הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

ילדי הקיסרות - עץ משחק (5/5) נסגר

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

ילדי הקיסרות - עץ משחק (5/5)

שליחה על ידי ליזי » 07 אוגוסט 2019, 14:25

ח'אן
ספוילר
הצג
"שום דבר מכך לא משנה." עונה לה אלכסנדרה בבוז. "אנו מחזיקים בגבירתכן ויכולים להרוג אותה בשנייה אחת. תנו לנו לעבור את הג'ונגל בבטחה, ונשחרר אותה חזרה אליכן מיד לאחר מכן." היא מבלפת
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
A.L.Z

שליחה על ידי A.L.Z » 07 אוגוסט 2019, 20:35

ח'אן
ספוילר
הצג
OUT
אכן כן
IN
‌בדרך חזרה אל הכפר נייף מרגיש נורא הוא שומע קול בראשו שחוזר ואומר "בגללך אין לה אבא ". כשהוא נכנס לכפר פוזי מנופפת לו לשלום. פוזי היא ילדה שלנייף יצא להכיר כשהיא יצאה לשאוב מים מהבאר והוא הסתובב קצת בכפר. מאז הם שומרים על קשר ולפעמים נייף בא לשחק איתה למרות שאביה לא מת על זה. באותו רגע פוזי הזכירה לו מאוד את בת הקצין שאפילו את שמה הוא לא ידע.מוכה אשמה בלי אפילו לנופף לה לשלום או להגיד לג'אק שהמשימה הושלמה נייף נכנס לחדר המגורים שלו וטרק את הדלת. הוא נכנס למיטה ובהה בתקרה. "אנחנו חייבים למצוא דרך להציל את הקיסרות בלי לרצוח המוני אנשים. חייבת להיות דרך דיפלומטית שבה לא לא נהפוך כל כך הרבה ילדים ליתומים". נייף שוכב במיטה שכב במיטה שעות וחשב על זה בלי להרדם ולאחר מכן הוא הלך לפגוש את פטר וסיפר לו הכל. על המשימה, על הכישלון הראשון. ועל זה שחייב למצוא דרך להציל את הקיסרות מבלי להרוג כמויות גדולות של אנשים.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 11 אוגוסט 2019, 22:55

ALZ
ספוילר
הצג
פטר מהנהן באיטיות, מחבק את כתפיו של בנו המאומץ. ''בשביל ליצור סדר חדש, נייף, צריך למוטט את הישן. זה לא נעים, אני מסכים איתך. זה קשה. יהיו קורבנות. אבל בסופו של דבר, מתוך ההריסות של הקיסרות יקום סדר חדש, בו האיכרים ישלטו על עצמם כבימי קדם ויבחרו בעצמם את מלכיהם. ואם בשביל זה נצטרף להקריב חיים של כמה בני אצולה... אני חושב שזה שווה את זה. תחשוב על מה שאתה עברת'', הוא אומר בעדינות.
ליזי
ספוילר
הצג
הצבועה מחווירה. ''איך נדע שבאמת תשחררי אותה?'', היא שואלת.
אלישע
ספוילר
הצג
קאגורה רועדת בזרועותיה של סינדר. ''את... אין לך מושג... אלמלא את...'', היא נוהמת בזעם, ומשליכה מעליה את סינדר בכוח מפתיע. להבות בוערות סביבה. ''הכל בגללך, כלבה! בגללך! זה לא מספיק טוב, קאגורה, סינדר בודאי כבר יודעת לכבול דרקון, למה את לא יכולה להיות כמו אחותך המוצלחת, קאגורה, כל החיים העלובים שלי... בגללך! את גרמת לאבא לשנוא אותי! את כישפת את המחשבות שלו, את... יש לך מושג איך זה לגדול כשכל הזמן מזכירים לך כמה את גרועה וכמה אחותך מוצלחת?! הא?! לא! אני שונאת אותך, ואני לעולם לא אסלח לך, כלבה מטונפת!'', היא צורחת בזעם חסר שפיות, כשלפתע הלהבות שסביבה מתפשטות אל כל האולם בכוח אדיר, מכלות אפילו את העץ המוספג בקסם נוגד להבות. ואז הלהבות כבות כולן, משאירות עץ חרוך וריח שרוף וכבד באוויר... אבל קאגורה נעלמה.
אביעד
ספוילר
הצג
יום אחד, משרתו של אתיאס ומסר לו ידיעה בהולה - אחת הספינות בצי נשרפה במפתיע, ללא סיבה נראת לעין, ואפילו מי הים לא כיבו את הלהבות. כשסיירו באיזור האסון מאוחר יותר, מצאו מלחיו של אתיאס באזור האסון, מלבד קורות עץ חרוכות, נערה חסרת הכרה. היא הדיפה סירחון עז וצורב של עשן, בגדיה ושיערה היו שרופים כליל למרבה המבוכה, ועל גופה נראו מספר חבורות ופצעים, כאילו עברה קרב. אף אחד לא בטוח מי היא או איך שרדה כששאר הצוות נשרף כליל.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 11 אוגוסט 2019, 23:06

