• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קריאת הארורים עץ הרשמה [3.5, פנטזיה אפלה] (0/4)

הסוקובוס מחתה את הזיעה ממצחה בעודה רוכנת מעל החול ומשרטטת את המעגל עם המחומש האחרון, השיער האדום שלה היה פרועה ומחוסה באבק, לחייה היו מצומקות ממחסור ועיניי היו רדופות, נראה שעבר הרבה זמן מאז שטיפחה את עצמה, אבל זה לא נדיר בימים אילו של מחסור, אפילו לא לשדות פיתוי.
מלאכית חבלה שחורת שיער רכנה ותיקנה קוו שנמחה ורטנה "את בטוחה שזה יעבוד איירן? אם המעגלים האלה לא יעבדו המועצה תיקח את ראשנו" הקשת שעל כתפה הייתה במצב רע, חריצים שנראה שנוצרו ממכות חרב כמעט חצו את הקשת לשניים, המיתר הייה על סף קריעה. נדן החרב שלה נח ריק, היא איבדה את החרב שלה לפני חודשיים ועדיין לא מצאה תחליף. החבל שלה הייה לא יותר מפקעת מחוברת בקושי של קשרים, הנשקייה הייתה כמעט ריקה.
איירן, הסקבוס נאנחת "את יודעת שאין לנו ברירה סיברוס, זה או זה או לחזור לצוותי הפשיטה, את זוכרת מה קראה בפעם האחרונה נכון?"
סיבירוס מצטמררת, הפשיטה שלהם נגדע כמעט בתחילתה כאשר קבוצת אבירי קודש איתרה אותם שעה אחרי שחדרו למישור החומר, למזלם שער צוות היו בעיקר שדים מורעבים שלא היו מוכנים לתת לשלל לחמוק מידם. אם היה מדובר בשטנים זה היה עלול להיגמר אחרת. המהומה אפשרה להן להימלט חזרה לשער אם השלל העלוב שלהם: נשמה של קבצן זקן שכמעט התפוגגה בעצמה ונשמה של אלף צעיר וחסר זהירות, הן דיווחו ומסרו רק את הנשמה של הזקן כמובן, אם הן לא ידאגו לעצמן אז מי כן?.

שתי יצורי השאול חותכות חתך בעורן ומטפטפות את דמן לתוך המעגלים בעודן מזמרות מיזמורים עתיקים, המיזמורים לא זומרו במשך נצח במלחמת הדם של השדים והשטנים זה בזה. הרבה השתנה ב20 השנה האחרונות.

ענן עשן שחור פורץ מכול אחד מהמעגלים וארבע צרחות מעונות נשמעות בו זמנית, צרחות מעונות שנעשו נדירות יותר ויותר בשאול לאחרונה.
בנות השאול מחייכות בעוד ארבע דמויות נפלות בתוך המעגלים וכרעות על ארבע, גלימות אפורות היו זרוקות ליד כול אחד מהמעגלים, יד עירומה יצאה מעשן ואחזה באחת הגלימות.

הארורים נענו לקריאה.
_______________________________________________________________________________________________

רקע על העולם: לפני 50 שנה פרצה מלחמה קוסמית בין הרע והטוב, שדים שטנים ומלאכים נהלו קרב עצום על הארץ, השטנים והשדים לחמו גם ביניהם במלחמת הדם הנצחית ולא שעו לכוחות הטוב שנצלו הזדמנות זו להתאגד בפעם הראשונה מזה יובלות.
אבירים חסרי חוש המור וקוד כבוד נוקשה עמדו כתף על כתף עם מהפכנים שוחרי חופש וחירות והדפו את לגיונות השאול. עד שיצורי האופל הבינו שהם מפסידים זה היה מאוחר מדי, כוחות הטוב היו מאוחדים ולשטנים ולשדים לא הייתה אפשרות להתארגן, המלחמה שלקחה כמעט 30 שנה הסתיימה בתוך פחות מחודש ויצורי האופל סולקו ממישור החומר ונרדפו בכול גלגל המישורים, השורדים מהטיהור הגדול נסוגו לשאול וחתמו אותו, ברית בלא ברירה נכרתה בין השטנים והשדים.

