ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

ילדי הקיסרות - עץ משחק (5/5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 10 מאי 2019, 16:40

אלישע
ספוילרהצג
OUT
כל פעולה תדרוש גלגול, אבל לפעמים אני אתעלם ממנו אם המהלך מגניב. לא הכל בחזקת הקוביה, אבל עדיף לגלגל ליתר ביטחון.

IN
לילה מגיעה למערה, חור גדול בצוק שאין אליו שום גישה יבשתית. נשימתה נעתקת משמחה והפתעה כשהיא מוצאת בירכתי המערה קן גדול עשוי מאפר רך, ובמרכזו ביצה יחידה. היא גדולה כמו פומלה, ונראת כאילו היא עשויה מאבן חן מוזרה - מין שילוב בין שוהם, אגט ואודם כהה כדם. עכשיו היא נזכרת באיחור בדרך בה דרקונים מבקיעים את ביציהם - כשתנאים נראים מבטיחים והם מאמינים שהגוזל יזכה למספיק מזון וחופש כדי לגדול, הם נושפים על הביצה אש חמה כתופת ומבקיעים אותה, וממנה יוצא הגוזל העיוור.
ALZ
ספוילרהצג
OUT
אני מניח שתוכל להסתפק גם בסכין טובה.
בכל מקרה להבא אל תשים סוגריים, הערות תשים באאוט.
לפשוטי עם אין שמות משפחה כל כך, אז נניח שזה רק פול. אני מניח שזה מסוג הדברים שרק חנונים חסרי חיים כמוני טורחים לדעת...:)

IN
''ובכן, אתה נראה בחור לעניין. יש לך נטייה להשתכר? לעשות צרות? עבר פלילי? דבר בכנות, אדוני. אני מסוגל לזהות שקרים''.
ליזי
ספוילרהצג
לא ממש. נצטרך להצעיד אותם דרך הג'ונגל. אולי בדרך נרכוש חסידים נוספים.
אלכסנדרה מוצאת את אדריאן יושב לפינת בית, מביט ללא הרף לעבר ההריסות. כשהיא מופיעה לידו הוא נראה מופתע עד מוות, אבל לטובה.

''חזרת!'', הוא קורא ומחבק אותה. ''הייתי בטוח שמתת!''. ואז נראה שהוא נזכר בסיבה בה התפצלתם, והוא מתנתק מאלכסנדרה. ''ואולי עדיף אם היית מתה. למה חזרת? אני לא אבגוד בקיסר שלי ובארץ שלי''.
אביעד
ספוילרהצג
כשהאלמתים רואים שהם בחיסרון מספרי הם מפנים עורף ונמלטים, לא לפני שכדורי הספינה פירקו כמה אלמתים (לא שזה משפיע עליהם) ופגעו בספינה. רק ספינה אחת בצי הקטן אותו הבאת איתך, ''טורמנטה'', מהירה מספיק להשיג את הפיראטים.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 10 מאי 2019, 17:38

ח'אן
ספוילרהצג
Out
יש לי הרגשה שאני ממש עומד להתחרט על זה אבל...
In
סינדר מביטה בביצה, עד כמה שהיא הייתה שמחה לקחת אותה איתה היא לא מוכנה לגזול ממנה את אמא הביצה, לכן.
סינדר נשענת על פתח המערה באופן גלוי, ממתינה לאם שתחזור, היא מקווה להתעמת איתה ולכבול אותה, במידה ותצליח תיקח את הביצה איתה, במידה ולא... היא מקווה שיצליח להתעתק מכאן לפני שהיא תאכל בחיים.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 10 מאי 2019, 18:07

אלישע
ספוילרהצג
כעבור כשעתיים, הדרקונית חוזרת. היא בגודל סוס בערך, ועדיין משק כנפיה מפחיד את סינדר וממלא אותה הערצה בו זמנית. היא מביטה בפולשת בעיניים בעלות גוון לא ברור - מערבולת של אדום, כתום וצהוב שנעה כל הזמן, אש פנימית יוקדת.
לכי מהביצה שלי ברגע זה או שאצלה אותך, פולשת, היא אומרת לסינדר בטלפתיה. יריות קודם, שאלות אחר כך.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 10 מאי 2019, 18:28

ח'אן
ספוילרהצג
Out
סינדר לא ליד הביצה (שאני מניח שיחסית עמוק במערה) אילה נשענת על הכניסה כך שהיא נראת מבחוץ, אפשר לראות בבירור שהיא מחכה לה.
In
סינדר בוהה בדרקנית בהערצה גלויה, הקשקשים האדומים הכנפיים רבות הכוח הטפרים והשניים מטילות האימה והעיניים המדהימות האילו... היא מתלתלת את ראשה ומתנערת מהמחשבה בהקיץ, היא שכחה לרגע את המצב.
"אני לא כאן בשביל לפגוע בביצה שלך, לא נגעתי בה לרעה. אני כאן בשביל לאתגר אותך" היא מעיפה מבט לעבר הביצה לרגע "והייתי מעדיפה לעשות את זה במקום אחר שיותר... בטוח" היא אומרת בחיוך אמיתי, ניכר במבטה שהפגיעה בביצה תהיה בבחינת טרגדיה עבורה.

ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 10 מאי 2019, 18:52

אלישע
ספוילרהצג
הביצה קשה כמו סלע. לא תצליחי לפגוע בה, בת אנוש, הדרקונית אומרת בגיחוך עצבני. לאתגר אותי? מי את חושבת שאת בדיוק, ילדה? הסתלקי מכאן או שאצלה אותך.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 10 מאי 2019, 19:03

ח'אן
ספוילרהצג
Out
קצת מוזר לי שאיום באש משומש במקום בו בני האדם חסינים לו...
In
סינדר מרימה את ידה ולשונות אש מרקדות על גופה בעוד עינייה בוערות באש יוקדת "שמי הוא סינדר נו הוטרו ואני כאן בשביל לכבול אותך, אני האש היא ידידתי מבטן אימי ולא תפגע בי לרעה" היא מביטה בה "ומה שמך? נהוג להחזיר טובה כאשר האחר מציג את עצמו"
א.ש.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 10 מאי 2019, 19:11

אלישע
ספוילרהצג
OUT
אז טפרים. לא חכם להתגרות בדרקון.

IN
מי את בכלל, ילדה? ולמה שלא אוכל אותך כאן ועכשיו?, הדרקונית אומרת בשילוב של כעס ולעג יהיר.
נערך לאחרונה על ידי הח׳אן הטטרי ב 11 מאי 2019, 19:35, נערך פעם 1 בסך הכל.

Vae victis.
A.L.Z

שליחה על ידי A.L.Z » 11 מאי 2019, 11:55

ח'אן
ספוילרהצג
OUT
סבבה אין בעיה. את האמת שאני לא יודע איך לגלגל בפונדק ככה שאני לא יודע מה לעשות גלגלתי בבית 2ק6
IN
לא, כלל לא אדוני.
גלגול לתרמית אם צריך: 7
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 11 מאי 2019, 20:44

ח'אן
ספוילרהצג
סינדר מחייכת והאש שוכחת ואומרת "כמו שאמרתי אני היא סינדר נו הוטרו, כושפת אש, סלחי לי על דיבורי החפוז אבל אני רוצה שתיקחי אותי ברצינות, באשר למדוע לא לטרוף אותי במקום בו אני עומדת... כפי שראית האש בדמי, ואם אני אוכיח שאני מסוגלת לעמוד מולך ולא להיהרג תוך שניות אחדות הרבה אש תציף את המערה וביצי דרקונים בוקעים כאשר הן מחוממות מספיק, על אף שאני בטוחה שאני בשליטה על האש אני מעדיפה להימנע מהאפשרות לתאונה... יש כאן בקרבת מקום משטח ישר יחסית שנוכל לישב בו את זה, אין לי שום רצון לפגוע בך או בביצה" סינדר מביטה בה ואז מהססת, היא לא ממש רוצה לקפוא על הדרקונית לשרת אותה, היא מעריצה דרקונים והיא מקווה לזכות בכבוד מצידה ולא בנשנאתה לכן היא אומרת "כפי שאמרתי אני רוצה לאתגר אותך, אם תנצחי... אני מניחה שזה כבר לא משנה, אם אני אנצח אני לא אכבול אותך אבל ארצה שתשקלי את האפשרות ליצור עימי הסכם, אין לך מה להפסיד מכך" סינדר מביטה בה "זה מקובל עליך?"
דיפלומטיה 14
א.ש.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 11 מאי 2019, 22:03

