הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

ילדי הקיסרות - עץ משחק (5/5) נסגר

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
A.L.Z

ילדי הקיסרות - עץ משחק (5/5)

שליחה על ידי A.L.Z » 10 יוני 2019, 20:38

ספוילר
הצג
נייף מחליט לבצע את התוכנית למרות הסיכון הכרוך בה(הוא ינסה לפרוץ דרך החלון)
OUT
תריץ להתנקשות בבקשה
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 10 יוני 2019, 21:10

ח'אן
ספוילר
הצג
סינדר צוחקת צחוק עצבני קטן "מיזוג יכול להיות תוצאה אם המחקר הזה ישתבש באופן איום ונורא, אבל לא, זה לא הרעיון" סינדר מביטה בה "כאשר אדם כובל דרקון הוא מונע את ההתפתחות שלו, הכבילה של כוח חיים בעל פחות פונטנצייל מהנקבל מונעת מהדרקון להתפתח ומזרימה אנרגיה מהדרקון לאדם, מה שהופך את כובלי הדרקונים לכל כך עוצמתיים, בעוד שהרעיון של זרימה דו צדדית נחמד זה בזבוז של כוח וסביר להניח שהדרקון ירוויח פחות בעסקה שלי, הרעיון ליצור מקור כוח משולב אך עם גופים נפרדים, בעצם שנינו נזרים ונשאב "חיים" מאותו מקור, המקור שישלב את את היכולות של שנינו אמור להעצים את ההתפתחות שלך כדרקונית ואת הכוחות שלי, הרעיון הוא ליצור דרקון עליון ואדם עליון, מיזוג לא גופני כך שאנחנו כנראה לא נפתח מאפיינים גופניים אחד של השני" סינדר אומרת "או במילים פשוטות יותא את תגדלי ואני אתחזק, ואם נלמד לנצל את החיבור טוב יותר יתכן שאת תוכלי להשתמש בקסמים שלי" סינדר מביטה בה "אני לא אשקר לך, יש סיכי לסיבוכים וסביר להניח שעקב החיבור בנפשתי והאנרגתי בינינו נקבל כמה תכונות אופי אחת מהשניה, מצד שני אם זה יצליח... את תהייה אחת מהדרקוניות החזקות ביותר, אם לא החזקה ביותר ויתכן שאם השיטה זו תתפשט נוכל למגר לחלוטין כבילת דרקונים וליצורעבור דרקוים ובני אדם עתיד מפואר ואדיר" סינדר מביטה בה בחיוך ומושיטה את ידה "אז מה את אומרת? את רוצה לכתוב דף חדש בהיסטוריה?"
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 11 יוני 2019, 19:05

ח'אן
ספוילר
הצג
קזאלאתאת' מפצירה באלכסנדרה לחסל את הקיקלופים על חוצפתם, אך אלכסנדרה מהנהנת לשליח בשקט ומובילה את אנשיה הרחק מהמקום. היא לא רוצה להפסיד לוחמים בקרב חסר תכלית, אך היא גם רוצה שהקיקלופים יצטרפו אליה בקרב. כך או כך, הם יאלצו לשלם על שסירבו לבקשתה.
הצבא ממשיך להתקדם בג'ונגל, אבל לא מתרחקים מאוד מכפר הקיקלופים, עד שהם מוצאים אזור שטוח יחסית להקים בו מחנה ללילה. כאשר השמש שוקעת, אלכסנדרה מתיישבת מול המדורה, מניחה את קזאלאתאת' מולה ומתחילה בטקס אפל - היא מאמצת את כל כוחה של הפגיון וקוראת לנחיל ארבה אדיר, שולחת אותו להשמיד את שדותיהם ויבולם של הקיקלופים.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

שליחה על ידי witch-hunter » 11 יוני 2019, 20:50

ח'אן
ספוילר
הצג
IN
ג'ון מביט בברברים הקרים מבין את עומק הכאב שהם חשים מיידי יום, את הכאב הזה אותו הוא חש.
"שמעו אחי! אני מסתכל בעיינכם הכאובות ומכיר את התחושה שכל יום תוקפת אותי מחדש התחושה הזאת שנעלמה, בית. ולכן התכנסנו כאן היום. אני מבין שלכמה ממכם עצם המחשבה שיש פתרון מפחידה אותם אך אני בטוח שיש פה גם כמה אנשים אמיצים שמוכנים לבוא אתי ולהחזיר מלחמה למען הבית!" מסיים ג'ון בשאגה.
KILL 'EM ALL
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 44