כוחות הטוב עדיין מפטרלים בשמיי מישור החומר ומלאכים עומדים בשערי הערים, הטוב מאוחד... לעט אתה.

כאשר השדים והשטנים הכלו לחקור את הפינות השכוחות מעברם הן מצאו את מגילת הארורים, מגילה המכילה קסם שדי ושטני המאפשר לזמן את הארורים, המקבילים לאגדות המהלכות שנקראות גיבורים שנגדעו לפני שסיפורם המחריד סופר.

אתם נענתם לקריאה, בין אם השנאה הנקמה או פשוט הפחד החזירו אותכם לחיים אתם בידי השאול, ותפקידכם הוא להרחיב את הקרעים במארג הטוב.
אך אל תתמהמהו, אתם לא היחידים שזומנו, ולכול אחד יש תחליף...
_______________________________________________________________________________________________

אני שמח להכריז שקריאת הארורים פתוח להרשמה.
מי שקראה את ההודעה שלי בעץ זוכר את הפרטים, למי שלא העתקתי אותה לכן:
tkhag1 אמר/ה:
אני הולך להריץ משחק 3.5 מקוון של דמויות מרושעות בשם "קריאת הארורים" (הסבר כאשר אפרסם את המשחק).
המשחק יתנהל בתקווה עד רמה 20 כאשר מתחילים ברמה 1. המשחק יתנהל כאשר יש קוו סיפור כללי שמתחבר באמצעות הרפתקאות שבעיקרון נפרדות זו מזו, יתכן שבין הרפתקה להרפתקה יהיה זמן המתנה של שבוע עד חודש אך אני אנסה להפחית אותו כמה שיותר.
המשחק יהיה ברמת בגרות של חרבות מדממות (16-18) שנושקת (עד כמה שמותר לפי חוקי הפורום) ללחישות הסוקבוס (18+)
עקרונית אני מאשר את כול המקצועות מכול הספרים והחומרים הלא רשמיים כול עוד ישלחו לי עותק שלהם בעברית.
אין צורך לשלוח מקצועות שהגיעו מספרי הבסיס ומהמדריכים השלמים ל: מאגיה, קדושה, לוחמה.

קצב התגובה הרצוי הוא תגובה ליום, המינימלי הוא תגובה ב3 ימים.

המשחק יתנהל עם 4 שחקנים.

יש ביקוש?

כפי שאמרתי אני מאשר באופן עקרוני את כול המקצועות אבל אני דורש עותק בעברית, זה אומר שבמידה ואתם רוצים לשחק מקצוע מספר שלא תורגם תאלצו לתרגם אותו בעצמכם.
מקצועות שהגיעו מתוך ספרי הבסיס והשם ללוחמה קדושה ומאגיה לא ידרשו עותק מכוון שהם כבר ברשותי.

דף הדמות ידרוש מידע רגיל לדפי דמות, ערכי התכונות שלכם הם: 18,16,15,14,11,10.
רקע: כול הדמויות שלכם מתו בצורה זו או אחרת וחזרו עקב סגנון החיים שלהם או חטא שלא כיפרו עליו, יתכן שהן היו דמויות טובות בחייהן אבל כאשר מתו חיפשו נואשות דרך להימלט והיו מוכנים להשחית את הנשמה שלהם.
אני מעדיף שיהיה תיאור מפורט של רגע המוות והסיבה לחזרה של הדמות.
שימו לב שאני רוצה את זה בספוילר, שחקן שייתפס מציץ בספוילר של משהוא אחר יעוף מהמשחק.

