• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הפוני הקטן שלי- כישלון הוא קסם פרק 3. IC

הפוני הקטן שלי: כישלון הוא קסם.
פרק 3: אויבת? או סתם תלויה בהיפוך?

עוד בוקר בבית ספר של סאנידייל. המבנה עשוי גזעי דקת בעיקר וגג של קני במבוק. המקום מאוורר, וממש בחצר צומחים שיחי פסיפלורה עבותים שמאכילים כל-פוני, כך שגם מעוטי יכולת לא נשארים רעבים.

הכיתה גדולה ומרווחת, עם חלון שצופה לים, (אם כי בהינדוס לא כל כך חכם, הוא בכיוון ההפוך מהמורה), שולחנות זוגיים מפוזרים בשורות, ובצד הכיתה ארונית עם חומרי לימוד ויצירה.

המורה, חד קרן צנום ושברירי בצבע אפור, עם רעמה דלילה אפורה כהה, עניבת פרפר שחורה ועיניים שחורות מאחורי משקפי קרן עבות מסגרת, ומקטורן טוויד משובץ בשחור אפור.
"אהממ..." הוא פותח בקולו ההססני. "בו...בו..בוקר טוב כיתה. אממ.. " הוא ממלמל בעודו שולף בטלקנזיס את היומן מהתיק השחור שלו. ה...היום.. תתחלקו לקבוצות ותכינו ה..הצגה היס..היסטורית על אי..אירוע מרשימה שאציג."
הוא ממצמץ מדפדף ביומן. "אה. כן... אמממ" הוא םותח את הדלת בטלקנזיס. "ב...ב..בקשה. קבלו בברכה את..." דף מרחף לו מהקלסר. "אוי ואבוי..."

אאוט:
Tkhag ברוך הבא!
תארו את הדמויות שלכם, איפה הם יושבות בכיתה וליד מי. מוזמנים להמציא דב'שים, ואולי לציין את מצבכם הלימודי ואיך אתם מסתדרים עם קנה רצוץ.

לכיתה נכנס בתיפוף פרסה פוני עטלף צעיר,הוא קטן יחסית לפוני זכר וצבעו סגלגל כהה, הרעמה שלו סגולה כהה וארוכה, כך גם זנבו. עיינו צהובות-זהובות. עצמות הכנפיים שלו סגולות-שחורות וכך גם החלק החיצוני של האוזניים בעוד החלק הפנימי של האוזניים וקרום הכנפיים ורודים, סך הכול הוא נראה די חמוד. חצי חיוך שובב של ילד הנהנה מבדיחה פרטית מקובע על פרצופו ומשלים את התמונה. על גבו יש תיק/אוכף של לימודים.
"שלום! קוראים לי לאקי קראש ואני מאוד שמח לפגוש אותכם!" הוא אומר בחיוך, קולו גבו ונשי. לאקי שולף מתיק האוכף שלו תפוח ומניח אותו על שולחן המורה ופונה לביט בתלמדי הכיתה בעיניים גדולות וסקרניות.

dragonian
אני משאיר את הקטע של המזל המטורף של לאקי קראש בידיים שלך, תחליט מתי אתה רוצה שזה יקרה.
נ.ב. מה רמת הידע של הכיתה? רמה של כיתה א'? ב'? גן חובה?

"שלום!" אומרת מילאניה, וחוזרת לצייר את הציור שהיא עבדה עליו. היא לא טרחה להקשיב לקנה רצוץ, בגלל שזה ממילא לא יעיל, אבל מצבה הלימודי היה טוב יחסית. לידה ישבה רגל-זפת, פוני מגושמת במיוחד ואיטית מחשבה/בלימודים/בכללי. היום היא לא הגיעה, ומילאניה לא תתפלא אם היא שוב מאחרת בשעה וקצת.
למרות קבלת הפנים, היא מתעלמת מלאקי-קראש, ונראה שהיא מתייחסת אליו בקרירות.

בננית ( פוני בצבע חום צהבהב עם רעמה צהובה בהירה יותר ) מבינה שיש משהו מעניין קצת יותר מהשיעור של קנה רצוץ ואולי כדאי ( לשם שינוי) לדחות את מה שהיא מכנה "הנמנום של שמונה בבוקר " ( לזכותה יאמר שהיא על הפרסות מארבע בבוקר ).
" היי !" היא מנופפת בשמחה אל לאקי "ברוך הבא!"

קנה רצוץ :"ל..למה שלא תתפוס... תתפסי? אהה.. מקום." הוא ממלמל, ואז מוסיף בבלבול. "אהה.. תתנהגו יפה. אז כן."
הוא ממצמץ. "אה. כן. ה...הנה... הרשימה."
הוא מציג.

