• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ליבשת המלאה בדם [חופשיטה, עולם פתוח, עולם חדש 5/5] עץ משחק

thewolf

פונדקאי ותיק
מאושר על ידי Nextorl
ברוכים הבאים למשחק שלי.
כאן יהיה רק הודעות IN ו-META, הודעות OUT בעץ ההרשמה.
ואם זה אומרים התחלנו:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
השחקנים:
הח'אן הטררי- אורגוריק בן קוכוליין.
אביעד- אלוון סילו.
tkhag1- רילקין רנקנס.
דוקטור הו- ווארט' גילאן.
דרגוניצן- קארן ליסדוריין.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
אורגוריק
זה מתחיל ביום חמים אתה טיילת לך על סוסתך, כשהגעת לביתך ראית אדם גדול מחזיק גרזן עומד לידו. כשהוא רואה אותך הוא אומר
"שלום לך אורגוריק בן קוכוליין, אני שליח של עין צהובה. שמענו עליך רבות ועל כך שאתה רוצה להשתתף במרד שלנו, אנחנו נאפשר לך אבל בתמורה לכך תצטרך להוכיח לנו שאתה מתנגד לכיבוש של ארצנו היפה. יש שמועות על ספינה שעומדת להגיע לאגילם. אנחנו צריכים שאתה ועוד צוות של שניים תגיעו לספינה הזאתי ותשרפו אותה עד היסוד. אם תעשה זאת עין צהובה יפגש איתך." נתראה בעוד 3 ימים בביתו של הצ'יף.

אלוון
הצלחת להסתנן לאחת מספינות המסחר שמפליגות ללימדן. הרוח טובה והמזג אוויר נהדר, אבל הכאב של הקללה עדיין פוגע בכך, אתה נזכר במה שאמר לך הספר המדבר :
חברנו הספר השומע נמצא במקום המרוחק ביותר שאתה יכול לחשוב עליו. אבל רק שתדע שאם אתה אומר שאנחנו קללה אמיתית חכה לראות את הספרים הבאים, אפשר לטען שאפילו אגודת הקוסמים מפחדת מהם.
השייט די טוב, אבל ביום השלישי של המסע אתה שומע שיחה מוזרה בין מספר אנשים.
"אתה תיקח את המוצרים אסור שאנשים ידעו שזה כאן... אני אדאג לאנשי הצוות... תהרגו את כל השאר... אסור שזה יתגלה..."
בבוקר שלמחרת אתה רואה את קבוצת האנשים הזאת ואתה רואה שהם מחלקים נשקים אחד לשני.

רילקין
זה השבט העשירי שאתה מחפש בו זכר לאמך, כל יום שעובר אתה רק מתייאש יותר. יום אחד אחרי חיפוש בעוד שבט נידח אתה חוזר לבית איפה שאתה גר ועל המיטה שלך יש מכתב, אתה פותח אותו ובתוכו כתוב:
היי גוזל שחור שלי, מקווה שאתה עושה טוב בלימדן אני זקוקה לעזרה, יש לי חבר קרוב שנמצא בריבר הוא זקוק לעזרה. אני בטוחה שאם תצליח למצוא אותו הוא יוכל לעזור לך למצוא את אימך. הקטע שהוא כבר הצליח לברוח אבל הוא כן צריך מקום מסתור, אז אני צריכה שתבריח אותו. הוא יחכה לך ליד ריבר מחר
בבקשה.
העורבת.
ליד זה מחכה לך מספיק כסף בשביל שני סוסים חזקים וכרטיס נסיעה לביסלו.

ווארט'
המטרה שלך חוסלה, קיבלת את הכסף שלך מהרצח ועכשיו אתה לבד בחדר שלך. אתה שומע מבחוץ קולות של אנשים.
"האנשים החדשים בדרך.... הם עומדים להורג ולהשיג בשבילנו את החומרים שצריך בשביל להשלים את הפרויקט."
כשאתה יורד למטה אתה רואה הרבה אנשים מכוסים במסכה שעליה יש מסך לבן לגמרי שהדבר היחידי שיש עליו זה עיניים צהובות. כשהם רואים אותך הם שולפים את הנשקים שלהם ותכוננים לקרב מולך, אתה שולף את נשקיך ומתכונן לקרב מולך.

