נאומו של אתיאס בצהריים ההם, אחרי שחילק לפירטים אלכוהול טוב, כדי לעודד את ליבם: ''אנשי, כעת אנחנו הולכים להתחיל את דרכנו אל התהילה! ראשית, נאחד את שבטי הפירטים! ואז נצעד כולנו אל התהילה שבשירות האל האחד, האל שהתהילה שלו!''
לאחר הנאום, לוקח איתו אתיאס 2 פירטים שנראים מהוגנים יחסית, ומשווה להם מראה מהוגן, מגלח אותם ומלביש אותן בבגדים חדשים ומעוטרים שמצא בספינה. ''כעת אלמד אתכם כיצד שודדים בלא לשפוך ולו טיפת דם אחת.'' הוא לוחש באזנם. כך הם הולכים לביתו של האציל הראשון ברשעותו, זה שגובה את המיסים המוגזמים ביותר¹. ''בהציגי כתב זה לפניך, אני לוקח את אחת מספינות הסוחר שלך לשירות הקיסר²'' (כמו גם סכום נאה ביותר של פלורינים) ומציג בפניו את האישור מהקיסר. לאחר מכן, שולח אתיאס את אחד הפירטים הנאמנים יותר (עד כמה שאי אפשר לסמוך על פירטים, יש כמה אמינים), עם שוחד נדיב למדי,³ ובקשה פשוטה בפיו: שימנע ביציאת ספינת הסוחר איתה הוא מתעתד לצאת, עד להודעה חדשה. חבלה בגוף הספינה, מניעת אישור יציאה, או עיכוב המלחים, כל האמצעים שאינם כוללים פגיעה של ממש בצוות הספינה. לסיום אתיאס יוצא לרכישת ציוד⁴ ולקיטת עשבי מרפא למספר מרקחות שהוא הולך להכין בדרך לאי הפירטים ⅝.
לאחר יומיים אתיאס מוכן בנמל, ממתין לאנשים של האיכר8

Out
1. אני יוצא מנקודת הנחה שהאצילים הם גובי המיסים ולכן שונאים אותם, ושהם גובים לפי איך שבא להם (לא היה נדיר היסטורית)
2. או לוקח יותר כסף אם אין לו ספינה, ורונה ספינה בכסף שלקחתי. אני פשוט לוקח כאן חירות אומנויות, תשנה את הפרטים כרצונך.
3. רק אם אכן התברר לאתיאס שהצבא באיים מושחת ביותר ועד היסוד, במידה שתספיק למה שהוא יעשה כאן...
4. ספינה עם סירות הצלה, המון כלי נשק וחומר נפץ, וחבלים בכמות מטורפת. גם הרבה אוכל משומר.
5. אתיאס הולך להכין מרקחת שינה, הוא למד רפואה במקדש של אל הנחש וסוף סוף הגיע הזמן לעשות תוכנית מגניבה.
6. מובן שאתיאס מברר הכל על הפירטים: מה הנהלים שלהם, איפה הם מסתתרים ואיך להגיע, מי המנהיגים שלהם ואם יש שבטים יריבים הוא מברר את הפרטים הנ''ל על כל שבט.
7. עברתי לקטע של האל האחד כי עכשיו שמתי לב שיש אלים בעולם שלך... :D
8. מה השם שלו?
מתוך סקרנות, האלים מעניקים לחשי קדושה?
ומה לגבי אלי שקר? יש כאלו? סוגדים להם? או שכולם אלי שקר ואתה לא רוצה לגלות?
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

שליחה על ידי witch-hunter » 13 אוגוסט 2018, 14:04

ח'אן
ספוילרהצג
IN
"אני אשמח לדון עם המועצה".
:fire: מכשפות ראו הוזהרתן! :fire:
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 14 אוגוסט 2018, 15:01

המשחק בן חודש!

צייד
ספוילרהצג
הוא מוביל אותך אל בניין עגול קטן במרכז הכפר, בנוי לבנים ועצי אלון, ובעל שי דלתות. הדלת הראשית, דרכה הוא מכניס אתכם, מובילה לחלל בצורת חצי-עיגול בו בנוי מעין אמפיתאטרון. נראה שהכפר הזה עשיר יותר, או שהם סתם מוזרים. במושבים יושבים גברי הכפר, ועל הבמה עומד זקן שהיה בדיוק באמצע הנאום. ''מי אתם, זרים? יש לכם דבר מה לומר?'', שואל הזקן, קוטע את נאומו.
אביעד
ספוילרהצג
OUT
1. יש להם מכסה שהם חייבים להעביר לקיסר, אבל הם לא מספרים לפשוטי העם מהי כך שהם לוקחים לעצמם סכומים נכבדים.
2. יש לו ספינה, לא רלוונטי.
3. הצבא לא כזה מושחת, אבל רוב החיילים בו הם נערי איכרים מהאימפריה שתקעו אותם בחור הזה שהם לא מכירים, וחלקם שודדים את הכפריים כי אין להם מה לעשות.
8. תיאו (קיצור של תיאודוסיוס).