שליחה על ידי אביעד » 12 יוני 2019, 09:39

ח'אן
הצג
"וכך תרצו לכפר על חטאיכם? הרי אתם מוסיפים חטאים רבים כשאתם שודדים ובוזזים את הכפרים! אם תרצחו ותבזזו, ואז תתנו לעניים את השלל, חטאכם לא יכופר, ותקוללו לנצח נצחים. אם אתם רוצים למצוא כפרה לחטאיכם, עליכם למצוא את המטבעות בדרך של כפרה, בדרך של תשובה. בואו, תצטרפו אליי עם שאר השודדים - נגן על הצדק בימים באיים וביבשה, ונאסוף את המטבעות עד האחרון שבהם. ואז, לאחר שתכפרו על חטאיכם, תזכו למות. אולי הקללה הזו לא נוראה כל כך אם בזכותה תגיעו לגן-עדן. כבר עכשיו, אנחנו עומדים לעבור על כל המטבעות בספינות שלנו, אולי נמצא שם את אחד מהמטבעות שלכם. בנוסף, נכריז בכיכרות הערים - כל מי שימסור לידינו את אחד המטבעות המקוללים יקבל סכום גבוה של זהב."
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 13 יוני 2019, 17:38

ALZ
ספוילר
הצג
הלילה מגיע, ונייף מטפס על המרזב אל החלון. מובן שהחלון נעול מבפנים, לא מבחוץ, ואי אפשר לפרוץ את המנעול. האם נייף מחכה להזדמנות טובה יותר או מחליט לשבור את החלון ולהעיר את דיירי הבית?
אלישע
ספוילר
הצג
הדרקונית נראית מסוקרנת, למרות שהיא בבירור לא מודה בכך. ''ואם נהיה שותפות, מה את בדיוק מתכוונת לעשות ולמה לי להצטרף לכך?''.
ליזי
ספוילר
הצג
אלכסנדרה מזמררת בשקט מילים שהיא עצמה לא מבינה בשפה העתיקה של הטיטאנים. היא לא שמה לב שהתעלפה, אך כשהיא מתעוררת צמאה ורעבה מתרדמה ארוכה, מספרים לה הילידים הנרגשים, בתיווכה של קזאלאתאת', שנחיל עצום של יתושים עלה מהביצות והסתער על כפר הקיקלופים, ושזה היום השלישי שמגיפת הקדחת משתוללת בכפרם.
צייד
ספוילר
הצג
''כבר יש לנו בית! כאן! בנינו אותו במו ידינו, בית חדש ובטוח!'', צועק אחד האיכרים.
''לא אסכן את החיים שלי בשביל נוסטלגיה!'', צועק נער.
''אני בחיים לא ארשה לבעלי לסכן את עצמו ככה!'', צועקת אחת מנשות הכפר, מרי הגדולה.
ולפתע, נעמד אחד הבחורים, ויל רועה החזירים. ''אני אלך איתך. כל חיי עברו בכפר הזה, ואם יש לי הזדמנות להחזיר אותו, אני אנצל אותה''. עוד מישהו מצטרף אליו - יאן, אחד החיילים. ''לא אתן לברברים לשבת על אדמת המולדת!''. ועוד כמה מצטרפים. לא רבים, אך מספיק אנשים - כעשרים בחורים (ואולי נערה או שתיים), מניפים מעדרים וגרזני חיטוב עצים, מכריזים שילכו עם ג'ון לגרש את הברברים מהכפר הישן.
אביעד
ספוילר
הצג
הקפטן האלמת מהרהר מעט, ואז מתחיל לצחוק. ''איך לא חשבנו על זה קודם! תודה רבה לך, אדוני!'', הוא קורא בשמחה אדירה. ''גן העדן מצפה לנו! אקרא למלחים שלי! רק... אנשיך שלך יקבלו את זה?...''.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
A.L.Z

שליחה על ידי A.L.Z » 13 יוני 2019, 18:00

ח'אן
ספוילר
הצג
נייף מחכה להזדמנות טובה יותר. בהנחה והיא לא מגיעה הוא חוזר לכפר (מתרץ את זה כחופשה) ולוקח מכריסטיאן (המורד הרוקח) רעל בליעה שהורג. נייף עובר דרך הכפר שהוא שיקר שהוא בא ממנו כדי שלא יחשדו. נייף משתדל שההגעה שלו לכפר תיוודע לכמה שפחות אנשים (כדי שלא ידעו שהוא סוג של נכשל במשימה).
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 13 יוני 2019, 18:49

ח'אן
ספוילר
הצג
סינדר פורסת את ידיה "אנחנו נהיה שותפות, מכאן שמומלץ לעזור אחד לשניה בשאיפות שלנו, אך זו אינה חובה, אין לי כוונה להכריח אותך לעשות משהו נגד רצונך, שלא לדבר על הכוח לעשות זאת, כרגע אני רוצה ליצור לעצמי שם על ידי הצתרפות לצבא רוכבי הדרקונים ולהפיץ את השיטה החדשה במידה והיא תעבוד כדי לצמצם ולהכחיד שיעבוד דרקונים, מטרות שאני בטוחה שתוכלי להפיק מהן תועלת. ומעבר לכך חצי מהשאלה של מה יקרה לאחר מכאן תלויה במה את רוצה, זה כל הרעיון מאחורי שותפות, את רוצה לעשות לעצמך שם? לצבור אוצר? לנקום במישהו? או אולי משהו אחר? כל הרעיון של השותפות היא עזרה הדדית, אף צד לא יכפה על השני לעשות משהו בניגוד לרצונו"
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 16 יוני 2019, 20:53

