לא רואים הודעות חדשות בפורום?
כדי לפתור את הבעיה עלייך לרענן את העמוד הבעייתי באמצעות f5 במחשב או סמל הרענון בטלפון החכם.

קריאת הארורים עץ הרשמה [3.5, פנטזיה אפלה] (0/4)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 09 יולי 2018, 19:10

עדכון:
כפי שliorgonen3 אומר שאתה יכול לתקןף רק פעם אחת בסיבוב בהתקפה שעושה נזק כפול.
זה לא הפעם הראשונה שאתה נותן לי כישרונות ויכולות מסולפות, בבקשה תמצא אתר אמין יותר.
וכדי לבדות: בעטה מסובבת מאפשרת לך לתקוף פעם נוספת במקרה של פגיעה חמורה עם אותו תוסף התקפה. בדקתי במדריך השלם ללוחמה.
כדאי להכות ראשון אבל תמיד עדיף להכות אחרון.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 09 יולי 2018, 19:15

אלישע - מכה לא חמושה של נזיר נחשבת גם כנשק טבעי וגם כנשק מלאכותי. כתוב בפירוש התיאור הנזיר, וסימוכין לכך אפשר למצוא בספר השני לשחקן שממליץלנזיר לקחת את הכשרון הזה בדיוק.

ציטוט מהsrd:
A monk’s unarmed strike is treated both as a manufactured weapon and a natural weapon for the purpose of spells and effects that enhance or improve either manufactured weapons or natural weapons.

ליאור - כן. יודע.
עריכה:
אלישע - מבקש את הכישרון persistant spell. מtome & blood.
הדרישות שלו הן הארכת לחש, והוא כישרון על קסם שמאריך את משך הלחשים שלך ל24 שעות. מעלה את דרג הלחש ב4. מקווה שלא טעיתי בהעלאת הדרג. אם תמצא דרג אחר בספר רשמי יותר תגיד לי. אני די בטוח שראיתי גם העלאות ב6 וב3, אבל נשמע לי מוזר למדי ולא ראיתי כרגע.

אלישע - נזק כפול לכל ההתקפות בסיבוב פירושו - אם אתה מבצע התקפה מזדמנת באותו סיבוב גם היא גורמת לנזק כפול. Phb2 מפורש. אין בכוונתי לסלף שום מקצוע או מאפיין, ואם עשיתי זאת מדובר בטעות בהסבר שלי.
וכשהבאתי את הur priest והכשרונות שלו הבאתי אותם מספר צד שלישי. לא זכרתי שהוא מופיע בשלם לקדושה.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 09 יולי 2018, 19:52

ב3 (הספר העברי) כתוב שזה לא... טעות שלי.
עדיין אני לא מאשר את זה, נזיר גם כך הוא אחד המקצועות הכי שבורים של 3.5

"לחש מתמשך" על פי השלם למגיה תופס יחידה של 6 דרגים מעל לדרגה מקורי.

אתה יכול להבין למה קיבלתי רושם מוטעה מהתיאור שלך.
הגיוני היכולת לתקוף אבל אתה יכול לתקוף רק פעם אחת באותו סיבוב עם המתקפה המזדמנת עקב ההגבלה השל מתרפה בסיבוב איפלו עם יש לך את הכישרון תגובת קרב.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 09 יולי 2018, 20:01

לגבי מתקפה טבעית משופרת - סבבה, למרות שזה כישרון ממגדיר המפלצות
לחש מתמשך - תודה. לא מצאתי בשלם למאגיה מסיבה כשלהיא. אקח את ט דרגים מעל (למרות שזה קוץ באליה)
המתקפה בסיבוב היא לא מגבלה על כל ההתקפות, (אחרת לא ניתן לבצע התקפות מזדמנות בכלל). אתה מבצע התקפה אחת כחלק מפעולת ההתקפה המלאה, אבל יכול לבצע התקפות מזדמנות. אני טועה כאן? כי אם לא אני עדיין יכול לבצע 3 התקפות מזדמנות בסיבוב. אם אני טועה אשקול מחדש את המאפיין הנ''ל.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 09 יולי 2018, 20:56

