עוד שבוע וחצי לדרקוניקון 2019
עוד שבוע וחצי דרקוניקון 2019, יומיים של משחקים וכיף והשנה יש לנו המון דברים טובים - קודם כל מפגש פונדקאים, אבל גם המון משחקי תפקידים, השקה ישראלית של פאת'פיינדר 2 ועוד. אם עדיין לא נרשמתם בהרשמה המוקדמת, מוזמנים להירשם כעת, או בקופות ביום הכנס.
http://www.dragoncon.co.il/games.aspx

שער הצלמוות - עץ משחק (4/4) [מו''ד 4]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שער הצלמוות - עץ משחק (5/5) [מו''ד 4]

שליחה על ידי tkhag1 » 18 אפריל 2019, 18:07

...
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 18 אפריל 2019, 18:45

עיר
ספוילרהצג
אפולו נאנח ומשפשף את עניו בתסכול "אני לא מאים אליך, אמרתי שאם היתי נגדך לא הייתי בא לכן ממלך תחילה ושולח עליך את הה-ולו, הנקודה שלי היא שאני לא מעוניין לה-רוג אף אחד מלבד הה-ולו, וגם זה לא בדיוק נחשב בהתחשב בבכך שהוא כבר מ-ת" אפולו לו-גם מהכוס, הוא לא מוטרד באשר לר-על בהתחשב בכך שהמשמר יכול לה-רוג אותו בקלות "אני מנסה מתחילת השיחה הזו להסביר שאם הייתי נגדך הייתי נוקט במהלכים שונים ביותר, בתור התחלה הייתי משתף פעולה עם שן ברזל בשביל לר-צוח את הקבוצה מעלה אותה בא-וב ושולח מספר הוליהים לה-וריד אותך את הלו-רד ואת הא-שף של העיירה, בשלב הזה העיירה הייתה עיו-ורת וחס-רת א-ונים מה שהופך אותה לק-לה להש-מדה, הייתי שולח הולוהים לזר-וע בה פחד ומציב גובלינים וקובולדים מסביב לעיירה ללכוד את הבורחים ולח-סל אותם, אני מאמין שעם הטקטיקה הזו העיירה הייתה נופלת לכ-אוס ופ-שע וחשובה כמ-תה, והטקטיקה הזו הייתה לוקחת פחות מחודש" אופולו לוקח לגימה נוספת "בהתחשב בכך שיש כאן רק הולו אחד שתו-קף ללא סדר רגיל ושהרג-תי את שן ברזל אתה יכול להניח שאני בצד שלך ואני לא מא-יים עליך, לא בעל קשר להולוהים ומעוניין בדיוק כמוך להי-פטר מהם. אם הייתי נגדך הייתי חכם מספיק בשביל לא לחש--וף את עצמי או אפילו להניח רגל בעיירה הזו ממלך תחילה" אפולו גומר את כוס היין שלו "אז אחרי שהסברתי לך שאני לא מא-יים אליך אתה יכול בבקשה לענות לשאלה שלי? למה אתה חושב שראליין הוא ה-רוצח? כפי שאתה יודע אין לו ט-פרים"
אפולו מניח את הכ-וס על השולחן "וסיבה למה לא לכלו-א אותי? פשוט מאוד, אני בן ברית שלך לא אויב, אבל אם אתה לא מאמין לי אתה מוזמן לכל-וא אותי כאן ואחשב" אפולו משליך את שתי הס-כינים שלו על השולחן (עם הנדנים, לא בצורה של תק-יפה) ונשען לאחור "אני לא אתנ-גד. אם אל-חם בכך או גר-וע יותר אה-רוג אותך בטעות העיירה הזו תוש-מד על בטוח. וכפי שאמרתי מספר פעמים אני לא מע-וניין בכך"
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 21 אפריל 2019, 11:14