אלישע
ספוילרהצג
מי את בכלל? למה את חושבת שלדרקונית חופשיה, דרקונית בר, יש זמן בכלל למשחקים עם ילדי אנוש מחפשי הרפתקאות?, היא שואלת ביהירות שיש כמעט ורק לדרקונים. תוכיחי לי שאת ראויה בכלל לתשומת הלב שלי. הרגי דרקון בר. אם תחזרי אלי עם הגולגולת שלו, אדע שאת יריבה ראויה ואולי אקדיש לך מזמני בשביל האתגרים שלך. עד אז את בכלל לא ברמה שלי. לכי.
ALZ
ספוילרהצג
נייף הוא שקרן מצויין, ומנהל המשק לא נראה חושד כלל. ''אם כך, התקבלת'', הוא אומר לו.
כמשרת, נייף מקבל ארוחות קבועות וסבירות בהחלט, מיטה לישון בה בפרטיות מספקת, וכסף לבילויים קטנים מדי פעם בעיר - בסה''כ, שכר מתקבל בהחלט על הדעת. הקצין ואן-דרודה מתגלה כמעסיק הוגן וחביב מאוד, ששואל לשלום משרתיו ומתייחס אליהם יפה. מה נייף עושה כדי לקדם את שליחותו?

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 11 מאי 2019, 22:11

ח'אן
ספוילרהצג
סינדר נאנחת "אני לעולם לא אהרוג דרקון מרצוני החופשי, בכל מקרה אם זה המצב זה לא שווה את המאמץ, פחד הוא צבע מכוער על דרקונים" היא אומרת בחיוך "אולי בגילגול אחר" ונעלמת במעטה להבות.
היתעתקות אש, 18.
א.ש.
A.L.Z

שליחה על ידי A.L.Z » 11 מאי 2019, 22:16

ספוילרהצג
נייף לומד דברים על הקצין והאחוזה ומתכנן לעצמו תוכנית לפי הדברים שלמד. בדרך כלל כשממש מאוחר בלילה יש לקצין שומר אחד בלבד ששותה ונעשה שיכור בשעות האלה. נייף גם יודע שכשיוצאים מהחלון של החדר של המטרה שלו יש קיר אבן שמאוד נוח לטפס ולרדת בו. לכן הוא מתכנן להתגנב לחדר השינה של הקצין לחסל אותו ואת השומר במהירות עם הסכין שלו ואז לברוח דרך החלון. בשעות המוקדמות של הלילה כדי לוודא שאין פגמים בתוכנית הוא נכנס לחדרו של הקצין ושואל אותו "תרצה לשתות תה לפני השינה אדוני?" כדי לוודא שהוא אכן עומד לישון בחדרו ושרק השומר שנוטה להשתכר שומר עליו. כמובן שאם הוא רוצה תה נייף גם מביא לו תה.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 28

שליחה על ידי אביעד » 13 מאי 2019, 16:05

ח'אןהצג
אם רק הטורמנטה יכולה להשיג אותם, היא תעשה את זה. אם הטורמנטה יכולה להילחם בהם - זו כבר שאלה אחרת.
אתיאס פוקד על הטורמנטה לעקוב אחרי ספינת הפיראטים גנבי זכויות היוצרים "ההולנדי המעופף", בנתיב בו הם שטים. אם הם מסתובבים בחזרה כדי לתקוף, לחזור אל הצי הגדול באותו המסלול בו הם שטים. זו שיטה מוכרת במרוצי ספינות, בה הספינה המנצחת שטה באותו הנתיב של הספינה שאחריה, כך שקשה עד בלתי אפשרי להפוך את היוצרות ולהשיג את הספינה הראשונה.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 13 מאי 2019, 18:34

אלישע
ספוילרהצג
סינדר מתעתקת חזרה למטה, והדרקונית לא טורחת לרדוף אחריה - או אפילו להסתכל עליה. סינדר זוכה ממנה רק לנחירת בוז למראה הקסם הפשוט כל כך. מה היא עושה?
ALZ OUT
ספוילרהצג
חכה. אתה יכול לומר שנייף לומד פרטים חשובים על האחוזה, ולגלגל. אני אומר מה הוא מגלה.
הקצין לא מספיק טיפש כדי לשים אלכוהוליסט כשומר.
ועושה רושם שנייף הוא מכונה. אין לו רגשות? לבטים? סתם מחשבות?
אביעד
ספוילרהצג
OUT
לטורמנטה יש 18 תותחים, לפיראטים 25.

IN
הטורמנטה רודפת אחרי ההולנדי המעופף ומסתובבת כשהאלמתים שבים להתקיף. כשהיא שבה לצי הפיראטים מסתובבים - אבל האם אתיאס מנסה בינתיים לטמון להם מארב?

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 13 מאי 2019, 18:38

ח'אן
ספוילרהצג
Out
ממישך במסע הכללי שלי והפעם הבאה מנסה למצוא דרקון ללא ביצים כך שהיא לא תרגיש רע לכבול אותו.
תריץ למשהו מעניין.
א.ש.
שלח תגובה