ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

ילדי הקיסרות - עץ משחק (5/5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 05 מאי 2019, 13:57

צייד
ספוילרהצג
''קודם כל, אני אומר שעליך לדבר בכבוד לזקנים ולחכמים ממך, ילד. כשתגיע לגיל שלי ויהיה לך ניסיון חיים של שישים שנים, תוכל לדבר צעירים ממך איך שתרצה. כרגע אתה בסך הכל נער צעיר, טיפש, יהיר וחסר ניסיון, שאמור לקוד לחוכמתם של המבוגרים ממנו, לא לצעוק עליהם ולדבר אליהם לא בכבוד''. ליאופולד מביט בך רגע ארוך, הבעת פניו נרגעת.

''בכל מקרה... ג'ון, כבר הקמנו כפר חדש. שדות חדשים, בקתות חדשות, אתה רואה. הכפר הישן שלנו... אני מתגעגע אליו ויותר ממך, ילד. את כל שישים השנים שלי חייתי בו. אתה תתרגל מהר לכפר החדש שלנו, תתחתן, תביא ילדים, תקים בית ותשכח ממה שהיה. אני... אני כבר לא יכול. אבל עם כל הגעגוע, אני לא אסכן את אנשינו במלחמה על הכפר הישן שלנו, כשהם כבר מצאו מקום חדש. ואפילו אם ננצח, חצי מהאדמות יעברו לברברים. אתה באמת חושב שהכפר יראה אותו דבר כששבט ברברים פראיים ישכון לצידנו?''.
אביעד
ספוילרהצג
המלח מאותת לספינה - ''מי אתם?''.
הוא חוזר עם תשובה בדמות גרזן הטלה נעוץ בדופן הסירה, כשלקת מוצמד פתק: ''אנחנו ספינת ''ההולנדי המעופף''. עכשיו תנו לנו את כל הרכוש שלכם ואולי ניתן לכם לחזור הביתה בשלום''.
אלישע
ספוילרהצג
הדרקון חג למעלה, במעגלים שהולכים ומתקרבים לאדמה. לבסוף הוא נוחת מול סינדר. הדרקון הוא אדום וקצת יותר גדול מסוס, ועל גבו רוכב גבר שרירי ומוצק, שעל בגדיו השחורים רקום דרקון אדום ותלת ראשי, וחרב אדירה שחורת להב חגורה לירכו. סינדר מזהה אותו מיד לפי סמלו. אאיגורו נו טארגאריאו, בן שולי לאחת השושלות החשובות של המכשפים - שושלת טארגאריאו, הדרקונים האדומים. הוא מביט בסינדר דקה ארוכה, לא מזהה אותה. ''ומי את, נערה?'', הוא יורד מדרקון, בוחן את סינדר. הוא גבוה ממנה בראש וחצי וארשת פניו חמורת סבר. ''מה את עושה לבד בהרים?''.
ALZ
ספוילרהצג
הוא מושיט לנייף צרור מטבעות קטן. ''קנה עם זה רעל אצל אחד הרוקחים בעיר. השגנו לך עבודה כמשרת בארמון, והם ממיל אלא ישימו לב לעוד אחד שהצטרף''.
נערך לאחרונה על ידי הח׳אן הטטרי ב 05 מאי 2019, 14:14, נערך פעם 1 בסך הכל.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 05 מאי 2019, 14:13

רישו
ספוילרהצג
"סינדר לבית הוטרו" היא אומרת בחיוך ובקידה רבת חן, היא בוכנת אותו בהתרשמות ממותנת ובהתרשמות הרבה פחות ממותנת את דרקנו.
"אני כאן בחיפוש אחר דרקונים, לא הייתי עוקבת אחרי דרקונך אילו הייתי רואה שהוא רכוב" היא מסתכלת על הדרקון במבט שגובל בהערצה ואז על אאיגורו במבט... סורק.
"או לפחות לא בחשאי, על אף שאני לא טובה בכך במיוחד" היא אומרת בציחקוק קל.
"מה אדם במעמדך עושה כאן? חשבתי שרוב הרוכבים נמצאים בחזית למען תהילת האימפריה".
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 05 מאי 2019, 14:22

מרוב משחקים שנינו מתבלבלים. כאן זה לא רישו...
ספוילרהצג
''עד שלא נגיע ליבשת המזרחית אין הרבה סיבות להיות בחזית'', הוא אומר, חמור סבר עדיין. ''בכל מקרה, כאן תמצאי רק ביצי דרקון, ואם את רוצה לגנוב אחת את תצטרכי להסתבך עם דרקונית בר עצבנית. יום טוב לך, סינדר נו הוטארו'', הוא מסתלק בנפנוף גלימות אדומות ועולה על דרקונו - לא, זו דרקונית, מבינה איכשהו סינדר. היא מביטה בסינדר במבט משועשע, ואז מסתלקת למצוות אדונה וממריאה חזרה.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 28