כוחות קודש:
כוהנים:
כוהן של אלוהות כל שהיא שבגד ומת או פשוט מת וחזר בתור ארור עדיין יחזיק בכוחות קודש ויוכל לבחור בין לגרש אל מתים או גערה, כוהן שהיה מרושע בחייו תמיד יגער.
אתם יכולים לנמשיך לסגוד לאלוהות המקור במידה והיא מוכנה לקבל אותכם בתור ארורים, הרבה מאלוהיות הניטרלי ביחוד הניטרלי סדר רואות במצב העכשווי חוסר איזון והרמוניה.
אילו שהאלים שלהם לא מוכנים לקבל אותם בחזרה או פשוט בחרו לא לחזור לאלוהות שלהם יסגדו לשד או שטן או ישות דומה עוצמתית, אתם יכולים לסגוד ממלח תחילה לישות כזו אבל אז אתם תהיו חייבים לגעור.
בגלל מגוון הישויות העצום של יצרי האופל כמעט כול תחומי ההשפעה פתוחים לפניכם בהתאם לאלוהות/ישות שאתם משרתים, תחומי השפעה שסגורים הם חופש וטוב ודברים דומים.
אני ארצה תיאור על הישות שאתם משרתים במידה והיא לא אל מוכר.

אברי קודש: אברי קודש יכולו לחזור כאברי טומאה, לא אברי טומאה מקצוע היוקרה עילה אברי טומאה שהוא ארכיטיפ לאביר קודש.
חובה להיות סדר רע בשביל להיות אביר טומאה.

הסרת מחלה הופחת לגרימת מחלה, הנחת ידיים היא רק לרמך ולאביר בלבד, הכאת הרוע הופחת להכאת הטוב גירוש הופך לגעירה, מלבד זה הכול נשאר זהה.

בנוסף לפרטים הרגילים של המראה שלכם (אני דורש תיאור חיצוני מלא) יש לכם את סימן הארורים, הסימן יכול להיות הכל מקרניים ועד לחץ שהרג אותכם.
אתם יכולים להעלים ולחשוף את סימן הארורים שלכם כפעולה חופשית.
סימן הארורים לא נותן לכם שום יתרון כול שהוא.

שימו לב! אני אבחר אנשים על פי רמת ההשקעה בדף הדמות ללא התחשבות באיזון הקבוצה. הנבחרים יוכרזו ביו שלישי הבא 10 ביולי, משם אני אכריז על המקצועות של השאר והאפשר להם להחליט אם מישהו רוצה לשנות את הדף שלו בשביל לאזן את הקבוצה. אני אקבל שינויים במוכרזים עד יום ראשון 15 ביולי ומשם נתחיל את המשחק.
האיזון של הקבוצה תלוי בכם!

בהצלחה לכולם!