אלישע
ספוילרהצג
בסדר מבחינתך אם אחליף את דומיין הכאוס בדומיין המלחמה? נראה לי יותר מעניין
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 09 יולי 2018, 21:00

ליזי
ספוילרהצג
אוקיי.
אביעד
ספוילרהצג
אחרי שאלות ובירורים מתברר שאילו הנתונים ששל המאפין:
פעולת רגילה, עושה התקפה אחת. מחסר 2 להתקפה. נזק כפול, הדק של אגרוף הלם לאותה התקפה הבתוסף 2.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 09 יולי 2018, 21:04

אלישע
ספוילרהצג
זה החיסרון בלכתוב דמות מהזיכרון. :bang: במיוחד כשלאחרונה עברתי הרבה בספרי צד שלישי ודי הזנחתי את הספרים הרגילים :D
עכשיו גם נזכרתי למה רציתי את המאפיין הזה כל כך, למרות שהוא אפילו טיפה חלש יותר (פחות התקפות = פחות איומים בחומרה, פחות תוספים לנזק מנשק בוער [שלא אוכל להחזיק :( ] וכיו''ב. בפעולה הרגילה של הטלת לחש מגע כלולה פעולה רגילה של התקפה, וככה אני גורם הכי הרבה נזק בהתקפה בודדת. למרות שעכשיו בטח לא תאשר לי את זה :wink: , אבל סבבה.
עריכה - כפי שניתן לראות לפעמים אני טועה גם כשזה לרעתי :)
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 09 יולי 2018, 21:37

אביעד.
ספוילרהצג
הגיון בראי אומר שזה לא אפשרי לחזק על ידי הכישרון הזה נזק ממתקפות קסומות.
בשביל להתקיף כמתקפה רגילה עם לחש ולא סתם לחש מגע צריך יכולת מיוחדת כמו של אגרוף מאגי.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 09 יולי 2018, 21:44

אלישע
ספוילרהצג
מסכים עם כל מה שאמרת.
הענין הוא, שאמנם היכולת לא מכפילה את הנזק מלחש המגע, אבל כן ניתן להטיל לחש מגע באותה הפעולה שמשמשת להפעלת היכולת, לכן אתה גם גורם נזק כפול וגם נזק מלחש, ולכן רציתי את המאפיין.
*שאלה - היכולת של אגרוף מאגי מאפשרת לו לתקוף עם כל לחש או רק עם התקפות מסוג קרן?
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 09 יולי 2018, 22:54

אביעד
ספוילרהצג
תיקון: השם שלו העברית נוא אגרוף נעור, טעות שלי.
אגרןף מאגי (ע"ט): הכל בדרגה 3 יכול אגרוף נאור לנצל את אחת מהתקפות ההלם היומיות שלו כדי להטיל ולהעביר לחש מגע כחלק מהתקפת מלאה ללא נשק. הוא יכול לבחור להעביר את הלחש בכול מכה ללא נשק בודדת שהוא מבצע במהלך הפעולה.
שים לב שהכוונה לא להעביר לכול המכות שלו את הלחש עילה לאחת מהם שאתה בוחר.

לחשי קרן:
בדרגה 7 אתה מקבל את היכולת "החזקת קרן" שמאפשרת לך להמיר לחש קרן למגע.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 09 יולי 2018, 23:27

אלישע
ספוילרהצג
תודה על ההסבר לגבי האגרוף המאגי.
אז הוא מנצל אגרוף הלם בשביל להטיל לחש מגע כחלק מפעולת ההתקפה מלאה. אני עושה משהו יותר סטנדרטי - התקפה כפעולה רגילה (שעושה נזק כפול בזכות יכולת) כדי להעביר לחש מגע.

