מפגש פונדקאים בשבועות יוצא לדרך
אבל ראשית צריך לקבוע איפה הוא יתרחש, לאחר שהמפגש הקודם היה בתל-אביב אך היו גם הצעות לירושלים, העלנו סקר בנושא: מפגש!.
הצביעו והשפיעו!

הארי פוטר - 19 שנים מאוחר יותר - עץ משחק [4/4]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 09 אפריל 2018, 23:50

xyr
ספוילרהצג
כשקרוגר מסביר שהיה המורה של מירקו, אווה לוחשת לזואי: "היה לו מורה פרטי?! באמת מעניין מה הקטע של הבחור הזה..."
לאחר שהוא מבקש מתנדבים, היא מסתכלת ימינה ושמאלה, ומצביעה בעודה מסמיקה קצת. "אני אשמח להתנדב."
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 אפריל 2018, 23:59

xyr
ספוילרהצג
"מה אתם עושים כל כך קרוב לבית הספר?" שואל טריסטן. "לפחות אחד מכם היה באיזור היער בו אנחנו לומדים. קשה לפספס את זה."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
xyr

שליחה על ידי xyr » 10 אפריל 2018, 00:10

ליזי
ספוילרהצג
עוד תלמידים מצביעים.
הרגליים של ג'נה כמעט ניתקות מהרצפה מרוב התלהבות.
"נראה מה את שווה." הוא אומר ומצביע אל ג'נה. "אני רוצה שגם אתה תתנסה, מירקו." הוא מצביע על מירקו, למרות שזה לא הרים את ידו.
מירקו קם.

"מה הוא עושה?" זואי שואלת אותך.
"כשאתן את האות, התחילו." אומר קרוגר.

ג'נה נכנסת לעמדת קרב וצועקת במהירות. "פטריפיקוס טוטאלוס."
"טרנטלגרה." צועק מירקו ומכוון אל הרגליים של ג'נה. למזלו הוא היה מהיר ממנה בחלקיק שנייה. ברור לך שהיא הייתה פוגעת בו, אבל הרגליים שלה, שנעות בקיצוניות מאליהן גורמות לה להחטיא את הקללה ולפגוע באחד החלונות במקום.

"קוֹנְגָ׳נקְטִיבִיטוס!" מירקו צועק ופוגע ישירות בעינייה של ג'נה. בין העיניים שלה, שהאזור שלהן נפגע והאדים מאוד מהקללה, את יכולה להישבע שנדמה לך שראית כמה דמעות.
"אפשר לשבת." אומר הפרופסור קרוגר. "קריטס למרפאה. שמישהו ילווה אותה." לוקאס קופץ על המציאה.
מירקו חוזר למקום מבלי להניד עפעף.

"מה שראינו כאן, היווה דוגמא קטנה למה שאתם יכולים להיתקל בו בחוץ." הוא אומר בפשטות. "אתה יכול להיות תלמיד טוב מאוד באופן עיוני, אך ללא התנסות ותרגול תפסידו בקרב." הוא ממשיך.
"לשיעורי הבית שלכם, אני מבקש שתתאמנו." הוא אומר וכן מבקש "חיבור באורך 30 ס"מ, על גליון קלף, שמנתח את הדו-קרב שראינו בכיתה. משוחררים."
liorgonen3
ספוילרהצג
"אנחנו אלה ששואלים את השאלות, כמדומני." הוא עונה.
"העקבות האלה, בכל אופן, אינם שייכים לקנטאורים. האם האגריד לא מלמד אתכם לזהות עקבות?"
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 10 אפריל 2018, 00:23

xyr
ספוילרהצג
"את ראית את זה?!" אווה שואלת את זואי כשהן יוצאות מהכיתה. "אני יכולה להישבע שהמירקו הזה
הוא מתנקש בתחפושת של תלמיד... אף פעם לא ראיתי מישהו מטיל לחש כל כך מהר... אני די שמחה שמר קרוגר לא בחר בי... את רוצה ללכת לראות מה קורה עם ג'נה במרפאה?"
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
padron