מצודה
ספוילרהצג
"מה אתם חושבים" שואל ראליין את האחרים, ואומר לגובלין "אם לא תספר לנו פשוט נשאיר אותך כאן ואז שן-ברזל יאכל אותך בוודאות. כבר חיסלנו אותו פעם אחת, נוכל לעשות זאת שוב. אין דבר שעומד בפני האל האחד, במיוחד לא אספסוף של גובלינים."
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 31

שליחה על ידי אביעד » 21 אפריל 2019, 23:05

עירהצג
"אם היו לך כל הגובלינים האלה. בינתיים זה רק הולו אחד. ומי אמר שלא שיתפת פעולה עם שן ברזל והוא פישל? בשלושה ימים בך הכל ההולו עשה יותר מהצפוי. בטיעונים שך לא מחזיקים מים, רק אידיוט ישתכנע מהם להוריד את רמת החשד בך אפילו טיפ-טיפה." הוא מסתכל בכרזה שנושאת את פניו של ראליין, העיניים שלו נראות ממש כאילו הן מסתכלות על אפולו, וממשיך. "הבחור הזה הוא הרוצח, אין בכך ספק. הוא שייך לכנסייה של האל האחד, אבל קשה למצוא עליו מידע ברישומים שלהם - הוא כנראה עריק או משהו. אסור לתת לו להסתובב כאן חופשי."
out
ולמה המקפים האלה?
מצודההצג
"אם ככה תשחרר אותי! אני אמרתי מספיק, ואתה תשחרר אותי ואז תדע על השאר" הגובלין מעז פניו "אבל אז בחיים לא תמצא את כל המלכודות! הא!" הוא חוזר לבכות, מפחד ששן ברזל יאכל אותו "הוא יחזור! תשחררו אותי ונברח! הוא יחזור רעב!" אלי מתבוננת בדיוקן של ראליין, נראה שהציור ממש דומה למקור. התא עצמו חסר מאפיינים ייחודיים, רק עפר על הרצפה, וסירחון מהעשן ל הלפיד שהיא נושאת.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 21 אפריל 2019, 23:49

עיר
ספוילרהצג
in
אפולו נאנח "אם כך אתה מתעלם לחלוטין מהעובדה השלהולו יש טפרים, לראליין אין טפרים, והגופות נושאות סימני טפרים... אני פשוט לא מבין אותך... מה אתה מסתיר ממני? אין שום שמץ של ראייה שתומכת בתאוריה המגוחחת הזו, או לפחות אחת שאני רואה" אפולו נשען לאחור "אם תתן לי ראייה טובה לכך שהוא הרוצח אני יותר מאשמח לעזור לכם להביאו לחקירה, אם לא תיתן אחת ובהתחשב בכך שאתה מתעלם מראייה ברורה כל כך שמצביעה על חפותו... אני העדיף להימנה מכל העסק הזה ולחזור לצוד את ההולו, כלומר בהנחה שאני לא עומד לבלות את הלילה בתא" אפולו מסתכל עליו, על אף שהוא מנסה להסתיר את זה מעט אכזבה נחשפת על פרצופו והשלמה, זה לא יהיה הלילה הראשון שהוא יבלה בתא, המחשבה הזו גורמת לעיפות לנחות עליו... הוא קיווה שהוא לא יכיר את הכלא המקומי של העיירה הזו, ביחוד אחרי שהוא הציל אותה "אובכן?"

א.ש.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 22 אפריל 2019, 14:09

מצודההצג
ת'אליסרה נאנחת בעצבנות. "סיגפריד, אם נשחרר את היצור, תוכל לתפוס אותו ולסחוב אותו החוצה מכאן?"
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 22 אפריל 2019, 20:41

מצודה
ספוילרהצג
"סביר להניח". עונה סיגפריד.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 22 אפריל 2019, 22:25

מבצר
ספוילרהצג
"אולי פשוט נשחרר אותו? מקסימום נהרוג אותו, ראינו שזה לא בעיה בשבילנו. במקרה הטוב הוא יעזור לנו. כך או כך לא נצליח להוציא ממנו עוד משהו כל עוד הוא בתא שלו. הוא נראה די מסכן, ואם הגובלינים כלאו אותו כנראה שהוא בעצם בצד שלנו. אז לדעתי נשחרר אותו, אין סיבה להשאיר אותו כלוא כאן."
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 22 אפריל 2019, 23:17