פרדוקס

זה אשר חטא בחטא הגאווה, יענש לנצח.
פרדוקס לא יודע מה קרה בחייו הקודמים או למה הוא ענה לזימון של הסוקובוס. למעשה, הוא היה אשף רב עוצמה שנלחם שנים רבות מאוד נגד כוחות הרשע. במהלך הקרבות הוא היה מזמן את השדים למלחמה נגד הרוע, כובל אותם לשירותו של הטוב. לקראת סוף המלחמה, שנגמרה בניצחון הטוב, הוא אף צבר מספיק אנרגיה שדית כדי לחזור בזמן, ולהחיות את אהובתו שנהרגה ממש בתקופת קריאת הסוקובוס. אבל המסע בזמן, הקיום על פני מישורי הזמן השונים במקביל, הוא נחלת הק-ל לבדו. בן תמותה לא יצלח בעשותו כן. חלף זאת, הוא איבד את זכרונו, את רצונו, את אישיותו ואת שמו, ונענה לקריאת הסוקובוס. או שלפחות זה מה שקרה בקו הזמן האחרון. בזה שלפניו הוא היה פסיון אדיר, שנכשל בנסיונו לגלות את האמת האמיתית מאחורי המלחמה, כדי לגרום לטוב לנצח. הוא ניסה לחזור בזמן, לתקופה בה מצויות כל התשובות, החל מהאסטרטגיה שתוביל לניצחון במלחמה וכלה בשאלה הגדולה של תכלית היקום הזה. אבל כרגיל, הוא נכשל, איבד את זכרונו, אישיותו, רצונו ואת שמו, חוזר לזימון הסוקובוס כל פעם מחדש. בחלק מהפעמים הוא משרת את כוחות הרוע, בחלקן זוכה להארה, אך תמיד תמיד יחזור ויענה לזימון, כבול בלולאת הזמן הנצחית.
וזה לא הסוף. בקו הזמן הקודם הוא היה נקרומנסר וליץ', שהוביל את לגיונות האל-מוות לניצחון סוחף על כוחות הטוב, וחזר בזמן כדי לחסל את אלו שהרגו את אביו. בזה שלפניו הוא היה אלכימאי, שניסה למצוא את הסוד לחיי נצח, לא לוקח חלק במלחמה, וגילה שהתשובות טמונות בנקודה כלשהיא בזמן, אצל סוקובוס מסוימת מאוד. לפני כן הוא היה כהן של אסמודאוס, ולפני כן של אורקוס. באחת הפעמים הוא הצליח להוביל לשלום בין השדים והשטנים, באחרת לא. באחת הוא חזר בזמן כדי לנסות לגרום לשלום היכן שנכשל, באחרת, שהצליח, ניסה לחזור כדי להצליח גם באחרת. בפעם שלפני כן הוא היה מכשף עוצמתי, שרצה להחזיר את תהילת הדרקונים, למנוע את רצח הדרקון האחרון. (אם הלך לו או לא אני לא יודע. יש דרקונים בעולם שלך?) אף אחד לא יודע מה הוא עשה בגלגול הראשון, לפני שזומן על ידי הסוקובוס. אפילו האלים עצמם שכחו. לפרדוקס אין כרגע שם, אבל הוא ימצא לעצמו אחד במהירות האפשרית. השיער של פרדוקס הוא חום, ארוך, פזור ומלוכלך, ועיניו אחת כחולה ואחת חומה. הוא גבוה יחסית, ועורו אינו בהיר ואינו כהה. ידיו מצולקות מכויות ובעלות ציפורניים ארוכות ולא שלמות.
סימן הארורים שלו הוא הילה מעל הראש, הוא יכול לשנות את צבעה ללבן, ואז עינו החומה הופכת כחולה, או לאדום, ואז שתי עיניו הופכות אדומות.
אשמח אם תתן לי פידבק, ואז אבחר את מטיל הלחשים שאני רוצה. כרגע אני רוצה אשף/ur priest מהספר book of vile darkness. אתרגם לך אחר כך.

עריכה:
פרדוקס (אתייחס אליו ככה, הוא לא מודע לשם פרדוקס) הוא די חסר אופי, בגלל כל החזרות בזמן, שהשפיעו על התת מודע שלו, מרוב שהאופי שלו נמחק. הוא מנסה, בהתחלה בכל פעם, לשחזר את הזיכרון שלו. אז הוא מתייאש מזה בשלב מסוים ובוחר צד. פרדוקס מתוסכל מאובדן הזיכרון שלו, ומהיותו בודד וחסר שם או מקום. הוא רוצה למצוא את מקומו בעולם, בין אם את מקומו הישן - או מקום חדש, אם לא יצליח למצוא את הישן - ויעשה הכל לשם כך. הוא אינו רואה בחברים דמויות בעלות ערך, אלא אם הם משרתים את הצורך שלו בשייכות. במקרה כזה הוא לא יבגוד בהם לעולם. אך אם חבריו מתנגדים למקום אליו הוא שייך, הוא לא יהסס לפנות נגדם.