ח'אן
ספוילר
הצג
סינדר מתרוממת מתנשפת... ומרימה עת ידה בעודה עשן מתערבל סביבה להבה אני זקוקה לעזרתך! היא משדרת לה וכאשר הדרקונית נכנסת היא מתחברת ללהבה המשותפת שלהם ולקסם האש של אחותה ולשאריות הכבילה שלה, היא נעפפת בעשן כאשר היא שולחת את ידה מעבר לקיר העשן בחיפוש אחר אחותה, מקווה לאחוז בה ולמשוך אותה חזרה הביתה.
tkhag1 גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 19:
19

ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
A.L.Z

שליחה על ידי A.L.Z » 11 אוגוסט 2019, 23:17

ח'אן
ספוילר
הצג
"אני פשוט חשבתי שאולי רק אולי יכולה להיות דרך אחרת. אולי לפני שפנינו לרצח ולמלחמה היינו צריכים לבדוק קודם שכל שאר האפשרויות להפיכה הן לא אפשריות. אני פשוט מרגיש כל כך נורא בשבילה ובשביל כל שאר הילדים שאת הוריהם אני אצטרך להרוג." נייף משיב לו בפנים עצובות.
OUT
סתם כי בא לי לדעת: אתה מתכנן שניפגש מתישהו (השחקנים)?
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 11 אוגוסט 2019, 23:38

ח'אן
ספוילר
הצג
"אין לי עניין בלהחזיק כוהנת ניקס מטונפת" אלכסנדרה אומרת בעצבנות ויורקת על הרצפה, מקווה שלשון הכסף שפיתחה בימיה ברחוב לא תאכזב אותה. "היא כאן רק כדי להבהיר לכן, צבועיות, שלא כדאי לתקוף אותי. תנו לי לעבור בשלום ואתן מוזמנות לקבל אותה בחזרה." מיד לאחר מכן אלכסנדרה משנה נושא - טריק ישן ואפקטיבי עבור הסתרת שקר, אך גם ייתכן שלצבועות יש מידע שיעניין אותה. "תגידי לי, אתן ראיתן בג'ונגל הזה אדם, לבן כמוני? צעיר, שיער חום? הוא כלב של הקיסרות שאני צדה - כדאי לך לשתף אותי במידע, כי על פי מה ששמעתי הוא סייר של הקיסר שנשלח לבדוק האם שבטי הג'ונגלים ראויים לכיבוש." היא ממשיכה לבלף ללא הפסקה
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 43

ילדי הקיסרות - עץ משחק (5/5) מוקפא

שליחה על ידי אביעד » 12 אוגוסט 2019, 23:54

ח'אן
הצג
הם בדקו סיבות קסומות, נכון? אש שלא נכבית במים יכולה בהחלט להיות אש דרקונים למשל.
אתיאס מחפש שאריות של קסם או של תהליך אלכימי שאפשר לקשר לשריפת הספינה, ואת שאריות גופותיהם של נוסעי הספינה, עוד לפני שהגיע אל הנערה.
"הנערה הזו, היא לא משלנו. קחו אותה למרפאה וטפלו בה תמשיכו לחפש כל רמז למשהו חשוד." פוקד אתיאס על המלחים. הוא מלווה אותה למרפאה, ודואג להציב שמירה כבדה על המרפאה.
לפני שהנערה מתעוררת, הוא פוצע אותה ומגיר כמה טיפות דם בצנצנת, ומניח שאריות משערה וציפורניה בצנצנת אחרת.
out
איפה הספינה נשרפה? בנמל או בהפלגה?
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

