מפגש פונדקאים - דרקוניקון
עוד מפגש בדרך :) בשבוע הבא ביום שישי, ייערך מפגש פונדקאים במסגרת כנס דרקוניקון. המפגש יתחיל בשעה אחת וייערך בחדר "מגדל הקסם" במתחם הכנס, ויתחיל בשעה אחת עד שתיים וחצי. מוזמנים להגיע וגם להודיע בנושא - מפגש פונדקאים דרקוניקון, וגם אייקון

ילדי הקיסרות - עץ משחק (5/5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

שליחה על ידי witch-hunter » 09 אוגוסט 2018, 13:35

ח'אן
ספוילרהצג
ג'ון מסתכל פעם אחרונה בכפר... ואומר. "עוד יבוא יום ונחזור לכאן כמנצחים". הוא מסתובב ומתחיל לצעוד דרומה.
נערך לאחרונה על ידי witch-hunter ב 09 אוגוסט 2018, 17:42, נערך פעם 1 בסך הכל.
:fire: מכשפות ראו הוזהרתן! :fire:
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 09 אוגוסט 2018, 13:39

א״ז
ספוילרהצג
יש מטבעות בגודל של עוגיות, ביחוד אילו שלפי משקל החומר.

בכל מקרה בהנחה שהשקיקים המוחבאים מאפשרים מטבעות של מלא החופן של היד לי (היא יחסית גדולה) והם בגודל של כ5 שקל או טיפה יותר גדול (כמו לירה ישראלית) זה אומר שכל שקיק יכול להכיל כ40-50 מטבעות (יש לי מטבעות ישנים בבית אז תפסתי מלוא החופן והתחלתי לספור), בהנחה שהשקיק הלא מוסתר יכול להיות גדול הרבה יותר אפשר להניח שמדובר בכ200 מטבעות.
כלומר סך הכול כ300 מטבעות.

נשמע בסדר? בכל מקרה כמו שאמרתי בהתחלה הקטנים מכילים רק פלורינים כך שמדובר בכ106 פלורנים אחרי שסופרים גם את הבודדים בשקיק הרגיל, לאחר מכאן לילה תעדיף יותר דינרים מאיסרים כך שאפשר להניח שמדובר ב142 דינרים וב51 איסרים.
סך הכול 299 מטבעות אם לא התבלבלתי.

בכל מקרה זה נשמע כמו הרבה מאוד כסף (ואולי אפילו יותר מדי), אם המשפחה לא עשירה עד כי כך שלילה תוכל לגנוב כל כך הרבה כסף או היא פשוט לא הצליחה למצוא כל כך הרבה תודיע לי, ותמיד יש את האופציה שהשקיקים לא יכולים להכיל את כל הכסף הזה.
כדאי להכות ראשון אבל תמיד עדיף להכות אחרון.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 09 אוגוסט 2018, 15:12

א"ז
ספוילרהצג
"אם תקני לי בירה, אני מוכנה באמת להיות הפילגש שלך" אלכסנדרה מתבדחת ונכנסת אחרי לילה לפונדק
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 09 אוגוסט 2018, 15:24

א"ז
ספוילרהצג
לילה שלוחת לה נשיקת אוויר מתגרת ונכנסת לפונדק, היא מזמינה יין ארוחה וחדר זוגי ללילה, היא שותת באיפוק אין לה שום כוונה להישתכר.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 09 אוגוסט 2018, 17:14

ברף ההגבה, א''ז יחשבו לשניים.

א''ז
ספוילרהצג
OUT
בעצם, פלורינים ודינרים יהיו בגודל עוגיה קטנה. והם גם כבדים למדי.

IN
זו שעת צהריים והפונדק ריק למדי, מלבד חבורת איכרים שלקחה לעצמה הפסקת צהריים מהקציר. המוזגת מביאה לאלכסנדרה בירה וללילה יין, ונראה שהיא תמהה על שקיק המטבעות השמן של לילה. ''מעמד גבוה, מה?'', היא שואלת. ''אתה מהאצולה הנמוכה? מה קרה שנכנסת לפונדק כפרי ועלוב כמו שלנו?''. למרות שהיא מנסה להסתיר זאת, ניכרת טינה בקולה. ''קחו, יין לך, בירה לך, ארוחה לשניכם. הלילה עוד רחוק, אין לכם מה להישאר כאן, בפונדק העני והעלוב שלנו. תמצאו אכסניה יותר יוקרתית ומכובדת''. היא ללא ספק מתאמצת לא לקלל.

אתן מתיישבות בשולחן. הארוחה כוללת כיכר לחם קטנה, שומן כבש, חריץ גבינה, חמאה וירקות טריים. היין חלש, ולא מתקרב ליין היקר שהיה באחוזת אלדרנס.
נראה שהאיכרים שמו לב אליכן, כי אחד מהם - צעיר יחסית, כנראה עדיין לא נשוי (או סתם בוגדני) ניגש לשולחן שלכן. ''שלום לכם! רואים שאתם מרחוק. מאיפה באתם? בכל מקרה, אם אתם נשאריםות כאן ללילה אני אארח אתכם חינם. מי אתה? ומי את?'', הוא קורץ לאלכסנדרה. ''קרובת משפחה, אני מקווה?''.
צייד
ספוילרהצג
אתם צועדים בארשת מדוכדכת לדרום-מזרח בדרך העפר, חולפים על פני היערות העבותים של הוודלנדס. הקצבאיטי, בגלל העדרים, הנשים והילדים. לבסוף, מגיע הערב.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Si vis pacem, para belum.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 09 אוגוסט 2018, 17:40