עריכה 2:
כאמור, פרדוקס לא ממש מת. הוא חזר בזמן, כל פעם למען מטרה אחרת. (הוא גם לא תמיד היה מטיל לחשים, ואז הוא מצא דרכים אחרות לחזור בזמן, אבל בד''כ הוא כן היה.)
בגדול, הסיבה הנוכחית שלו לחזור בזמן היתה כדי להציל את אהובתו, ולכן הוא נענה לקריאת הסוקובוס מעבר לזמן, אבל כאשר הוא נענה לקריאה הוא איבד את זכרונו ולכן הסיבה לא רלוונטית, כרגע הוא רק רוצה למצוא את מקומו בעולם, ולקבל שם זה בעדיפות ראשונה (מבחינתי תן לו אתה שם, אם אתה רוצה).
הסיבה האמיתית להיענות לקריאה, פעם אחר פעם, היא שדה כוח הכבידה העל-זמני, שמושך אותו כל פעם לנקודת הזמן הזאת, כארור של הסוקובוס הנ''ל. הוא, כמובן, לא מודע לכך.

שואל כמו ליאור - גם אם אשלח לך מקצוע או כישרון או לחש אחרי שהמשחק יתחיל - אתה מאשר אוטומטית כל עוד אתרגם או שתבין ואז תאשר?

אני רוצה דמות לוחמנית קפא"פיסטית, וכנראה אבחר באחד מהמקצועות מהספר Tome of Battle.

ובנוגע להצהרה לעיל, האם אתה רוצה תרגום של כל המקצוע מ-א' ועד ת', או שתקציר לגבי היכולות שלו והבחירות לדמות דרגה 1 יספיקו?

אני רוצה את הפרטים הבאים: תוסף התקפה, הצלות, יכולות של כול הדרגות (ובאיזה דרגות) , הסבר פלאפי קצר ודרישות.
אין צורך לשלוח לי את רשימת הלחשים אבל יש צורך להגיד איזה סוג הטלה זה והאם זה אותה כמות כמו משתמש לחשים אחר.

liorgonen3
אני לא ממליץ לך לתרגם מקצוע פסיוני בגלל שאפילו המכניקה שלהם והלחשים שלהם מעולם לא תורגמו, תאלץ לתרגם את כול המכניקה שלהם (הרלוונטית למקצוע הנבחר) והלחשים מדרגה ראשונה שאתה רוצה, זה עשוי להיות הרבה עבודה.
ואני לא רואה סיבה שלא לעבוד במערכת המגרעות כל עוד זה מאוזן

אחר ששלחתי לי את התרגום ולא קיבלתם הודעה שאומרת בפירוש שזה לא מאושר אתם בסדר.
במידה ואתם בונים על כישרון או מקצוע יוקרה לדרגות מאוחרת שלדעתכם יש סיכוי גדול שלא האשר מומלץ לשלוח לי תיאור קצר שלו.

tkhag1

מבחינת מקצוע, אני שוקל לשחק Factotum, מהספר Dungeonscape
מבחינת יכולת הוא סוג של אינדאנה ג'ונס בהגדרה שלו, סוג של כולביוניק שעושה הכל.
תה"ב ממוצע (כמו כוהן) הצלות טובת תגובה, הצלות רעות קשיחות ורצון
ק"פ ק8
מיוניות לדרגה 6+מתאם תבונה. כשהייחוד של המקצוע הוא שכל המיומניות הן מיומנות מקצוע עברו.

עיקר המקצוע תלוי ב"נקודת השראה" שיש לו, שבעצם מתלדקות את יכולות המקצוע הרגילות שלו, לרוב לתת לו בונס בשובי מתאם התבונה למשהו, לחכות השפעה של לחש, וברמות האחרונות שלו לחכות יכולת מקצוע אחרות.

