ילדי הקיסרות - עץ הרשמה (סנדבוקס, חופשיטה, פנטזיה) (4/4) ההרשמה סגורה!

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי
הודעות: 5149
הצטרף: 07 אפריל 2017, 15:53
מיקום: יוּרטה במונגוליה

ילדי הקיסרות - עץ הרשמה (סנדבוקס, חופשיטה, פנטזיה) (4/4) ההרשמה סגורה!

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 23 אפריל 2019, 22:03

אלישע
ספוילר
הצג
ובכן, רעיון מעניין ומגניב לדמות אבל הרבה דברים יצטרכו החלפה - בעיקר באשמתי כי הייתי אמור לכתוב על שר הדרקונים לפני שנתתי לך לכתוב דמות. ובכן, זה המידע הרלוונטי על שר הדרקונים ומה שמסביבו - ואל תתבייש לשאול על עוד:

שר הדרקונים וצבאו מגיעים מהמערב הרחוק, מיבשת עתיקה בה משלה בעבר ''קיסרות הדרקון'', אימפריה של מכשפים, רוכבי דרקונים והרבה, הרבה עבדים. הדרקון הוא יצור של אש וצריך כוח רצון וקסם גדולים מאוד כדי לרסן אש כזו בוערת, ולכן באימפריה משלה אליטה של מכשפים שמוצאם משושלות עתיקות, שלמדו לשלוט בדרקונים ולכרות איתם בריתות. האימפריה כבשה את כל שכניה וזכתה לאלפי שנות שלום ושגשוג, על גבם של העבדים הנרצעים שעבדו במכרות העמוקים, בשדות, בכל מקום. אך לפני כחמישים שנים, הכה האבדון באימפריית הדרקונים - גשם של גופרית ירד מהשמיים, גלי ענק עלו מהחוף, האדמה רעדה ורעשה ונבקעה, והאימפריה נפלה לבלי שוב, רובם הומחלט של אנשיה, דרקוניה והידע העצום שצברה נעלמים.

לא כל אנשי האימפריה מתו. העיקרית בקבוצות השורדים היא אנשי שושלת אטאיי, שושלת פחותה במעלה של רוכבי-דרקונים, ששלטה על ארכיפלג קטן יחסית במזרח האימפריה. אך כשהאבדון געש, התעוררו האיים - שלמעשה היו צבי ים ענקיים. ראש השושלת, מכשף זקן ורב כוח ושמו אטאיי-נו-אלמרינו, ידוע בעיקר כ''שר הדרקונים'', איחד סביבו את כל רוכבי הדרקונים שמצא, כל שריד לאימפריה העתיקה. לילה אחד, חלם חיזיון ובו ראה את עצמו מפליג מזרחה ומזרחה, ושם מוצא ארץ גדולה ופוריה, אותה יוכל בקלות לכבוש ולהעניק לאנשיו, לייסד בה אימפריית דרקונים חדשה. הוא מיד פקד על מסע דרומה ותקשר זאת גם לצבי הים הענקיים - שהחלו במסע, אך בקצב שלהם. בינתיים, מסיירים רוכבי הדרקונים סביב האיים השטים, ובעיקר בכיוון מזרח, מצפים למצוא את היבשת - שעוד רחוקה למדי.

אנשי הקיסרות הם בעלי עור בהיר-חיוור שמשחים בשמש (אני מקבל את הקשקשים, אבל הם שווים לשריון עור, ולא מי יודע מה יעילים נגד מכה מוחצת או חרב טובה). יש להם שיער אדום, כתום או צהוב, צבעי הלהבה, שמאפיר ומלבין עם הזדקנותם. עיניהם זהובות. הם חסינים לחלוטין לחום, אש ועשן - ברמה של להתקלח באש (למרות ששיערם כן נשרף, ולכן הם לא עושים זאת, אלא טובלים במי רותחין), הם לא מזיעים, נושמים עשן ומכניסים אותו לעיניים. הם לובשים בגדי משי ועור, ולובשים שריונות פלדה מחושלת (שריון מעור דרקון שווה ערך בעיניהם לגלימה מעור אדם). הם נוטים למזג חם ולאופי לוהט ופראי - מהירים לצחוק, לבכות ולכעוס (במיוחד הנשים), ותמצא אצלם טיפוסים בסגנון לוחמים היפראקטיביים וסוערים, גאונים משוגעים, וכו'.

