מפגש הפונדקאים באייקון מתקרב, וגם גלגול גורלי!
בקרוב הוא מגיע - מפגש פונדקאים באייקון, השנה יהיה לנו אזור משלנו לשחק, לדבר, ולצחוק. יש להירשם (בחינם) באתר: http://program.iconfestival.org.il/icon ... 7%95%D7%9F אז אם אתם רוצים להגיע, הירשמו עכשיו!
בנוסף, באייקון יהיה גם פאנל של גלגול גורלי, בו פלאפי, אני ויתר חברי הקאסט נופיע ונדבר על התוכנית. נשמח לראות אתכם ולשמוע את השאלות שלכם: https://bit.ly/2MgiFZp

הארי פוטר - 19 שנים מאוחר יותר - עץ משחק [3/4]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

הארי פוטר - 19 שנים מאוחר יותר - עץ משחק [4/4]

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 אפריל 2018, 19:07

XYR
ספוילרהצג
"קדימה." אומר טריסטן לאדמונד, "בוא ניכנס ונצא ראשונים."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 08 אפריל 2018, 21:20

xyr
ספוילרהצג
"אל תדאג לוקאס, אנחנו נגן עליך מהסלית'רנים המרשעים!" אווה צוחקת. היא מתקדמת במהירות למעונות, לא יכולה לחכות לשכוח מכל הלחץ של היום עם קצת מנוחה וספר טוב.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
padron

שליחה על ידי padron » 08 אפריל 2018, 22:48

Xyr
ספוילרהצג
"אני משוכנע שגם בלי לזכות בטורניר אפשר יהיה לעשות לא מעט כסף עם קצת יצירתיות וחשיבה." אנריקו משיב.
xyr

שליחה על ידי xyr » 09 אפריל 2018, 00:12

liorgonen3
ספוילרהצג
אתם נכנסים אל היער, יחד עם עוד מס' תלמידים בודדים שנכנסו אליו. "הנה בוטראקל." אומר לך אדמונד עד מהרה, אך אתה לא יכול שלא לשים לב לעקבות שמופיעות ממש ליד המקום בו אתה עומד. אלה לא העקבות שלכם, אתה בטוח בזה.
padron
ספוילרהצג
"למה אתה מתכוון?" הוא שואל. משהו בקולו נשמע לך תמים ונכלולי גם יחד.
ליזי
ספוילרהצג
את הולכת לכיוון חדר המועדון, רואה את מירקו מרחוק, הולך יחד עם חבריו. את יכולה להישבע שהוא קרץ לך.
אתן נפרדות מלוקאס בעודכן עולות אל מגורי הבנות. "נקווה שהוא יהיה בסדר השנה." זואי אומרת לך. "הוא חייב להתקשח, לא?"
"מה הסיפור עם החדש מסלית'רין?" אמילי קורצת לך בזמן שאתן נכנסות לחדר.
ג'נה שותפתכן האחרת לחדר כבר נמצאת שם. "אני מקווה שהשנה הלימודים יהיו מאתגרים יותר." היא אומרת לכן, ברגע שאתן נכנסות. "אני מקווה שההתגוננות של השנה תהיה יותר מאתגרת. שנה שעברה הייתה ממש קלילה, לא?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 אפריל 2018, 00:15

XYR
ספוילרהצג
"קלוט את העקבות." אומר טריסטן, מציץ בכיוון אליו הם מובילות.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 09 אפריל 2018, 00:22

xyr
ספוילרהצג
לזואי, היא אומרת: "כן, אני מניחה. אבל אי אפשר פשוט לשנות אנשים - לוקאס תמיד יהיה לוקאס. אולי נצליח למצוא לו דייט מהפלפאף שתצליח להעלים קצת את החרדה החברתית שלו!" היא מצחקקת.
כשאמילי קורצת, היא מסמיקה ולוחשת לה: "גם את ראית את הקריצה הזאת עכשיו? אנחנו נאלץ לעשות שיחת בנות רצינית בשלב מסויים..."
לאחר דבריה של ג'נה היא נאנחת, ואומרת: "לך הכל תמיד יהיה ממש קליל, ג'נה...". אווה נמרחת על המיטה שלה ו בודקת האם יש לה ספר הקשור באופן מסויים למשרדי קסמים במקומות אחרים בעולם, או להיסטוריה של משרדי קסמים, או כל ספר אחר שאולי תוכל למצוא בו מידע מעניין על משרד הקסמים האסייתי.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
padron

