ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

ילדי הקיסרות - עץ משחק (5/5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 13 מאי 2019, 19:56

ח'אן
ספוילרהצג
"רק רציתי לידע אותך שאני חוזרת לקיסרות בקרוב. אם אתה רוצה לחזור זאת כנראה תהיה ההזדמנות הכי טובה שלך. אני יודעת שאתה לא רוצה לראות אותי במיוחד, אבל לא אנטוש אותך ביער." אלכסנדרה אומרת
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
A.L.Z

שליחה על ידי A.L.Z » 14 מאי 2019, 08:18

ח'אן
ספוילרהצג
OUT
אוקי תודה על ההערה.
IN
נייף קיבל הפסקה קצרה וחושב על ספסל ליד גן של האחוזה. הוא חושב לעצמו "הוא באמת מתנהג אליי די נחמד, לא כל האצילים הן חבורת חלאות מסריחות. אבל בעצם הוא מתייחס אליי נחמד רק כי זה משתלם לו. והוא עדיין נותן לשאר האנשים לבצע את העבודות שלו בזמן שהוא חי בבטחה. הוא עדיין אציל והן איומים כולם. הם חושבים שהם נעלים מאיתנו ומתנהגים אלינו כמו זבל. הם עינו אותי כל הזמן. הם הרגו את טאנק!!!" נייף יודע שכנראה מישהו מסתכל עליו ולכן הוא לא מראה את הכעס ומדחיק אותו פנימה. לאחר מכן הוא מתחיל לאסוף מידע על איך יוכל להתנקש בחיי הקצין בצורה הכי פחות מסוכנת.
חיפוש מידע: 4
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 14 מאי 2019, 20:54

ליזי
ספוילרהצג
''ומה תעשי בקיסרות? תביאי לאזרחים טבח ומלחמה עם שדת החרקים שלך? תדרדרי את המצב עוד יותר כדי להפיל את אדוארדו הוד קיסרותו, ישמרו אותו האלים? למה, אלכסנדרה, למה?'', אדריאן נאנח, מביט בה בעיניים שבורות, על סף דמעות, מה שנראה מעורר רחמים כשמתחשבים בגוף ה''מרובע'' שלו. ''החובה שלי אומרת לי להרוג אותך, הרגשות שלי לנשק אותך, המצפון שלי קרוע. מה אני אמור לעשות, תגידי לי? למה את רוצה להילחם בקיסרות?''.
ALZ
ספוילרהצג
הקצין ואן-דרודה בוטח במשרתיו, ולא נוהג בזהירות יתרה. יש שומרים בשערי האחוזה, כמובן, אבל לא בדלתו של הקצין. ארבעת כלבי הרועה הגרמני של הקצין - יש לו חיבה לכלבים - מסתובבים חופשי בחצר גם בלילות, כך שלנייף עלולה להיות בעיה בבריחה מהאחוזה. צינור ניקוז על הקיר עובר קרוב לחלון חדרו של הקצין, כך שיהיה קל לטפס לשם. הקצין ישן עם אשתו מרתה באותו החדר.
אלישע
ספוילרהצג
סינדר מוצאת כעבור זמן מה דרקון בר ללא ביצים - זכר בגודל פיל, שעף למעלה, עד שהוא מבחין בסינדר ונוחת מולה, מסוקרן. ''מה בת אנוש עושה בחבלים אלו?'', הוא שואל בנימה מסוקרנת אך מתנשאת.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 14 מאי 2019, 21:18

ח'אן
ספוילרהצג
in
סינדר מביטה בדרקון מוקסמת, היא מעולם לא ראתה דרקון כל כך גדול וחזק.
היא מביטה בוא ואומרת "אני מחפשת את הדרך האין סופית שתיגמר רק במותי, התוכנית של בני התמותה שנשברת לצחוק האלים, הסימן שיראה גם כאשר אנוח בקיברי, אתה יודע מה אני מחפשת?" היא שאולת בחיוך ילדותי משהו את חידתה הראשונה "ובשביל חיפוש זה אני מחפשת את המראה העומדת לצידי ללא השתקפותי, את חצאי השני אשר טוב לי מעצמי" היא מחייכת, החידות קלות אך מתנגנות יפה "השתיים האילו קלות, אתה בטח יודע את התשובה להן" היא מביטה בו בהערכה ואומרת "שמי סינדר נו הוטרו, מה שמך? או שגם אתה תענה על שאלתי בחידה?"
out
תשובות (אם הדרקון אמור לדעת את התשובות אבל אתה לא מצליח מפתח אותם, מה שאני בספק בהתחשב בזה שהם קלות, אני אוסיף תשובה לחידות בכל פעם שאחוד כאילו)
ספוילרהצג
הראשונה היא הגורל בעוד השניה היא ידיד אמת/שותף
נערך לאחרונה על ידי tkhag1 ב 14 מאי 2019, 21:20, נערך פעם 1 בסך הכל.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 36