הדרקונים במשחק הם לא כמו במו''ד. מדובר ביצורים של אש טהורה בדמות בשר, מעופפים, נושפי להבות, בעלי טבע פראי שרק בכשפים חזקים ניתן להשתלט עליו. הם תבוניים ומזגם החם מתאים לזה של בני האדם הכובלים אותם. היחס בין דרקון לרוכבו משתנה ויכול לנוע בין אהבה וחברות קרובה לאדישות ואף שנאה. הדרקונים בוקעים מביצים דמויות אבני חן בחום רב, ובבקיעתם הם קטנים כארנבים, אך בשנים הראשונות לחייהם הם גדלים בקצב מסחרר - בגיל שנתיים הם כבר בגודל לברדור, בגיל חמש בגודל אריה, ובגיל עשר הם גדולים מפיל. משך חייו של דרקון הוא כ-300 שנים (מקביל ל-70 אנושי), כשהם מתחילים להיחלש בגיל 250-270 - עד ההזדקנות הם לא מפסיקים לגדול. דרקונים הם חכמים ואוהבים חידות ומשחקי מילים. קצב גדילת הדרקון תלוי באוויר הפתוח המוענק לו (דרקון שלא עף אלא יושב ומתפגר במערה עם זהב יגדל בקצב איטי בהרבה), כמו גם בכמות ואיכות המזון שלו, ובכבילתו בכישופים - כי כשכובלים את הדרקון מחלישים את אשו, ולכן דרקוני בר היו הגדולים והחזקים ביותר, לפני שנכחדו. אפשר להתחיל לרכב על דרקון מגיל 5-6 בדרך כלל. נהוג להתחיל לכשף דרקונים בגילאים 15-50, תלוי בגודל אליו חפצים שיגיע.

ועכשיו נדבר על סינדר, נעבור אחד-אחד על כל סעיף.

שם - סינדר זה אחלה שם, אבל העברינגליש ''בלייז ריינג'' נשמע מוזר ולא קשור. בכל מקרה, שם בקיסרות הדרקונים הולך ככה: (שם שושלת) נו (שם פרטי), כשהשמות הם בצלצול איטלקי / פיני / יפני (תשלב - אלמרינו זה צורה יותר ''יפנית'' של אילמרינן הפיני).

גיל - אין הערות.

מקצוע - בגיל 19 היא כבר סוכנת מיוחדת ומכשפה? אתה יודע כמה זמן צריך ללמוד ולהתאמן בשביל זה?

אופי - אני מניח שכל עוד זה רמיזות עדינות מספיק זה יעבור (נניח סינדר מתעוררת במיטה עם מישהו כשהראש שלה כואב תופת). בכל מקרה מה שאתה לא מתאר זה לא חתול, לילה היתה חתול (חתול ונמר זה אותו דבר בגדלים שונים). סינדר היא יותר ''אש''.

מראה - הכל טוב, סימן לידה בצורת דרקון יכול להיות מעניין אבל לא תהיה לו משמעות מאגית, רק השיער צריך להפוך לאדום, ג'ינג'י או בלונד - לדעתי אדום הולך איתה הכי טוב.

נשק - בלי רובים, בטח לא מה שתיארת שנשמע כמו רובה חצי אוטומטי מודרני. בכל מקרה תצטרך לבחור בין לוחמה בנשק ללוחמה בקסמים (היא תוכל להשתמש בסכין וכו', אבל לא להיות סייפת). אם תבחר בנשק, אז זה בעיקר חרבות מגניבות מפלדה מחושלת, אולי חרב בוערת אבל אז תצטרך להחליף כל פעם נשק כי הפלדה נהרסת). פצצות מוזרות - לא מאשר.

כוחות - אוי אוי אוי, מה שנמצא לך בדנ''א לעולם יצוץ - במקרה שלך, מנצ'קיניזם.
עד שנסגור על הסוג של הדמות שלך בהתאם למידע החדש, יש לך שלושה כוחות:
- חסינות לחום ואש
- נשימת עשן
- עור קשקשי פנימי (שריון עור ולא יותר)

בן ברית - לא מאושר בהתאם למידע החדש. ולכבול דרקון זה קסם מסובך שהדמות שלך תוכל לדעת בגילה רק במחיר כל מיומנות קרבית יעילה, כמו גם המראה המטופח שלה. וסינדר ממש לא נשמעת כמו אחת שתבלה את כל זמנה בלמידת כשפים, החל מגיל 7 בערך.

סגנון קרב - לא סגרנו על סוג הדמות בדיוק, אבל נשמע בסדר. רק תחליף היאבקות חכמה בלחימה חתולית, היאבקות זה שונה לחלוטין וגברי מדי לסינדר או לרוב הנשים (ורוב הגברים). אני משוחד, כן. ובלי הרובה, הגזים (אלא אם מדובר בכמות מסוכנת של גז פלוצים דליק - ואני רציני) והזיעה (מי שמע על דרקון שמזיע? חסינות לחום אומרת שאין זיעה).

מיומנויות - נסגור קודם רקע וסוג דמות.

