ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

הארי פוטר - 19 שנים מאוחר יותר - עץ משחק [3/4]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ליזי

הארי פוטר - 19 שנים מאוחר יותר - עץ משחק [4/4]

שליחה על ידי ליזי » 13 אפריל 2018, 20:51

xyr
ספוילרהצג
"זה נשמע כיף!" אווה לוחשת לזואי. "בואי נלך!" היא מחכה לאישור להתחיל, ואז תופסת אותה בידה ורצה לכיוון היער.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
xyr

שליחה על ידי xyr » 13 אפריל 2018, 21:53

ליזי
ספוילרהצג
אתן נכנסות אל היער, מחפשות אחר בוטראקלים.
את מבחינה בתלמידים השונים מקפידים על כך שהם תמיד נשארים במרחק ראייה אל מחוץ ליער.
את מחפשת בין העצים השונים, עד שאת מוצאת מה שנראה לך כעקבות אדם;
אלה לא עקבות תלמיד, ובהחלט לא העקבות של האגריד.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 13 אפריל 2018, 23:14

xyr
ספוילרהצג
"מוזר, אלה לא עקבות של מישהו מהתלמידים..." אווה אומרת לזואי. בהתחלה היא חושבת להתעלם מהעניין ולהתרכז במשימה שלהן, אבל סקרנותה גוברת עליה והיא גוררת את זואי בעקבות העקיבות.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
xyr

שליחה על ידי xyr » 13 אפריל 2018, 23:46

ליזי
ספוילרהצג
"אנחנו נכנסות עמוק מדי ליער!" זואי אומרת לך, בזמן שאת משגיחה היטב שהאגריד לא מבחין בכן.
את ממשיכה לעקוב אחרי העקבות הברורים (עדיין לא ירד גשם השנה...) ואת מבחינה בכך שאת כבר לא מצליחה לראות יותר את קצה היער.
"את בטוחה שלא התרחקנו מדי?" זואי שואלת אותך, בעוד קול צרחה חייתית מפלח את אוויר היער הצלול והנעים. אתן ממשיכות ללכת מעט, עד למקום בו העצים נעשים גבוהים וצפופים יותר. האוויר כאן דחוס יותר. "תראי..." זואי אומרת לך. "דם, או לפחות... זה נראה כמעט כמו דם." היא מבציעה על נוזל בצבע שחור שמותז על הרצפה. "מה זה... לדעתך?"
padron

שליחה על ידי padron » 14 אפריל 2018, 20:21

Xyr
ספוילרהצג
"מה אני אגיד, תשובה מועילה." אנריקו ממלמל לעצמו. "אז תגיד, איך אתה כל כך טוב בקרבות?" הוא שואל את מירקו והולך לצידו.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 אפריל 2018, 20:24

XYR
ספוילרהצג
"דברים חשודים רודפים אותנו." אומר טריסטן, "נתקלתי בעקבות לא ברורים ביער, הקנטאורים גם חקרו אותם, והם אמרו שלא מדבור בעקבות של בן אדם." הוא אומר, מחכה לתגובה של הפרוסור
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
xyr

שליחה על ידי xyr » 14 אפריל 2018, 22:31

padron
ספוילרהצג
"סתם מזל." מירקו עונה וממהר להסתלק. "מוזר קצת, לא?" ג'יי שואל אותך ברגע שהוא מדביק אותך.
"בכל מקרה, מה עם הדוקסים?" הוא שואל. "הוא לוחץ..."

liorgonen3
ספוילרהצג
"מתי זה קרה ומדוע נכנסת לשם לבד וללא אישור?" הוא שואל בצורה שמקשה עליך לזהות את תחושותיו באשר למה שאתה מעלה בפניו.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 אפריל 2018, 22:32

xyr
ספוילרהצג
"בזמן השעור עם האגריד, לא רציתי שאחרים יסתבכו בזה, בייחוד לא חברה משנים נמוכות יותר"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
xyr

