ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

ילדי הקיסרות - עץ משחק (4/4)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ליזי

ילדי הקיסרות - עץ משחק (5/5)

שליחה על ידי ליזי » 04 דצמבר 2018, 15:24

ח'אן
ספוילרהצג
"תודה, אתה... נדיב מאוד." אלכסנדרה בולעת רוק. היא מהנהנת לשאלתו של הקיקלופ, מחליטה שעדיף לקבל את ההצעה שלו מאשר להעליב אותו בצורה כלשהי.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 04 דצמבר 2018, 15:28

ח'אן
ספוילרהצג
out
אתה יודע שלחשתי נכון? והוא ראה את התליון של ניקס נכון?
in
לילה נאנחת "לילה אלדרנס סטורם בישופית-מיסיונרית בשירות ניקס" היא לוחצת את ידו "אני ובן לוויתי חלק ממשימה שמשרתת אינטרסים משותפים של שני המקדשים, למרבה הצער נפצעתי ואני זקוקה לטיפול רפואי, אני מעוניינת לשכור את שירותך במידה ואתה בקי באומנות הריפוי"
כדאי להכות ראשון אבל תמיד עדיף להכות אחרון.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 05 דצמבר 2018, 09:57

ספוילרהצג
"כן, בדיוק. אתה חוזר עכשיו הביתה." תעשה נזקים שם
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 05 דצמבר 2018, 17:25

ספוילרהצג
לוקה מביט בזלזול באישה - "ומדוע שמילקומאס יצטרך לתת לך דין וחשבון? הישרפי ומותי" בעודו מסמן מתוך האשלייה את הרונות שיגרמו לאישה לעלות באש.
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 05 דצמבר 2018, 21:12

הל
ספוילרהצג
META
יצא 6.

IN
לוקה מטיל את הרונה - וסביב האישה ניצתת אש עזה... אבל הקסם דורש יותר מדי אנרגיה. הוא מתנשף בחדות, מזיע, ואש האשלייה סביבו נמוגה. האישה הצורחת, המתגלגלת בעפר, כבר הספיקה לכבות את האש. הכפריים מקיפים את לוקה, מלחששים. ''אתה לא מילקומאס...'' ''מתחזה...'' ''שקרן ארור...''. לוקה המתנשף מוצא את עצמו מוקף בקהל מאמיני כת זועמים, לידו הכוהן עוד אוחז בתינוק ביד אחת ובסכין הפולחן ביד השנייה. מה הוא עושה?
אביעד
ספוילרהצג
''טוב...'', מסנן נד, ויוצא מהפונדק בטריקת דלת. ''שמור על הבן ש'ך שם! אתה תשלם לי אם הוא יהרוס לי את הקירות!'', צועק עליך הברמן.
אלישע
ספוילרהצג
OUT
כתבת ''לילה אומרת'', לא ''לילה לוחשת''. וכן, הוא תלוי לה על החזה.

IN
''מיסיונרית, אה?'', הוא מחייך קלות, ואומר לצ'יפים הישובים לידו משהו בשפת הילידים. ''אינני מרפא, אך בכפר יש זקנה חכמה, מומחית בריפוי צמחים. אכוון אתכם אליה, ואני מוכן גם לשלם תמורתכם - אלא אם יש לכם חרוזים, נוצות, תירס או דגים להציע לה...''.
ליזי
ספוילרהצג
''תודה רבה לך'', אומר הקיקלופ, ומעמיס אותך ואת אדריאן על שתי כתפיו. ''מצטער על הגסות, אבל יש לכם פשוט צעדים כאלה קטנים'', הוא אומר, ומביא אתכם לבקתת אבן מסותתה רגילה, מותאמת למידותיו של ענק. בור אש עצום בוער במרכז הבקתה, ושתי קיקלופיות צולות עליו בשר. כמה ילדים משחקים בצד בבובות סמרטוטים בגודל ילדים אנושיים. על השולחן, שגובהו כגובהה של אלכסנדרה, ערוכות קערות גדולות של דייסת תירס, גבינה, פירות טריים, ירקות שורש כתומים וצלויים ומגוון מטעמים מוזרים.
אלכסנדרה עושה משהו?
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 06 דצמבר 2018, 21:18

ח'אן
ספוילרהצג
"אם כך אבקש ממך להיות חלפן כספים, על אף שמדובר במשימה משותפת יש דברים... שאני צריכה לעשות עבור עצמי" היא שולפת מטבע כסף מארנקה ושמושיטה לו אותה "עבור המטבע המקומי ועבור שירותך, אמור לי אם המחיר גבוהה יותר
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 06 דצמבר 2018, 23:04

ח'אןהצג
אויש. אויש אויש. באמת הצלחת להפתיע אותי.
in
אתיאס זורק כסף על השולחן. אם אני לא אתפוס עכשיו את הנזק הקטן הוא יגדל ואז אני אצטרך לתפוס את הנזק הגדול
חיפוש אחרי הפרחח
אביעד גלגל 2d6 וקיבל תוצאה סופית של 7:
4, 3
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 07 דצמבר 2018, 18:04