רקע - ארוך. מאוד. קראתי שליש ונשברתי. בכל מקרה, תכתוב חדש בהתאם למידע החדש. ובבקשה שיהיה קצר יותר.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
הודעות: 4225
הצטרף: 23 ינואר 2016, 18:33
תשובות: 1

ילדי הקיסרות - עץ הרשמה (סנדבוקס, חופשיטה, פנטזיה) (4/4) ההרשמה סגורה!

שליחה על ידי tkhag1 » 24 אפריל 2019, 16:30

דף דמות חדש
סינדר (cinder )
ספוילר
הצג
שם דמות: סינדר הוטרו ( cinder Hotaru ) [סינדר אומר באנגלית גחלת, הוטרו אומר ביפנית גחלילית, גך כך שבתרגום חופשי אפשר לומר שהשם שלה הוא הוא גחלילית הגחלת]
אפשר לקרוא לה גם בשם המשפחה בהתאם לתרבות המקומית
גיל: 19 (-שבוע)
מקצוע:
מכשפת טווח קרוב.

אופי:
חתולי, סינדר היא בחורה שנהנת מאוד מהחיים ומשוג האנשים שישתכרו כהוגן בבר ויתעורר במיתה של מישהו אחר (כמובן שלא כן עקבגבולות ההתנהגות בפונדק), קל יחסית לגרור ממנה תגובה אימפולסיבית אך זה לא אומר שהיא חסרת שכל. כאשר מישהו הצליח להתחבב עליה היא תגן עליו בחירוף נפש, מצד שני היא לא מהססת להשתמש באנשים כעמצעי בידור לפעמים.
מראה:
תמונה להמחשה (בנוסך ישש לה קעקוע של דרקון על השכמות):
ספוילר
הצג
תמונה
תלבושת: סינדר מחליפה תלבושות לעיתים קרובות, אך תמיד (או כמעט תמיד) הבגדים אדומים עם מעט שחור וצהוב, ותמיד מדגישים את צורתה.
כמעט אף פעם היא לא אותה שריון ומסתמכת על הגנתה הטבעית (הסבר בהמשך), להלן חלק מהתלבושות שלה:
ספוילר
הצג
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
חלק מהן הותאמו לעמוד בחום גבוהה (על ידי שימוש בחומרים מיוחדים)
נ.ב. שים לב שהיא מעט צעירה יותר ובעלת מבנה גוף אחר בחלק מהתלבושות
ציוד:
..... בכנות אני לא רואה צורך בכזה, לפחות לא בנשקים, אולי פגיון שכמעט לא נעשה בו שימוש.
אבל שאר ציוד כרגיל.

רקע:
אמא של סינדר היא סאנגו הוטרו, משפחת קטנה מהמעמד הגבוהה [אך בתוכו היא במעמד הבינוני בגבוהה לכול היותר] ללא אירגון אמיתי בעלת יכולות קסם חלשות יחסית.
סאנגו הייתה שאפתנית יותר משאר המשפחה המנומנמת והחלה ליצור לעצמה שם, היא למדה אומנויות לחימה ונעשתה סוכנת מיוחדת בשירות של שר הדרקונים, מה שהוכיח את יכולתה, במקביל היא פיתחה קשרים וחזקה את מעמדה.
בהרבה ממסימותיה היא עבדה לצידו של נארוקו ריו, כושף רב עוצמה של אש ורוכב דרקונים, אחד החזקים בחצרו של שר הדרקונים, שם דרקונו הוא סשומארו.
נארוקו חשק בסאנגו והכל לחזר אחריה ולהבטיח לה שהוא יתחתן איתה, היא שחשקה לעלות במעמד האצולה ונמשכה עליו נענתה לחיזוריו, אך כעבור כמה חודשים סאנגו התעורר במיטתה וגילתה שנארוקו אינו לצידה, על אף שבבירור היה שם בלילה הקודם.
היא החלה לצעוד לבירה שם התברר לה שנארוקו התארס והתחתן עם נערה ממשפחה בעלת מעמד זהה למשפחתו, באנגו זעמה ותיכננה לנקום אך תוכניתה נקטעה כאשר התברר לה שהיא בהריון.
כאשר הייתה קרובה ללדת משרת של נארוקו הגיעה עליה ואמר לה שנארוקו מוכן לקחת אותה בתור פילגש, סאנגו שזעמה על ההצעה המשפילה שעוד נשלחה על ידי משרת שלך את תשובתה בצורת ראשו של המשרת.

ילדה היה ברור שביתה בעלת כוחות קסם טבעיים, רחמה של סאנגו היה דומה לכבשן בוער הודות לכך שביתה עלתה באש עוד מלפני הצירים, המיטה שעליה ילדה נשרפה לעפר והבית עצמו בער ובנס לא התמוטט.