קארן
התחלת את המסע שלך ללימדן, כבר שראית את חברי הצוות זיהית שהמון אנשים לא באמת עובדים אצלך. עניינו אותך במיוחד האדם הצעיר שנראה פגוע וחלש מנטלית אבל דווקא נראה בסדר פיזית וחבורת האנשים שנראתה פועלת ביחד. ביום השלישי למסע את שומעת את קבוצת האנשים בחוץ הם מחלקים בין עצמם נשקים ונראה שהאדם הצעיר מסתכל על זה מן הצד. את יודעת שמצד אחד את לא יכולה להרוג אותם ישר כי זה ינגוד את החוקים שלך ומצד שני אי אפשר לדעת מה הם יעשו אם הנשקים הללו, מה אתה עושה.

״בשמחה רבה״, אומר אורגוריק. ״ארכנם יברך אותך״.
אביר הקודש מביט לעבר כפרו בפעם האחרונה. ״אחזור, ביום מן הימים״, הוא אומר, וסוסתו מטופפת משם בגבעות לעבר אגילם.

זאב
רי מחייך, גם אם הוא לעולם לא ימצא את אימו הוא יודע שיש משהיא שם בחוץ שדואגת לו "במה הממזר הזה הסתבך... טוב אם זה נשלך כול הדרך מהקן זה חייב להיות מעניין" רי חושב לעצמו בעודו מתחיל להתארגן. יש לו נסיעה לתפוס.

וולף
"מרד, הא?" לוחשת קארן.
אם הם רוצים למרוד, יש להם סיבה. הם רוצים את הכח שלי, או את האוצר שלי, או שהם לא מרוצים ממשהו.
אם כך, עלי לגלות מה המשמעות של זה.
- - -
הם אנשים חדשים. מרבית הסיכויים שהם לא מכירים את הצוות של קארן.
קארן לובשת על עצמה חולצה גדולה ורפוייה, מבט תמים ומכנסיים גדולים יתר-על-המידה. אחרי שהיא מסיימת ללבוש את תחפושת הילדה-שלא-יודעת-כלום, היא מגיעה לנער הצעיר.
"גם אתה חדש פה?" היא לוחשת, גורמת לקולה להישמע מבויש, חלש, פגיע. "האנשים הגדולים מפחידים אותי. אתה יודע מי הם?"
- - -
לגלגל לתרמית? אם כן, איזה קוביות?

וולף
להסתנן לספינות של צי הסוחר הטווילארי זו לא משימה קלה... אלא אם אתה חובל בספינות ופשוט מסדר לעצמך הפלגה לאן שאתה רוצה.
כשאלוון החליט שנמאס לו, הוא ארז את הספרים הקסומים וסידר לעצמו הפלגה ללימדן, שם לא יצטרך לחיות כעכבר במלכודת ולהתחבא מהאוינקוויזיציה.
בערב בו שמע אלוון על תכניות המרד, הוא לא רץ להלשין לקפטן, כי אז עלולים לערוך חיפוש ולמצוא את הספרים שלו, אבל הוא פקח עין בתא המטען דרך הספר הרואה, שבמיוחד בשבילו הוא קדח חור בארגז, כדי שיוכל לראות מה קורה בתא המטען של הספינה.
כשאלוון שמע בבוקר על התכניות לרצוח את אנשי הספינה, הוא הבין שהוא צריך לשקול את המשך דרכו שם.
הוא מטיל לחש מחלה פשוט על המים, במטרה לעכב את כולם מלפעול בינתיים.
Meta
אלוון פוקח עין בתא המטען דרך הספר הרואה כדי לדעת מה קורה, ובמיוחד כדי לדעת מה הסחורה האסורה שהחבר'ה מבריחים ואיפה היא.
בבוקר אלוון מסתכל מה מספר הבחורים המורדים, מברר מה המרחק מלימדן בשיטת בסירת הצלה (ולוקח איתו חכה) ומתכונן להילחם או לברוח.
כמו כן אלוון משתמש ברונת מחלה כדי לעכב את המורדים. הוא שם את הקונה במים של כולם, ככה שגם המלחים וגם אנשי הצוות יהיו חולים במחלת ים, אבל הוא לוקח לעצמו מים לא מכושפים. לאחר שהמים מכושפים כראוי אלוון לוקח את הקונה בחזרה.
תוצאת הכישוף - 7. עובד למעט זמן.