שליחה על ידי padron » 10 אפריל 2018, 07:19

Xyr
ספוילרהצג
"אני רק מקווה שהוא לא ינסה לעשות שינויים רציניים שיפגעו בנו איכשהו. אני זז, יש לי מכתבים לכתוב." אנריקו אומר וקם מהשולחן. הוא לא ממתין לתשובה ופשוט עוזב את האולם הגדול בדרכו למועדון סלית'רין.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 10 אפריל 2018, 20:04

XYR
ספוילרהצג
"אותי פחות. ואם אלה לא העקבות שלכם, אז של מי?"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
xyr

שליחה על ידי xyr » 10 אפריל 2018, 20:24

padron
ספוילרהצג
אתה מגיע לחדר המועדון. יש בו עדיין קצת תלמידים, אבל נראה לך שהרוב לפחות שכבו לישון, או שעדיין באולם הגדול.
ליזי
ספוילרהצג
"אני חושבת שקרוגר בחר בו כי הוא לימד אותו פעם." זואי מציעה.
"ג'נה," היא נאנחת. "אנחנו חייבות? זה לא שהיא נפגעה מקללה רצינית או משהו."
liorgonen3
ספוילרהצג
"אלה עקבות של בן אנוש, בן אנוש." הוא אומר בזלזול. "הן קצת בלתי רגילות, אבל הן שייכות למישהו משלכם ולא להאגריד."
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 10 אפריל 2018, 21:36

xyr
ספוילרהצג
אווה נותנת לה מבט חמוץ. "נו, שיהיה. אז נלך לשיעור טיפול בחיות פלא? נגיע טיפה מוקדם, אבל אני חושבת שאני צריכה לנשום קצת אוויר."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 10 אפריל 2018, 22:58

xyr
ספוילרהצג
"מה לא רגיל בהן? וזו הסיבה שעקבתם אחריהם?"
padron

שליחה על ידי padron » 10 אפריל 2018, 23:31

Xyr
ספוילרהצג
אנריקו מחפש לעצמו פינה שקטה לייד שולחן ומתיישב בה לאחר שהוא מביא מספר דפים ועט. הוא חושב מעט ומתחיל לכתוב. המכתב הראשון מופנה לאביו - לאחר דברי פתיחה רגילים הכוללים את זה שהוא הגיע להוגוורטס בשלום והוא מרגיש שזאת תהיה שנה מעניינת במיוחד, הוא מבקש מידע אודות ראש הבית החדש ואודות הקוסמים מהמזרח אם יש כזה כדי לדעת כיצד להתנהל מולם והאם הפרופסור קרוגר עלול להחליט להתחיל להשגיח על הדברים שיוצאים ונכנסים אל בית הספר - דבר שללא ספק יפגע בהתנהלותו של אנריקו בבית הספר. בנוסף, סתם מתוך סקרנות הוא שואל אם הוא יכול לבדוק עבורו במשרד הקסמים לגבי משפחתו של מירקו הסרבי. שלושת המכתבים האחרים מופנים לכמה מ"דודיו" הפזורים ברחבי העולם - אחד בארה"ב, אחד באיטליה ואחד בצרפת. במכתבים אלה הוא דורש בשלומם ושואל האם הם יכולים לעשות עבורו בירור קצר אודות קוסמי המזרח, הטורניר ומשתתפים פוטנציאלים מבתי הספר האחרים. לאחר שהוא שולח את לואיג'י עם המכתבים - הם כולם יגיעו חזרה לביתו, ומשם הוריו יעבירו אותם הלאה עבורו שכן זה מרחק גדול מדיי עבור הינשוף המסכן - הוא מחליט שזה הזמן ללכת לישון ופורש לחדרו.
xyr