ילדי הקיסרות - עץ משחק (5/5) מוקפא

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 04 ספטמבר 2019, 21:38

אביעד
ספוילר
הצג
OUT
הפלגה, לא רחוק מספינה אחרת.

IN
הבדיקות מראות שהספינה לא נשרפה בחומר אלכימי, אלא במה שנראה כמו קסם מסוג מוזר. אתיאס שקוע בבדיקות, כשלפתע נער סיפון בהול מזעיק אותו - השבויה התעוררה.
הוא מוביל את אתיאס לתא מואר, שבו שוכבת על מזרן נערה מכוסת שמיכה. למרות השריפה שעברה אין עליה רמז לכוויה, אבל ריח עשן קלוש עדיין עולה ממנה. אין לה שיער או ריסים, ופניה נראות ממוצעות למדי, רזות. היא נראית מטושטשת משהו, נשענת על קיר החדר. קערת מרק חצי ריקה נמצאת לצדה. ''מי... מי אתם?'', היא שואלת בטשטוש. ''איפה אני?''.
ליזי
ספוילר
הצג
''מה זה עניינך?'', הצבועה נראת מעורערת משהו. מנהיגתה הכמעט אלוהית נלקחה ממנה ועכשיו נמצאת מולה מסוממת. ''סיירת אחת ראתה, היא סיירה עם חברה שלה והבחינה בבחור כזה, הוא הרג את חברתה ונמלט. תעברי באדמות שלנו, כלבה... ואל תחזרי, ושחררי את המנהיגה הדגולה...''
אלישע
ספוילר
הצג
סינדר נאחזת בקסם...
ומוצא את עצמה צפה במי מלח עמוקים וחסרי תחתית, כשהרחק בנוף היא רואה יערות עמומים. למזלה, במהרה היא רואה מולה את להבה, והיא מטפסת מהמים המלוחים אל האוכף שעליה. היא מכוסה כולה במי מלח, אבל היא תתגבר על כך. בגדיה מתייבשים במהירות וקיטור עולה מהם.

אין לה מושג איפה היא. שרידים שרופים צפים בקרבת מקום.
ALZ
ספוילר
הצג
''מלחמה לעולם אינה נעימה, אבל לפעמים היא הכרחית'', מסכים פטר בעצב.

OUT
להריץ לאנשהו? לאן?

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 04 ספטמבר 2019, 21:47

ח'אן
הצג
"אנחנו כאן בשבילך. את באזור בטוח עכשיו. איך את מרגישה? את צריכה משהו?" שואל אתיאס. נראה שהבחורה עברה טראומה וצריך לטפל בה לפני הכל.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 04 ספטמבר 2019, 21:52

אביעד
ספוילר
הצג
היא מדברת בשפה עם מבטא מוזר. ''מה זו השפה הזו שאני מדברת... אוכל... איפה אני? אני באזור איי הצב? סינדר קרובה?...'', היא ממלמלת משפטים מוזרים. האם היא חולת נפש?

סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 04 ספטמבר 2019, 22:02

ח'אן
ספוילר
הצג
סינדר חושקת את שיניה "את יכולה לעוף למלעה להבה? אנחנו צריכות קוו ראייה טוב יותר כדי לאתר אותה"
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
A.L.Z