שליחה על ידי xyr » 14 אפריל 2018, 23:41

liorgonen3
ספוילרהצג
"השיעור עם האגריד קרה בתחילת השבוע." הוא אומר.
"בין אם מדובר בדמות שיש לגלות על קיומה ובין אם בשטות גמורה - סביר להניח שהוא כבר לא שם."
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 15 אפריל 2018, 15:46

xyr
ספוילרהצג
אווה מביטה בנוזל בחלחלה. "מה שזה לא יהיה... זה לא יכול להיות טוב. נראה לי שאת צודקת, נכנסו עמוק מדי... קדימה, בואי נצא מכאן." היא מתחילה לצעוד חזרה אל מחוץ ליער.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 15 אפריל 2018, 15:48

XYR
ספוילרהצג
"אני מתנצל, אבל לא הייתה לי דרך להגיע אליך. אם תסכים לתת לי גישה קצת יותר ישירה, אולי להמשיך להיות עוזר המחקר שלך." מציע טריסטן
xyr

שליחה על ידי xyr » 15 אפריל 2018, 16:17

liorgonen3
ספוילרהצג
"אני לא בטוח שזה רלוונטי." הוא אומר. "שנת הלימודים הנוכחית תהיה האחרונה בה אלמד בהוגוורטס, אבל אני מבקש שהמידע הזה עדיין לא יופץ." הוא מוסיף. "על כל מקרה, לצערי התמהמת יותר מדי זמן. מה שזה לא היה, בין אם משהו מסוכן ובין אם לא - סביר להניח שהוא כבר לא שם ובכלל קשה להניח שזה משהו שכדאי לעקוב אחריו רק על סמך עקבות וקנטאורים."
ליזי
ספוילרהצג

את צועדת בחזרה אל הכיוון שממנו באת ולפתע את מרגישה רעישה חזקה ונופלת על הרצפה.
"פססססס" נשמע קול ואת מבחינה שנחש ענק, שאורכו לפחות ארבעה מטרים, זינק לכיוונך והחטיא אותך בכמה סנטימטרים.
"ע... עזרה..." את שומעת קול, לזואי לא היה מזל ונחש שני פגע בה ואט-אט נכרך סביבה, השרביט שלה עף רחוק ממנה, לא לכיוונך.
השרביט שלך עדיין בידיךך. הנחשב מתבונן בך, מתכונן לזנק שוב.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 15 אפריל 2018, 16:39

XYR
ספוילרהצג
"מדוע?" שואל טריסטן, "למה אתה עוזב?"
xyr

שליחה על ידי xyr » 15 אפריל 2018, 23:49

liorgonen3
ספוילרהצג
"אני חושב שאפשר לקרוא לזה אי-הסכמות." הוא אומר במעורפל.
padron

שליחה על ידי padron » 16 אפריל 2018, 00:02

Xyr
ספוילרהצג
"ממש מוזר. זה לא היה מזל - זה נראה יותר כמו ניסיון. ותגיד לו שירגע - עוד לא הספקתי להוציא את המכתב בכלל. נראה לי שאני אבקש משלוח של ברטי בוטס מהאיש שלי בהוגסמיד - אבל מהסוג המיוחד. ייקח לו בטח יומיים להשיג כמו שהערכתי." אנריקו אומר. הוא כותב מכתב קצר בעודו הולך עם פרטי ההזמנה חבויים בין שורות המכתב התמים למראה שמקש פשוט משלוח סוכריות מקרוב משפחה שנמצא בהוגסמיד. המציאות היא שמדובר בסוכן של אביו שמנהל את ענייני המשפחה שם ומשמש גם כמבריח הסחורה העיקרי עבור אנריקו. המכתב נשלח בחמש דקות הפנויות הראשונות שיש לאנריקו אשר ממשיך בשגרת יומו.
נעול