ח'אן
ספוילר
הצג
''הם לא חייבים לאהוב את זה, אבל זה גם לא יפריע להם - יש לכם ספינה משלכם, אחרי הכל. הם לא יצטרכו לבוא איתכם במגע יותר מדי, ואחרי כמה קרבות בהם תוכיחו את יכולתכם ואת רצונכם הטוב, אף אחד לא יחשוב על התנגדות - אנחנו חבורה של אנשים שרוצה להפוך את עצמם, ואת העולם, לטובים יותר''
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 16 יוני 2019, 20:58

ALZ
ספוילר
הצג
OUT
טוב, זה קצת דאוס אקס מאכינה כל הרעלים האלו. אבל שיהיה.
בכל מקרה, אם להרעיל אנשים היה כל כך קל לאימפריה מזמן לא היתה קצונה. נייף הוא לא טבח ולא עוזר טבח או משהו - לפי מה שאתה בעצמך תיארת הוא גנן. בשביל להרעיל את המזון של המפקד הוא אמור לערבב אותו באוכל בזמן ההכנה או ההגשה, ולוודא שהאוכל או היין המורעלים יגיעו לקצין ולא למישהו אחר.
אוקיי - לפרות את החלון בלילה, כשהוא נעול, זה חסר תוחלת. אבל רמז - ביום החלון לא נעול.
אלישע
ספוילר
הצג
הדרקונית מהרהרת. ''הרבה בשר טרי, מדמם וחרוך באש שלי. מקום להטיל בו את הביצים שלי בבטחה ולדאוג שיבקעו בעת של שגשוג ומזון רב. אוצר... זה יכול להיות נחמד גם''.
אביעד
ספוילר
הצג
הקפטן מחייך בשאריות הבשר שעל פניו. ''נפלא. אמסור את ההודעה לאנשיי. עוד הערב נחבור אליכם!''.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 16 יוני 2019, 21:06

ח'אן
ספוילר
הצג
סינדר מושיטה את ידה "אם כך זה מוסכם" אחרי שהיא לוחצת סינדר אומרת "מומלץ שנחזור לבית שלי, המקום יתן לנו את הכלים הנצרכים למחקר שלי ונוחות, אני מתכוונת להתחיל להריץ מספר ניסיום קטנים על ידי שימוש דגימות עור קשקשים ודם משנינו בשביל בדיקה ראשונית, אחרי שאגמור את ההתאמות נוכל להתחיל את הטקס"
א.ש.
A.L.Z

שליחה על ידי A.L.Z » 16 יוני 2019, 21:24

ח'אן
ספוילר
הצג
OUT
טוב סליחה. אבל הרמז שנתת עבה מידי לא? ואם אפשר בבקשה להריץ להתנקשות.
IN
נייף מנסה לחקור מתי ואיפה במהלך היום הקצין נמצא לבד באופן קבוע ומתגנב לשם עם הסכין כדי לחסל אותו.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 16 יוני 2019, 23:14

ח'אן
ספוילר
הצג
"אז עכשיו תסביר לי על הקללה לפרטי פרטים - עלינו לבטל אותה בצורה הטובה ביותר. כמה מטבעות אספתם, וכמה מטבעות נותרו? וכל מי שמחזיק במטבעות יסבול מהשפעת הקללה? מה לגבי מי שיצטרף לצוות שלכם? הוא יוכל לפרוש ממנו אחר כך ולבטך את הקללה שהועלה עליו, או שאין אפשרות להצטרף בכלל?
Out
זה פשוט מדהים שיש לכל אחד מאיתנו דפוסים קבועים במשחק שלך: אלישע מחפש דרקונים אחד אחרי השני, alz מבקש להריץ להתנקשות, ואני מחפש להגדיל את מצבת כוח האדם שלי. אחרי ליזי פחות עוקב.
Alz
ספוילר
הצג
מכיוון שאני עוקב אחרי הדמות שלך ואני תומך קיסרות מובהק, תודיע לי להפסיק לקרוא כשאתה הולך להתנקש בי, אם זה יקרה. אני לא רוצה ספוילרים להתנקשות - צריך שיהיה קרב הוגן. :D
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 16 יוני 2019, 23:52

ח'אן
ספוילר
הצג
אלכסנדרה מחניקה חיוך. מצויין. שלחו שליח אל הכפר, והודיעו שכל הקיקלופים שעודם בריאים מוזמנים להצטרף אלינו בקרב נגד הקיסרות - כך יוכלו להתרחק מהמגפה הנוראית, ולהקים בית חדש בשטחי הקיסרות.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
A.L.Z

שליחה על ידי A.L.Z » 17 יוני 2019, 08:18

אביעד וח'אן
ספוילר
הצג
OUT
אוקי אבל נראה לי שעדיף שח'אן יודע לך ישירות כי ככה אני אהיה מופתע מזה שאני מתנקש בך כשאבין את זה באמצע וזה יהיה מגניב (אני לא עוקב אחרי הדמויות שלכם כי אני תמיד חושב על משחקי). ח'אן אם תוכל לאשר בהודעה הבאה שלך שקראת את זה זה יהיה אחלה.
שלח תגובה