שליחה על ידי A.L.Z » 05 ספטמבר 2019, 08:35

כיף לחזור
ח'אן
ספוילר
הצג
OUT
אפשרי שיעברו כמה ימים?
IN
לאחר כמה ימים משעמממים. מחשבה שלא עלתה לו מאז שהצטרף למרד. "מה קרה להורים שלי" הוא חושב לעצמו "אולי הרגו אותם בגלל הפשעים שלי". נייף הולך לוסרדם (ברור לי שזה לא יהיה מאוד קצר) מסתובב בשכונות העוני. מנסה לחפש שם מידע על "ההורים של חייל העל העורק" או משהו אחר ישמע לו אולי כמו ההורים שלו.
A.L.Z גלגל 2d6 וקיבל תוצאה סופית של 7:
1, 6
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 05 ספטמבר 2019, 18:47

ח'אן
ספוילר
הצג
"כן, כן. יום טוב שיהיה לך." אלכסנדרה קוטעת אותה במחוות יד שהיא מעתיקה מנשות האצולה בעיר, משתדלת לא לצחוק, ומורה לאנשיה להתקדם. בדרך, היא מוסרת לקזאלאתאת' ייתכן כי הצבועיות יהוו בעיה בהמשך, כשיבינו שאני לא מתכוונת לשחרר את מנהיגתן. אני רק מקווה שהן לא יקשו עלינו במלחמה נגד הקיסרות...
OUT
מצדי אפשר להריץ
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 05 ספטמבר 2019, 23:37

הח'אן
הצג
out
מה זה מדברת בשפה עם מבטא מוזר? אתיאס מבין מה היא אומרת, לא?
in
איי הצב...
"זה בסדר, אנחנו כאן בשבילך - את צריכה עוד משהו? עכשיו את צריכה להחלים, אחר כך כבר נטפל בשאר."
ומי זו סינדר ואיך אני מביא את הנערה אליה?
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 07 ספטמבר 2019, 13:39

אלישע
ספוילר
הצג
OUT
התבלבלתי בשם, שלהבת.

IN
שלהבת מזנקת מעלה, מגביהה עוף. סינדר לא מזהה את האזור בו היא נמצאת כלל. היבשה מתמשכת ומתמשכת עד אין סוף, כאילו מדובר באי עצום, והיא מכוסה יערות ויש בה הרבה אגמים ונהרות. לפתע, סינדר מבחינה בעיר חוף גדולה לא רחוק משם, מוקפת חומות ומלאה בתים, ושספינות עץ גדולות רבות עוגנות בנמל שלה.
אביעד
ספוילר
הצג
אתיאס פונה לחדרו כדי לחשוב על הנושא, אך לפתע נער סיפון מתפרץ לחדרו, חיוור. ''א-א-א-אדוני... יש... ראו... למעלה... ד-ד-דרק... דרק...'', כתם מתפשט בחזית מכנסיו. ''דרקון, אדוני, מתקרב לעיר, אומרים'', הוא לוחש, וקורס על ישבנו, מתנשף בחרדה.
ליזי
ספוילר
הצג
המחנה ממשיך להתקדם, רומס את הג'ונגל כמו עדר פילים. קבוצות קטנות מצטרפות אליו בדרך - עשרה, עשרים, מאה איש בכל אחת, פירורי שבטים, שרידי כפרים, מה שנשאר אחרי שכת ניקס החריבה את בתיהם. פה ושם רואים כפרים הרוסים, בקתות ממוטטות, שרידים שיעלמו תוך שנתיים או שלוש עם פגיעת איתני הטבע. לבסוף המחנה מגיע עד לחופיו של אגם גדול. כמה ימים אחר כך, מגיעה משלחת חמושה של נשות צבועה - מאה לוחמות מקועקעות, חמושות בקשתות וחניתות, מלוות בצבועים אימתניים למראה. מנהיגת המשלחת היא אותה האישה שדיברה עם אלכסנדרה בחציית הנהר. ''נתנו לך לעבור בשטחינו. החזירי לנו את המנהיגה הדגולה!'', היא תובעת, ניגשת אל אלכסנדרה.
ALZ
ספוילר
הצג
OUT
אני לא חושב שנייף יכול לעזוב על דעת עצמו... בכל זאת, צבא.
חוץ מזה סביר שנייף בקושי זוכר את ההורים שלו ושהם לא יכירו אותו. סביר להניח שהם קיבלו תשלום יפה תמורת המסירה שלו - עניים מוכנים לדברים כאלו.

שלח תגובה