שליחה על ידי xyr » 11 אפריל 2018, 00:16

liorgonen3
ספוילרהצג
"אתה בן אנוש טיפש." הוא אומר והם מסתלקים.
padron
ספוילרהצג
אתה ישן. הבוקר מגיע מהר. מירקו לא בחדר, כאשר ג'יי וריי מתעוררים בערך במקביל אליך.
"יש... יש... שיעור עם קורגר על הבוקר." ריי מפהק.
"תלמיד מהשנה השלישית שאל אם אתה יכול להשיג לו ביצי דוקסים." ג'יי אומר. "הוא משלם אונייה ל-200 גרם."
ליזי
ספוילרהצג
"נראה לי." היא אומרת. "אנחנו עם הגריפינדורים."
אתן מגיעות אל בקתתו של האגריד, כשלוקאס מצטרף אליכן. "היא תהיה בסדר." הוא אומר. "מדאם פומפרי אומרת שהקללה שפגעה לה בעיניים הייתה קלה יחסית. עם קצת מזל היא תחזור אלינו עוד שעה או שעתיים, אבל היא הייתה ממש עצבנית." הוא מושך בכתפיו.
אתן עוברות ורואות את תלמידי השנה החמישית חוזרים מכיוון הבקתה של האגריד. אניה, תלמידה מאותה שנה, מראה לך ולזואי את סיכת המדריך החדשה שלה.
padron

שליחה על ידי padron » 11 אפריל 2018, 09:22

Xyr
ספוילרהצג
"כבר התחלנו? אני לא רואה סיבה שלא. אם לא הייתה לי מדיניות בלי שאלות באמת הייתי סקרן לדעת למה הוא צריך אותן. אני מאמין שתוך כמה ימים אני יכול להשיג אותן. לא הבאתי אספקה איתי. " אנריקו צוחק בעודו מתמתח. "בואו נלך לראות מה יש לראש הבית החדש שלנו להציע כמורה." הוא מוסיף בעודו מתארגן בזריזות ליום הלימודים. בעודו מתחיל ללכת הוא מוציא מחברת קטנה שנראית רגילה לחלוטין ורושם בה את ההזמנה." איך בדיוק הוא רוצה שנעביר לו את הסחורה? " הוא שואל תוך כדי הליכה וכתיבה.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 אפריל 2018, 12:17

xyr
ספוילרהצג
טריסטן חוזר לקבוצה
xyr

שליחה על ידי xyr » 11 אפריל 2018, 20:05

padron
ספוילרהצג
"הוא אמר שהוא לא יודע עדיין. רק שאל תוך כמה זמן זה ייקח ואם זה מתאפשר." הוא עונה.
אתם נכנסים לחדר, עם הגריפינדורים, וג'יי מתיישב לידך.

"אני הפרופסור קרוגר ואני אהיה המורה שלכם להתגוננות מפני כוחות האופל לשנה הנוכחית."
"רק לשנה הזאתי?" שואל תלמיד שמנמן מגריפינדור".
"כן, רק לשנה הקרובה." אומר הפרופסור.
"אבל... למה?" תלמידה אחרת מהבית שלך שואלת.
"לא לכל דבר יש תשובה." עונה לה קרוגר.
"בכל מקרה, הזמן קצר והמלאכה מרובה." הוא אומר. "חלקכם כבר מכיר אותי."
"וכעת, לענייננו." הוא אומר. "התגוננות מפני כוחות האופל חייבת להילמד באופן מעשי."

liorgonen3
ספוילרהצג
אתה מגיע למקום, אך לצערך המהומה כבר התפזרה.
"אתה איפה אתה היית?" שואל האגריד בתקיפות כשאתה מגיח ממעבה היער. שאר התלמידים כבר עומדים מחוץ ליער.
padron

שליחה על ידי padron » 11 אפריל 2018, 21:40

Xyr
ספוילרהצג
אנריקו בוחר לשבת בשקט ולהקשיב כרגע - גם אם דברי הפרופסור מעלים בו שאלות, ברור לו כי זה לא הזמן להעלות אותן.
שלח תגובה