וולף
ווארט' סוקר אותם במבט חד ומהיר ואומר: אני מניח שבאתם להרוג אותי( נראה כי הוא מתכונן לזנק עליהם) אני רוצה להבהיר שאתם לא הראשונים ולשמחתי, גם לא האחרונים, הוא מרים את ידיו לצורת מתקפה אך במקום לתקוף אותם בחרבו הוא זורק עליהם פצצת עיוורון מזנק לאחור ומטפס מעל לבית, מתחבא ומקשיב להם, מחכה לפעולתם ועוקב אחריהם.
META
פצצת עיוורן
לא יודע איך עושים קוביה בפונדק אבל עשיתי בקוביה בבית ויצא 15
לא בטוח אם לעשות קוביה לזינוק אחורה ואם כן איזו קוביה

אורגוריק
המסע נמשך, בדרך אתה עובר על יד ריבר רואה שם שלושה אנשים, אחד צעיר בגיל השלושים עשרים אחד פצוע ושני בריא מסתכל מהצד, אבל אין לך זמן לעצור אז אתה מתקדם. אתה מגיע לאזור שהבחור דיבר אתך, שם אתה רואה עוד שני אנשים גבר ואישה. לפני שאתה מגיע אליהם אתה נתקל באותו בחור ממיקודם, הוא פונה אליך ואומר:
"אם אתה רוצה לעזור לנו במשימה שלנו אני קודם צריך לבחון אותך, תבין אתה אמור להחליף אותי בתפקיד. ואצלנו הדרך להחליף את התפקיד זה בקרב עד המוות, מקווה שאתה מוכן." אתה רואה שהוא מחזיק ביד חנית ארוכה.
רילקין
אתה רוכב ומגיע לעיר ריבר, אם אפשר לקרוא לזה עיר זה פשוט אזור ענקי שיש מסביבו חומה עצומה. כאתה מגיע אתה רואה אדם חלש על הרצפה שוכב ופצוע. והוא קורא לעזרה.
קארן
אין טעם הוא יודע.
----------------------------------------------
"שלום לך קפטן קארן, שמעתי אליך רבות מלנדור. אני לא יגיד לך מי אני אבל דעי דבר אחד אסור שהאנשים האלו יגיעו ליבשה, כי אם כן עדיף שתחזרי לביסלו." את חוזרת לתא שלך מבולבלת, את רואה את האנשים שמים על עצמם מסכות לבנות עם עיניים צהובות את רואה שהם שולפים נשקים ולוקחים 2 אנשים. פתאום אחד מהם צועק.
"קפטן, תבואי עכשיו!! יש לנו שבויים, את תקשיבי להוראות שלנו מעכשיו."
אלוון
אתה לא רואה מה הסחורה שהם לוקחים, זה מוסתר בתוך קופסא.
המרחק הוא בערך חצי מהדרך, עוד יומיים בספינה הזאתי עוד שלושה בסירת הצלה.
אתה רואה שמתוך 6 המורדים ששם 4 מתו מהמחלה, כנראה שהם היו החלשים ביותר. אבל יש עוד שניים אחד גבוה שיש לו שקית רונות ושני שמן מאוד שמחזיק בידו שני רובים קטנים. נראה שהם לא הושפעו בכלל מה הרעל.
OUT
חשבתי שאמרת שלא הבאת את הספרים.
ווארט'
עשן שחור יוצא מן הפצצה, זה מעוור את מרבית האנשים אבל הם עדיין לא נפלו. שלושה אנשים עם חרבות שלופים באים קרוב אליך. הם קרובים אליך והם מתקיפים אותכם.
META
לוחם חרב א' - 8
לוחם חרב ב' - 9
לוחם חרב ג' - 7
רק לוחם ב' פוגע בך פגיעה לא רצינית.