IN
כעבור יומיים, הכל מוכן. תיאו בא עם מספר מכזב - 17 גברים ונרים. ''לחלקנו יש משפחות, ואין בנים מבוגרים מספיק'', הוא אומר בפה מעוקם מעט. ''יוצאים לדרך?''.
א''ז
ספוילרהצג
הלילה עובר בשקט, ואתן מתעוררות בריאות ושלמות. אתן עולות על הסוסים ומטופפות משם מערבה.

OUT
זה זמן טוב לשיחה :)
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 14 אוגוסט 2018, 16:35

א''ז
ספוילרהצג
out
אין לי ממש על מה לדבר...
בכל מקרה יש מקדש של ניקס בסביבה?
א.ש.
nautti

שליחה על ידי nautti » 14 אוגוסט 2018, 16:54

חאן
ספוילרהצג
סליחה שאני לא מגיב כל כך הרבה, אני נמצא בעומס די גדול בגלל מעבר הדירה, וגם אתחיל ללמוד שבוע הבא אז קצת קשה לי. אני משתדל להגיב לפחות פעם פעמיים בשבוע אבל סליחה אם זה לא הולך לי.
בכל מקרה, הכוונה הייתה למוניטין והפעולה מתבצעת בכל מקרה
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

שליחה על ידי witch-hunter » 14 אוגוסט 2018, 20:20

ח'אן
ספוילרהצג
IN
"כן יש לנו מה לומר" אומר ג'ון וממשיך. "אנחנו כפריים, בשנה האחרונה סבלנו מתקיפות מתמשכות של ברברים... לפני מספר ימים יצאנו לחסל אותם אחת ולתמיד אך נכשלנו, ונאלצנו לברוח לפני שיהרגו את כולנו". מסיים ג'ון לספר.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 14 אוגוסט 2018, 21:09

נאוטי
ספוילרהצג
OUT
הכל בסדר. לאן אתה עובר? וזה לתמיד?
בהצלחה בלימודים.

META
שודדים:
הח׳אן הטטרי גלגל 2d6 וקיבל תוצאה סופית של 8:
6, 2

כפריים:
הח׳אן הטטרי גלגל 2d6 וקיבל תוצאה סופית של 7:
5, 2
א''ז
ספוילרהצג
OUT
יש בכל עיר.
צייד
ספוילרהצג
הנוכחים מחייכים חיוכים מרירים. ''אין לכם מה לעשות אצלנו, הברברים הארורים פושטים עלינו כבר חצי שנה, והאימפריה לא עושה עם זה כלום'', אומר הזקן.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 14 אוגוסט 2018, 21:55

א"ז
ספוילרהצג
"אני רוצה לעשות עצירה במקדש ניקס כדי להתפלל, זה בסדר מצידך?" לילה שואלת בעודה משחקת בתליון שלה.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

שליחה על ידי witch-hunter » 14 אוגוסט 2018, 22:11

ח'אן
ספוילרהצג
IN
"אז איך אתם מתמודדים איתם?" שואל ג'ון בקול מתוסכל.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 14 אוגוסט 2018, 22:12

א"ז
ספוילרהצג
"אם את מוכרחה." אלכסנדרה מגלגלת את עיניה.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 14 אוגוסט 2018, 22:30

א"ז
ספוילרהצג
לילה מחייכת ומפנה את הסוסים לכיוון המקדש הקרוב.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 14 אוגוסט 2018, 22:56

א''ז
ספוילרהצג
אתן רוכבות עוד כמה שעות עד שאתן מגיעות לכפרים שמקיפים את ווסרדם. לילה זוכרת שיש באיזור הכפרי קפלה זעירה לכבוד ניקס, ואתן מגיעות אליה. המבנה קטן ולא מרשים - קפלה קטנטונת מלבנים שחורות ומבזלת ובעלת גג רעפים כהות, ממנו מזדקר צריח זעיר ובו שני פעמוני ארד. בראש הצריח נמצא סהר - סמל ניקס.
מתלמד כוהנים צעיר - נער כחוש וחיוור העוטה גלימה שחורה ארוכה ועליה סהר כסף - מקבל את פניכן. ''שלום, נוסעים'', הוא אומר בנימה לא מתלהבת. ''למה באתם לקפלה הקטנה שלנו?''.
צייד
ספוילרהצג
''בקושי'', אומר הזקן. ''אנחנו מסיירים בקביעות סביב הכפר ואימנו את כל הגברים בנשק. ומתגוננים''.

Vae victis.
שלח תגובה