כאשר גמרה ללדת נארוקו הגיעה והביט בילדה (אך לא לפני שגיחך כאשר ראה את סאנגו עטופה בחלוק חלופי וחסרת שיער לחלוין עקב השריפה), הוא הציעה לסאנגו להעביר אותה לחזקתו ואף הציעה לה סכום כסף, היא בתגובה אמרה לו "זכור את היום הזה, זה היום שבוא נולדה מי שתתעלה עליך" הוא הגבי בצחוק ועזב.

חודשים לאחר מיכן נולדה לנארוקו ילדה מאישתו החדשה, גם היא ניתנה בכוחות קסם חזקים יחסית אך בעוד שלידתה של סינדר הזכירה יסודן אש פורץ ממישורו אל העולם בגהיהנום בוער זו נולדה כשמספר לשונות אש מרצדים על גופה, אל אף שזה היה סימן לקסם חזק ויוצא דופן נארוקו היה מאוכזב מילדתו הצעירה עקב כוחה של הבחורה, הוא נתן לה את השם קאגורה.

סינדר גדלה תחת פיקוח צמוד של אמא שדעגה לאמן את הקסם הטבעי שלה שלעיטים קרובות היה חסר שליטה ומסוכן, היה ברור שאילולי החסינות לאש לא הייתה שורדת.
המורים שלה גילו שהיא מחזיקה בכוח יוצא דופן, היא יכלה להטיל רק קסמי אש אך נראה שההגדרה ל"אש" הייתה רכבה מאוד עבורה, קרני שמש חום טהור ואף פיצוצים נבעו מקסם הילדות הבלתי נשלט שלה, היה ברור שיש לה פומטנצייל רחב באשר לכוחות האש שלה.

אמא גם לימדה אותה מעט אומנויות לחימה אך סינדר הביעה עניין פעוט עם בלבד בכך ולא למדה הרבה מעבר לרמה הבסיסית ביותר, יתכן שהיא תוכל לנטרל בריון מצוי חמוש בסכין, אך גם זה נתון בספק, היא למדה בעיקר תנועות הגנה וחמיקה ברמה נמוכה.
אך אותו בריון מצוי כנראה ימצא את סכינו נמס ואת גופו מתפוצץ תחת כוחות הקסם שלה.

סינדר גילתה כישרון כמעט שווה לקסם הרגיל שלה בקסמה האישי ובסיסה היטב את מעמדה בקרב האצולה המקומית, סאנגו שראתה שלא תוכל לקדם בעצמה אותה ואת ביתה במעמד דרך משחקי החצר פנתה והכלה ליצור רשת מידע בעמצעות כישרונותיה וקשרי העבר שלה, היא לימדה את סינדר איך לשאת או לתת ודעגה לרשת מידע זמינה עבורה, אותה סינדר ניצלה ללא רחמים כאשר מישהו ניסה להפיל אותה וסחטה אותו.
השילוב בין עמדתה של סינדר בחורשת הרכילויות והשמועות והקשרים של אימה נתנו לשניהן יכולת רבת כוח, מידע.
שניהן יכולות לחשוף כל מידע כמעט או להפיצו.
סינדר מנהלת אורך חיים שערוריתה למדי, היא נמצאת ברוב המסיבות (רשמיות ולא, ביחוד הלא רשמיות) ומלהטטת גברים, ושמוע עיקשת תוענת שגם נשים בקלילות.
היא אינה בראש החברה, אך ברור שהיא בעשירון העליון ושהיא יכולה להגן על עצמה היטב או להפיל ביחד איתה את אילו שיתקפו אותה.

היא לא דיברה מעולם עם נארוקו אך ראתה אותו מרחוק מספר פעמים צופה בה, את קאגורה היא ראתה רק פעמים אחדות והיא לא יוצאת לחברה כמעט בכלל, השמועות והמידע שהיא קיבלה אומרים שנארוקו מאמן את קאגורה בעצמו באימונים קשים.

סיגנון לחימה:
היא משתמשת בכוחות הכשף שלה על מנת להילחם ולרוב תעדיף טווח בינוני-קרוב (אבל יותר לכיוון של הבינוני בקרב).
היא משתמשת (או לפחות אני מקווה שיהיה לה האופציה להשתמש) במגוון רחב של לחשים כולל זימונים ואף שינוי צורה, אך כולל קשורים באופן ברור למדי לאש וחום, בזימון היא לא תוכל לזמן יסודן מים או לשלח באויבים שלה סלעים או ליצור ענן ערפך שיקיף אותה, אך היא תוכל (בסופו של דבר) לזמן יסודן קיטור (מים-אש) לשלח לבה (אש-אדמה) וליצור סביבה ענן עשן (אש-אוויר).
יתכן שבעתיד היא תוכל להשתמש בכוחות שאינם בדרך כלל קשורם לאש באופן ישיר (למשל התעתקות בין אש לאש אן אפילו ממקום שהשמש נוגעת בו למקום אחר שהיא נוגעת בו).
היא לא טובה בטווח צמוד ולרוב תשתמש בלחש כדי להדוף את אויביה ולשגת, היא יודע את הבסיס של הבסיס באומנות לחימה ועמעט לא עושה בו שימוש אך למדה כיצד לחמוק.
היא מפתחת בקנאות את כוחות הקסם שלה ומתכוונת ביום מן הימים לכבול דרקון.החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.


ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי
הודעות: 5149
הצטרף: 07 אפריל 2017, 15:53
מיקום: יוּרטה במונגוליה

ילדי הקיסרות - עץ הרשמה (סנדבוקס, חופשיטה, פנטזיה) (4/4) ההרשמה סגורה!

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 24 אפריל 2019, 17:01

אלישע
ספוילר
הצג
אוקיי, דפ''ד מעולה. הערות:

1) השם אמור להיות הוטארו נו סינדר (כנ''ל שאר השמות).

2) בנוגע לרקע - אין בירה וכו', האימפריה נפלה לפני 50 שנים. ההורים של סינדר אמורים להיוולד אחרי החורבן. בכל מקרה, עם שר הדרקונים באו 4-5 שושלות ורובן די נחותות, לא יותר.
אם אני מבין נכון ריקו חשק באמא של סינדר אבל לא אהב אותה, כן?
איך משפחתה של סאנגו הגיבה להיריון?
לא מאשר את עניין המידע. סינדר היא דמות מתחילה, יש לה רמת כוח כזו (וידע הוא כוח). אם יש לה מידע כזה, אז אני אוריד לה מהכוחות הקסומים.
היא ממשפחה בינוני ובעשירון העליון? אתה מבין את הסתירה, כן?

3) כוחות יבואו אחרי שנסגור את עניין המידע.

4) ועכשיו שאלה - מה אתה מדמיין את סינדר עושה במשחק?
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
הודעות: 4225
הצטרף: 23 ינואר 2016, 18:33
תשובות: 1

ילדי הקיסרות - עץ הרשמה (סנדבוקס, חופשיטה, פנטזיה) (4/4) ההרשמה סגורה!

שליחה על ידי tkhag1 » 24 אפריל 2019, 17:39

ח'אן
ספוילר
הצג

1 אוקיי אני אתקן.

2 אם כך תחליש את המידע עד שהוא לא יפגע בכוחות.

3 תלוי בתרבות המקומית, אני משאיר את התגובה של המשפחה להחלטתך, אך עדיין הפשחה קטנה ולא מאוחד במיוחד כל שאין לה הרבה השפעה, זו הסיבה שאמא שלה קיבלה את הכוח שלה ממכירת מידע.
נו ריו אמורים להיות אחת מהמשפחות היותר חזקות מבין החמישי, בפרט נארוקו.
והוא כן חשק בה אך לא אהב אותה (או לפחות זה הרושם הכללי).
הכוונה היא שבמעמד הגבוהה בתוכו המשפחה עצמה נמצאת בתחתית שלו, סאנגו נמצאת איפו שהוא באמצע עקב רשת המידע שלה.
סינדר אוחזת במעמד גבוהה יחסית בחברה עצמה (כלומר באזור שהוא פחות פוליטי, יותר החברתיות הכללית, למשל איפו שהנשים שאינם לוחמות יותר מתאספות, מגרש הפעילויות החברתי של הדור היותר צעיר)

3) להפחית מידע בתמורה לכוח קסם, שהכוח קסם לא יפגע כלל.

4) עקרונית המטרה של סינדר היא להפוך לרוכבת דרקונים ולהתעלות על אביה, מה שאומר שסביר להניח שכרגע היא תתמקד בחיזוק הכוח האישי שלה עד שתהיה בטוחה מספיק בשביל ללכוד דרקון, משם היא תנסה לעשות לעצמה שם (דרך הצבא כנראה עקב התפקיד של רוכבי הדרקונים בחברה) בשביל להתעלות על אביה.
בניתי את קאגורה בתור הדמות היריבה שלה, הרעיון שהיא מקנאה בסינדר שאביה משווה אותה עילה לעיתים קרובות ואולי אף מגלה בה יותר עניין, שתיהן כרגע כנראה יכוונו להיות רוכבות דרקונים מה שיעורר תחרות קשה ביניהן.
בנוסף יתכן מאוד שאביה ינסה למשוך אותה לצד שלו.

אבל לפחות בזמן הקרוב היא תתמקד בחיזוק כוחות הקסם שלה ובלכידת דרקון, איך? זה כבר תלוי בך.


החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.


ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
הודעות: 4225
הצטרף: 23 ינואר 2016, 18:33
תשובות: 1

ילדי הקיסרות - עץ הרשמה (סנדבוקס, חופשיטה, פנטזיה) (4/4) ההרשמה סגורה!

שליחה על ידי tkhag1 » 24 אפריל 2019, 21:27

סינדר (cinder )
ספוילר
הצג
שם דמות: סינדר נו הוטרו ( cinder Hotaru ) [סינדר אומר באנגלית גחלת, הוטרו אומר ביפנית גחלילית, גך כך שבתרגום חופשי אפשר לומר שהשם שלה הוא הוא גחלילית הגחלת]
אפשר לקרוא לה גם בשם המשפחה בהתאם לתרבות המקומית
גיל: 19 (-שבוע)
מקצוע:
מכשפת טווח קרוב.

אופי:
חתולי, סינדר היא בחורה שנהנת מאוד מהחיים ומשוג האנשים שישתכרו כהוגן בבר ויתעורר במיתה של מישהו אחר (כמובן שלא כן עקבגבולות ההתנהגות בפונדק), קל יחסית לגרור ממנה תגובה אימפולסיבית אך זה לא אומר שהיא חסרת שכל. כאשר מישהו הצליח להתחבב עליה היא תגן עליו בחירוף נפש, מצד שני היא לא מהססת להשתמש באנשים כעמצעי בידור לפעמים.
מראה:
תמונה להמחשה (בנוסך ישש לה קעקוע של דרקון על השכמות):
ספוילר
הצג
תמונה
תלבושת: סינדר מחליפה תלבושות לעיתים קרובות, אך תמיד (או כמעט תמיד) הבגדים אדומים עם מעט שחור וצהוב, ותמיד מדגישים את צורתה.
כמעט אף פעם היא לא אותה שריון ומסתמכת על הגנתה הטבעית (הסבר בהמשך), להלן חלק מהתלבושות שלה:
ספוילר
הצג
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
חלק מהן הותאמו לעמוד בחום גבוהה (על ידי שימוש בחומרים מיוחדים)
נ.ב. שים לב שהיא מעט צעירה יותר ובעלת מבנה גוף אחר בחלק מהתלבושות
היא קיבלה את התלבושות כמתנות מהגברים שאיתם הסובבה או חסכה וקנתה אותם.
ציוד:
..... בכנות אני לא רואה צורך בכזה, לפחות לא בנשקים, אולי פגיון שכמעט לא נעשה בו שימוש.
אבל שאר ציוד כרגיל.

רקע:
אמא של סינדר היא סאנגו הוטרו.
משפחת הוטרו היא משפחה של אומני לחימה שמאמינים שפיתוח הגוף הוא האומנות הנעלה ביותר, המשפחה בדומה לשאר הממלכה ספגה הרבה עבדות ואיבדה הרבה מהידע שלה במהלך האסון.
סאנגו הייתה אומנית לחימה שבצעה עבודות עבור שר הדרקונים ברמה גבוהה, היא הייתה מסוגלת לשבור צאוור של אדם במכה אחת.

בהרבה ממסימותיה היא עבדה לצידו של נארוקו ניו ריו, כושף רב עוצמה (יחסית לאילו ששרדו) של אש ורוכב דרקונים, אחד החזקים בחצרו של שר הדרקונים, שם דרקונו הוא סשומארו.
נארוקו חשק בסאנגו והכל לחזר אחריה ולהבטיח לה שהוא יתחתן איתה, היא שחשקה לעלות במעמד האצולה ונמשכה עליו נענתה לחיזוריו, אך כעבור כמה חודשים סאנגו התעורר במיטתה וגילתה שנארוקו אינו לצידה, על אף שבבירור היה שם בלילה הקודם.
היא החלה לצעוד לבירה שם התברר לה שנארוקו התארס והתחתן עם נערה ממשפחה בעלת מעמד זהה למשפחתו, באנגו זעמה ותיכננה לנקום אך תוכניתה נקטעה כאשר התברר לה שהיא בהריון.
כאשר הייתה קרובה ללדת משרת של נארוקו הגיעה עליה ואמר לה שנארוקו מוכן לקחת אותה בתור פילגש, סאנגו שזעמה על ההצעה המשפילה שעוד נשלחה על ידי משרת שלך את תשובתה בצורת ראשו של המשרת.

משפחתה של סאנגו הוקיעה אותה ואת ביתה ברגע שנודה להם שהיא בהריון ןמתכננת לשמור את הילדה.