שליחה על ידי padron » 09 אפריל 2018, 00:27

Xyr
ספוילרהצג
"אחד העקרונות של משפחתי הוא שבכל דבר יש הזדמנות לרווח. באופן כללי אני ידוע בתור האחד שמסדר דברים ויודע דברים בקרב תלמידי השנה שלנו וגם מעט באחרות. בשנה רגילה אני מצליח להרוויח לא רע מהצד - בשנה כמו זו? בטוח יצוצו הזדמנויות - אולי אפילו המתמודדים עצמם יזדקקו לדבר מה כזה או אחר עבור התחרות? העולם מלא הזדמנויות - רוב האנשים פשוט לא יודעים לנצל אותן. " אנריקו מסיים את דבריו בציטוט של אביו." חכה ותראה במהלך השנה - צריך להבין את האופן שהוגוורטס מתנהל בשוטף כדי להבין עד כמה המקום צריך מישהו שיודע לקחת יוזמה ולסדר דברים. הטירה היא מקום מטורלל למדי חלק גדול מהזמן. ככה מצאתי לי את הנישה שלי. " הוא ממשיך וקורץ.
xyr

שליחה על ידי xyr » 09 אפריל 2018, 18:46

liorgonen3
ספוילרהצג
העקבות מובילות אל פנים היער.
בינתיים, אדמונד מנסה לפתות את הבוטראקל לרדת מהעץ - במקביל, קייל, שניסה לתפוס את הבוטראקל נפל מהעץ ומושך אליו את רוב התלמידים של השיעור.
padron
ספוילרהצג
"אני מבין." הוא אומר לך. "אני אפרוש לישון." הוא אומר והולך לכיוון החדרים.
"מה דעתך עליו?" שואל ג'יי.
ליזי
ספוילרהצג
אין לך ספרים על משרדי קסמים זרים ברשותך. "מעניין מה יהיה מחר בהתגוננות." זואי שואלת אותך, בזמן שכל אחת מכן שוכבת במיטתה. "מה דעתך על המורה החדש?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 אפריל 2018, 18:52

xyr
ספוילרהצג
טריסטן ממשיך ללכת אחרי העקבות, קצת שוכח מקייל, "אדמנוד, יש מצב שאתה מכפה עלי לרגע? אני אבדוק מה זה?"
padron

שליחה על ידי padron » 09 אפריל 2018, 19:01

Xyr
ספוילרהצג
"לא בטוח עדיין. נראה לי כמו בחור חביב למדי אבל אם לא היה בו יותר מהנראה לעין הוא לא היה מגיע אלינו." אנריקו משיב לג'יי
xyr

שליחה על ידי xyr » 09 אפריל 2018, 21:28

liorgonen3
ספוילרהצג
"אטפל בזה." הוא אומר וניגש אל האגריד. אתה שם לב לכך שהוא שואל אותו כל מיני שאלות, ובמקביל, כשהאגריד עסוק גם בפציעה של קייל, יש לך זמן לחמוק ממנו.
padron
ספוילרהצג
"מזה בדיוק אני חושש. מאין הוא בא?" הוא תוהה. "בנוסף, שמעת משהו על ראש הבית החדש שלנו?"
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 09 אפריל 2018, 21:33