שליחה על ידי אביעד » 14 מאי 2019, 21:20

הח'אןהצג
המארב לפירטים הוא נחמד, ואתיאס טומן אחד, אבל זו לא הגישה. כרגע הוא מחפש את המחבוא שלהם, ואם הם יברחו מההפגזה שלו שוב הוא ישלח את הטורמנטה הלוך ושוב הלוך ושוב עד שהם יגיעו למחבוא שלהם ואז הטרומטנה תחזור לאתיאס ותדווח לו בדיוק איפה הם. אלא אם הפירטים יחליטו להילחם ואז יפסידו.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 15 מאי 2019, 07:23

אלישע
ספוילרהצג
הדרקון נוחר בשעשוע יהיר. ''את מבדרת, בת אנוש קטנה. התשובות הן ייעוד, ואהבת אמת. אני אתן לך משהו קל...'', הוא ואמר, ומתחיל לדקלם:
''בית ללא חלונות ובריחים
אך בתוכו הוא מלא באורחים
ירוקים קירותיו, ארוך אולמו
אך סכין ושיניים ישמידו אותו''.

OUT
תשובה תבוא בתגובה הבאה, קודם שסינדר תנסה לנחש.
אביעד
ספוילרהצג
כעבור כמה סבבים, הפיראטים מתייאשים ונסוגים ללא רדיפה. הטורמנטה עוקבת אחריהם... ומגלה שאין להם מחבוא.

OUT
הם אלמתים מקוללים. הגיוני שלא יהיה להם מחבוא.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 15 מאי 2019, 07:51

ח'אן
ספוילרהצג
סינדר מחייכת "אתה צודק בראשון וכמעט בשני, הכוונה לידיד אמת, שותף, אנשים מפריזים באהבה, אם כי במקרה הזה זו אשמתי שהציגה לא הייתה ברורה מספיק, באשר לחידתך..." סינדר חושבת לכמה רגעים ומכייחת בתגובה "למרבה הצער אני כנראה טועה אבל מלבד נחש שום דבר לא עולה על דעתי, אם כי הקירות של נחש לא בהכרח ירוקים ותמיד אדומים מפנים והוא אינו בהכרח מלא באורחים..." היא נאנחת בחיוך "למרבה הצער זה הכי טוב שאני יכולה לחשוב עליו, מה התשובה הנכונה?" היא שואלת, ניכר מעט אכזבה בעינייה מכך שהיא כנראה לא הצליחה לפצח את החידה, אך היא בטלה בשישים לעומת הסקרנות לשמוע את התשובה הנכונה שניבתת מפניה.

נערך לאחרונה על ידי tkhag1 ב 15 מאי 2019, 08:02, נערך פעם 1 בסך הכל.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
A.L.Z

שליחה על ידי A.L.Z » 15 מאי 2019, 07:58

ח'אן
ספוילרהצג
נייף חושב: "אני אוכל לקנות מהמשכורת שלי גוש בשר גדול שאניח בצד ההפוך מנתיב הבריחה מה שאולי יעסיק את הכלבים. לאחר מכן אני אכנס לחדר של הקצין. אם אשתו תתעורר אאלץ לחסל גם אותה. אבל בעצם יש סיכון גדול בהשארתה בחיים אז צריך לחסל אותה גם אם זה נראה שהיא לא התעוררה. אחר כך אני צריך לברוח במהירות שוב דרך החלון בעזרת צינור הניקוז. אבל אז אצטרך לצאת ולצאת דרך השער הראשי יהיה מסוכן מידי אז אצטרך למצוא פרצה בגדר"
נייף עושה שני דברים (כמובן לא באופן שקוף אלא בצורה הכי פחות מחשידה שהוא מסוגל). הוא מסתכל ומעריך האם הוא יצליח לצאת מהחלון במהירות ודי בקלות. בנוסף הוא מחפש פרצות בגדר.
הערכה לפי העין (זורק בשביל שזה לא יראה מחשיד)-4
מציאת פרצות - 9 יש!/spoiler]
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