מצודההצג
"תשחררו אותי, אין לנו זמן!" צורח הגובלין. אז הוא משתתק ומביט אחורה בבעתה - הגובלינים המתים מתחילים לקום באיטיות. הם לא מנסים אפילו להתקרב אליכם, הם נעים לכיוון היציאה, כאילו כוח גדול יותר מושך אותם - אתם יכולים להרגיש את הכוח הזה, שואב את הנשמות שלכם.
עירהצג
"הוא שייך לכנסייה, אימתנו את זה, אבל לא מופיע ברשימות שלהם. עוד סיבה לחשוד בו? או שאולי אתה בצד של האלף? תבחר צד - האלף או אנחנו." הוא משרבט משהו על הקלף שלמולו, מתוסכל.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 23 אפריל 2019, 02:31

עיר
ספוילרהצג
אפולו נאנח "אם אראה אותו אסגיר אותו לידך, אבל אם אתה שואל אותי רשומות חסרות לא אומרות הרבה" אפולו אוסף את הפגיונות שלו ויוצא, חוזר לצייד ההולוהים
א.ש.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 אפריל 2019, 13:37

מצודה
ספוילרהצג
סיגפריד ניגש לגבולין "שמישהו יפתח את הכלוב, אני כבר ארים את הברנש ואגרור אותו החוצה."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 23 אפריל 2019, 15:48

מצודה
ספוילרהצג
ת'אליסרה ניגשת אל דלת הכלוב ומנסה לפתוח אותה עם המפתח שמצאה על גופת הגובלין
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 23 אפריל 2019, 16:43

מצודההצג
"תודה, תודה, תודה!" הגובלין קורא כשאתם משחררים אותו - המפתח אכן התאים למנעול התא. "אני ספלאג, כבר אמרתי. אני אלך איתכם לכל מקום ואראה לכם את המלכודות! ששן ברזל יחזור רעב, אותי הוא לא ימצא!" הוא אומר. בינתיים הגובלינים הזומבים יוצאים אל מחוץ לחדר, לא מתעניינים בכם בכלל, פונים ימינה, מתגודדים מסביב לדלת הכפולה, לא יודעים איך לפתוח אותה בלי הוראה מפורשת. "הם הולכים, הם באו לקבל את שן ברזל! צורח ספלאג "בואו נצא מכאן!"
עירהצג
בערב, אפולו מחכה במגורי השומרים. ענפי העצים נעים להם ברוח הקרה, והשומרים ברובם נמצאים במיטתם. ראש המשמר לא מרוצה מזה שאפולו נמצא שם, אבל הוא יתמודד. יש שומר נוסף בשער הכניסה, מייק שמו, וגם הוא לא שש במיוחד לשהות בחברת אלף אפל בלילה, אבל זה יותר טוב מההולו. "אז למה אתה צד את ההולו? הוא כבר הרג יותר מדי אנשים... אני כבר הייתי בורח מפה מזמן אם הייתי חושב שהוא אחרי." הוא מתגרד בגזע העץ.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 23 אפריל 2019, 17:10

עיר
ספוילרהצג
"ההולו הורג אנשים, מישהו צריך לעצור אותו, ואם יש לי את היכולת מה נותן לי את הזכות להשתמט מהמטלה הזו?" אפולו שואל ומתמטח "עשה את אשר אתה יכול, זה מה שאבא שלי נהג לומר לפני שצלל לסכנה בשביל להגן על אחרים... אבי החורג" הוא מוסיף למראה הגבה המורמת של השומר
נערך לאחרונה על ידי tkhag1 ב 23 אפריל 2019, 17:28, נערך פעם 1 בסך הכל.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 אפריל 2019, 17:12

מצודה
ספוילרהצג
סיגפריד הולך אחרי הגובלין, הנשק שלו בהיכון
שלח תגובה