בנוסף מבקש אישור לכישרון brutal strike. מסל''ש 2.
כאשר אתה מגלגל התקפה בנשק חובט עם הכישרון התקפת עוצמה, אחת לסיבוב, אתה יכול להשתמש בכישרון. אם אתה פוגע עם ההתקפה היריב צריך לבצע הצלת קשיחות בד''ק 10+הנזק הנוסף של התקפת עוצמה או לחוש ברע (sickened) לסיבוב אחד.
מיוחד: יצורים חסינים לפגיעות חמורות חסינים גם לכישרון הזה.
הדרישות שלו הן כוח 13, התקפת עוצמה ותה''ב 6.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 10 יולי 2018, 10:36

השחקנים הנבחרים:
liorgonen3
ליזי
Hell lord
אביעד.

אז אתם השחקנים הנבחרים! ברכותי!

אני נותן לכם אישור להעיף מבט בדפי הדמות הקרנצ'ים אחד של השני.

סיכום דמויות קצר:
liorgonen3 משחק Factotum, סוג של אינדאנה ג'ונס שמסוגל לעורך הרמות לעשות מגוון פעולות, החל מלחשים ועד גירוש אל מתים ומתקפת נוכל.
עובד על מאגר מוגבל של נקודות בשביל להפעיל את היכולות הללו.

ליזי משחקת כוהן.

Hell lord משחק archivist מטיל לחשי קודש בעל יכולת ללמוד לחשים של מטילי קודש אחרים, משחק כסוג של נקרומנסר.

אביעד משחק נזיר.

באופן לא מפתיעה אין לנו אפילו כפפ"ניק אחד.
ניתן לשנות את דפי הדמות עד יום ראשון הבא, אני ממליץ שאחד ממכם ישנה דמות לקפפ"ניק.

ההרפתקה תתחיל ביום ראשון, היא תהייה פשוטה יחסית בשביל לבדוק את הגרעין הקבוצתי.

בהצלחה.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 10 יולי 2018, 10:44

נזיר זה לא קפא''פניק?
אם כבר יש לנו יותר מדי מטילי לחשי קדושה, כי כהן וארכיבאי הם בעלי אותה רשימת לחשים אפילו, ואני הולך לקחת אל-כהן בע''ה כמקצוע יוקרה, והוא מטיל לחשים כמעט כמו כהן (אין תחומי השפעה, אין הטלה ספונטנית, ד''מ נמוך יותר, טיפה פחות לחשים, התקדמות הרבה יותר מהירה אבל מתחילה מאוחר יותר)

ד''א, אין לי גישה לדפים המכאניקה שלכם.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 10 יולי 2018, 10:52

אלישע- אני מציע לפתוח לנו איזה קבוצת צ'אט או משהו חיצוני בשביל דיוני OUT, דיסקורד פועל נהדר בקטע הזה.

אני מקשר לכם את הד"ד שלי
Myth-Weavers Online Character Sheets

בנוגע לכוהן וארכיבאי, האמת שלארכיבאי רשימת לחשים קצת יותר מגוונת בגלל היכולת שלו ללמוד לחשי קודש שנמצאים ברשימות לחשים של תחומי השפעה (את כולם טכנית) וכמעט כל לחש מאגיה גם קיים כלחש קודש בתחום השפעה, מה שנוח.
בכל מקרה, אפשר להסתדר עם מה שיש לנו. אני לא זוכר את הדמות של ליזי לגמרי, אבל כוהן מוצלח יכול להסתדר לא רע בתור לוחם חזית, ארכיביאי מתקדף לרוב בתור עורף, אני כרגע נלחם בטווח עד שיהיה לי כסף לקנות נשקת feytoch בשביל להשתמש בזריזות להתקפה, אז אני מניח שאביעד וליזי בחזית, כשאני והל בעורף.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 10 יולי 2018, 10:55

ד''א, אני הולך לקחת את מקצוע היוקרה אגרוף נאור, אם יש למישהו דרך לעקוף את ההגבלה המעצבנת של בלי נשקים אשמח לדעת. במיוחד להתקפות טווח.
שלח תגובה