בילדה היה ברור שביתה בעלת כוחות קסם טבעיים, רחמה של סאנגו היה דומה לכבשן בוער הודות לכך שביתה עלתה באש עוד מלפני הצירים, המיטה שעליה ילדה נשרפה לעפר והבית עצמו בער ובנס לא התמוטט.

כאשר גמרה ללדת נארוקו הגיעה והביט בילדה (אך לא לפני שגיחך כאשר ראה את סאנגו עטופה בחלוק חלופי וחסרת שיער לחלוין עקב השריפה), הוא הציעה לסאנגו להעביר אותה לחזקתו ואף הציעה לה סכום כסף, היא בתגובה אמרה לו "זכור את היום הזה, זה היום שבוא נולדה מי שתתעלה עליך" הוא הגבי בצחוק ועזב.

חודשים לאחר מיכן נולדה לנארוקו ילדה מאישתו החדשה, גם היא ניתנה בכוחות קסם חזקים יחסית אך בעוד שלידתה של סינדר הזכירה יסודן אש פורץ ממישורו אל העולם בגהיהנום בוער זו נולדה כשמספר לשונות אש מרצדים על גופה, אל אף שזה היה סימן לקסם חזק ויוצא דופן נארוקו היה מאוכזב מילדתו הצעירה עקב כוחה של הבחורה, הוא נתן לה את השם קאגורה.

סאנגו שמשפחתה נטשה אותה ניגשה לדוג'ו של המשפחה באזורים היותר מרוחקים ל הצבים ואיתגרה את ראש הג'דו שהיה בן דודה, היא ניצחה וסילקה אותו ואת משפחתו (שהלכו לגור ולהתאמן בדוג'ו של אחיה) ובסיסה שם אחיזה, היא לקחה תחתיה לאורך השנים 5 תלמידות בעלות כישרון טבעי וחזרה לעבוד היא ותלמידותיה עבור הקיסר במסימות בעלות סיכון גבוהה בשביל תגמול גדול יותר.

את הכסף שהרוויחה בביתה, היא עבדה קשה כדי לךזק את הקסם החזק שלה ושכרה מורים ככל שיכלה.
מוריה גילו במהרה שהיא מחזיקה בכוח יוצא דופן, היא יכלה להטיל רק קסמי אש אך נראה שההגדרה ל"אש" הייתה רכבה מאוד עבורה, קרני שמש חום טהור ואף פיצוצים נבעו מקסם הילדות הבלתי נשלט שלה, היה ברור שיש לה פומטנצייל רחב באשר לכוחות האש שלה.
עקב כך סאנגו לא לימדה אותה שום תכניקת לחימה אילה רק הגנה תנועה ותנועה שקטה, התכניקה של המשפחה להגנה נקראת "השיבולת המרקדת" תכניקה שבא אתה נעה ביחד עם היריב שלך ולפי תנועתו חומק או מסיט מעט את המתקפות שלו, התכניקה אינה מתמשת כלל בכוח נגדי וגם ההדיפה מסתמכת על הסתת הכוח של היריב לכיוון אחר, לא בלימתו.

סדר יומה של סינדר היה עמוס מעוד והיה מבוקר ועד ערב, אך בלילות סינדר נהגה להתגנב מהדוג'ו לעיירה השכנה ושם חייה חיים... תוססים, היא למדה ממספר ידידות שרכשה שם את אומנות הפיטוי, הן לא היו מורות מוכשרות במיוחד אך היופי הטבעי של סינדר והכישרון שלה פיצעו על כך, ומעבר לזה זו הייתה עיירה קטנה יחסית כך שלא הייתה הרבה תחרות או דגים שמנים.
סאנגו לא ראתה את זה בעיין יפה עקב כך שיחסה לגברים היה עוין והיא הורתה מדי לילה לאחת התלמידות שלה למנוע ממנה להתגנב החוצה ולהושיב אותה במקרה הצורך, דבר זה יצר אימון כפול עבור הלמידה התורנית ועבור סינדר, מה שחידדת את אומנות התנועה השקטה שלה והתנועה, ואת אומנות המאקב והאזנה של התלמידה התורנית.

יתכן שחלק מהתלמידות היו נוטרות לה אילולי סאנגו הייתה מבהירה שהיא לא תלמידה רגילה שלה והיא לא תירש את הדוג'ו.