שליחה על ידי אביעד » 05 מאי 2019, 14:57

החאן הטטריהצג
ואני עז? דיברנו כבר בדיסקורד...
מצטער ששולח כאן, פשוט כרגע תקוע לי.
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

שליחה על ידי witch-hunter » 05 מאי 2019, 15:27

ח'אן
ספוילרהצג
IN
"נראה לי לא הבנת אני מלא ינוח עד שהכפר שלנו יחזור לשלטתנו. אני צריך לנקום באותם הברברים האיומים שהרגו את אבי ואני אעשה את זה בלעדכם אם אצטרך!"
:fire: מכשפות ראו הוזהרתן! :fire:
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 05 מאי 2019, 16:18

ח'אן
ספוילרהצג
לפני שהוא עוזב סינדר אומרת לו "אין כאן דרקונים ויש רק ביצים, אבל אימהות לביצים יש... אתה סותר את עצמך אאיגורו נו טארגאריאו" היא אומרת בחיוך "או שאני מפספסת משהו?".

ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
A.L.Z

שליחה על ידי A.L.Z » 05 מאי 2019, 17:23

ח'אן
ספוילרהצג
"טוב אז אני אלך למשימה" אומר נייף. נייף הולך לפגוש את כריסטיאן (המורד הרוקח) ואומר לו "אני זקוק לרעל הבליעה הכי חזק שאתה יכול להשיג לי בסכום הזה" ומניח על השולחן את הכסף שקיבל מג'אק. לאחר שהוא משיג את הרעל הוא מתחיל את המסע (הקצר יחסית) לכיוון וסרדם
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 05 מאי 2019, 17:36

הח'אן הטטריהצג
כן, ואני סנטה. כל הרכוש שעל הספינות הוא כדורי תותח, ומלחיו של אתיאס מוסרים אותם לפיראטים בדרך המהירה.
מסירת הרכוש: 19.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 07 מאי 2019, 17:17

אלישע
ספוילרהצג
''שגיאת ניסוח קלה'', הוא אומר ללא הומור, והדרקונית שלו ממריאה.
סינדר ממשיכה לחפש ביצי דרקון? או הולכת למקום אחר?
צייד
ספוילרהצג
''אתה עדיין צעיר, אידיוט! תתיישב, תתחתן, תביא ילדים. אגתה בת הטוחן מסתכלת עליך בעיניים נוצצות, ככה שמעתי. לעזאזל, אתה עדיין צעיר, אל תבזבז את זמנך על נקמות''. הוא נאנח. ''אבל כרצונך. בני הכפר הזה לא יעזרו לך במלחמה הזו''.
ALZ
ספוילרהצג
OUT
אחרי התלבטויות והתייעצויות החלטתי שהתנקשות בקיסר זה עדיין רמה גבוהה מדי לדמות שלך, ועדיף שנשמור משימה קשה ומכריעה כזו לשלבים מאוחרים יותר. אז המשימה שלך היא - להתחזות למשרת של אביר ושמו קזימיר ואן-דרודה, רב-סרן בצבא הקיסרי המפקד על כמה מאות חיילים. זו פחות או יותר המשימה הראשונה של נייף ונראה שג'ק השחור מנסה לבחון את יכולותיו.

IN
נייף מגיע תוך כיומיים לאחוזת ואן-דרודה, טירה קטנה ונאה בה מתגורר הרב-סרן. נראה שהרשת החשאית של המרד דאגה לכך שיתקבל במהירות, כי בדיוק היה חסר באחוזה משרת ומנהל המשק, זקן רזה, מקריח ודק-שפם, ממהר לקחת את נייף לראיון. הוא מוזג לשניהם כוס יין, בוחן את הדרך בה נייף שותה. ''ובכן, בחור צעיר, מה שמך ומאיפה באת?''.
אביעד
ספוילרהצג
META
לאלמתים - 20.