קארן
קארן נאנחת. התחפושת לא עבדה... ומה קורה כאן...
היא השאירה על עצמה את התחפושת ה'חדשה', ויצאה לעברם.
"מה - מה אתם רו-רוצים?" ממלמלת בכאילו קארן. "מה-מה קורה פה?"

קארן
OUT
אני מציע לך לא לעשות את זה, אתה לא חמוש ויש להם יתרון עליך כשאתה לבד. וכמו שאני מקווה שהבנת הם לא אנשים נחמדים במיוחד.
רי
אתה בוחן את הפצעים שלו ואת מגלה בהן משהו מוזר.
גלגל הבחנה 1ק20

לבו של אורגוריק מאיץ, בתערובת של חשש, אדרנלין, ואומץ. הוא נלחם קרבות רבים בהכשרתו כאביר קודש, אך מעולם לא דו-קרב לחיים ולמוות. אנשי שבטו סומכים עליו... הוא לא יוכל לאכזב אותם. והוא לא אישה פחדנית, כדי לברוח מקריאת תיגר. ''אתה רוצה קרב'', אומר אורגוריק, נושם עמוקות ומתפלל בלבו לארכנם. ''אתה תקבל קרב. אני לא שמח מכך. אם המרד ימשיך בדו-קרבות הטיפשיים האלה נאבד לשווא לוחמים. אבל גבר אבורוני ואביר קודש של ארכנם לעולם, לעולם לא יברח מהקרב''.

זה בדיוק כמו באימונים, חושב לעצמו אורגוריק, משתדל לרסן את החשש שבו. הוא ידע שהוא יוצא למשימה מסוכנת, הוא ידע שיעודו של כל גבר בשבט הוא להילחם, הוא ידע שחופש משיגים בדם. אבל זה בכל זאת הקרב הראשון שלו... והוא בשום פנים ואופן לא יהיה האחרון.

הגבר הצעיר, כמעט נער, מוציא מתיקו את שריון הקשקשים והקסדה, חוגר אותם על גופו. הוא לוגם מנאד המים, ומתייצב על סוסתו היפהפיה, אוחז במגן ובכידוני ההטלה, עיניו עצומות. תנו לאומץ להוביל אתכם, הוא שר במחשבותיו שורה משיר מלחמה אבורוני. הוא פוקח את עיניו ונושף ארוכות. מבט חסר רחמים, מבט של לוחם, מבט חדור אומץ ומטרה נמצא בהן. ''קדימה'', הוא אומר.

וולף
אביעד אמר/ה:
כמו כן אלוון משתמש ברונת מחלה כדי לעכב את המורדים. הוא שם את הקונה במים של כולם, ככה שגם המלחים וגם אנשי הצוות יהיו חולים במחלת ים, אבל הוא לוקח לעצמו מים לא מכושפים.
out
מחלת ים, לא התכוונתי להרוג אותם... כמה כוח יש לרונות האלה לעזאזל?
מבחינתי נזרום עם זה שזה הרג רק את החברה הרעים ושהם לא יודעים שעשיתי את זה.
in
אלוון מבין שהולך להיות שמח על הספינה, והוא לא רוצה לקחת חלק בשמחה הזו.
ראשית, הוא הולך כשאף אחד לא רואה, נניח בשעת ארוחת הצהריים, למחסן ובודק מה יש בארגז של הסחורה האסורה, לא קריטי לו מתי זה יקרה, אבל כשלא רואים אותו.
שנית, הוא מחכה ללילה, אבל שם עין על שני האנשים החזקים ועומד על המשמר.