פלאפי זה מישהו שיודע לעשות הכל, סוג של גיבור סרטי אקשן ישן, כמו שהסברתי קראנצ'ית, יש לו נקודת שהוא מקבל בתחילת כל קרב (בהתאם לטבלה שעולה עם הדרגה שלו), קצת כמו נקודת הצ'י של הנינג'ה מהשלם להרפקתן.

מחכה לאישור שלך, בכללי מדגיש שהוא יכול להטיל לחשים (החל מדרגה 2) אבל זה דורש תשלום נקודה לכל לחש, וזה מס' לא גדול של לחשים שהוא יכול לבחור.
בדרגה 1 יש לו 2 נקודות, והוא יכול לנצל אחת כדי להוסיף את התבונה להתקפה/נזק/הצלה, הוא יכול להוסיף את הדרגה שלו לבדיקת מיומנות (אבל רק פעם ביום לכל מיומנות) - במחיר נקודה, ומציאת מלכודות.

מחכה לאישור שלך לפני המשכה

תבניות וכאלה, בא בחשבון? גזעים קצת פחות נפוצים (כמובן יתורגם)

מה רמת ההיכרות הדרושה עם השיטה?
(מעולם לא שיחקתי 3.5, מכיר 3.5 ברמה בסיסית של לעבור על הספר פעם או פעמיים)

אפשר קצת יותר פירוט על העולם?
עולם שרוי במלחמה זה לא ממש תיאור, כמה ממלכות עיקריות או משהו כזה ממש יעזרו (כי זה לא יצא מוצלח אם מישהו יספר ברקע על העיר הגדולה ביותר של כוחות הטוב, בעוד אתה תיכננת שבעצם היא ככה וככה וכו')

דרוש רמת הכירות בסיסית, למי שלא מקיר את המשחק בכלל יש את ספרי הבסיס וחלק מספרי ההרחבה בחינם באינטרנט.

liorgonen3
נשמע בסדר, זה מקצוע מאוזן יחסית ולא משהוא בסיגנון לוחם הברק נכון?.
בקשר לתבניות: אתה מתכוון לתבנית של דברים כמו חצי דרקון או תבנית מיוחדת למקצוע? שניהם בסדר מבחינתי ויש אחשב הסבר איך לעבוד עם מתאם הדרגה.

כמה מכם ביקשו לשחק גזעים ותבניות עם מתאם דרגה ולכן החלטתי לאשר את זה תחת החוקים הבאים:
א' אסור לגזע להיות בעיל קוביות פגיעה גזעיות (למי שלא יודע לפי החוקים יצורים בעלי קובית פגיעה בודדת מחליפים אותה בקוביה של המקצוע).
ב' מתאם הדרגה של הגזע התבנית או שניים ביחד ללא יכול להיות יותר מ2.
ג' דמות שבחרה גזע או תבנית לא תהנה משום יתרונות או חסרונות עד שתעלה לדרגה כוללת השווה למקצוע שלה+מתאם הגזע.
זה אומר שאם מישהו בחר זד נוכל (מתאם דרגה +1) הוא לא יקבל את התכונות של הגזע (תוסף לזריזות וחוכמה נראה לי ומחסר לכריזמה+כמה לחשים ועמידות לכמה יסודות) עד שיעלה דרגה. הוא יהיה בעל תכונות גזע תוספי גזע ומחסרי גזע על סך 0.
הוא יקבל את היתרונות שלך נוכל בדרגה 1 כרגיל, (הנקודות הנוספות של המיומנות עקב תוסף התכונה יוכפלו כפול 4 כרגיל כאשר יקבל אותם)
כאשר הוא יעלה דרגה במקום לקבל דרגה נוספת להשקיע במקצוע הקיים שלו או במקצוע אחר הוא יקבל את יכולות הגזע שלו.
ד' דמויות בעלי תבנית וגזע בעלי מתאם דרגה יעלצו לבחור קודם בגזע ורק אז בתבנית.
ה' דמויות בעלות גזע או תבנית עם מתאם של 2 יקבלו חלק מהיכולות והחסרונות כאשר הם יעלו דרגה אחת. הפרטים יקבעו על ידי הסכמה ביני לשחקן.

