יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

הארי פוטר - 19 שנים מאוחר יותר - עץ משחק [3/4]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
xyr

הארי פוטר - 19 שנים מאוחר יותר - עץ משחק [4/4]

שליחה על ידי xyr » 30 מרץ 2018, 17:22

padron
ספוילרהצג
הוא מכניס את האוניות לכיסו בשקט ובמהירות.
אתה ניגש אל החנות. הקרשים חוסמים את חלון הראווה שעל החנות, ועל דלתה עדיין תלוי השלט סגור עד להודעה חדשה. אתה שם לב לכך שדלת החנות נעולה. לחש אלוהומורה פשוט יכול לפתור את זה לדעתך, אך אתה יודע שכקוסם קטין אסור לך להשתמש בקסמים מחוץ לבית הספר.
לפתע, הדלת נפתחת. מולך עומד ילד, בן גילך (פחות או יותר). שערו שחור, עיניו כחולות וגוון עורו בהיר, אך לא חיוור. "שלום." הוא אומר בלבביות. המבטא שלו מסגיר את זרותו.
--

liorgonen3
ספוילרהצג
OOG : כן.

IG : הסעודה מסתיימת ואתם מתפזרים לחדרים. היום אין לכם לימודים והשעה עדיין מוקדמת בשביל ללכת לישון.
שני תלמידים מהשנה הרביעית ניגשים אליך "מ'נראה לך שיהיה בטורניר?" הם שואלים. רוב התלמידים מתפזרים לדרכם. "למה נראה לך שבאו נציגים ממשרד הקסמים האסייתי?" קול אחר נשמע ברקע.
---

ליזי
ספוילרהצג
"אני עדיין לא יודע לאיזה בית התקבלתי." הוא אומר לך בחיוך לבבי בעודו לוחץ את ידך. את שמה לב לכך שלחיצת ידו חזקה מאוד, יותר ממה שציפית.
"הגענו מסרביה, לפני חודש."
padron

שליחה על ידי padron » 30 מרץ 2018, 17:47

Xyr
ספוילרהצג
"שלום לך! השם הוא אנריקו. ואתה?" הוא שואל בלבביות דומה. הוא מנסה בראשו להבין לפי המבטא מהיכן הגיע הנער.
xyr

שליחה על ידי xyr » 31 מרץ 2018, 00:15

padron
ספוילרהצג
"אני מירקו." הוא אומר לך. לא ממש ברור לך מהיכן הוא הגיע.
"אני וההורים שלי הגענו לאנגליה לפני כחודש מסרביה."
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 31 מרץ 2018, 10:19

ספוילרהצג
״יש בזה משהו״, מתיישב אד. ״היה לי רעיון לצותת להם, אבל זה נשמע... נועז״.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 31 מרץ 2018, 16:12

xyr
ספוילרהצג
"אה! נחמד..." עד עכשיו, אוולין בכלל לא חשבה על העובדה שיש קוסמים בארצות אחרות לעומק."אני אישית בבית רייבנקלאו, אם תתקבל לשם דבר איתי, אוכל לעשות לך סיור..." היא מסמיקה בביישנות ומסתכלת אחורה. "אממ... חברה שלי מחכה לי פשוט, אז... היה נחמד להכיר אותך... אמ... ביי!" היא נותנת עוד חיוך מאולץ ועוזבת אותו. לאחר מכן היא רצה לזואי ונותנת לה חיבוק גדול.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 31 מרץ 2018, 19:42

xyr
ספוילרהצג
"זה נקרא יחסים." אומר להם טריסטן, "כנראה שמנסים לחזק את הקשר עם אסיה, ולכן הביאו לפה נציגים שלהם, לא משהו שאמור לגרום לכם ללחץ." הוא אומר, מתעלם במכוון מהשאלה על הטורניר
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
padron

שליחה על ידי padron » 31 מרץ 2018, 20:02

Xyr
ספוילרהצג
"נעים להכיר מירקו. סרביה? מדינה יחסית רחוקה. מה אתה עושה כאן? חשבתי שהחנות נטושה שנים." הוא שואל בחיוך ידידותי.
xyr

