לא רואים הודעות חדשות בפורום?
כדי לפתור את הבעיה עלייך לרענן את העמוד הבעייתי באמצעות f5 במחשב או סמל הרענון בטלפון החכם.

הארי פוטר - 19 שנים מאוחר יותר - עץ משחק [3/4]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
padron

שליחה על ידי padron » 20 מאי 2018, 21:04

Xyr
ספוילרהצג
"לא יודע מה עלול לקרות, אבל יש לי תחושה לא טובה. יותר מדי דברים מוזרים שקרו בזמן האחרון. אני מתכוון ללכת למישהו שאולי יידע משהו - מישהו שעובד עבור אבי בהוגסמיד."
xyr

שליחה על ידי xyr » 20 מאי 2018, 21:51

liorgonen3
ספוילרהצג
התדריך מתסיים וכולם מתפזרים.
ג'ק קורא לך ואומר : "ממך אני צריך את המשימה החשובה ביותר. לא ברור לי מה בדיוק קורה - אבל ברור שמשהו סובב סביב משרד הקסמים האסייתי. אני צריך שתסתנן אל תוך המשלחת שלהם. מובן?"
padron
ספוילרהצג
"בסדר." הם אומרים.
אתם יוצאים לכיוון הוגסמיד, כאשר כל אחד ואחד מכם ומשאר התלמידים נבדק ע"י השרת, פילץ'.
אתם מגיעים אל הכפר, לאחר הליכה קצרה, ומגלים שמרכז היר נוצץ הרבה יותר מהשנה שעברה. נדמה לך שהתווספו לכאן כמה מלונות לנוודים ועוד כמה פונדקים נפתחו.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 20 מאי 2018, 21:52

XYR
ספוילרהצג
"אני נראה לך אסייתי?" שואל טריסטן, "אולי אם קצת מזל נשכנע אותם שבגלל המשפחה שלי אני יכול להיות מעניין, אבל אני די בטוח שהם לא צריכים נסיכים בריטים גולים עם שורשים מלטיזים."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 21 מאי 2018, 13:43

XYR
ספוילרהצג
"איזה כיף." אווה אומרת לזואי בזמן שהיא לועסת פאי דלועים. "יש לך ניחוש מי יתקבל מבית הספר?"
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
padron

שליחה על ידי padron » 21 מאי 2018, 22:38

Xyr
ספוילרהצג
"נראה שהמקום התפתח - אבל אני מניח שזה בגלל הטורניר. רואה? זה כמו שאני תמיד אומר - מכל דבר אפשר להרוויח." אנריקו אומר. הוא הולך ברחבי הוגסמיד לכיוון היעד - חנות קטנה יחסית שמשמשת בפועל ככיסוי לעסקים אפלוליים בהרבה, אשר בעליה הוא סוכן של אביו.
xyr

שליחה על ידי xyr » 21 מאי 2018, 23:31

liorgonen3
ספוילרהצג
"לא התכוונתי לזה." הוא אומר.
"תתחבר איתם - לא משנה איך. אני לא יודע מה הסיפור, אבל אני בטוח שמשהו ממה שקורה קשור אליהם איכשהו."
padron
ספוילרהצג
"אני אלך להשיג כמה דברים." ריי אומר לך ומסתלק. ג'יי מגיע בעקבותיך אל אותה חנות קטנה.
החנות ממוקמת בשולי הכפר, הרחק מהמרכז.
כאשר אתה נכנס, יוצא מהמקום קוסם קטן ומטונף. מעבר לדלפק אתה פוגש את הסוכן של אביך, שאתה מכיר כבעלים של המקום. מעין חנות שמשמשת גם אכסנייה לעת מצוא לטיפוסים שונים ומשונים.
בעל החנות, איש שמן שגלימתו בקושי מכסה את כרסו הענקית מברך אותך לשלום וממהר לקראתך.
"למה זכיתי לכבוד?" הוא שואל בחיוך מתחנחן. בעודו עומד מאחורי הדלפק המלוכלך. דלת חדר העבודה שלו פתוחה. יש שם חפצים שונים ומשונים. אזור התצוגה של החנות ריק, אבל מנסיון אתה יודע שכך המצב בדרך כלל. "תשתו משהו?" הוא אומר, מנופף בשרביטו ושתי כוסות ובקבוק בירצפת מופיעים מיד. הוא מוזג לכם במהירות.
ליזי
ספוילרהצג
"אמממ אני לא יודעת." היא אומרת לך. "אבל אני חייבת להודות שיש קול קטן שמקנן בי והיה רוצה שזאת תהיה אני." היא מחייכת חיוך קטן ומבויש.
"את חושבת שיש סיכוי שירשו לנו להשתתף?"

סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 22 מאי 2018, 13:34

XYR
ספוילרהצג
"לשתי הילדות הכי צנומות וחלשות בבית ספר? בטח" אווה צוחקת, ואז אומרת בטון רציני יותר "אבל היי, את מכשפה די חזקה. אם הקריטריונים שלהם בעיקרם בנויים מיכולות קסם, אני בטוחה שאת בראש הרשימה שלהם." היא קורצת לאמילי
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 22 מאי 2018, 14:09

XYR
ספוילרהצג
"אל תדאג." אומר טריסטן, "זה יבוצע."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
padron

שליחה על ידי padron » 22 מאי 2018, 19:15

Xyr
ספוילרהצג
"בשמחה. למרות שאני יותר כאן בשביל מידע - גם לקבל וגם שתעביר הלאה לאבי. האם ניתן לשוחח כאן?" אנריקו שואל בחיוך.
xyr

שליחה על ידי xyr » 22 מאי 2018, 22:47

ליזי
ספוילרהצג
היא מחייכת מעט, אבל מפסיקה את החיוך מעט.
"מי אתן חושבות שייבחר?" אמילי שואלת. אני מקווה שזה לא יהיה סלית'ריני כלשהו. נדמה לך שהיא נועצת עיניים באחד מתלמידי השנה השביעית בהפלפאף. כשהיא קולטת אותך, היא מסיטה את מבטה מיד.
liorgonen3
ספוילרהצג
"מצוין." הוא אומר. "אני צריך גם שתעזור לי עם פרויקט הינשופים. נתתי אותו לקייל, אבל הוא טיפש. אנחנו מרימים תורנויות תצפית על הינשופייה במטרה לראות מה תופס את הינשופים. אני מאמין שככל הנראה זה קורה קרוב לבית הספר ולכן תצפית טובה תמצא את הפתרון."
padron
ספוילרהצג

"כמובן." הוא אומר. "למזלנו אין עכשיו אורחים. בואו נעלה למעלה." הוא אומר בעודו מגיף את דלת החנות.
אתם עולים אל קומת החנות השנייה שמשמשת כאכסנייה. המקום צפוף והמסדרון שלאורכו חמישה או שישה חדרים נקי באופן יחסי.
"נוכל לשבת כאן." הוא אומר ומצביע אל פינת ישיבה שנמצאת בקצה המסדרון. הוא מתיישב על ספסל מרופד וכמעט שובר אותו תחת כובד משקלו ומחווה בידו לעבר ספסל כפול עבורכם.
"שתו משהו, אני מתעקש." הוא אומר ומזמן שוב כוסות בירצפת. יש ניגוד ברור בין המזון והשתייה הנקיים לבין המסדרון הלא מזמין.
"מה תרצו?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 מאי 2018, 11:22

XYR
ספוילרהצג
"אני חושש שזה בזבוז זמן, אלא אם כן אתה מתכנן לצאת ולטפל במה שמוריד את הינשופים, כל מה שתוכל לעשות זה רק לדעת שמשהו מוריד אותם, ואתה יודע את זה גם מבלי לבזבז משאבים על הינשופיה."
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 23 מאי 2018, 16:44

XYR
ספוילרהצג
"אוווו, מישהי נועצץ מבטים בבחור משנה שביעית!" אווה צוחקת ומתקרבת לאמילי. "נו, מי הבחור בר המזל?"
xyr

שליחה על ידי xyr » 24 מאי 2018, 21:20

liorgonen3
ספוילרהצג
"מה אכפת לנו לדעת מה זה?" הוא שואל. "ידע זה כוח."
ליזי
ספוילרהצג
"אף אחד." היא מכחישה. ברור לכן שהיא משקרת.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 25 מאי 2018, 22:00

XYR
ספוילרהצג
"ובכל זאת? נו, מה את מתביישת?" אווה נותנת לה מכה קטנה בכתף.
xyr

שליחה על ידי xyr » 27 מאי 2018, 00:13

ליזי
ספוילרהצג
"נו..." היא אומרת. "זה ג'ייפי מקאליטר, אחד החובטים של קבוצת הקוודיץ'."
נעול