לא, לא לוחם ברק. אל תדאג, הוא נחשב מאוזן ורשמי לחלוטין, יש מקצוע יקרה שאני שוקל לכוון אליו, אבל זה כבר ליום אחר ולדרגה גבוה יותר.

האמת שיש הרבה תבניות עם מתאם דרגה 0, ועליהן חשבתי. ויש הרבה גזעים עם מתאם דרגה שאתה יכול לקחת בתור "מקצוע" (אני אשמח להפנות אנשים אם מישהו רוצה), הדבר היחדי שקופץ לי לראש זה מדוזה עם 8 דרגות שצריך לקחת, אבל יש דברים יותר פשוטים וכלילים עם 1-3 דרגות. נראה לי חצי ענק הוא אחד מהם. אני פחות זוכר איך זה עובד, קוראיון, זוכר במקרה?

ט'הירה , הידועה גם בשם "קריצת הירח", היא אלת הירח, הכאוס, הרמאות, הנכלוליות, השובבות והבלגן. היא אינה מתעניינת במלחמה הקוסמית בין הטוב והרע, ומטרתה הסופית היא רק לגרום לכאוס ובלגן בעולם ללא סיבה הגיונית. לעיתים, היא שולחת את הארכאונים שלה אל העולם החומרי, להתערבב בין בני התמותה ולחולל מהומות ביניהם. אחד ממלאכים אלו היה אביה של אייג'ווין, אשר בשל טבעו השובבי החליט לחזר אחר בת אנוש. לאחר כמה חודשים, נולדה אייג'ווין - כאשר האם ראתה שנולדה לה בת בעלת עור בצבע כחלחל, היא מיד הבינה שמשהו לא כשורה. היא ניסתה לחפש את האב, אבל זה נעלם, והשאיר את בת האנוש להתמודד לבדה עם הבעיה. בחשש רב מהיצור שהולידה, החליטה האם לנטוש את אייג'ווין ברחוב. למזלה של אייג'ווין, כוהנים חברי כת של ט'הירה שנכחו באזור הרגישו בהיוולדותה ואימצו אותה אל הכת. עוד מהיותה ילדה, לאייג'ווין היה כישרון טבעי לחולל בלגן: בין אם בטריקים קטנים כמו החלפת הסוכר במלח במטבח הכת, עד לגרימה למריבות בין כוהנים ע"י זיוף מכתבים, אייג'ווין נכנסה לצרות רבות, והיא אהבה את זה. היא מעולם לא לקחה שום דבר ברצינות, והתחצפה לאחראים עליה בכל הזדמנות. עם זאת, ואולי דווקא בגלל זאת, הכוהנים זיהו את הכישרון היחודי שלה ולימדו אותה את דרכי הקודש. כשגדלה והפכה למבוגרת מספיק, אייג'ווין הצטרפה לשאר הכוהנים במלחמה - כוהני ט'הירה לא נלחמו עבור הטוב או הרוע, אלא עברו בין צד לצד: פעם נלחמו לצד השדים והשטנים, שבוע לאחר מכן הצטרפו לצבאות הטוב, עבורם שימשו כסוכנים כפולים, אך בגדו בהם בשבוע שלאחר מכן. מטרתם הייתה לגרום לעוד כאוס במלחמה הכבר כאותית במיוחד, ובכל מקום אליו הגיעו הם דאגו לגרום לבלגן ואי סדר אצל החיילים הנלחמים. לא היה דבר ממנו נהנתה אייג'ווין יותר מלהשתתף כך במלחמה, לגרום לצרות ולשפר את יכולות הכוהן שלה. כל כך נהנתה, למען האמת, עד שיום אחד ניסתה להכניס בואש שתפסה אל אוהלו של שטן מפקד במחנה של כוחות הרוע בהם הכוהנים "תמכו". המפקד תפס את אייג'ויין, ובזעמו החליט להוציא אותה להורג בשיסוף קטלני אחד.
כעת נגמרה המלחמה, וסדר מסויים שורר בעולם. ט'הירה אינה מרוצה מכך, והיא אינה תהיה מסופקת עד שהעולם יחזור למצב הכאוטי בו היה בזמן המלחמה. על כן, כאשר בנות השאול התחילו לזמן את הארורים, היא קראה אל נשמתה של אייג'ווין בחיים שמעבר, קראה לה לחזור אל העולם החומרי ולהביא כאוס ובלגן אל כל פינה בו, לא משנה מה המחיר הנדרש. ואייג'ווין הסכימה… הרי אי אפשר לעשות הרבה בלגן בתור נשמה.