שליחה על ידי xyr » 01 אפריל 2018, 00:14

הח׳אן הטטרי
ספוילרהצג
"מה התוכנית?" ג'יימס שואל. "מה שקורה הוא... מסקרן."
-----

ליזי
ספוילרהצג
"להתראות." הוא אומר לך בחיוך.
"היי!" אומרת לך זואי ומתנפלת עליו בחיבוק בחזרה. "מי היה הילד הזה?"
-----

liorgonen3
ספוילרהצג
"אבל מוזר שהם הופיעו ככה פתאום, לא?" שואל קול אחר, של אחד מתלמידי השכבה שלך.
אתה יורד אל המרתפים, היכן שממוקם חדר המועדון של סלית'רין.
"מחר יש לנו שעתיים ראשונות עם האגריד והגריפינדורים." אומר לך קייל ברקע.
-----

padron
ספוילרהצג
"עברנו לכאן." הוא אומר. "בסרביה אין הרבה כסף ולכן ההורים שלי מנסים לעבור למקום בו יהיה קצת יותר נוח להסתדר." הוא מסביר.
"לגבי החנות - קצת קשה למצוא פה דירה והנכס הזה עמד ריק כבר הרבה זמן אז חשבנו שנשכור אותו בינתיים עד שנמצא בית."
padron

שליחה על ידי padron » 01 אפריל 2018, 00:19

Xyr
ספוילרהצג
"הסביבה כאן לא משהו אבל אני מניח שזה יותר טוב מכלום. מי הבעלים כאן כרגע בכלל? ועוד שאלה - אתה צפוי לעבור להוגוורטס עכשיו שאתם כאן באנגליה?" אנריקו ממשיך במטר השאלות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 01 אפריל 2018, 00:20

xyr
ספוילרהצג
"ואתה מספר לי כי?" הוא שואל את קייל, "תהיה בטוח שאני יודע מה המערכת שלנו." הוא מוסיף לו בעוקצנות, מה שמסקרן אותי זה לדעת מה היכולות של החברה מהמזרח, אז אם אתה רוצה להיות יעיל, תפקח עליהם עין."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 01 אפריל 2018, 00:49

Xyr
ספוילרהצג
"סתם, תלמיד חדש בהוגוורטס. הוא הגיע מסרביה מסתבר." אווה מרפה ממנה ומחייכת. "כל כך התגעגעתי! תגידי, בא לך ללכת לאכול גלידה איפשהוא? את לא תאמיני מה קרה לי הקיץ..."
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
xyr

שליחה על ידי xyr » 01 אפריל 2018, 12:28

padron
ספוילרהצג
"אין לנו מושג מי הבעלים." הוא עונה. "אבל כשזו האופציה היחידה שעמדה על הפרק, זה בהחלט עדיף מכלום." הוא ממשיך.
"וכן, אני עובר להוגוורטס."
-----

liorgonen3
ספוילרהצג
"אלה רק עובדים ממשרד הקסמים שלהם." הוא אומר לך. "לא ידוע למה הם פה ומה המטרה שלהם?" הוא אומר.
"מתי בכלל יגיעו כולם?" אתה שומע את קולו של נייל, תלמיד ממזר מהשנה השלישית שיושב בנוחות על כורסא ישנה ובלויה ליד האח.
-----

ליזי
ספוילרהצג
"בטח." היא אומרת בחיוך, בזמן שאתן מחפשות את אחד מדוכני המזון הנודדים.
"אז מה קרה?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 01 אפריל 2018, 12:31

xyr
ספוילרהצג
"למי אתה מתכוון בכולם?" שואל טריסטן
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 01 אפריל 2018, 15:57

ספוילרהצג
"היה... רצח. בשכונה שלי." החיוך נמוג מפניה. "שני קוסמים, נראו קצת כמו הולכי מוות. הם... רצחו הרבה מהמוגלגים וברחו, אבל... הם... הם כמעט פגעו בי ובאמא שלי, זואי." אווה תופסת את ידה בחוזקה בלי לשים לב. "זה היה נורא מפחיד, אילולא קוסם אחר הצליח לשגר אותנו לבטחה אני... אני לא רוצה לחשוב על זה."
padron

שליחה על ידי padron » 01 אפריל 2018, 18:53

Xyr
ספוילרהצג
"הגיוני לחלוטין. אני מקווה שתסתדרו כאן כמו שצריך. מה עושים כשמישהו עובר להוגוורטס באמצע? תעבור מיון כמו שנה א'? או שכבר העבירו מיון כלשהו בשל הנסיבות?"
נעול