1) הגירוש של לונה לירח
2) האיחוד של אקווסטריה
3) המרד של המשמר הלונארי
4) הקורבן של רעמת ערפל
5) היסוד של סאני סיידל
6) הסכם קנית הקרקעות מהגריפינים

"אממ.. עשיתי..ה..הגרלה. אז... אממ... לקבוצות של שלוש?"

"רכלנית, בננית וברק ירוק."
רכלנית מתנשפת בתסכול.
"כוח סוס, רגל זפת וקרן צבע."
קנה רצוץ ממצמץ. "איפה רגל זפת?"
"הנה.. אני..." מתנשמת. "זאת הכיתה הנכונה?"
"אצולה, מילאניה ולאקי קראש..."

עיפרון הציור שמילאניה הזיזה בטלקינזיס נשבר לרסיסים כשהיא שומעת את זה. היא עם פגסוס לונארי ועם אצולה...
היא גוררת את עצמה לכיוונם.הם רואים שהיא מאוד לא מרוצה.

בננית מעבירה את מבטה אל ברק ירוק ומחייכת כאשר קנה רצוץ מכריז על השיבוץ שלה, אבל כמו כל שאר הפונים ברור לה שזה לא יגמר טוב עם החבורה האחרונה, היא חייבת לנסות לעשות משהו :

" המורה , קנה רצוץ " היא נעמדת ומדברת בלי לחכות לרשות הדיבור " אפשר להתחלף עם לאקי קראש? מילאניה ואצולה בטוח יצטרכו עזרה קצת יותר פיזית "

out לגלגל משהו ?

ביחד עם בננית עוד פונים מתחילים לבקש ולדרוש החלפות, קנה רצוץ נרתע חושש מהבלאגן, ואז מזעיף מבט בנחישות- אם יש משהו שגורם לקנה רצוץ להתנהג בסמכותיות, זה החשש להתמודד עם בלאגן *יותר* גדול- הוא רוקע בפרסתו על השולחן.
'שקט! אין החלפות. זה מה שיש. נקודה."

אצולה. "טוב. זה אפס גדול שנכנס לי לציון." אומרת במרירות.

רכלנית מיבבת. "זה לא הוגן! אני אמורה להיות עם אצולה! לא עם חסרי חותם בינה כמוכם!"

בננית מושכת בכתפיים בגישה של " נו טוב, אין מה לעשות " על מה אנחנו הולכים להציג ?" היא שואלת בטון של מישהיא שקיבלה את הדין ובמקביל מנסה להזכר במה היא יודעת על כל אחד מהם ( כמו שכתבתי, היא בעיקר ישנה בשיעורים...)

[dice seed=2472 secure=b1b7afac_0]2d6[/dice]

אצולה מחיכת. "אני אשמח להיות סלסטיה. אבל אוי ואבוי! איזה תפקיד נשאר *לך* מילאניה?"

רכלנית מליטה את פניה. "אין סיכוי שזה יצליח! אם אצולה לא תגיד מה לעשות, אעשה הכול גרוע כל כך!" על סף היסטריה.

הגירוש של לונה, זאת אחת האגדות הכי מוכרות- לונה קינאה בסלסטיה שהפונים מעדיפים לשחק ביום מאשר בלילה.. ולילה אחד סירבה להוריד את הירח וניסתה להשליט ליל נצח. סלסטיה השתמשה ביסודות ההרמוניה והגלתה אותה לאלף שנה בירח.

האיחוד של אקווסטריה, זה הסיפור שבו הפונים עזבו את ארצותיהם המקורויות בגלל סופת קור נוראה שנוצרה משנאתם אחד לשני. כשלמדו להתחבר אחד לשני נוצרה אקווסטריה.

את לא זוכרת שהיה שיעור על המרד הלונארי..

וגם הקורבן של רעמת ערפל לא נשמע מוכר

היסוד של סאני סיידל היה לא מזמן- בקצרה, פיראטים שהסכימו לוותר על חיי השוד בתמורה לבית ומזון הקימו את העיר.

הסכם קניית הקרקעות מהגריפינים בעיקר מעורר נוסטלגיה לתנומה נעימה במיוחד..

לאקי קראש זז באי נוחות "אני לא ממש מחבב את הסיפור הזה, אולי אנחנו יכולים לעשות את היסוד של סאני סיידל? אני אשמח לדעת איך..." הקול שלו נמוג לנוכח המבטים של הבנות והוא נאנח "טוב נו אז אני מניח שאני חייב להיות לונה נכון?"

חזרה