קארן
יש להם כבר שבויים, יש להם כבר נשקים, ואם היא תבוא הם או ייקחו אותו כשבויה עד שהם ירצחו את כל השבויים כי הקפטן לא הגיעה או שהם יגלו אותה ויאיימו עליה עד המוות.
רי
הוא לא מגיב לך, אתה ממשיך לבדוק את הפצעים הכל נראה רגיל, פתאום קול נשמע מאחוריך.
"העורבת אמרה שהיא נתנה לה את יד ימינה, האדם הטוב ביותר שלה. חבל... טוב, למזלי כל אדם טוב למשימה הזאתי."
אתה מסתובב אתה רואה אדם מכוסה בברדס, הוא מוריד את הברדס שלו. ואתה רואה אדם בסביבות גיל 30+ בעל עיניים צהובות ושיער עבה וסמיך, צבע עור חום.
"לא האמנתי שמישהו יאמין לתכסיס כפיל הרונה הבסיסי ביותר" אתה רואה שהוא מתרכז שניה ואז הדמות שלפניך נעלמת "טוב, אז אתה האחד שאותו הייתי צריך לפגוש. בוא אנחנו צריכים לרכב עד לאחד מהשבטים הקרובים" אתה רואה שיש מאחוריו שני סוסים לבנים.
אלוון
OUT
המלחים לא סבלו הרבה מכיוון שהם רגילים למחלת ים, הרעים לא רגילים לכן הם היו חלשים, ומתו. (תזרום עם הקיצניות של זה, זאתי לא המטרה הרצינית כאן.)
IN
בשעת ערב מאוחרת, אתה מגיע לאזור הסחורה האסורה. אתה מנסה לפתוח את התיבה, ופתאום נשמע קול מאחוריך
"אז אתה מחולל הצרות שעשה לנו את הבלגן, ידענו שאין לסמוך על אף אחד כאן לכן לא שתינו מים מכאן." אתה מסתובב ואתה רואה את האדם השמן מכוון אליך רובה, אתה מסתכל ולידו נמצא האדם הרזה זורק עליך רונה, הדבר האחרון שאתה רואה זה שעל הרונה רשום "ע.ל.ף"
אתה מתעורר בחדר חשוך כבול בידך, אבל התיק שלך עליך.
אורגוריק
הוא מסתער לכיוונך, החנית בידו. הוא צועק צעקת קרב, והוא מזנק עליך בצורה כזאתי שהוא מתקיף אותך מלמעלה.
META
התקפה שלו: 15
התחמקות שלך: 9
אתה מועף מסערה אבל אתה ממשיך לעמוד, הוא חוזר לשווי משקל ולוקח לו שניה לתפקד הזמן הטוב ביותר להתקיף.

OUT
מה?... אורגוריק רכוב על הסוסה שלו. כדי להתקיף אותו מלמעלה היריב שלו אמור לקפוץ לפחות שני מטר לגובה... אז כנראה שאורגוריק עף מהסוסה שלו. מפתיע שהוא לא שבר את הגב/המפרקת...

IN
אורגוריק קם באטיות, שואף ונושף, מהקרקע. חבורה קטנה נמצאת בזרוע המגן שלו, וגבו וראותיו דואבים. הוא עבר את זה כבר באימונים שלו. זה כואב, מאוד, אבל הוא לא ייתן לכאב לעצור אותו.
הוא מתחמק ממכתו של היריב ומזנק על סוסתו, רוכב במהירות סביב יריבו, מאגף אותו. הוא מטיל לעבר גבו של היריב את אחד מכידוניו הקטלניים.

META
כידון:
[dice:g52la7b9]700713:0[/dice:g52la7b9]
הגנה של היריב (צריך? מה הוא כבר יכול לעשות כשמישהו מהיר על סוס מטיל בו כידון מאחורה?):
[dice:g52la7b9]700713:1[/dice:g52la7b9]

OUT
ליריב יש שריון? קסדה? מגן? בכל אופן, גם אם יש לו שריון בגב, המכה עדיין אמורה להיות כואבת.

זאב
אי מחייך ומגרד את ראשו במבוכה "העורבת אמרה שאני יד ימינה? היא קצת מגזימה, רק עבדתי אצלה טיפה יותר מהאחרים" רי מתרומם ומסתכל בחייך על הזר "שמי הוא רילקין אבל כולם קוראים לי רי , נעים להכיר אותך" רי צועד לעבר אחד הסוסים

חזרה