כאשר הייתה 16 הגיעה לדוג'ו קאגורה ואיתגרה את סינדר, סינדר מצעה את זה משעשע והסכימה לאתגר.
קאגורה הראתה שליטה טובה ביכולת כישוף האש שלה וסיגנון הלחימה שלה (החלטה שלך איזה) אך שילוב כוחות האש הנעלים של סינדר ותכניקת ההגנה שלה איפשו לסינדר לחסום את מתקפותיה, היא מצעה את זה אתגר משעשע וחסמה את חמשת המהלכים השונים של קאגורה בעמצעות קסמי אש והגנה, אך במהלך השישי התקפתה של קאגורה חדרה את הגנותיה וחתכה חלק משערה, סינדר בזעמה שילחה פיצוץ שפגע בקאגורה והפיל אותה לרצפה, החלק האחרון של התבוסה של הגיעה בצורת השפלה כאשר סינדר שלחה בשערה אש והשעירה אותה קרחת.
בשלב הזה דרקון נחת בחצר הדוג'ו ועליו רכב נארוקו, הוא נזף בביתו הצעירה והוכיח אותה על ההפסד המשפיל, פניה של קאגורה גילו ללא ספק שזו לא הפעם הראשונה שהיא משפילה את ראשה ומהנהנת בדממה ובושה.
ואז הוא פנה לדבר עם סינדר... וחמק מהמכת האיקונית של סאנגו לכיוון צאוורו, אחרי ברכת השלום הלבבית נחנסו שניהם לוויכח לוהט ועצבני.
סינדר לאזוכרת על מה היה הוויכוח ומה בדיוק היו דברי התוכחה של קאגורה, ברגע שסשומארו נחת היא הביטה בו מוקסמת והתעלמה לחלוטין ממה שקרה סביבה, סשומארו שהיה אדיש ואף משועמם והחליט לשעשע את עצמו על ידי חידה לבת האנוש שהביטה בו בהתפעלות והחליט לחוד לה חידה "אימרי לי ילדה" הוא אמר בקול חזק שנשמע כמו להבות "היכן הערים ללא בתים, היער שומם מעצים והמים ריקים מדגים?" היא חשבה מעט וענתה "מפה" הדרקון השתעשע וסינדר החליטה להחזיר את הטובה "זנבי מראשית הזמן וחלקו אבד, גופי צומח בכל רגע ואין לדעת מה תהיה גדילתי?" הוא ענה בקילולות "ההיסטוריה".

בסופו של דבר נארוקו עזב בזעם ואיתו ביתו וסשומארו, באותו רגע היא ידעה שמעבר לרצונה של אמה שתתעלה היא על אביה היא רוצה להיות רוכבת דרקונים.

היום היה יום הולדתה ה19 ומוריה אמרו שאין להם עוד מה ללמד אותה בשלב הזה, היא עזבה את ביטה אם סוס ורכושה במטרה להפוך להיות רוכבת דרקונים.

הערות לשינויים: כוח הקסם הוא היכולת החזקה ביותר שלה והעיקרית, שאר הדברים נחלשים במטרה לתמוך בו (כך שאם זו בחירה בין נכניקת ההגנה לבין הקסם הקסם מנצח).

כרגע הדמות יוצאת למצוא דרקון ולכבול אותו, זה המטרה שלה לעת אתה.סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי
הודעות: 5149
הצטרף: 07 אפריל 2017, 15:53
מיקום: יוּרטה במונגוליה

ילדי הקיסרות - עץ הרשמה (סנדבוקס, חופשיטה, פנטזיה) (4/4) ההרשמה סגורה!

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 24 אפריל 2019, 21:48

אלישע
ספוילר
הצג
מעולה. סינדר עוד לא מכשפה גדולה ולכן לשם כבילת דרקון כנראה תלך להתלמד אצל מכשף, מה שיכול להיות מעניין, או שתנסה למצוא גוזל ולהתחבר איתו במקום לכבול אותו - מה שיהיה מעניין עוד יותר.
אני מניח שסינדר עקרה, אחרת היא מזמן היתה אמא לממזר או שניים.
צבי הים הם בגודל אי יחסית קטן - הגדול ביותר הוא בגודל רודוס.

הערה בנוגע לדרקונים - רוב דרקוני הרכיבה הם בגודל סוס גדול עד פיל או שניים. סשומארו הוא בגודל פיל וחצי בערך, קצת יותר גדול מלוויתן קטלן. הדרקון הגדול ביותר החי הוא ''נגרו טורורו'' או האימה השחורה, ששמו האמיתי לא ידוע. הוא גדול מעט יותר מלוויתן כחול, ורוכב עליו שר הדרקונים. עוד הערה - אין לה כוחות שקשורים לשמש כי היא לא כוהנת סול אינוויקטוס, אבל כן לאש ועשן.

כוחות:
- נשימת עשן
- חסינות לאש ולחום
- קשקשים פנימיים
- ירי פרצי אש ויצירת אש (בתכלס כשפות אש)
- יצירת פיצוצים מידיה (כמו המפציצולוג מאווטאר, רק מהידיים וחלש יותר)
- הפלצת עשן
- התעתקות לכל מקום בו בוערת אש.
כמובן שלכל כוח מחיר באנרגיה.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
שלח תגובה