שליחה על ידי witch-hunter » 15 מאי 2019, 09:40

ח'אן
ספוילרהצג
IN
"אני חושב שאין זו זכותך להחליט בשביל כל הכפר. אני רוצה לדבר בפני כל גברי ונשות הכפר. אולי דווקא הם ירצו לבוא אתי."
KILL 'EM ALL
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 15 מאי 2019, 10:05

אלישע
ספוילרהצג
״מלפפון? כמובן״, הדרקון נוחר ביהירות מבודרת כשסינדר נכשלת. ״אנשים לעולם לא מפריזים ברגש. רק דרקון שכולו אש לוהטת יכול לדעת זאת. ובכן, בת אנוש קטנה, נחפש חידה קלה יותר...
רקדנית יפהפיה יצאה במחול
העניקה לי חיים, אוכל וחום
כשחיבקה את הדרקון התענג על מגעה
אך כשנישקה את העץ מת בצרחה״.
ALZ
ספוילרהצג
Out
סביב האחוזה יש מין חומה, לא גדר בשקל.
9 זה תוצאה לא משהו, בכל מקרה.

In
נייף יכול לצאת מהחלון בקלות יחסית, אבל יצטרך לטפס על החומה.
צייד
ספוילרהצג
״אני נציג הכפר. זה תפקידי לדבר בשמו. אבל אם אתה רוצה, בוא לדבר. נראה מי יסכימו לצאת להרפתקאות מסוכנות בחברת ברברים ארורים רק בשביל הנקמה האישית שלך״.

A.L.Z

שליחה על ידי A.L.Z » 15 מאי 2019, 10:23

ח'אן
ספוילרהצג
במקום לחפש פרצות בגדר נייף מחפש מקום נוח לטיפוס על החומה.
OUT
9 מתוך 12 זה די טוב.
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

שליחה על ידי witch-hunter » 15 מאי 2019, 10:49

ח'אן
ספוילרהצג
"אני בטוח שיהיו כמה 'משוגעים' שירצו. היום עם רדת הלילה כנס את אנשיך ואני אבוא ואדבר לפניהם". מסים ג'ון מברך את ליאופולד לשלום והולך למחנה הברברים.
OUT
אתה יכול להריץ.
KILL 'EM ALL
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 15 מאי 2019, 10:59

ח'אן
ספוילרהצג
"אש" היא אומרת בעלבון ומחייכת חיוך ממזרי "בליתי את חיי ללא קול, אילם. כאשר לקחת אותי בשבי ערפת את ראשי, לקראת סופי פשטת את מעילי, בנשיכה אשרוף בקרבת להבה, או שמע הבשיסוע תתיל על גופתי דמעה? אני התשובה לחידות רבות, אך האם בתלבושת זו אותי תצליח לגלות?"
Out
תשובה
ספוילרהצג
הרי אני בצל!
א.ש.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 15 מאי 2019, 11:42

ALZ
ספוילרהצג
Out
איי נכון, שכחתי שהמשחק ב2ק6 (עם שחקנים אחרים עברנו ל-ק20).

In
יש מקום שבו עץ נשען על הגדר, אבל זה בקצה השני של האחוזה.
צייד
ספוילרהצג
בערב, ג׳ון מגיע לכפר. נראה שלאופולד הפיץ את השמועה על כך שג׳ון המטרף לברברים ומתכנן לכבוש את הכפר הישן בחזרה, כי הכפריים מסתכלים בו בקור.
אלישע
ספוילרהצג
״בצל״, הדרקון מפטיר ביהירות. ״את חכמה משציפיתי, בת אנוש קטנה. מהי שמיכת השמיים האבלה?״.

סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 15 מאי 2019, 11:55

ח'אן
ספוילרהצג
"הלא היא החשכה?" משיבה סינדר בחרוז פעוט ומכייחת לעברו ואז מוספיה "זו חידתי האחרונה, שתינו אחיות אימהות ובנות זו לזו, אדומה וורודה, אש ולהבה, עבד ומלך דרקון כאדם, וכשם הלהבה, בלעדינו העולם יגווע, התדע את שמינו?"
Out
ספוילרהצג
אהבה ותשוקה
א.ש.
שלח תגובה