הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

ילדי הקיסרות - עץ משחק (5/5) נסגר

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

ילדי הקיסרות - עץ משחק (5/5)

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 26 יולי 2019, 18:44

אלישע
ספוילר
הצג
סינדר משלמת מקדמה וממשיכה אל הפונדק המקומי - פאב לח, חמים ואפלולי שמגיש בירת אורז סבירה והרבה מנות דגים ופירות ים. השעה מוקדמת, ומלבד שלושה איכרים שיושבים בצד ואוכלים צהריים, די ריק.
ליזי
ספוילר
הצג
השבט עוגן עם הרפסודות שלו, ומקים מחנה קטן משלו בשולי המחנה המרכזי.
למחרת בצהריים, מגיעה לילה.
היא באה בסירה מעוטרת גולגולות אדם, מלווה בלוחמות-צבוע שעל מגניהן ציורי ירח. היא השתנתה מאז שאלכסנדרה ראתה אותה לאחרונה. שיערה סבוך ומלוכלך להחריד, ועורה חיוור הרבה פחות. ועדיין, אלכסנדרה מזהה את העייפות בפניה. היא יודעת עד כמה קשה להנהיג.

''אלכסנדרה. כופרת קטנה ועלובה. אני רואה שאספת צבא של נמלים? מה רצונך ממני, מכשפה ארורה? דברי''.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 26 יולי 2019, 18:50

ח'אן
ספוילר
הצג
סינדר מביטה ומחליטה לעזוב, היא תחזור בשעה מאוחרת יותר כאשר יהיה יותר אנשים, בנתיים היא עושה קניות לציוד שהיא תזדקק לו בהמשך מסעה ואינו יכול להילקח מביתה
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 26 יולי 2019, 18:58

ח'אן
ספוילר
הצג
"הגבירה אלדרנס, האם זאת הדרך לברך חברות וותיקות?" אלכסנדרה פורשת את ידיה ומחייכת. "לא, אני מניחה שלאדונית האפלה אין זמן לנמלים כמותנו, אה? אל תדאגי, אגש ישר לעניין - אני לא יודעת מה את עושה פה, או למה לעזאזל החלטת להנהיג את הנשים המטונפות הללו, ובכנות זה לא מעניין אותי. את מוזמנת להמשיך להקריב ילדים לאלה שלך בג'ונגל, אבל את תתני לי לעבור את הנהר בשקט. תהיי ילדה טובה, לילה, ואולי אשקול לא להפוך את אחוזת ביתך להריסות ואת בני משפחתך לגופות אכולות רימות כשאחזור לקיסרות."
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 27 יולי 2019, 22:45

ליזי
ספוילר
הצג
לילה מחייכת בקור. ''את עדיין עכברוש ביוב כמו שזכרתי אותך, אבל בשם החברות הקצרה וחסרת התועלת שהיתה לנו, אני אתן לך שתי ברירות. הראשונה, תעברי את הנהר, ולוחמותיי יירו באספסוף שלך חצים בוערים ומשוחים בצואה, ואז ייסגו ליער וינהלו נגדך גרילה קטלנית, עד שייכנס שכל בראש הקטן שלך. השנייה, דו קרב, עשרה אנשי לוויה ולא יותר, שלושה ימים, המיקום ייקבע על ידי, אנחנו נצפה על הנהר ושאר דרכי הגישה''.

אל תסכימי לכלבה אוכלת הנבלות!, מזהירה קזאלאתאת'. אל תיתני לה את התנאים שלה. האפשרות הטובה ביותר שלך היא להתנקש בה עכשיו. זכויות השליח לא חלות על כלבה כמוה.
אלישע
ספוילר
הצג
סינדר קונה ב-30 להבות אספקה להמשך מסעה - בשר מיובש (הטוב ביותר שהיה, מתובל ברום ובפלפל-דרקון), דגים מומלחים ופכסמים. אין ספק שתהיה לה עצירות רצינית אחרי המסע הזה.

כשהיא חוזרת בערב לפונדק, הוא הולך ומתמלא כשדייגים ואיכרים באים להשתחרר מקשיי היום עם בירה, שיחה ובדיחות. היא הגיעה בערב שישי, כך שהפעם באו גם נערים ונערות רבים, מתוך כוונה להשתכר ולהתהולל. בקושי יש מקום להידחף.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 27 יולי 2019, 23:28

ח'אן
ספוילר
הצג
סינדר מחייכת לעבר הברמן ומסמנת לו להביא את הרגיל שלה, היא אחת הלקוחות המוקרים ביותר בבר הזה והיא רכשה הרבה חברים ואויבים כאן, רוב הראשונים ממנין זכר ורוב האחרונים ממנין נקבה, היא מפלסת את דרכה לשולחן רועש ועמוס בו היא מזהה חברים לשתיה (ומעבר לזה כנראה לפחות פעם אחת עם כל אחד מהם) שהיא יודעת שמעורים ברכילות המעניינת
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 28 יולי 2019, 10:19

אלישע
ספוילר
הצג
OUT
הרגיל של סינדר הוא הרגיל של כולם, כן?... אין כל כך מבחר. בכ''מ 3 להבות אם לקחת שתייה, 7 אם גם ארוחה, 15 אם ארוחה טובה ואיכותית.

IN
''סינדר!'', מכריז אחד מהם, צ'ה, נער מבוגר עם שיער ארוך מאוד שהוא מסרב לגזוז. ''אני רואה שכבר הזמנת לעצמך משהו. איפה היית בזמן האחרון?''.

סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 28 יולי 2019, 10:57

ח'אן
ספוילר
הצג
סינדר מחייכת "מצאתי לעצמי דרקון" היא אומרת בנימה מסתורית ומתיישבת לידו "אז מה פספסתי? משהו מעניין קראה לאחרונה?"
א.ש.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 28 יולי 2019, 11:34

tkhag
ספוילר
הצג
''לא לא, קודם ספרי לנו הכל, גברת. דרקון את אומרת?'', אומר רושיו, בנו הגבוה והכחוש של אחד מהדייגים.

סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 28 יולי 2019, 11:40

ח'אן
ספוילר
הצג
"דרקונית אם לדייק, קוראים לה שלהבת, היא בגודל של פיל קטן" סינדר אומרת בחיוך "אבל מעבר לכך אין הרבה על מה לספר, יצאתי להרים פגשתי אותה יצרתי בינינו חיבור וחזרתי לכאן ובדרך פגשתי אשף מטורף ועוד שתי דרקונים אחרים, אתם יודעים, משהו בשיגרה, אני כנראה הולכת להצטרף לחיל הקיסר למען תהילת האימפריה בקרוב אבל לפני זה רצתי להרים כוסית או עשרה אם כמה חברים טובים, לחיי הקיסרות" היא מרוקנת את כוסה בתנוע מיומנת (ובלחיים הזה מאלצת את האחרים גן לשתות) ואז אומרת "אז לא יצא לי לשמוע חדשות הרבה זמן, מה חדש בכפר ובקיסרות?"
א.ש.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 28 יולי 2019, 11:48

אלישע
ספוילר
הצג
''לנגר ואשתו נולד בן, למוצ'ו הדייג נולדה בת והוא די מאוכזב כי גם הוא רצה בן'', רושיו אומר. ''יוניטה הקטנה מהבית על צלע ההר טבעה, המסכנה'', אומר אחריו נגריטו העצוב, בחור עם נטייה לספר ידיעות קודרות.
''תראי לנו את הדרקונית הזו שלך?'', צ'ה שואל.

OUT
הם כפר די שולי, אין להם ממש ידע מה הולך ברחבי האימפריה.
חברים טובים? סינדר באמת חושבת שיין ומין הם מה שיביאו לה חברים?
בכ''מ, תגיד מתי להריץ.

סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 28 יולי 2019, 12:03

ח'אן
ספוילר
הצג
Out
חברים טובים לשתייה, לא חברים מהסוג האמיתי.
תריץ.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 28 יולי 2019, 12:16

tkhag
ספוילר
הצג
סינדר זוכרת הכל, עד הכוס השלישית.
היא מתעוררת עם כאבים נוראיים בראשה ובשרירי גופה, עייפה, צמאה להחריד ובחילה. היא זרוקה על מיטה גסה ולא נוחה בחדר קטן. לוקחים לה כמה רגעים להיזכר שמדובר בקומה העליונה של הפאב. החדר ריק, אבל ברור לסינדר שבלילה היה בו יותר מאדם אחד.

סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 28 יולי 2019, 12:17

ח'אן
ספוילר
הצג
אחרי הטקס הקבוע היא יוצאת לדרכה.
Out
תריץ.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 44

שליחה על ידי אביעד » 28 יולי 2019, 23:12

חאן
הצג
1. אילו שיקולי כלכליים בדיוק? להרוג את הזקנים והחולים וכל מי שלא עובד קשה מן הסתם? או עוד משהו?
2. אז הצבא שלו הוא 30000 חיילים וכולם מכשפים או רוכבי דרקונים? אם כן, כמה תחזוקה הוא צורך? אם לא - איך הוא מתכוון לכבוש את הקיסרות?
4. אז הקיסר היה ראש בית שולי - איך עלה לקיסרות? ואיך נחרבה קיסרות הדרקון?
5. לקיסרות שהוא תוקף... אבל לא רלוונטי כי מסתבר שהוא לא הגיע אליה... אז למה כבר יש מרידות באיי הלוייתנים?
6. התכוונתי מבחינה אסטרטגית - אם הוא סתם מתכוון להסתער כמו בוק הוא היה צריך למות עוד לפני שפגש אויב אחד.
7. שוב, תודה על המידע, התכוונתי יותר איך הצבא עובד בפועל מבחינה טקטית - המערך הלוגיסטי, המערך הלוחם, מערך המודיעין, הארגון החילי, וכו'.
8. תן בבקשה סיבה יותר נורמלית - יש עוד הרבה מקומות גדולים ועשירים ואף אחד לא רוצה לכבוש אותם. זה שראיתי מקום גדול ועשיר לא נותן לי סיבה אוטומטית לכבוש אותו.
9 והכי מעניין - מה הצבים אוכלים?
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 29 יולי 2019, 18:33

ח'אן
ספוילר
הצג
"דו קרב נשמע כיף" אלכסנדרה מחייכת בחזרה, "יזכיר לנו את הזמנים הטובים, כשאימנת אותי בסיף. אבל לצערי, פשוט אין לי זמן למשחקים כרגע" היא מביטה בלילה בעיניים בוערות, "אז בואי פשוט נסכים שאני המנצחת." ולפני שלילה מספיקה להגיב, היא מזנקת עליה עם קזאלאתאת', מכוונת היישר ללב.
META
האם קוביות הפורום המזורגגות יתנו לי מזל הפעם?
ליזי גלגל 2d6 וקיבל תוצאה סופית של 4:
3, 1

לא, לא הן לא.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
שלח תגובה