xyr
ספוילרהצג
"טוב, להתחלה, הוא ראש בית סלית'רין, אז הוא כבר לא יכול להיות בחור נחמד! אבל היי, לא שופטים ספר לפי הכריכה שלו, לא ככה? נצטרך לחכות ולראות איך הוא מלמד. מה שבטוח, ג'נה תהפוך לחיית המחמד שלו על השיעור הראשון!" אווה מצחקקת ומשליכה כרית על ג'נה.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 אפריל 2018, 22:15

xyr
ספוילרהצג
בזריזות טריטסן ממהר קדימה, עוקב אחרי העקבות
padron

שליחה על ידי padron » 09 אפריל 2018, 22:49

Xyr
ספוילרהצג
"הוא ומשפחתו הגיעו מסרביה. פגשתי אותו במקרה כשעשיתי את הקניות לקראת שנת הלימודים. ולא שמעתי כלום כרגע אודות ראש הבית החדש - נקודה אותה אני מתכוון לתקן בהקדם האפשרי. עוד הערב אני אשלח את לואיג'י עם מכתב הביתה לראות אם יש משהו." הוא משיב נחרצות.
xyr

שליחה על ידי xyr » 09 אפריל 2018, 23:37

padron
ספוילרהצג
"בטח." הוא עונה. "אנחנו צריכים להבין מי הוא במהרה, בשביל לראות אם מי יש לנו עסק."
liorgonen3
ספוילרהצג
"הכל הוא בסדר, קייל?" אתה שומע את האגריד בעודף מתגנב אל תוך היער, עוקב אחרי העקבות הברורים.
בעודף ממשיך לעקוב אחרי העקבות, אתה רואה שבשלב מסוים הם משתלבים בהרבה מאוד עקבות, ואז, כעבור זמן לא רב, נגלים לפניך מספר יצורים אותם אתה מזהה כקנטוארים.
"מה מעשיך ביער, ילד?" שואל אותך אחד מהם. פלג גופו העליון נראה כפלג גוף של גבר, אולם חלקו האחורי - סוס.
ליזי
ספוילרהצג
ג'נה עושה את עצמה ישנה, אבל את לא יכולה להתעלם מחצי-חיוך שהיא כובשת.
הלילה עובר במהרה והשיעור הראשון בהתגוננות מפני כוחות האופל מגיע. אתן נכנסות לכיתה עם הסלית'רינים, וזואי מתיישבת לידך.
הפרופסור קרוגר נכנס לשיעור אחרי שכל התלמידים נכנסים.

"אני הפרופסור קרוגר ואני אהיה המורה שלכם להתגוננות מפני כוחות האופל לשנה הנוכחית."
"רק לשנה הזאתי?" שואל תלמיד מגודל מסלית'רין".
"כן, רק לשנה הקרובה." אומר הפרופסור.
"אבל... למה?" תלמיד אחר מסלית'רין, שמן לא פחות מהקודם מתפרץ לדבריו.
"לא לכל דבר יש תשובה, מקארת'י." עונה לו קרוגר.
"בכל מקרה, הזמן קצר והמלאכה מרובה." הוא אומר. "חלקכם כבר מכיר אותי." הוא אומר ואת שמה לב לחיוך של מירקו. "ועל מנת למנוע אי נעימויות או שמועות מיותרות, אספר לכם שבמשך שנה, שימשתי כמורה הפרטי של מירקו."
"וכעת, לענייננו." הוא אומר. "התגוננות מפני כוחות האופל חייבת להילמד באופן מעשי." הוא מסתכל לכיוון של כמה תלמידים, בני רייבנקלו, וביניהם לוקאס, שממהרים להכניס את הספרים. לוקאס מאדים.

"כעת," הוא אומר. "אני מעוניין לבדוק את רמת הידע שלכם." בהינף שרביט הכיתה מתפצלת לשני יציעים, המזכירים לך אצטדיון קווידיץ'.
מרכז הכיתה מתפנה לגמרי.

"אני מעוניין לבחור שני מתנדבים, או מתנדבות, שידיגמו לנו מה הם יודעים לעשות."
נעול