א"ז
ספוילרהצג
out
אני נותן לעצמי את החופש לענות למוזגת.
ובקשר למטבעות זה גודל של עוגית אוראו?
in
מחייכת למוזגת חיוך עקום "אני אוהב לצאת למקומות כאלה בכוונה, אין פה חבורת סנובים מתנשאים ואם מישהו לא מחבב אותך לפחות יש לו ביצים לומר לך את זה לפרצוף" לילה צוחקת ומשליכה לה מטבע נוסף "בשביל הבידור" היא אומרת בחיוך ספק מעצבן ספק מקסים.
בעודה מתרחקת ספק בזעם ספק במבוכה לילה צועקת לה "ונצטרך גם חדר".
כאשר בן האיכרים מתקרב ומתחיל עם משפט הפתיחה העלוב שלו לילה קורצת לו קריצה משועשעת של "אתה עומד לעשות מעצמך בדיחה" ומחייכת לאלכסנדרה, הבמה שלה.
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

שליחה על ידי witch-hunter » 09 אוגוסט 2018, 17:41

ח'אן
ספוילרהצג
אחרי כל מה שעבר על ג'ון היום, הוא קובע שמירות והולך לישון בשעה מוקדמת, מחכה לצעוד שוב מחר.
:fire: מכשפות ראו הוזהרתן! :fire:
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 09 אוגוסט 2018, 17:43

א''ז - אאוט
ספוילרהצג
OUT
כן. לעזאזל איתך. עכשיו בא לי אוראו...
ואנא לא לבטל פעולות שלי, אני אתעלם ממה שלילה אמרה לאיכר האידיוט.

סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 09 אוגוסט 2018, 17:49

א"ז out
ספוילרהצג
לא אמרתי לו כלום רק רמזתי לו שהוא הולך לצאת אידיוט.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 09 אוגוסט 2018, 17:54

א''ז
ספוילרהצג
נו, טוב. So be it.

סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 09 אוגוסט 2018, 18:36

א"ז
ספוילרהצג
אלכסנדרה מחליטה להשתעשע - היא קמה מכסאה ותופסת את האיכר בצאוורון החולצה. "איך אתה מעז אפילו לפנות אלי, פשוט עם מגוחך? אתה באמת מאמין שתוכל להטריד את עבדתו הנאמנה של הלורד בריירווד ולצאת מכך בשלום? או שאולי אתה מעוניין בשיחה קצרה עם חייליו של המאסטר?" היא צועקת עליו, מנסה בכל יכולתה לשמור על פרצוף רציני ולא לצחוק
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 09 אוגוסט 2018, 18:50

א"ז
ספוילרהצג
לילה המומה קלות מטיפשות חברתה מחייכת וצוחקת "סלך לה על חוש ההומור הגרוע שלה, היא עדיין לא מבינה איך זה עובד אתה יודע, נשים" היא בועטת באלכסנדרה מתחת לשולחן "אבל היא תפוסה, בכל מקרה נראה לי שיש לך סיכוי טוב עם המוזגת" היא ממלאה שיכר באחת הספלים ומגישה לו "שנשתה לחיי הנשים והבדור שהן מבאיות לנו" היא צוחקת ומרימה את הכוס שלה.
היא מחייכת חיוך מזרע אימה באלכסנדרה "אולי יהיה לך מזל הלילה" היא צוחקת קלוט בעודה מנגישה כוסות עם האיכר הצעיר וההמום
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 09 אוגוסט 2018, 20:21

ח'אן
ספוילרהצג
''אם כך המצב...'' אתיאס נראה מהורהר. ''כמה אנשים תוכל להביא איתך עד השקיעה הבאה?"
Out
קודם השקיעה הקרובה ואז הבאה, מה שאומר בעוד יומיים.
עריכה - כמה פיראטים יש לי?
נערך לאחרונה על ידי אביעד ב 09 אוגוסט 2018, 22:52, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 09 אוגוסט 2018, 20:22

א"ז
ספוילרהצג
אלכסנדרה עושה פרצוף חמוץ ומתיישבת חזרה. "לא נותנים לי לכייף..." היא מסננת
nautti

שליחה על ידי nautti » 09 אוגוסט 2018, 21:57

ספוילרהצג
סילארו מנסה להתאושש מהירייה, הוא לא ציפה לירייה כל כך מתישה, הוא מבין שלהמשיך את הקרב ככה, זה רעיון רע, האבדות כבדות והמורל נמוך, אפשר לסגת אבל יש בזה סוג של חוסר כבוד כלפי אלה שנפלו (אני יודע שזה פגם מחשבתי לא לסגת כי כבר איבדת כל כך הרבה אבל אנשים לא ידעו את זה אז) אז כדאי לתקוף בשכל, לא בכח. אש יוונית תשרוף הכל, אין קסם, תותחים יעשו יותר מדי נזק, אלא אם כן...
אז הוא יורד לבטן הספינה עם עוד 3 אנשי צוות ומטעין 3 תותחים שיכוונו אל המזח. הוא אומר לצוות " כשאצעק אש, תציתו את הפטיל ותפוצצו את המזח."
ואז הוא מטפס חזרה למעלה וצועק: "לסגת כולם, הקרב הזה קשה מדי, תחפו על החברים שלכם, אנחנו עוזבים את הכפר המקולל הזה."
Out
האבדות לא הגיוניות, גאיזריק הוריד יותר מ 10 כפריים קודם ולא הוספת את זה בחישובים מה גם שסילארו הוריד אחד עם האקדח ולא כל כך מסתדר שהשודדים לא הצליחו לפגוע באף אחד.
התכנית היא לפוצץ את המזח כשהכפריים עליו כדי לחסל את הצבא בלי הרבה אבדות
שלח תגובה