מפגש פונדקאים - דרקוניקון
עוד מפגש בדרך :) בשבוע הבא ביום שישי, ייערך מפגש פונדקאים במסגרת כנס דרקוניקון. המפגש יתחיל בשעה אחת וייערך בחדר "מגדל הקסם" במתחם הכנס, ויתחיל בשעה אחת עד שתיים וחצי. מוזמנים להגיע וגם להודיע בנושא - מפגש פונדקאים דרקוניקון, וגם אייקון

ילדי הקיסרות - עץ משחק (5/5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 10 אוגוסט 2018, 12:40

נאוטי
ספוילרהצג
OUT
אופס.
רגע, אם הוא ירה ירייה אחת, הוא עייף כאילו הוא רץ ''רק'' קילומטר או שניים.
הדבר האחרון שמעניין פיראטים הוא כבוד...

46 כפריים
42 שודדים.

אז אתה יכול להמשיך להילחם.

טעות שלי...
א''ז
ספוילרהצג
הנער נראה המום בעיקר מהרעיון של להתחיל עם המוזגת. ''היא בת דודה שלי... אז... אתה באמת לורד, מה? מה קרה שירדת אל העם הפשוט? ומי זו הנערה המשוגעת שאיתך?''.
אביעד
ספוילרהצג
OUT
40~.

IN
''שלושים-ארבעים''.
צייד
ספוילרהצג
ג'ון מתעורר מוקדם במיוחד (כי הוא שומר לפנות-בוקר), ואתם ממשיכים לצעוד. לפניכם נמצא כפר קטן.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Si vis pacem, para belum.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 10 אוגוסט 2018, 12:56

א''ז
ספוילרהצג
"אני לא באמת לורד, אי פעם תהיתה מה קורה לבן החמישי של איזה לורד קטן או אביר? ומה קורה למשפחה שלו? אנחנו מכבלים נחלה זעירה במקום נידח כל שהוא ונכנסים לעולם העסקים, אבי סוכר בסוסים ואני אמור להתגייס בקרוב אז אני מטייל קצת עד אז, כמובן שם אי פעם אכנס לצרות אבא שלי יבקש עזרה מהדוד שלי שיפעיל קצת קשרים" היא מחייכת "בכל מקרה הבחורה הזו היא... לא לגמרי בסדר אבל היא תמיד משעשעת, ביחוד בלילה" לילה קורצת לנער "בכל מקרה יש משהו מעניין באזור? אם לא אני יכול לעזור לך עם משפטי פתיחה" לילה צוחקת.
כדאי להכות ראשון אבל תמיד עדיף להכות אחרון.
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

שליחה על ידי witch-hunter » 10 אוגוסט 2018, 16:47

ח'אן
ספוילרהצג
IN
ג'ון מכנס את מועצת הכפר ואומר. "לדעתי צריך לשלוח כמה אנשים לכפר הקטן הזה כדי לבדוק מה קורה בו, אם הכול יהיה כשורה נסחור עימם..."
:fire: מכשפות ראו הוזהרתן! :fire:
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 12 אוגוסט 2018, 13:48

טוב, עברו יומיים אז אני מגיב.

א''ז
ספוילרהצג
''מעניין? לא ממש. כפר רגיל. בכל מקרה אני מבין שאתה סוחר, מה?'', אומר הנער. סוחרים ידועים בקיסרות כשקרנים - ודי בצדק. ''טוב, היה נעים להכיר'', הוא אומר והולך חזרה אל האיכרים. אתם עולים לחדר השכור.
צייד
ספוילרהצג
''אני מסכים'', אומר ליאופולד הזקן, וכולם מהנהנים אחריו. ''ג'ון, לך לשם עם ארמנריק ויוהאן. אני זקן ועצמותיי כואבות...''.

סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 12 אוגוסט 2018, 14:11

א"ז
ספוילרהצג
כאשר לילה נכנסת לחדר עם אלכסנדרה היא נועלת את דלת החדר אחריה, לאחר מיכן במהירות הבזק היא מסתובבת אוחז בפיה של אלכסנדרה והולמת בה מתחת לחזה באגרוף בעוד היד שלה מונעת מפיה להשמיע קול. היא משחררת את אלכסנדרה ובעודה מרידה את הכפפה שהתלכלכה ברוק היא מסננת "את שוטה?! מה לעזאזל חשבת לעצמך? הם כבר כך לא מרוצים מהאצולה ואנחנו באיזור במודד שקל להיפטר מאיתנו כאן ואת כמו מטומטמת מתגרה בהם?!" היא גומרת לנקות את הכפפה ואומרת "באשמתך ניאלץ לישון במשמרות, אני אקח את הראשונה" היא מתיישבת עם הגב לקיר והפנים לדלת, ניכר שהיא זועמת.
ח'אן
אתה הולך לחקות שוב יומיים או שעד שלושה יגיבו אתה תגיב לשתיים?
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

שליחה על ידי witch-hunter » 12 אוגוסט 2018, 14:14

ח'אן
ספוילרהצג
IN
"בסדר". אומר ג'ון וקורא ליוהאן וארמנריק כדי לצאת לכפר.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 12 אוגוסט 2018, 14:15

אני מניח שאני אגיב אם לא יהיו 3 תגובות יום או שניים.

סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 12 אוגוסט 2018, 14:44

ח'אן
ספוילרהצג
''אז מחרתיים, עם השקיעה, בנמל. אתה תביא את האנשים שלך, אני אביא את האנשים שלי ואת הציוד.''
Out
מקווה שזה ציוד שאפשר להשיג ביומיים, כמעט וודאי שכן.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 12 אוגוסט 2018, 14:50

א"ז
ספוילרהצג
אלכסנדרה מתיישבת בשתיקה עצבנית על המיטה. אחרי רבע שעה, היא אומרת "תשכחי מזה. אני יוצאת להסתובב." היא הופכת לזבוב ויוצאת מהחלון - היא בכל מקרה לא תצליח להרדם הלילה, אז שלפחות תחפש משהו מעניין לעשות בכפר.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 12 אוגוסט 2018, 19:25

א''ז
ספוילרהצג
OUT
אמרתי כמה פעמים שעכשיו רק צהריים, השמש קופחת ושתיכן תשמחו להפסקה קצרה, אבל שיהיה, נניח שערב.
ליזי
ספוילרהצג
אלכסנדרה מתעופפת לה בכפר כמה דקות. הלילה כבר יורד והאנשים שבים לבתיהם, אין הרבה דברים מעניינים. יללות תנים, צרצורי ציקדות וקריאות ינשופים יוצרות מעין מנגינה צורמנית.
היזהרי, אומרת קזאלאתאת' במוחה. אל תבזבזי אנרגיה רבה מדי, אם את לא רוצה להתעלף לכמה ימים.
אלישע
ספוילרהצג
ליה יושבת כמה דקות, ומצב שקט. איש עדיין לא בא לרצוח אתכן.

OUT
אתה מוזמן לתאר מחשבות והרהורים של לילה :)
צייד
ספוילרהצג
אתם הולכים אל הכפר. זהו כפר קטן ושגרתי, דומה במידה כואבת לכפר שנטשתם. אנשים מבחינים בכם מייד. ''שלום!'', קורא אליכם אחד מהאיכרים. ''מי אתם, זרים? אתם נראים כמו כפריים, כמונו'', הוא מחייך.
אביעד
ספוילרהצג
''אנחנו הולכים להפליג למגר את השודדים, אם כך'', הוא אומר. ''הבן שלי מספיק גדול כרגע, הוא יוכל לדאוג לבית כשאעדר. מוסכם''.

OUT
מה הציוד?

סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 12 אוגוסט 2018, 19:48

ח'אן.
ספוילרהצג
לילה יושבת ומסתכלת על החלון כל הרעיון הזה טיפשי היא חושבת לעצמה אין סיכוי שאוכל לשרוד במצבי בארצות הפרא, אני צריכה ללמוד רפואה, צייד רגיל, פשיטת עורות, זיהוי צמחים והרשימה רק מתארכת היא חושבת בדיכאון וגם אם אצליח לחזור משם בחיים עם מספיק כסף אין שום ערבות שאוכל לעשות שינוי אמיתי אני מתגעגעת למשפחה שלי..., לילה נאנחת ומביטה לעבר השמש ומזעיפה פנים כל כך הרבה אנשים סוגדים לאל השמש אבל מתעבים את ניקס... אני לא אוהבת את זה. היא מרימה את הטליון ומצמידה אותו לליבה אני אבודה... אני לא יודעת מה אני עושה... בבקשה תדריכי אותי. דמעה בודדת חוקמת מאחיזתה ובעקבותיה נפרץ הסכר. היא לא משמיעה שום קול, היא מעולם לא השמיע.
היא תמיד הייתה זרה באחוזה. אף אחד לא באמת ראה אותה כסת אלדרנס חוץ מטומס וקרלוס. שני האנשים היקרים לליבה.
הדמעות במהרה מתיבשות, הן תמיד מתיבשות.
לילה מתרוממת ומפנה את גבה לשמש בעודה מתפללת, היא צריכה הדרכה.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 12 אוגוסט 2018, 20:10

ח'אן
ספוילרהצג
אלכסנדרה נכנסת לאחת הסמטאות הריקות והופכת חזרה לבת אדם. אחרי שהיא מתאוששת, היא הולכת למסבאה המקומית וקונה בקבוק שיכר. היא יוצאת לשדות ומרוקנת אותו במהירות, אחר כך מניחה אותו כמה מטרים ממנה ומתאמנת על ירי של כדורי האנרגיה השחורים המלחששים שלה - במצבה החצי שיכור, היא פוגעת בעיקר בדשא. אצילה מתנשאת, חושבת שהיא יכולה לומר לי מה לעשות! היא אומרת לקזאלאתאת' בחצי שיכרות ובידיעה שללהב לא באמת אכפת.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

שליחה על ידי witch-hunter » 12 אוגוסט 2018, 20:12

ח'אן
ספוילרהצג
IN
ג'ון מגיב לאיכר ונימה של כאב מתגנבת לקולו. "נטשנו את הכפר שלנו עקב תקיפות של ברברים. ניסנו לשים לזה סוף אך נכשלנו... עכשיו אנחנו הולכים בעולם מחפשים מקום לחיות בשקט ללא פחד".
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 12 אוגוסט 2018, 20:41

אלישע
ספוילרהצג
OUT
יוליוס.

IN
כשלילה מתפללת, היא לפתע מרגישה שניקס מדברת אליה, והתחושה ממלאת אותה אושר. היא לא שמעת שום קול, ולמרות זאת דבריה של האלה ברורים... אך כתמיד, דיבורה חידתי ומעורפל כאורם הקלוש של המאורות הקטנים.
תבכי לילה אל, תבכי אל. תמיד איתך אני, אותך לעולם אנטוש... שונאים אנשים אותנו, לילה, אותי ואותך. תדאגי אל. מפחדים מאיתנו הם... יודעים הם הרעות ממני באות... מפחדים הם מוות עד מהתנים, השודדים, היללות, השדים והרוחות. תפחדי אל, לילה, התחזקי. לבד תוכלי להצליח לא. טיפשה בזה הנערה רב להיות לך תוכל לעזר...
ליזי
ספוילרהצג
קזאלאתאת' שותקת, ואלכסנדרה יורה כדורי אנרגיה עד שהיא קורסת מתשישות. אל תתני לזעם להשתלט עלייך, אומר הלהב. כוהנת ניקס הארורה... היא תוכל להוות לנו לעזר.
צייד
ספוילרהצג
''אין מקום כזה'', מניד האיכר בראשו בעצב. אצלנו בוודלנדס נמצאים הברברים, במזרח אלו אנשי הערבה, בהרים ובמידלנדס האצילים הארורים. תוכל לדון בכך עם מועצת הכפר שלנו, אם תרצה''.

סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 12 אוגוסט 2018, 21:06

ח'אן
ספוילרהצג
נכון. אני חייבת להרגע. אני אלך... "להתנצל" בפניה.
אלכסנדרה מתחילה לחזור לפונדק.
א"ז
ספוילרהצג
אלכסנדרה נכנסת לחדר חזרה עם בקבוק שיכר ריק. היא מתיישבת מול לילה לכמה דקות ואומרת "אני מצטערת על מקודם. אני צריכה לשלוט בעצמי יותר, ולהשתדל לא לעשות שטויות." היא מגהקת.
שלח תגובה