מראה: אייג'ווין נראית כמו בת אנוש ממוצעת בשנות העשרים לחייה, אך יש לה כמה מאפיינים המעידים על המורשת היחודית שלה: עורה בצבע כחלחל-כסוף, ושערה לבן לגמרי. גם עיניה כמעט לבנות לגמרי, ובקושי ניתן לראות את אישוניה השחורים. גובהה 165 סנטימטר ומשקלה 67 קילוגרם. סימן הארורים שלה הוא זוג כנפיים ספקטרליות (שאינן מאפשרות תעופה) המזכירות כנפי ינשוף ויוצאות מגבה.
אישיות: אייג'ווין היא שובבה, חצופה ולא צפוייה. היא לעולם לא תתייחס ברצינות לכלום ולא תסתדר טוב עם פקודות רשמיות או ניסיון כלשהו להשליט בה סדר. היא נהנית מלראות אחרים משתגעים מהבלגן שהיא יוצרת, ותמיד לוקחת אירועים בקלילות ראש.
Godlike_female_PoE1_portrait_7_lg.png

Hell lord אמר/ה:
אפשר קצת יותר פירוט על העולם?
עולם שרוי במלחמה זה לא ממש תיאור, כמה ממלכות עיקריות או משהו כזה ממש יעזרו (כי זה לא יצא מוצלח אם מישהו יספר ברקע על העיר הגדולה ביותר של כוחות הטוב, בעוד אתה תיכננת שבעצם היא ככה וככה וכו')

מישור החומר עצום בגודלו ומעולם לא נקבע גודלו הסופי אם בכלל הוא סופי. הפרעות של מישורים אחרים מונעים מאנשים לטייל מעבר לטווח מסוים בביטחה עם לחשי טלפורטציה.
אז אי אפשר ממש להגדיר איזורים או את העיר הכי גדולה של הטוב וכדומה, אתם לא יכולים לדעת מה יש מעבר לאופק.
סיפורים ללא הגדרה של ארץ מסוימת אבל עם דברים כמו מדינות או ערים ישובצו בעולם בהתאם להחלטתי.

בכללי אני מעדיף שתמענו מליצור ארצות ועמים שלמים ותשאירו לי יותר רווח תמרון אך אני לא אמנע ממכם במידה ואתם ממש רוצים (אבל אדרוש ממכם השקעה).

רוב הסיפורים שניתנו לי עד אחשב נוחים לשיבוץ ואני מעדיף שזה ימשיך כך.

אגב במקרה ומישהו לא שם לב לציר הזמן בסיפור המלחמה נגמרה והשאול נחתם לפני 20 שנה.

מכיוון ומותר לבחור תבניות, רציתי לבקש הבהרה כיצד זה יעבוד, מכיוון שהחוקים שציינת מעט בילבלו אותי.

נגיד ואני בונה דמות, ולמען הדוגמה נגיד שהוא בן-אנוש מכשף, ואני רוצה לשים לו תבנית של "דם דרקוני" (מתאם דרגה +1), מתי אני מקבל אילו תוספים ותחת אילו תנאים?

חזרה