ספוילרהצג
"אז... מה שמך, קיקלופ נכבד?" אלכסנדרה שולחת את ידה לקחת פרי ומתחילה ללעוס אותו בחשש מסויים
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

שליחה על ידי witch-hunter » 09 דצמבר 2018, 01:41

ח'אן
ספוילרהצג
IN
"שלום ליאר אשת ראש הכפר. שמי ג'ון ואני מטיל בארצכם כבר זמן מה". אומר ג'ון וחושב "אני מקווה שהשקר הזה יספק אותה, אחרת הסיפור הזה יגמר לא טוב..."
:fire: מכשפות ראו הוזהרתן! :fire:
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 09 דצמבר 2018, 22:54

ספוילרהצג
לוקה נעמד בהתעלמות כמעט מוחלטת מאנשי הכת, ומתמתח קצת, בעודו פולט קללות שמבהירות בדיוק מה הוא חושב על השרירים התפוסים שלו. לוקה אומר לכת עם חיוך על הפנים שלו "זה היה מפתיע, זו הפעם הראשונה לדעתי בחודשים האחרונים שהוא התגשם דרכי. כבוד גדול עבורכם, והייתי ממליץ לאישה הזאת" הוא מחווה עם ידו על זאת שטענה שהוא מתחזה "לברוח כמה שיותר מהר. מילקומאס לא היה מרוצה מחוסר האמונה שלך, ובפעם הבאה שניפגש הבשר שלך יהיה שלי למאכל. חבל שמילקומאס לא מאפשר לי פשוט לאכול את כולכם, זה היה פיתרון פשוט בהרבה, וגם הבטן שלי הייתה מרוצה בהרבה."
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 10 דצמבר 2018, 11:47

ליזי
ספוילרהצג
הפרי הצהוב הומוזר פרוס לפרוסות מתוקות, ובמהרה אלכסנדרה מתמכרת לטעם האננס. ''שמי הוא קשקש-נחש-מכונף בשפת בני עמי. מה שמך?''.
הל
ספוילרהצג
''שקרן. מילקומאס לא היה נכשל כך. אתה בסך הכל קוסם...'', אומר הכוהן, כשהוא מבחין מה נראה בך שונה. ''קוסם ברברי, לא סתם... היינו נותנים לך ללכת, אבל הכת שלנו סודית, אתה מבין?...'', הוא אומר בנימה אכזרית. מאמיני הכת מקיפים אותך... לוקה קולט, מאוחר מדי, שצריך לשלוף פגיון ולברוח, לא לפטפט. מאמיני הכת הזועמים מקיפים אותו. הוא דוקר אחד, שנים, שלושה, אבל המספר העדיף שלהם מכריע אותו לבסוף.''השבח לשר השדים!'', קורא הכוהן, המדמם בכתפו, כשגופתו של לוקה מוטלת על אדמת קרחת יהער.

OUT
מצטער, אבל נתתי לך הזדמנות להציל את עצמך, ואתה ניצלת אותה לדיבורים. אני מוכן לתת לך להירשם שוב מחדש, אם אתה רוצה.
היית שחקן מעולה, ובאמת מצטער על לוקה, אבל על טעויות משלמים.
צייד
ספוילרהצג
OUT
אשמח אם מחשבות יהיו בנטוי או מודגש. יותר נוח.

IN
''מטייל? מה כזה מעניין ביערות שלנו?'', היא שואלת בנימה מעוניינת.
אביעד
ספוילרהצג
אתה רואה לרגע את ראשו האדום של נד, אבל מהר מאוד מאבד אותו בין סמטאות העיירה.

OUT
להריץ לאנשהו?
אלישע
ספוילרהצג
''למען עצמך? מה בדיוק?...'', הוא שואל בחשד, לא לוקח את הכסף עדיין.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 10 דצמבר 2018, 11:54

ח'אן
ספוילרהצג
""כוונתי היא לגאוותי כבת ירח, אתה יכול להבין למה איני מסוגלת לקחת תרומה מבן שמש" היא אומרת בחיוך מתנצל "האם גאוותך הייתה מאפשרת לך לעשות כן במצב הפוך?"
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

ילדי הקיסרות - עץ משחק (4/5)

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 10 דצמבר 2018, 12:06

אלישע
ספוילרהצג
''תלוי בנסיבות''. הוא לוקח את הכסף ונותן לך קלחי תירס, חרוזים מוזרים ותכשיט נוצות מוזר.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 10 דצמבר 2018, 12:19

ח'אן
ספוילרהצג
לילה לוקחת את ה"כסף" המקומי הולכת למקום שבו אמר לה שנמצאת המרפא.
Out
להריץ
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 10 דצמבר 2018, 13:31

הח'אןהצג
תריץ לרגע שאני תופס אותו כבר. מזכיר לך שיש לי אקדח עם כדורים ומגוון רעלים וסמי שינה ואמת. וחלק מהם אני נושא בכל רגע נתון.
שלח תגובה