IN
חילופי פגזים קטלניים מתרחשים. בקיעים נוצרים בדופן ''הסוחר החמדן'' ובדופן ספינת הפיראטים. האלמתים שטים לכיוונכם, מספינתם נשמעים שירי רום בקולות צורמניים.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 07 מאי 2019, 17:45

רישו
ספוילרהצג
סינדר ממשיכה בחיפוש
א.ש.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 07 מאי 2019, 18:01

אפילו רישו כבר התפרקו...
ספוילרהצג
סינדר חושבת בכמיהה כמה חבל שאין לה דרקון, כי המערות בצוקים רחוקות מלהיות נוחות לגישה. היא סורקת את כל אלו שהיא מסוגלת לגשת אליהן, אך לא מוצאת ביצים - נראה שהדרקונים חכמים מספיק להטיל רק איפה שבני אדם לא יכולים להגיע.

META
2.

Vae victis.
A.L.Z

שליחה על ידי A.L.Z » 07 מאי 2019, 18:05

ח'אן
ספוילרהצג
OUT
אני בסוג של ריאיון עבודה? אני מניח שלמשימה הזו לא קיבלתי רעל מיוחד ואאלץ להסתפק בדם הירוק.
IN
אני פול סקולס (כמו הכדורגלן) אני מגיע מכפר שנקרא בית הרקפות (זה לא הכפר שאני באמת גר בו אבל אני מכיר את הכפר כי אני ופטר היינו שם. הכפר הזה גם קרוב לוסרדם). אני אשמח מאוד להיות משרת של הרב סרן. אני מאמין שיש לי כישורים שיותר ממספיקים בכדי לבצע את התפקיד על הצד הטוב ביותר.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 07 מאי 2019, 18:42

ח'אן
ספוילרהצג
out
אשמח עם לא כל פעוךה תדרוש גילגול, זה די מעצבן שכל דבר בחזקת הקוביה ולא בסיפור.
אגב בסוף וויתרנו על הקשקשים הפנמיים ולקחנו משהו אחר לא?, אני הייתי שמח להפוך לעשן ולרחף למשך שניות אחדות.
אגב היא עוןשה את זה בצורה זהירה כדי שבמקרה של כישלון היא לא תיפול למותה
in
סינדר מביטה באחד המצוקים בהיסוס אך לבסוף מנידה בראשה, היא מספק עם יש לה את היכולת לתפס לאחד ההרים האילו, ואז עולה לה רעיון...
היא מאתרת נערה שנראת מבטיחה, ולוקחת איתה צרור עצים ומטפסת כמה שהיא יכולה בלי לסכן את עצמה, היא עורכת את העצים במדורה (עד כמה שהקרקע מאפשרת, אם לא היא תוקעת אותם כמו צרור לפידים), ומדליקה אותה. לאחר מכן היא משגרת חזיז אש לא חם במיוחד אבל עמיד ורכב לפתח המערה, כאשר היא רואה שהחזיז עומד להגיע למקום הרצוי היא פוסעת לתוך המדורה, מתעתקת למקום בו האש הקסומה שלה עדיין עומדת הודות למנה נדיבה של קסם.
META
tkhag1 גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 5:
5

א.ש.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 07 מאי 2019, 18:50

הח'אן הטטריהצג
אתיאס צופה בקרב מספינתו, ''אלביניה''. אם הפירטים יתקדמו יותר מדי הוא עוד עלול לבוא לתגבר את ''האריה השואג''.
תותחים לאריה השואג (למה נראה לך שאני אביא ספינת מסחר ללחימה בפירטים? הסוחר החמדן לא שם.) 14
תותחים לאלביניה עם צריך - 10.
שתי הספינות ספינות מלחמה, ויש עוד כמה באזור. אתיאס מאותת באמצעות אור ממוקד וקשה לראות את מי מאותת ואיך.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 07 מאי 2019, 19:24

ח'אן
ספוילרהצג
אלכסנדרה מחייכת מאוזן לאוזן. במקום לחשוב ולתכנן איך להשיג את אוצר הילידים, הם פשוט כורעים ברך בפניה ויתנו לה את האוצר בעצמם. מעבר לכך, הם יתנו את עצמם - הם ילחמו בעבורה אם תבקש בכך. עכשיו רק נותר לחשוב על דבר אחר - איך צבא גדול שכזה יוכל לצעוד מעבר לים ולהגיע אל שטחי הקיסרות.
מסרי להם להתכונן למלחמה בקרוב. היא אומרת לקזאלאתאת', ומחכה שהפגיון תתן נאום חוצב להבות למנהיגי הילידים. כשהיא מסיימת היא הופכת עצמה לדבורה ומתחילה לעוף לכיוון כפר הקיקלופים, שם היא מחפשת את קשקש-נחש או את אדריאן, הראשון מביניהם שתמצא. בדרך לשם היא שואלת את קזאלאתאת' האם את מכירה דרך להעביר או לשגר את הילידים והאוצר שלהם חזרה אל הקיסרות?
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
שלח תגובה